Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 4 [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Golf MKIV] 1.8t/Air/12,5J/body/Votex theblues888
PostWysłany: Wto 06 Maj, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
Image



Siema. :pub: :pub:
Przedstawiam wam moje Golfa który jest ze mną od 2010 roku. Auto kupione jako totalna seria w wersji Basic z elektrycznym szyberdachem.
Auto było kupione do nauki jazdy, dojazdów do szkoły czy wyjazdów rodzinnych.
Początkowo nie było w planie modyfikacji lecz z czasem łapałem chęci na jakieś mody.



2010
Image
Image

2012
Szczerze nie wstydzę się swoich począrków które nie były za specjalne. Ale tak jest jak człowiek nie wie co z czym się jee. -felgi aez 17 calowe (całe 7j szerokości) -gril w czerni -kilka vlepek -czarne znaczki -tylne lampy al'a usa - przednie ramki pomalowane w czarno + drugi kierunek -listwy w kolor

Image
Image
Image

2013
Pierwsze podejście do „gleby”. Sprężyny -40 firmy Weitec, później zastąpione zawieszeniem gwintowanym FK. Koła zostały pomalowane – środki na czarno(potem na biało) z polerowanym rantem. Wkłady przednich lamp pomalowane na czarno z dołożonym drugim kierunkowskazem. Pół sezonu jazda na przyciemnionych tylnych szybach. W tym roku także zostały pomalowane listwy w kolor nadwozia oraz obudowy lusterek w czary mat. Pod koniec sezonu wpadła przednia dokładka V6

Image
Image
Image
Image

2014
Rok chyba najbardziej przełomowy dla mnie. Koła Dare LM 8 i 9J szerokości w 18 calach średnicy, na to opony 4x205/40 czyli pierwsze jakieś „naciągi”, Lampy przednie czarne Depo na soczewce z podwójnym kierunkiem, pozycjami usa i xenonem, bagażnik dachowy, zderzak stylizowany na USA z dokładka v6 i końcówkami ULTER, zamienniki lamp USA, wygładzona przednia listwa zderzaka, halogeny w kratkach, pod koniec sezonu camber na tyle, zrolowane przednie błotniki, stabilizator S3/R32, kierownica trójramienna

Image
Image
Image
Image

2015

Wizualnie nie dużo się zmieniło ale parametrami tak. Swap z 1.4 na 1.8t wraz z kompletną zmianą hamulcy na 312mm/256, nowy wydech z Kwasówki całość 2.5 cala na 2 przelotowych tłumnikach, zmiana kół na Japan Racing JR3 4x9,5J, progi 25th pomalowane w czarną strukturę, na ostatnim zlocie dograny temat camberów – 5.5 stopni przód i tył, dość znaczące obniżenie auta – przód brak skoku amortyzatora a na tyle krótka sprężyna FK bez regulacji, do przedniej listwy dołożone obrysówki dymione, zaślepki boczne kierunkowskazów,

Image
Image
Image
Image
Image

2016
Tutaj auto przeszło chyba największą kontrowersje na scenie mk4 w PL. Auto dostało nowy lakier na całe auto, nowe koło – Tramont Nexus 3tlg w szerokościach 10.5J i 12.5J z oponami 225/35 przód oraz 255/35 tył, rotory pomalowane w „nogaro silver” z palety BMW, poszerzenia”fenders flares” co za czym się wiązało wycięcie błotników gdzie w PL nikt tego jeszcze nie robił, Zawieszenie AirRide, customowy tylny zderzak, Oryginalny Xenon, przednia dokładka Votex, długie szpilki z nakrętkami rodem z japońskich aut, żółte zaciski hamulcowe, cambery po 5.5 stopnia przód i tył, w środku nowe zegary, kratki z VW Bory, Co ciekawe auto było skończone na 2 dni przed najważniejszym zlotem na jakim byłem – Vag Event.


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

2017
W tym roku skupiłem się na środku bo kompletnie nie pasował i stylem i kolorem do reszty. Kompletna zmiana plastików z siwych na czarne, skórzane czarne boczki, czarne plastiki, rączki, podsufitka, słupki i dywan, tylna kanapa poliftowa z VW Bory, przednie fotele repliki Recaro CS, kierownica customowa ze ściętym dołem i bicepsami, pogrubiona i przeszyta od nowa, Rollbar od Bensona, pasy 3pkt Shrotch, manometry Viair zabudowane w miejsce popielniczki, z zewnątrz spoiler od Maxtondesign, pasek na przedniej szybie, tylny camber powiększony do ok 9 stopni – konieczność aby koło było w końcu dobrze zbieżnie ustawione, zmiana opony przy okazji na 245/35,

Image
Image
Image
Image
Image
Image


2018...
Na ten rok też mam plan... chory plan



Auto robione typowo indywidualnie nie pod internet czy fejm robie tak jak mi sie to podoba. Czy wzbudza emocje? Tak bo z tym sie liczyłem, ma swoich zwolenników jak i przeciwników.


Ostatnio edytowany przez theblues888 Sob 07 Paź, 2017, edytowano w sumie 6 razy

Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Red Golf IV/LM8-9J/US/V6/FK by theblues888
PostWysłany: Czw 08 Maj, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
już poprawione :)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] LM8-9J/US/V6/FK by theblues888
PostWysłany: Czw 29 Maj, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
https://plus.google.com/photos/10093599 ... 1114381601

wrzuce w tym bo i jakoś lepsza i więcej można wrzucić i szybciej:)
Nasz Vagowy fotograf odwalił po raz kolejny kawał dobrej roboty

https://www.facebook.com/GejdaPhoto?fref=photo z pełną odpowiedzialności mogę polecić !


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] LM8-9J/US/V6/FK by theblues888
PostWysłany: Czw 29 Maj, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 16 Sie, 2009
Posty: 337
Skąd: Zielona Góra / Sligo
Gadu-Gadu: 10650090
Auto: Golf mk4 1.8 20vT
Fajny golf i dobre foty :ok:



_________________
X5 GTI
Offline
 Profil    10650090
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] LM8-9J/US/V6/FK by theblues888
PostWysłany: Pią 27 Cze, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
Być możę jutro już odbiorę zdeś US z malowania tak więc może jutro może niedziela jakieś lepsze foto się pojawi :)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] LM8-9J/US/V6/FK by theblues888
PostWysłany: Sob 09 Sie, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
Image
Image
Image

https://plus.google.com/photos/10093599 ... 5111548113
Golf odwiedził zlot WeLoveCars w Ciechanowie...

mała zapowiedź sesji z Anią która rozbraja mój system fotograficzny...
wydech zrobiony w poniedziałek robimy kąty i taki setup pojawia się na reszcie zlotów zaczynając od The Best Off


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] LM8-9J/US/V6/FK by theblues888
PostWysłany: Nie 10 Sie, 2014 
VW User
VW User

Rejestracja: Nie 15 Cze, 2014
Posty: 98
Skąd: Chorzów
Gadu-Gadu: 0
Auto: GOLF IV 2.8/R32
Bardzo fajny golfik :) Czekam na resztę fotek


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] LM8-9J/US/V6/FK by theblues888
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
Dojechał, pobawił się, pooglądał i wrócił :)
Kilka przycierek, lekkie rzucanie na koleinach ale zlot TBO oceniam jako naprawde fajne przeżycie. Ciesze się że udało mi się tam dostać mam nadzieje że będę mógł zawitać tam jeszcze raz :)

kilka shotów ode mnie ;d

Image
Image
Image
Image
Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] LM8-9J/US/V6/FK by theblues888
PostWysłany: Nie 23 Lis, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
Nie pisane dawno...
Pakiet zima na aucie a plany na 2k15 duuuże zobaczymy ile uda się zrealizować...
Ostatnie dogadywanie co do swapu na 1.8t, dzisiaj zamówione obrysy dymnione i juz zdecydowany na koła Japan Racing JR3 w brązie... zobaczymy co się uda zrealizować mam nadzieje żę jak najwięcej...


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] LM8-9J/US/V6/FK by theblues888
PostWysłany: Śro 21 Sty, 2015 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
Dawno nie pisane a zmian sporo między innymi:

-czeka na swap 1.8t wraz z hamulcami 312 i 256 (okolice połowy lutego)
-podkładki podnoszące silnik 2cm
-zegary SE 1/2 fisa licznik w milach
-blow off pro perfecta typ II
-obrysówki dymione

przed samym sezonm golf idzie do malowania cały
koło już upatrzone JR3 w brązie 4x9,5 na to gumki 205/40


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] LM8-9J/US/V6/FK by theblues888
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2015 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
a więc tak dzisiaj dopiero mam chwile. wczoraj golf odebrany idzie masakrtycznie dobrrze... jeszcze przepływkę ogarnąć, akumulator i wydech i mam 100 % mocy... teraz jest ok 75 a idzie jak głupi...

co by nie było foto szybkie z przymiarek, mam jeszcze na przodzie jakieś cenymetr do konca a na tyle jak chce moge połozyć na oponie jak coś... kwestia tego typu ze jednak na tyle zamiana na dysk 30 mm musi byc przymiarka była na 27 i no jest dobrze ale 3 mm bedzie wtedy szerzej niz na przodzie...
ogolnie po mojej zabawie z próbą ogarniecia stabi zesrałą się zbieżność lekko kierownica skręcona wtedy prosto jedzie ;/ podłużnica do poodcięcia na nowa, półoś wadzi i mam nadzieje ze stabi jak najszybciej ogarne...
przymiarka była też progów i obawiam się że będzie dość nisko ale to chyba dobrze ;d na czwartek mam nadzieje podłużnica i stabi no i progi założe piątek zbieżność detailing sobota event ;d
dekielki też musze zmienić na płaskie bo te wypukłe to masakra...

Image
Image
Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] LM8-9J/US/V6/FK by theblues888
PostWysłany: Nie 26 Kwi, 2015 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
Image


Image

Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

swap udany jeździ jak szalony czekam jeszcze na ogarniecie wydechu spasy są, fitment się zgadza... jeszcze obrysy i lakiernik i będzie kompletnien a sezon...


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] JR3/1.8t/v6/FK theblues888
PostWysłany: Wto 04 Sie, 2015 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
Image

Golf bogatszy o vlepe Bryndzismu i mazidła na błotniku... możecie mówić co chcecie mnie się podobuje...
Czekam na jakąś sesje moze pod koniec sezonu coś... w następnym tygodniu golf będzie troche nakręcany :) szykują się filmy :)

troche fotek od przybylksy foto

Image
Image
Image
Image
Image
Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] JR3/1.8t/v6/FK theblues888
PostWysłany: Wto 04 Sie, 2015 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 14 Lut, 2015
Posty: 7
Gadu-Gadu: 0
Auto: jest
A ten Bryndzism to co? Rozczarowani którzy nie dostali się do Raceism :)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MKIV] JR3/1.8t/v6/FK theblues888
PostWysłany: Wto 04 Sie, 2015 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Kwi, 2012
Posty: 47
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf IV
po części tak, ale po części pokazania ze polityka jaka ostatnia wojują powoduje ostrą zmiane zdania o tej grupie


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 4 [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 49 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe