Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 4 [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [MK3] Black Red Silver bY Shaven
PostWysłany: Sob 10 Lis, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 03 Lip, 2011
Posty: 128
Skąd: Cieszyn
Gadu-Gadu: 2737449
Skype: matis1313
Auto: Golf III AFN
Po rozłące z moją MKII nadszedł czas na trójkę :)

Na początek powiem że golf ma mi służyć przede wszystkim do jazdy... nie stać mnie na dupowozika więc golf jak najbardziej musi byc w stanie sprostać codziennym czynnościom dziurami na drodzę oraz progami zwalniającymi... Tak więc na początek odpada mega gleba 9" oraz mega naciąg :)

MODEL: Golf III AFN
SILNIK: 1,9 TDI AFN
MOC: 110KM
SKRZYNIA: 5 biegów
MODY POD MASKA: jak narazie brak ;) (oszczędnie)
ZAWIESZENIE: Gwintowane TA Technics
UKLAD HAMULCOWY: Tył tarcze przód 312mm Audi TT
KOLA: BBS RS XX Jahre 772 + opony 195/45 r16 Continental
NADWOZIE: 3d + listwy GTD, projektory HBM listwy GTI zaspawana tylna wycieraczka oraz listwa
WNETRZE: Kubełki RECARO
AUDIO: Nokia DSP + zmieniarka zamieniona na USB

Plany: gdy auto wyjedzie zostanie kosmetyka oraz kwestia silnika która pozostaje na sezon 2015 na pewno coś dużego o ładnym głosie :)

Na początek foto mojego starego MK2

Image

MK3 kupiłem pod koniec zimy 2012r. w takim oto stanie -.-

Image

Tutaj niestety działo się ale większość pod maską tj rozrząd zawieszenie tulejeczki łączniczki...
Przed latem przyszedł czas na klimę która okazała się rozbita i fundusze znikły :/

Na szczęście praca wakacyjna przyniosła troszkę kaski i można było się wziąć do pracy

Na początek Recaro + boczki po okazyjnej cenie. Niestety jest kilka dziurek słabo widocznych no ale cóż zrobić ;/

Image

Od zawsze podobały mi się golfy XX jahre... Podczas zakupu nie miałem takiej kaski aby kupić TDI Jahre więc teraz postanowiłem iść w tą stronę...

Wymiana zderzaków listew sierpów oraz doklejenie charakterystycznego czerwonego paska... Co prawda podczas przemyśleń przed pracami były różne komentarze znajomych jak to będzie wyglądało no ale końcowo wyszło zadowalająco i raczej koledzy się przekonali a oto efekt:

Image

Image

Wszelkie plany przebiegły pomyślnie samochód zabiera na pokład 5 ludzi bez żadnego obcierania przycierania, na drogach co prawda dokładka często przyciera ale poza tym niema większych problemów jeśli chodzi o drogi asfaltowe :P Oczywiście nadkola zostały zaklepane :D

Jak na razie idzie zima więc co najbliżej to grzane dupska oraz zimóweczki

W ziemie jak to w ziemie założyłem grzane dupcie do mich Recaro :P

Image

Następnie przyszła pora na Tempomat

Image

Na lato koło spowrotem wpada (zmianę planuję na 2014) przy okazji troszkę gwintem w dół no i nowa dokładka niestety Retov ale daje radę ;)

Image

Następne zmiany w środku to tylna kanapa z podłokietnikiem z Vento oraz zagłówkami ;)

Image

Później przyszedł czas na czarną podsufitkę Lampka i uchwyty z B3, sama podsufitka obita czarnym materiałem przezemnie słupki i słoneczniki pomalowane nie stety nie chcę wydawać aż tyle kasy na oryginały :/

Image

Image

Przyszła też gałka z Golfa IV oraz nowy mieszek z czerwoną nicią

Image

Radio okazyjnie zostało wymienione na Alpine IDA-x100 z modułem Bluetooth BT-400 ;)

Image

Wyjazd z garażu... okazało się że trzeba wymontować zderzak :D

Image

Od tej chwili golf przeszedł w trchę inny stan mody za modami koło zmusiło aby samochód został niedzielną zabawką... Szkoda ale trzeba wybrać a jazda na co dzień była by irytująca... tu ryska tu coś tu coś a więc przyszła kryska na Matyska :PP

No i nareszcie nadeszła ta chwila golf wskoczył do garażu została zrobiona blacharka. Oto fotorelacja :P Było już źle ale jest dobrze.

Wybebeszenie autka

Image

Trochę zabezpieczeń

Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Oczywiście niebyło by tak źle gdyby nie pianka montażowa w progach :)
z dedykacjami dla poprzedniego właściciela :P

Image

Nadkola wyczyszczone, niepotrzebne dziury zaspawane, pozbycie sie rdzy, cekor, mastyka i miód ;)

Za niedługo zabieram sie za pomalowanie całego auta na inny srebrny jeszcze niewiem jaki ale będzie na pewno nowy lakier na całym samochodzie. Na ten sezon planuje dać zawias w proszek włozyć 288mm tarcze włożyć felgę może 1tlg może 3tlg to jeszcze sie okaże bo mam duzo pomysłów ;) poskręcać no i może w końcu gdzieś wyjechać :D Do końca sezonu planuje pousprawniać powymieniać projetory na hella na tył HMB no i kilka różnych takich :)

Rozpoczęcie prac lakiernicznych

Image
Image

Tylna listewka zaspawana

Image



Na lokalnym złomowisku udało mi się odnaleźć coś takiego

Image

Image
Orginał USA w bdb jak na golfa stanie jeden jest trochę w kicie ale drugi perfekt a na dodatek za grooosze!

Auto pomalowane kolor z palety Aston Martin z małym dodatkiem ^^ :PP ;)

Image

Image


Dzieje się powoli ponieważ kilku klientów spóźnia się z zapłatą... tak to bywa ale no powoli do przodu zawieszenie wymontowane i się maluje, felgi przymierzone i lekko przepolerowane :P

Co do pasoawnia koła to na dystansie 15mm z przodu praktycznie brak miejsca na nakrętki (1mm od gwintu bez negatywu) więc albo pomocnicze off albo camber kit i chyba tak się stanie :) Za to tył 15mm trochę za mało zostanie dodane po 5mm na stronę i mam nadzieje że na styk nakrętka wejdzie :) dokładne pasowanie będzie jak samochód będzie złożony. Ale tak to bywa w MK3 9,5" bez rozklepanych nadkoli miejsca mało ^^

Image
Image
Image

Zawieszenie całkowicie usunięte Gwint zostaje TA Technics na ten rok stan jest igła zakonserwowany robi co ma robić. Elementy zawieszenia wydarte do goła i pomalowane na Czarno Srebrno Czerwono, cała reszta elementów gumowych nowe + polieuretany na ile wystarczy pieniążków :) Zmiana rozstawu na 5x100 z tyłu sprawa prosta z przodu piasty idą do ślusarza na zmianę rozstawu lub jak kupie Jahre na części będzie swap. Heble tył zostają, przód audi TT 312mm i mam nadzieję że w najbliższych tygodniach będzie wszystko poskładane. Na tym etapie także pójdzie konserwacja Valvoline pod błotniki oraz całe podwozie.

Image
Image
Image
Image
Image

Wstępnie przepolerowane Corvetty już to lepiej wygląda niż gdy przyjechały ale wymagają jeszcze kilku minut uwagi ;)

Image
Image
Image

Przy okazji gdy auto na koziołkach wymiana wydechu filtrów płynów regeneracja sprężarki klimy oraz wymiana przedniego pasa ponieważ kiedyś musiał mieć stłuczkę i nie wygląda najlepiej :) + drobne poprawki mechaniczne

Elementy podwozia pomalowane

Image

Zwrotnice dostały nowe piasty z GTI na rozstaw 5x100 oraz nowe łożyska

Image

Trafiła się okazja wiec zawitały zaciski z Audi TT 312mm

Image

Image

Przy okazji zamówienie poszło na poliuretany do przednich wahaczy (obydwa) + tylna belka + poduszki tylnych amorów reszta zostanie wymieniona po prostu na nowe gdyż nie chce pakować się w koszta a wyjechać na ten sezon :)

Image
Image
Image
Image

Części się kompletują jak tylko klienci popłacą dochodzi cała reszta no i składamy ;))

Przyszedł czas na zakupy :) Generalnie wszystko w zawieszeniu przednim jak i tylnym nowe. Piasty, przeguby, sworznie, końcówki gałki, zaciski zregenerowane 312 założone bez większych problemów :)

Image

Image

Image

Image

Tak prezentuje się całość :) Przed składaniem jeszcze pomalowałem czarnym chlorokauczukiem nadkola oraz miejsca gdzie w podwoziu coś było robione naturalnie odpowiednio przedtem oczyściłem :)

Image

Przymierzyłem gwint, wyrzuciłem helpery, ustawiłem odbój (został 1 klips) :) Generalnie powinno być OK z małym ale bo jak sprężyna zostanie ściśnięta na pełnym obciążeniu to będę wiedział jak auto stanie już finalnie pozostaje sie tylko modlić bo nakrętki nie zejdą poniżej rantu felgi a jak kąty zrobię na pionowo to fela wystaje za dużo :s

No i przymiarka Felg błotnik pod sierpem wycięty. Tak jak widać tak to musi stać na gotowo ale felga jeszcze troche sie położy a sierp zostanie odgnięty i zrobi sie miejsce na skręt :)

Image

Image

Złożyłem przód, regeneracja sprężarki klimy, wymiana wysprzęglika

Image

Przednie zawieszenie poskładane na gotowo zostanie regulacja kątów choć chyba mi wyszły dobrze oraz zbierzność.

Image

No i tył :) Tylna belka pomalowana, zaciski zregenerowane nowe klocki, łożyska, tarcze, poliuretanowe tuleje oraz poduszki amora, praktycznie gotowe czeka na dystans 22mm ponieważ 15 troche za mały :P Dodatkowo wymieniony tłumik środkowy oraz końcowy ponieważ sie rozleciał nim sie popatrzyłem :D

Image

Image

Samochodzik praktycznie gotowy do postawienia na koła wklejenia szyb poskładania środka i w sumie wyjazdu niestety problem z hamulcami coś czuje na chwile wstrzyma prace :/

Trochę czasu wskoczyło więc środek poskładany auto na kołach w tym tygodniu mam nadzieje że auto zostanie poskładane w 100% zostaną tylko szczegóły :) PS. Na tył będzie większy dystans albu rant i ciutka opony wystawała :) No i wiadomo położy się to jak ma tylko teraz bym już do garażu nie wjechał :D

Image

Image

Środek miał być robiony niestety brak fundusz chwilowo zmusza mnie złożyć jak jest ale wszystko z czasem :)

Image

Autko się dalej składa przychodzi czas na dopieszczanie oto co dziś udało się zrobić :)

Image

Image

Image

Image

Dokładka z vento jeszcze do lekkiego przycięcia :P A te tylne lampy to takie co leżały za garażem nie mam jeszcze tych co mają iść docelowo więc z głupoty przymierzyłem i nawet.... może zmienię oryginalny zamysł :P

A więc kolejne perypetie składania zostało nie wiele ale dużo szczegółów do dopracowania pochłania dużo kasy i czasu którego mam coraz miej ;P Oto efekty weekandowcyh prac

Komora silnika wyczyszczona Akrą co prawda nie powala szału nie ma ale myślę że jak na serie gdy auto sie zatrzymie mechanik nie będzie się śmiał :P Na pewno nie będzie otwierana na zlotach :D

Image

Wybór z tyłu padł na Hella Black Magic

Image

Zawieszenie ustawione tak +/- kwestia dopracowania pewnie pójdzie troszke wyżej kwesta obadania na normalnej jeździe ale to poczeka do przyszłego tygodnia ponieważ musze mieć śruby do kół (teraz po 3 wkręcone ale za krótkie i strach się bać jechać) po za tym musze ustawić zawieszenie i skręcić na amen na kanale :P PS lewe przednie koło za mało położone prawe jest jak powinno być :)

Image

Image

Image

Image

Image

Z przodu halogeny nowe orgnalnie dymione do tego nowe blendy i kierunki FER grill GTI żebra i znaczek czaeny mat listwa sie maluję razem z klapką bo na śmierć zapomniałem o niej :D:D Dokładka przycięta z Vento ładnie sie prezentuje, tłumik jest ucięty mam 2 nakładki z kwasówki takie jak TDI czyli w dół zgięte

Co do całej reszty środek jest jak był, parę gadżetów raczej nic szczególnego na przyszłość najbliższą przyjeżdżają projektory dymione hella oraz progi gti i to by było tyle na ten rok tak postaram się doskładać ustawić dopieścić szkoda ze już Wrzesień :,/ Co do przyszłego roku (może się przeciąnąć do 2016 bo wolę pojeździć tak a jak bedzie kasa wskoczyć w następną zimę na grubo) zastanawiam się nad airride aby nie musieć puczyć się po tych drogach jakiś podstawowy układ przód/tył w miarę szybki. Pod maską myślę konkretnie o 2 silnikach 1.8T lub 2.8 VR6 co do środka mam plan na wyrzucenie foteli bagażnik zabudowa zapas, airride małe car audio półklatka i fotele kubełki ale seryjne jakieś Audi RS etc... i 4 punktowe pasy no i na tyle by było doskładam na gotowo

Jak na razie wygląda całość tak :) Jak doskładam postaram się sesyjkę jesienną wykonać i do garażyku :)

Przed zimą udało się skompletować co miało byc a więc progi GTI oraz projektory jest to mieszanka hella+TYC niestety zostałem dość mocno oszukany na nich ale nie wracam do tematu bo po prostu nie mam siły na użeranie się.... Oto efekt :)

Image

Image

Image

Image


co do całości to auto jest bez polerki cały zabieg po zimie zostanie przeprowadzony kompleksowo z zabezpieczeniem na odpowiednich śrokach, dokupie jakieś orginalne projektory... coś może przez zimę się trafi oraz wykończę środek ;) Może jakiś mały spocik na zakończenie sezonu i do garażu na zimę :]

Witam. Zima dobiega końca a samochodem wypadało by w końcu wyjechać niestety plany lekko się zmieniły a właściwie obróciły o 180 stopni gdyż zmieniłem robotę i muszę niezły kawał dojeżdżać a mój sej na takie trasy średnio wygodny a więc z samochodu czysto zlotowego powracamy do koncepcji ładne, zadbane daily. I tu pojawia się szkopuł wystające spasowane corvetty które 1. wystają a 2. 16" gleba jest i 2,5cm od wahacza do ziemi.

Z bólem serca oddałem je koledze z Częstochowy i na dniach zakupiłem oto takie koło ACT SX 17" o szerokości 8,5j

Image
Image

Jedyny szkopuł to rozstaw 5x112 a ze względu na et 33 nie można zastosować adapterów bo naturalnie będą fele wystawały a więc od razu zawiozłem do chłopaków którzy bawią się z felgami, bez marudzenia podjęli się nawiercenia drugiego rozstawu. Jak tylko będą gotowe czekają na nich oponki 195/40 Continental/Yokohama no i pierwsze przymiarki mam nadzieję pod koniec przyszłego tygodnia :)

Chłopaki z zaprzyjaźnionego zakładu specjalizującego się w naprawie i ślusarstwie aluminium spisali się na 5+ oto efekt :)

Tak jak obiecałem wrzucam foty na nowych felgach taka tylko przymiarka bez żadnego zgrywania ani nic w tym stylu na sucho przód wyszedł OK za to na tył pójdzie dystans 17mm i powinno być miodzio ;)

Image
Image
Image

Oczywiście gwintem trzeba pokręcić wiadomo w którą stronę i myślę że będzie daily jak się patrzy :)

A skoro mamy 14 Luty to na walentynki takie coś :)

Image

Idzie wiosna więc zakupy :) myślę że za 2 tygodnie już powrócę golferem do domu i zacznę montować graty :)

Projektory Hella w dość fajnym stanie za niewielkie pieniądze :D

Image
Image


Plast dip zwalczony!

https://lh5.googleusercontent.com/-UwdX ... C_0018.JPG

Zestaw Nokia DSP wraz z książeczkę dla radia Gamma IV nawet kod jest :)

Image
Image
Image

Zmieniarka USB dla gammy :)

Image

Oraz plastry miodu :]

Image

Oraz dystanse w tylne boczki :P

Image

Czerwone pasy z wersji XX Jahre

Image

Gałka zmiany biegów XX Jahre

Image

Podłokietnik z Vento USA otwierany z popielniczką. Na cup holder zaślepka :( ale może trafi sie kiedyś :P

Image

Ori czarne daszki z cabrio

Image

Dystanse na Tył 17mm lecz jest drobna komplikacja :( + śruby ;p

Image

Przypasowanie przodu tak +/-??

Image

No i to by było na tyle do zakupienia jeszcze kilka drobnostek w sumie i będzie co ma być a montaż tak jak mówiłem na początku Marca :)

Sezon 2k15

No i w końcu :) Udało się samochodzik ukończyć w zasadzie w tej chwili jedyna modyfikacja jaka chodzi mi po głowie to silnik ale to jeszcze poczeka rok albo dwa. Jestem zadowolony do całości chciałbym kilka plasticzków wymienić / odnowić ponieważ wyglądają po prostu słabo :P Kilka fotek (telefonem) wg. mnie jest tak jak miało być szkoda tylko że nie na corvettach :/ ale może kiedyś wrócą :P

Image
Image
Image
Image
Image
Image

W sezonie 2016 samochód niestety służył jako dojazd do pracy :/ BBS RS772 i w zasadzie jezdzimy sobie :)

Image
Image
Image
Image
Image

Samochód najprawdopodobniej pójdzie pod młotek gdyż zakupiłem dupowozik a po głowie chodzi jakieś MK1 ^^

Image


Ostatnio edytowany przez matis1313 Nie 27 Lis, 2016, edytowano w sumie 18 razy


_________________
Zapraszam ---> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=80361&p=790612#p790612
Offline
 Profil    2737449 matis1313
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Pią 16 Sie, 2013 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 03 Lip, 2011
Posty: 128
Skąd: Cieszyn
Gadu-Gadu: 2737449
Skype: matis1313
Auto: Golf III AFN
Mały update ;)

W ziemie jak to w ziemie założyłem grzane dupcie do mich Recaro :P

Image

Następnie przyszła pora na Tempomat

Image

Na lato koło spowrotem wpada (zmianę planuję na 2014) przy okazji troszkę gwintem w dół no i nowa dokładka niestety Retov ale daje radę ;)

Image

Następne zmiany w środku to tylna kanapa z podłokietnikiem z Vento oraz zagłówkami ;)

Image

Później przyszedł czas na czarną podsufitkę Lampka i uchwyty z B3, sama podsufitka obita czarnym materiałem przezemnie słupki i słoneczniki pomalowane nie stety nie chcę wydawać aż tyle kasy na oryginały :/

Image

Image

Przyszła też gałka z Golfa IV oraz nowy mieszek z czerwoną nicią

Image

Radio okazyjnie zostało wymienione na Alpine IDA-x100 z modułem Bluetooth BT-400 ;)

Image

Wyjazd z garażu... okazało się że trzeba wymontować zderzak :D

Image

Niestety teraz przyszedł największy dylemat (bolączka mojej golfinki) a więc blacharka jak narazie nie chcę pakować tyle w auto bo przy okazji lakier też kwalifikuje się do wymiany ;s Zobaczymy do przyszłego roku i albo sprzedam i kupię jakiś dupowóz typu A3 no i oczywiście dorobię sie jakiegoś konkretnego projektu albo tutaj przyjdzie blacharka lakier mod pod maską felga i będzie jakieś jeździdełko choć do tego bardzo dużo brakuje ;P



_________________
Zapraszam ---> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=80361&p=790612#p790612
Offline
 Profil    2737449 matis1313
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 11 Lip, 2013
Posty: 292
Skąd: Chorzów / Lünen
Gadu-Gadu: 34197291
Auto: GOLF MK3 GT / USA
Jako pierwszy moge tylko stwierdzić fakt, że wybrałeś bardzo dobry kierunek :ok: Zmiany przeprowadzone od kupna Golfa zmieniły go na wielki plus :ok: Silnik bardzo dobry, szkoda go sprzedawać :P Lepiej odkładaj $$ i rób blacharke :)



_________________
Moje MK3 GT Special / USA:
http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=87686
Offline
 Profil    34197291
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2013 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 03 Lip, 2011
Posty: 128
Skąd: Cieszyn
Gadu-Gadu: 2737449
Skype: matis1313
Auto: Golf III AFN
W modach pod maską chodziło mi bardziej o wymiane IC, turbo, program i aspirować na ~180KM

Co do reszty dopiero w przyszłym roku będę na poważnie zastanawiał się co z nim zrobić jako projekt chciałbym może cabrio z R... Ale to jak mówię nie teraz :D

A co do zmian to samochód na prawdę był w opłakanym stanie jeśli chodzi o jakieś tuningi ^ ^ wiele kabelków i dziwnych rzeczy które naturalnie od razu poszły do kosza... Staram się iść w jakimś kierunku niestety ledwo skończyłem Technikum no i trzeba trochę odłożyć :)



_________________
Zapraszam ---> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=80361&p=790612#p790612
Offline
 Profil    2737449 matis1313
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Wto 20 Sie, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 11 Lip, 2013
Posty: 292
Skąd: Chorzów / Lünen
Gadu-Gadu: 34197291
Auto: GOLF MK3 GT / USA
No i tak bardzo dobrze Ci poszło jak na technikum, duży plus dla Ciebie :ok: Ja już tyle zrobiłeś to szkoda ten projekt odpuścić :P Zostań przy tym MK3, na pewno dasz rade :] ... zapraszam do mnie :)



_________________
Moje MK3 GT Special / USA:
http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=87686
Offline
 Profil    34197291
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Pon 13 Sty, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 03 Lip, 2011
Posty: 128
Skąd: Cieszyn
Gadu-Gadu: 2737449
Skype: matis1313
Auto: Golf III AFN
No i nareszcie nadeszła ta chwila golf wskoczył do garażu została zrobiona blacharka. Oto fotorelacja :P Było już źle ale jest dobrze.

Image
Image
Image
Image
Image

Oczywiście niebyło by tak źle gdyby nie pianka montażowa w progach :)
z dedykacjami dla poprzedniego właściciela :P
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Nadkola wyczyszczone, niepotrzebne dziury zaspawane, pozbycie sie rdzy, cekor, mastyka i miód ;)

Image
Image

Za niedługo zabieram sie za pomalowanie całego auta na inny srebrny jeszcze niewiem jaki ale będzie na pewno nowy lakier na całym samochodzie. Na ten sezon planuje dać zawias w proszek włozyć 288mm tarcze włożyć felgę może 1tlg może 3tlg to jeszcze sie okaże bo mam duzo pomysłów ;) poskręcać no i może w końcu gdzieś wyjechać :D Do końca sezonu planuje pousprawniać powymieniać projetory na hella na tył HMB no i kilka różnych takich :)



_________________
Zapraszam ---> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=80361&p=790612#p790612
Offline
 Profil    2737449 matis1313
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Śro 15 Sty, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 10 Sty, 2011
Posty: 263
Skąd: Cieszyn
Gadu-Gadu: 2510826
Auto: VW Golf 2 CL 2.0 16V ABF / VW Golf 1.6PN benzin + gazin
Widzę że Dii Car ostro działa :ok: Zobaczymy co z tego ulepicie :-D



_________________
Perfekcja, wymaga czasu...
Zwykły stary biały Golf...
viewtopic.php?f=98&t=78255&view=unread#unread
Offline
 Profil    2510826
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Śro 15 Sty, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 04 Maj, 2009
Posty: 220
Skąd: Oleśnica
Gadu-Gadu: 1487178
Auto: VW Derby , Vw Golf 3
Dobre kolo do mk3 ale opona lepsza by mogla zawitac :ok: powodzenia w pracach


Offline
 Profil    1487178
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Sob 22 Lut, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 03 Lip, 2011
Posty: 128
Skąd: Cieszyn
Gadu-Gadu: 2737449
Skype: matis1313
Auto: Golf III AFN
W końcu musiało się wydarzyć... Nowe koło Corvette C4 16x9,5j a na to wskoczyła oponka 215/35 :)

Image

Image

Image

Image

Image

Całość świeżo co przywiozłem i założyłem oponki lakier w środkach jest OK wystarczy wyczyścić i odnowić polerkę :)



_________________
Zapraszam ---> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=80361&p=790612#p790612
Offline
 Profil    2737449 matis1313
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Śro 26 Lut, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 11 Lip, 2013
Posty: 292
Skąd: Chorzów / Lünen
Gadu-Gadu: 34197291
Auto: GOLF MK3 GT / USA
matis1313 felgi miazga :ok: beda chyba troszke wystawać ;P :P



_________________
Moje MK3 GT Special / USA:
http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=87686
Offline
 Profil    34197291
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Nie 09 Mar, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 03 Lip, 2011
Posty: 128
Skąd: Cieszyn
Gadu-Gadu: 2737449
Skype: matis1313
Auto: Golf III AFN
Muszą!



_________________
Zapraszam ---> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=80361&p=790612#p790612
Offline
 Profil    2737449 matis1313
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Nie 09 Mar, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Maj, 2009
Posty: 93
Skąd: Cieszyn
Gadu-Gadu: 9581569
Auto: mk3 US | mk3 20 Jahre
znajomo mi to koło wygląda ;)



_________________
nigdy nie jest tak nisko by nie mogło być niżej
Offline
 Profil    9581569
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Nie 09 Mar, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 03 Lip, 2011
Posty: 128
Skąd: Cieszyn
Gadu-Gadu: 2737449
Skype: matis1313
Auto: Golf III AFN
Auto pomalowane ;)

Image

Image

Na lokalnym złomowisku udało mi się odnaleźć coś takiego

Image

Image
Orginał USA w bdb jak na golfa stanie jeden jest trochę w kicie ale drugi perfekt a na dodatek za grooosze!



_________________
Zapraszam ---> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=80361&p=790612#p790612
Offline
 Profil    2737449 matis1313
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Nie 09 Mar, 2014 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Kwi, 2010
Posty: 514
Skąd: CG
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf mk1
Czasami idzie wyrwać części za grosze :) mi się udało do mk1 kupić błotnik za 10zł :P buda pomalowana teraz czekam na przymiarke kół ;) pozdro


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [MK3] Silver XX Jahre bY Shaven
PostWysłany: Śro 12 Mar, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 11 Lip, 2013
Posty: 292
Skąd: Chorzów / Lünen
Gadu-Gadu: 34197291
Auto: GOLF MK3 GT / USA
A no czasami są okazje :) Teraz jak Golf polakierowany to szybko go składaj ;P



_________________
Moje MK3 GT Special / USA:
http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=87686
Offline
 Profil    34197291
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 4 [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe