Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 4 [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby fake GTI AKTUAL
PostWysłany: Czw 03 Lip, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 18 Lis, 2008
Posty: 95
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 1234131
Auto: Cabby mk3 & UP! & Astra H
MODEL: MK3 Cabrio wersja Bon Jovi
SILNIK: 1.8 ADZ
MOC: powalające 90 koni :)
MODY POD MASKĄ: rozwiercona pucha powietrza :D
ZAWIESZENIE: Gwint FK
UKLAD HAMULCOWY: ATE Power Disc+Girling
KOLA: czarne Porsche 17cali, 8J, z oponami Nakang 185x35 -> BBS Steinmetz SFJ 17 cali
NADWOZIE: zderzaki USA, znaczek GTI w grill, paski XX jahre, lusterka z MK4
WNETRZE: czerwona skóra, kiera Raid Silberpfeil (obszyta w carsdream.com), ori windshoot wysuwany z podłogi, gałka GTI, ori pokrowiec na dach, tunel USA z podłokietnikiem i cupholderem,
WYPOSAŻENIE
AUDIO: radio JVC KD-X30, wzmacniacz Magnat, subwoofer Rockford Fosgate
ZMIANY PRZEPROWADZONE: Hokej GTI/VR6, lampy przód soczewka, tył Hella Black Magic, tłumik Ulter, białe podświetlenie wskaźników, ciemne blendy i kierunki
PLANY: Wywalic przednią blachę, ogarnąc lakier i dach, SWAP, nowe koła i camber:D

A więc trochę o aucie teraz :P Po długich poszukiwaniach, wielu obejrzanych seryjnych struclach i marudzeniu Norbiemu, trafiłem w końcu na ogłoszenie o MK1 cabrio ze śłąska które mnie zainteresowało. Tablica była jednak ciągle w użyciu i dzień przed wyjazdem po MK1 padła decyzja,że jednak lecimy do Wawy, obejrzeć MK3 Cabrio. No i się zakochałem :D Nie chciałem kupować zmodzonego auta, ale jednak to okazało się warte zainteresowania. Szybka decyzja i golfer przyjechał do Głogowa. Cabby zakupione przeze mnie w czerwcu tego roku, Ogólnie auto już znane na scenie - tak, tak byłe auto Samolka - cabby no.1 :D Historia auta długa, robiło kiedyś łał, i chciałbym do tego wrócic :D Tak wygląda na dzień dzisiejszy wygląda tak (sory za jakośc ale robione telefonem):
Image
Image
Image
Image

Plany na autko są duże, zobaczymy co z tego wyjdzie :) Na pewno w tym sezonie chcę ogarnąć lakier i dach. Może zmieni się koło. Na następny wpadnie SWAP na 2.3 V5 AQN bo zawsze taki chciałem :D

Jako, żę udało się dostać w pracy urlop wybrałem się do Świetlika po kosmetyki. Wpadł podstawowy zestaw Megsa i parę innych pierdółek:
Image
Następnego dnia wzięłem się za pucowanie auta :) Ogólnie do kosmetyków Megsa byłem nastawiony co nieco sceptycznie, lecz efekt naprawdę mnie zadziwił. W wolnej chwili w weekend pobawimy się jeszcze z polerką mechaniczną. Oto efekt:
Image
Image
Image
Tak wygląda wnętrze:
Image
Image
Image
Jutro auto idzie do lakiernika, więc zniknie w końcu rejestracja z przedniego zderzaka.

A więc tak, auto wyjechało od lakiernika, wypadła blacha z przodu, poprawiliśmy zniszczenia po "detailingu" poprzedniego właściciela.. Pozostało tylko jeszcze zrobic porządnie korektę lakieru, przyciemnić halogeny no i w końcu wymiana dachu i na ten sezon w sumie koniec. Będę zbierac graty na 2015:D W międzyczasie auto odwiedziło LOWDAILY w Ostrowie. Takie foto od El'Suelo.
Image

W końcu ogarnąłem tapicerkę w aucie, tapicer ogarnął boczki, które praktycznie całe odpadły, a na VAGDAY w nocy łapałem je na taśmę dwustronną :D

Image
Image

Dziś przyciemniłem też halogeny, bo na przód nie mogłem patrzec. Teraz zaczął jakoś wyglądac :)
Wcześniej było tak: Image

Teraz tak wygląda: Image

W międzyczasie odwiedziłem jeszcze VAGDAY. Oto kilka ciekawszych fotek cabbiego znalezionych w necie:
ImageImageImageImageImageImage

Dawno nic nie pisałem w temacie golfa, bo nie było czasu - przeprowadzka, remont itp. w sumie trwało zbieranie gratów,ogarnianie pierdółek i zamków bo ciągle coś się w nich psuje ;D a więc tak, wpadły nowe kopertówki
Image.
Na nowy sezon będzie też nowa dokładka ;D w sumie to zostało ją pomalować.
Image. Dzisiaj w sumie wytargałem parę innych rarytasów z wersji USA. Na sezon wpadną na auto :)
Image
a do tego w końcu tunel USA i osłona chłodnicy :D
Image. Licznik w milach jest do sprzedaży jeśli ktoś jest zainteresowany. W piątek w końcu auto odstawiam do chłopaków z Cabrio-Top i wymieniamy dach :D

A więc mały akutal :) Auto dostało w końcu nowy dach. Tomek z Cabrio Top wykonał kawał dobrej roboty :) Jest inaczej :-D
Ostatnie foto na czarnym dachu
Image
Potem czas na przymiarkę nowego :D Zagwozdka była duża, czy zakładamy znowu czarny czy inny kolor. Padło dla odmiany na bordowy dach :)
Image
Image
Po ściągnięciu starego dachu przyszedł czas na inspekcję stelaża. Na szczęście okazało się, że nie ma rudej i wszystko jest w dobrym stanie, więc można było zakładać nowy.
Image
Image
Efekt finalny z nowym dachem wygląda tak :D
Image
Zdjęcia robione telefonem, ale na żywo lepiej to wygląda :D
W międzyczasie na przód wpadły tarcze ATE Power Disc,
Image
a w garażu czeka już na założenie tylna belka z tarczami z Toledo.
Na przód wpadła też dokładka z wersji USA.
Image
Przy okazji w domu rzeźbie osłonę silnika :D
Image
Obecnie auto jest u lakiernika i maluje się tylny zderzak usa no i parę uszkodzeń na aucie. Poźniej Krzychu ogarnie korektę lakieru :D Jak dobrze pójdzie to do końca tygodnia auto do mnie powróci. Później zrobić tylko te hamulce no i go skręcić jeszcze bo jest kozowato :D Na koniec maja/początek czerwca powinno być w końcu nowe koło :D Więc jeśli ktoś zainteresowany to te koła są na sprzedaż :)
Dawno mnie tu nie było, ale autko zbytnio się nie zmieniło :) Pajtak
miałeś rację, teraz z tym znaczkiem przód wygląda spoko :) Wpadł do golfa czerwony znaczek GTI i paski a'a XX jahre, i w takiej wersji auto zaliczyło kilka imprez.
Image
Image

W międzyczasie udało mi się dorwać mega rarytas do Golfa - wloty powietrza w miejsce kratek w zderzaku Hofele.
Image
W weekend odebrałem od lakiernika i dzisiaj znalazłem w końcu chwilę, żeby wsadzić je do auta :)
Image
Trochę inaczej wygląda teraz przód z nimi, ale mi się podoba :) jest inaczej :D jeszcze tylko dokładka Yachting i będzie ok :) Tak teraz wygląda
Image
Image


Obecnie auto stoi uszkodzone w garażu bo jadąc na spot Wroclow we wrześniu zostało staranowane przez idotę w Insignii.. I niestety walka z ubezpieczycielem o pieniądze.. Śmieszne akcje w ogóle bo dach wycenili na 30zł, skórzaną tapicerkę na 20zł a raida z nabą na 34zł, czyli szał :D Niestety to Polska, więc raczej sprawa będzie miała finał w sądzie..

Ale tak czy tak trwa kompletowanie gratów na 2k16, a ponadto Mikołaj w tym roku był obfity :D Więc wpadły lusterka z Golfa IV cabrio i nowe kółka :D Z tego najbardziej jestem zadowolony :D BBS Steinmetz 3tlg, 17 cali 8j szerokie. Teraz tylko wypolerować ranty i naprawić auto :D

Image
Image

A więc auto w końcu skończone :D Jeździ i ma się dobrze, pozostało tylko parę pierdół do zrobienia, ale to już na spokojnie :) Czas parę zlotów teraz zaliczyć :D

Image
Image
Image

Czas na małego aktuala :D W aucie w końcu zagościł przelot, zakończony tłumikiem Ultera. Całkiem przyzwoicie zaczął gadać :D
W międzyczasie auto odwiedziło kilka zlotów, m.in. Raceism, Czillen czy Vagday, gdzie Golf dostał wyróżnienie :D
Poniżej kilka nowych fotek :P

Image
Image
Image
Image
Image
Image

dobra, po długiej nieobecności trzeba uzupełnić temat :D Z autem cały czas coś się dzieje ;) wpadło sporo nowych rarytasów jak i oklejka. Wpadło nowe radio. Zamiast JVC jest teraz Peiying z wysuwanym 7 calowym ekranem. Dodatkowo są kieszenie Blaupunkta, głośniki Pioneera z gwizdkami i tymi śmiesznymi giętymi maskownicami Image
Przy okazji poszukiwania gratów na allegro znalazłem 2 mega fanty: dolot Bonrath , zaślepki kierunkowskazów WOB oraz nakładki na słupki boczne pałąka od Kamei.
Image
Przód dopełnia teraz dokładka Yachtinga. Polowałem na nią kupę czasu :D :D Na błotniki wpadły sierpy Riegera, które pomalowałem w kolor budy. Bałem się tego zabiegu ale myślę że siadło fajnie :D
Image
Na koniec nakleiłem na boki auta napis Cabrio i w takiej konfiguracji zaliczyło kilka imprez, m.in Raceism czy Czillen. Wpadło też kilka wyróżnień :D

Poniżej kilka zdjęć nowej wersji ;)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Ostatnio edytowany przez Ciutek Wto 25 Lip, 2017, edytowano w sumie 18 razy

Offline
 Profil    1234131
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Pią 04 Lip, 2014 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 07 Lip, 2006
Posty: 843
Skąd: VWlkp
Gadu-Gadu: 5986244
Auto: golf...
Słyszałem właśnie że cabrio trafiło na DGL :)
Gratki zakupu i powodzenia w dalszych modach :ok:
Muszę odwiedzić Głogów i zobaczyć jak wygląda auto ;)
pozdro



_________________
Cabrio No. 1
viewtopic.php?f=98&t=43806

Cabrio No. 2
viewtopic.php?f=98&t=85463
Offline
 Profil    5986244
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Pią 04 Lip, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Kwi, 2013
Posty: 252
Skąd: Białystok
Gadu-Gadu: 0
Auto: [mk3] vr6
[mk1] vr6
no to czekamy bardzo dobrze że trafił w dobre ręce :ok:



_________________
mk3 Vr6 - viewtopic.php?f=98&t=86172
mk1 vr6 - http://www.forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=87776
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Pią 04 Lip, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 18 Lis, 2008
Posty: 95
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 1234131
Auto: Cabby mk3 & UP! & Astra H
samolek hehe zapraszam :) chociaż 14 albo 15tego ja się zjawię u was w Lesznie bo do Świetlika po jakieś kosmetyki trzeba będzie podjechać i tapicer od nas mówił, żę gdzieś w Lesznie robią dachy do cabrio, to od razu zajechałbym


Offline
 Profil    1234131
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Pon 07 Lip, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 05 Kwi, 2011
Posty: 232
Skąd: WGM
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf mk. I - R.I.P
Cabby mk. III
Super, że autko trafiło w nowe ręce. Jest w nim co robić, więc powodzenia najpierw w doprowadzeniu cabrio do kultury, a potem w modach.



_________________
Gaja mk I - R.I.P.
Gaja mk I - na klasyczny.com
Gabby mk III
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Wto 08 Lip, 2014 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 23 Lip, 2008
Posty: 472
Skąd: BARWICE/SZCZECINEK
Gadu-Gadu: 8433064
Auto: MK4 cabrio black&white
Baza jest tylko działać ;)



_________________
Mk2 2.3 v5 aqn airride corvette
viewtopic.php?f=98&t=101034&view=unread#unread


Nowy golf mk4 cabrio black&white bbs rc recaro black in.pro
viewtopic.php?f=98&t=86194&view=unread#unread

Moje MK3 GTI EDITION pakiet USA CC
http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f= ... ead#unread" onclick="window.open(this.href);return false;
Offline
 Profil    8433064
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Nie 27 Lip, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 18 Lis, 2008
Posty: 95
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 1234131
Auto: Cabby mk3 & UP! & Astra H
Jako, żę udało się dostać w pracy urlop wybrałem się do Świetlika po kosmetyki. Wpadł podstawowy zestaw Megsa i parę innych pierdółek:
Image
Następnego dnia wzięłem się za pucowanie auta :) Ogólnie do kosmetyków Megsa byłem nastawiony co nieco sceptycznie, lecz efekt naprawdę mnie zadziwił. W wolnej chwili w weekend pobawimy się jeszcze z polerką mechaniczną. Oto efekt:
Image
Image
Image
Tak wygląda wnętrze:
Image
Image
Image
Jutro auto idzie do lakiernika, więc zniknie w końcu rejestracja z przedniego zderzaka.


Offline
 Profil    1234131
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Pon 28 Lip, 2014 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Pon 25 Kwi, 2011
Posty: 270
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 28212855
Auto: MK2 1.3 CL
Przechodziłem koło niego :D robi robotę mam nadzieję że ten dach szybko ogarniesz bo niestety nie dorównuje reszcie auta ;)



_________________
Moje MK2 viewtopic.php?f=98&t=96391&view=unread#unread
Offline
 Profil    28212855
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Pon 28 Lip, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 18 Lis, 2008
Posty: 95
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 1234131
Auto: Cabby mk3 & UP! & Astra H
mariodgl wymiana dachu to priorytet :D Ale niestety w tygodniu nie mam szans na odstawienie auta do Żagania na wymianę, bo praca nie pozwala, a niestety sezon urlopowy mamy więc na wolne nie ma co liczyc.. W najgorszej opcji wymienię go we wrześniu. Tydzień zaczął się negatywnie, to i przy okazji odbiło się to na Golfie - do lakiernika trafi niestety dopiero pod koniec tygodnia.. Miejmy nadzieję, że wyrobi się do Lowdaily..


Offline
 Profil    1234131
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Pon 28 Lip, 2014 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Pon 25 Kwi, 2011
Posty: 270
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 28212855
Auto: MK2 1.3 CL
Najważniejsze że masz to w planach żeby jak najszybciej ogarnąć bo tylko to psuje cały efekt auta na żywo ;)



_________________
Moje MK2 viewtopic.php?f=98&t=96391&view=unread#unread
Offline
 Profil    28212855
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Nie 03 Sie, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 26 Wrz, 2007
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Gadu-Gadu: 9874988
Auto: passat b5 fl variant
dach ma 18 lat i na taki wiek nie był tragiczny,bywają gorsze coooo .ważne że nowy właściciel zadowolony z zakupu.ja rozglądam się teraz za vr albo 1.8T



_________________
były:
vw golf mk3 aam,vw golf mk4 arl,vw golf mk3 ady,vw polo ajv,vw golf mk3 cabrio adz,audi a4 b5 fl avg,vw new beetle awv,vw new beetle awu
są:
vw passat b5 fl avf audi a4b6 bfb cabrio
Offline
 Profil    9874988
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 18 Lis, 2008
Posty: 95
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 1234131
Auto: Cabby mk3 & UP! & Astra H
A więc tak, auto wyjechało od lakiernika, wypadła blacha z przodu, poprawiliśmy zniszczenia po "detailingu" poprzedniego właściciela.. Pozostało tylko jeszcze zrobic porządnie korektę lakieru, przyciemnić halogeny no i w końcu wymiana dachu i na ten sezon w sumie koniec. Będę zbierac graty na 2015:D W międzyczasie auto odwiedziło LOWDAILY w Ostrowie. Takie foto od El'Suelo.
Image


Offline
 Profil    1234131
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2014 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Pon 25 Kwi, 2011
Posty: 270
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 28212855
Auto: MK2 1.3 CL
Będzie okazja obejrzeć na vagday to obejrzę ;D bo prawdopodobnie się wybieram ;) na zdjęciach lakier wygląda na zadbany i na żywo pewnie jeszcze lepiej, oby była pogoda i oby stał bez dachu ;D



_________________
Moje MK2 viewtopic.php?f=98&t=96391&view=unread#unread
Offline
 Profil    28212855
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Pią 15 Sie, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 26 Wrz, 2007
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Gadu-Gadu: 9874988
Auto: passat b5 fl variant
z tym sie nie zgodze,ja nie robilem polerki ani korekty.lakier byl przetarty przez poprzedniego wlasciciela m.in.na slupku.ja tylko kladlem wosk



_________________
były:
vw golf mk3 aam,vw golf mk4 arl,vw golf mk3 ady,vw polo ajv,vw golf mk3 cabrio adz,audi a4 b5 fl avg,vw new beetle awv,vw new beetle awu
są:
vw passat b5 fl avf audi a4b6 bfb cabrio
Offline
 Profil    9874988
 
 Temat postu: Re: [GOLF mk3 Cabrio] Cabby oem+
PostWysłany: Pią 15 Sie, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 09 Mar, 2009
Posty: 327
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 5315488
Auto: Passat B4 1z+
Tylko winny sie tlumaczy :D

Ciutek jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej! Ale wielki minus za nie wyczernione opony!


Offline
 Profil    5315488
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 4 [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe