Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 3 [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Pią 21 Wrz, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 17 Sie, 2005
Posty: 63
Skąd: UK
Gadu-Gadu: 2887644
Auto: VW Golf MK2 Edition One
Vw Passat B6
MODEL: Vw Golf MK2 GTI 8v Edition One '89
SILNIK: 1.8 8v PF / 2.9 VR6
MOC: seria 107 koniów / bedzie zmierzone
MODY POD MASKA: Seria + sportowa wkładka filtra powietrza
ZAWIESZENIE: Kit Koni -40
UKLAD HAMULCOWY: Seria
KOLA: Le Castellet 6jx14 / Borbet T 16x9''
NADWOZIE: Seria
WNETRZE: Seria
AUDIO: Brak

Zmiany przeprowadzone:
-Wymiana tylnich zacisków hamulcowych na nowe
-zdarta farba do golej blachy, wyspawanie wszystkich dziur, wyciecie nadkoli z tylu i z przodu ala G60, nowy lakier LC3U
-zakupiony silnik 2.9 vr6

Plany: Co tydzień inne :P , a tak poważnie doprowadzenie Edyszona do zdrowego stanu OEM+, odrestaurowanie blachy i lakieru, zawieszenie gwintowane, jakieś VR6 pod mache jeszcze nie zapadła decyzja jakie, jak VR to i mocniejsze hamulce, dobre szerokie koło, a na końcu czyli za pare lat dobre audio.



Image Image


Siemano,

tekst skopiowalem z forum vwpomorze.pl bo niechce mi sie pisać od nowa :P

Troche czasu zwlekalem ale wkoncu zebralem sie w sobie, mam zamiar w tym roku zaczac dzialac przy moim edyszonie, wiec powoli trzeba zaczac pisac bo pozniej sie nie ogarne.

A wiec, Golfa kupilem 28 listopada 2010 na ebayu kwota za ktora wylicytowalem to 900 funa, Edyszon kupiony wsumie na wariata bez ogladania ale zawsze takiego chcialem miec i malo mnie to interesowalo.

Image

Jak wspomnialem wygralem aukcje, nastepnego dnia zapakowalem rodzine do sharana i pojechalismy odebrac golfa, troche pizgalo wtedy -10 stopni, ale bylem dobrej mysli a raczej nie dopuszczalem do glowy ze cos moze byc nie tak, wkoncu po 4 latach od utraty mojego starego golfa mialem znowu golfa i to Edition One z kierka po lewej stronie czyli wszystko tak jak powinno byc. Po golfa musielismy jechac 140 mil.

Po dotarciu na miejsce bylo juz ciemno, obejzalem golfa, odpalil odrazu, nie zauwazylem nic niepokokjacego (bylo ciemno hehe), jedyna rzecz to oberwana podsufitka. Golf byl na holenderskich blachach, gdyz niegdy nie sprowadzalem auta z zagranicy to nie mialem zielonego pojecia co i jak, koles pokazal mi jakies papiery, chyba z pol godziny albo lepiej ogladalem je, cos tam probowalem sprawdzic na google, ale nie bylem pewien, koles zapewnial mnie ze nie bedzie problemu z rejestracja, musialem mu uwierzyc na slowo, ale stwierdzilem ze jest godny zaufania. Zaprowadzil mnie do swojego garazu, a tam stalo Rallye G60 w stanie show&shine , oraz mk1 w fazie projektu, na podworku polowka na glebie, gosc musial wzbudzac u mnie zaufanie. Wsiadlem w golfa i wrocilem do domu, cale szczescie bez problemow, 2 dni pozniej sie okazalo ze zamiast plynu chlodzacego byla woda ktora zamarzla.

Image

co kupilem,

Vw Golf Edition One 1.8 8v PF stan wsumie prawie oryginalny

co bylo nie tak po dluzszych ogledzinach w swietle dziennym,
wymieniana przednia szyba, wymieniane drzwi od pasazera i kiepsko pomalowane, tylni zderzak czarny, brak znaczka w grillu, brak anteny i tylnej wycieraczki, nie dzialajace elektryczne lusterka i jeszcze pare rzeczy ale opisze je pozniej :)

Cieszylem sie ze mam golfa i nic nie moglo tego popsuc, i bylo ok do momentu kiedy chcialem zarejestrowac golfine, oczywiscie auto oddalem na MOT czyli przeglad, i wyszlo szydlo z worka:

Musiałem wymienić lewy sworzen na wachaczu, prawą gumę łożysko czy jak to się tam po polsku nazywa (strut top mount) od mocowania amortyzatora w kielichu, jedną oponę , hamulce też coś niedziałaly tak jak powinny, ale to się spodziewałem bo przy wcześniejszej wymianie klocków stwierdziłem zatarty lewy tylny zacisk, i ostatnia rzecz oświetlenie tablicy co wydawało mi się najłatwiejsze i zostawiłem sobie na koniec a koniec końców wyczerpało moja cierpliwość, bo okazało się ze kable były poprzerywane, wsumie musiałem 8 kabli lutowac. jeszcze gdzieś przy okazji musiałem wymienić srube mocujaca rozporke do wachacza bo się przypadkiem zerwala.

Warunki pracy byly super hehe

Image
Image

Znalazlem na szrocie tylne zaciski, kupilem chyba ze 3 kompelty, a koniec koncow i tak kupilem nowe :D

Image
Image
Image

Teraz tylko musze kupic nowe na przod bo tez jeden szwankuje, no ale to bede szukal czegos na 2 tloczki, przydadza sie takie :D

Image

Po tych wymianach Edyszon przeszedl przeglad wiec moglem go zarejestrowac, na poczatku chcialem to zrobic w Polsce ale sobie odpuscilem po przeczytaniu litani na stronie wydzialu komunikacji co trzeba zrobic, tutaj w ukeju wystarczylo ze zadzwonilem do DVLA - wydzial komunikacji, powiedzialem ze sprowadzilem auto z zagranicy, oni mi po paru dniach przyslali papiery do wypelnienia, pozniej pojechal do Dvla z wypelnionymi papierami ubezpieczeniem i przegladem oplacilem tam podatek i oplate rejestracyjna i po pol godziny mialem zarejestrowane auto, jedyna rzecz jaka musialem jeszcze zrobic to miec licznik w milach, bym sie tym nie przejal ale po tygodniu mialem przyjechac pokazac Golfa do sprawdzenia.

Na szrocie wykrecilem licznik i zmienilem tarcze predkosciomierza, sprawdzenie auta wyszlo pomyslnie, jedynie co to dowiedzialem sie skad pochodza prawe drzwi i szyba :P, strasznie dokladny koles byl.

W marcu 2011 wzialem sie za wnetrze, mowie sobie wypiore wyczyszcze, naprawie podsufitke, synek pomogl mi w rozbiorce:

ImageImageImage

Niestety podsufitki nie dalo sie uratowac, a jest to tak deficytowy towar tutaj a jak sie cos pojawi na ebayu to cena jest tak masakryczna ze caly czas sie ludze ze jakos uda sie moja naprawic

Image


Pozniej wzialem syna na przeszkolenie i umylismy golfa

ImageImageImage

W maju 2011 bylem w Polsce wiec zaopatrzylem sie u Kupczyka

Image

Przyszla pora na ogarniecie calej reszty rzeczy tak zeby wszystko bylo nowe

ImageImageImage

Oczywiscie moj pomocnik byl caly czas ze mna

Image

W miedzy czasie zakupilem brakujacy znaczek w grilla, no niestety nie do konca taki jak powinien byc ale lepszy rydz niz nic

Image

cdn... musze isc polozyc mojego pomocnika spac

A wiec pozmienialem wszystkie filtry i oleje i nieszczescny rozrzad, wsumie wszystko szlo gladko do momentu pierwszego odpalenia po wymianie i wtedy jak zobaczylem ze pasek rozrzadu faluje sobie na pelnym luzie to sie przestraszylem, wylaczylem silnik szybka obczajka co i jak. Okazalo sie ze zerwala sie sruba od napinacza. Nie widzialem czy cos sie przestawilo czy nie nie mialem nigdy doswiadczenia z tego typu sprawami, wiec co - goraca linia z Frankiem, z zona chyba tyle czasu przez telefonem nie rozmawiam co z nim w tamtym czasie hehe. No nic wytlumaczyl mi co i jak. Zabralem sie za ustawianie wszystkiego od nowa a potem jeszcze zaplon. Wkoncu Edyszon odpalil, ale po nagrzaniu gasl strzelal jak stukniety bylo czuc paliwo. To ja znowu za telefon i do Franka, Franek mowi napewno cos zje....es, no to ja znowu za ustawianie, wsumie doszedlem do takiej wprawy ze z zamknietymi oczami moglbym to teraz robic, no ale na nic sie to zdalo, tak jak bylo tak zostalo. Wiec oddalem auto do mechanika, pedaly walijskie trzymaly go chyba z 4 dni a na koniec i tak nie bylo poprawy. Pozniej znalazlem mechanika 500m od mojego domu tez wsumie troche siedzi w VW, w posiadaniu ma Bulika Karmana Ghia i mk3 vr6, sprawdzil mi cale auto ustawil jeszcze raz rozrzad i zaplon i powiedzial ze cos innego jest nie tak ale nie wie co, kazal mi posprawdzac kilka rzeczy samemu zebym nie musial za to placic.

Zaczalem od wymycia baku i wymiany pompy paliwa bo juz byla na wykonczeniu, wymiana nic nie pomogla wrecz nie moglem odpalic auta, a przyczyna byl o to ten guzik:

Image

Co taki guzik moze miec wine??? Sprzedajacy powiedzial mi ze niema pilota do alarmu i ten przycisk wlacza pompe paliwa. Wiec guzik mial wine bo co sie okazalo tym guzikiem wlaczalo sie pompe paliwa na krotko ale tylko ta glowna bo ta ze zbiornika juz nie i paliwko nie chcialo leciec.

Kolejny problem do rozwiazania, usuniecie nie dzialajacego alarmu i ogarniecie elektryki tych pomp

Image

Jak juz to ogarnalem to i tak auto gaslo po rozgrzaniu, ktos gdzies mi na forum polecil zeby odpiac sonde lambda, odpialem ja i przestalo gasnac, jeszcze nie mialem czasu jej wymienic, wsumie od pazdziernika 2011 autem nie jezdze stoi sobie i czeka az sie za nie porzadnie wezme :D

W miedzy czasie zmienilem miejsce zamieszkania i musialem zrobic sobie podjazd bo wolal o pomste do nieba hehe

ImageImageImage

Edyszon musi stac porzadnie a nie jak...

Image

Tak sobie przekoczowal zime i wiosne a teraz powoli, powoli odkladam dziengi na modyfikacje.

Sportowa kierownice juz mam, a raczej moja mamuska i dopiero we wrzesniu ja dostane, kolejny mod to bedzie zawieszenie Weitec Hicon GT, po zawieszeniu kola bo obecne robia za kwietnik hehe

Image

To by bylo na tyle, projekt moze nie bedzie sie rozwijal tak szybko jak niektorych. Bedzie powoli ale dokladnie wrecz mam nadzieje idealnie. Nie chce nic robic pochopnie ani tanszymi zamiennikami typu Ta technix czy cos tam. Jak skoncze ma byc petarda a kiedy skoncze to malo istotne hehe

Pozdro


update z sierpnia:

Temat wsumie stoi w miejscu , zbieranie funduszy in progress. Ale żeby nie było że zupełnie nic nie robię to dzisiaj przyszła mi naklejka zamowiona na ebay.de

Image

update z wrzesnia:

W zeszłym tygodniu miałem urodziny i moi bliscy podarowali mi nowe divajsy

Image

Image


Na dzisiaj to by było na tyle, czekam na jakąś 6 w lotka żeby porządnie ruszyć z projektem, nie bawem zabiorę się za ogolenie golfa z całego środka i wszystkich plastików na zewnątrz.

Pozdro


Ostatnio edytowany przez Emader Pon 21 Kwi, 2014, edytowano w sumie 2 razy


_________________
Projekt Edyszon ==>> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=78954

......:FORUM VWPOMORZE:......
Offline
 Profil    2887644
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Pią 21 Wrz, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip, 2011
Posty: 470
Skąd: GDA
Gadu-Gadu: 0
Auto: bus i z buta :)
Doobrze się zapowiada ten edition ! ;)

We wcześniejszym mk2 pisałeś coś o VR, dalej masz chęć na tą jednostkę już w ''edition'' czy raczej odstępujesz od tego?



_________________
POZDRO !
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Pią 21 Wrz, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 17 Sie, 2005
Posty: 63
Skąd: UK
Gadu-Gadu: 2887644
Auto: VW Golf MK2 Edition One
Vw Passat B6
VR bedzie napewno tylko kwestia budzetu jakie to bedzie vr6 12v czy 24v czy moze r32 pozyjemy zobaczymy, poki co mam maly kryzys finansowy wiec zajme sie sprawami ktore nie wymagaja wiekszego wkladu finansowego. Pewnie gdyby nie ten kryzys to bym nie mial czasu tematu zalozyc hehe



_________________
Projekt Edyszon ==>> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=78954

......:FORUM VWPOMORZE:......
Offline
 Profil    2887644
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Pią 21 Wrz, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 07 Lis, 2005
Posty: 646
Skąd: TROJMIASTO
kryzys sprzyja pachaniu do przodu projektów VW - tak jest w moim przypadku

nie ma nic lepszego niż posiedzenie sobie w garażu i podłubaniu przy padaczce ;)

jeździsz nim wogóle?? zaraz znów bedziesz musiał zaciski wymieniać

PS: w razie potrzeby mam nówki zaciski z jarzmami od S2 na dwa tloczki :ok:



_________________
MÓJ GOLF II RALLYE viewtopic.php?f=98&t=77574&p=774095

MOJA JETTA II COUPE VR6 viewtopic.php?f=98&t=21957
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Pią 21 Wrz, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 17 Sie, 2005
Posty: 63
Skąd: UK
Gadu-Gadu: 2887644
Auto: VW Golf MK2 Edition One
Vw Passat B6
Nie auto stoi, czasami go przestawie pare metrow :P
----------
Update 11-10-2012
Przyszedł kolejny element układanki, ale jestem mega nie zadowolony ze stanu znaczków więc będę szukał następnych w lepszym stanie :evil: :roll:

Image



_________________
Projekt Edyszon ==>> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=78954

......:FORUM VWPOMORZE:......
Offline
 Profil    2887644
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Nie 09 Gru, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 11 Paź, 2009
Posty: 747
Skąd: Edinburgh, UK
Gadu-Gadu: 19370238
Auto: Passat B4 - Mrówka ZET, Sharan Sport
Budowanie auta w UK, skąd ja to znam.... do mojego passata w ciągu 14 miesięcy kupiłem tu jedynie ropę :D niby nowszy od Twojego golfa, ale też nic nie ma na necie.

Powodzenia ;)



_________________
Vw Passat B4 - Mrówka ZET
Vw Sharan Sport
Offline
 Profil    19370238
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Nie 09 Gru, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 17 Sie, 2005
Posty: 63
Skąd: UK
Gadu-Gadu: 2887644
Auto: VW Golf MK2 Edition One
Vw Passat B6
części częściami, jakaś dostępność jest, chociaż dużo rzeczy będzie albo z Polski albo z Niemiec, najbardziej mnie zaboli zrobienie blacharki i lakierowanie, wstępną wycenę dostałem 2000 funa, no ale gość jest bardzo dobrym blacharzem ale lakiernikiem już nie więc raczej sobie odpuszczę, miałem mieć drugą wycenę z innym gościem ale nie doszła do skutku, na wiosnę ostro się biorę za robotę co będę mógł zrobić z blachą przygotuje sam, a reszta do profesjonalisty :)

Narazie zbieram taile i rozkminiam jaki silnik wsadzić, czy może przy ori zostać :P



_________________
Projekt Edyszon ==>> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=78954

......:FORUM VWPOMORZE:......
Offline
 Profil    2887644
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Pon 10 Gru, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 11 Paź, 2009
Posty: 747
Skąd: Edinburgh, UK
Gadu-Gadu: 19370238
Auto: Passat B4 - Mrówka ZET, Sharan Sport
2000 za golfa??? o Matko... kto to wyceniał. Ja w tym tygodniu jadę wycenić passata, ale nawet nie myślę o 2000.



_________________
Vw Passat B4 - Mrówka ZET
Vw Sharan Sport
Offline
 Profil    19370238
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Pon 10 Gru, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 17 Sie, 2005
Posty: 63
Skąd: UK
Gadu-Gadu: 2887644
Auto: VW Golf MK2 Edition One
Vw Passat B6
mi to akurat jeden Polak miał robić, a jak byłem o tą drugą wycenę u angola to nie był wstanie mniej więcej powiedzieć, wkażdym bądź razie miał skończone mk1 gti i zrobienie jej wyszło 3500 funa coooo coooo coooo



_________________
Projekt Edyszon ==>> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=78954

......:FORUM VWPOMORZE:......
Offline
 Profil    2887644
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Nie 24 Lut, 2013 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Wrz, 2011
Posty: 448
Skąd: Jedlec
Gadu-Gadu: 15899627
Auto: Golf 16V
to wnętrze bardzo mi się podobało zawsze ;) jak dla mnie najlepsze wnętrze w mk2 ;) pracuj nad gofrem życzę powodzenia ;)



_________________
co sądzisz o moim GTI? /viewtopic.php?f=98&t=75803
Offline
 Profil    15899627
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Nie 24 Lut, 2013 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 17 Sie, 2005
Posty: 63
Skąd: UK
Gadu-Gadu: 2887644
Auto: VW Golf MK2 Edition One
Vw Passat B6
no dzięki dzięki, już zacząłem akcję wiosna, jak skończę to wrzucę fotorelację .



_________________
Projekt Edyszon ==>> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=78954

......:FORUM VWPOMORZE:......
Offline
 Profil    2887644
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Sob 23 Mar, 2013 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 16 Gru, 2009
Posty: 632
Skąd: GBY
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK2 Edition One + ABF
nie ma jak wob ,to cos w sobie ma :ok: ten kolor,ten srodek....
za 2000 funtów to ty go do Pl na lawecie zawieziesz i go dobrze polakierujesz :]
bede sledził temat
powodzenia !!!



_________________
EDITION ONE viewtopic.php?f=98&t=48374&start=0
monsterz-tt.de
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Wto 02 Lip, 2013 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 17 Sie, 2005
Posty: 63
Skąd: UK
Gadu-Gadu: 2887644
Auto: VW Golf MK2 Edition One
Vw Passat B6
mały update luty 2013

nie ma co ukrywać, w zimę u mnie nie działo się tyle co u kilku kolegów z forum, wsumie to działo się NIC :shock:

Ale przywiozłem dwie części z polski, oraz kolejne dwie przyszły z Holandi i Niemiec, także okres zimowy nie tak do końca zmarnowany, miał być jeszcze jeden grubszy tjun, ale z przyczyn zupełnie nie zależnych od nikogo będzie dopiero w wakacje. (mam nadzieję)

Techno osłonka głosnika w drzwiach, bo moją w golfie potraktowałem z buta co mi zresztą spędzało sen z powiek. Dzięki Maślak 8-)

Image

Ori halogeny Hella, czekały w PL na mnie grubo ponad pół roku, dzięki ABST. 8-)

Image

I znaczki, wkońcu mam komplet, po tym jak przyszły do mnie używane WOBY w stanie z dupy, odżałowałem i kupiłem na ebayu.de nówki, podobnie jak znaczek GTI z tym że on przyszedł z Holandi.

Image

Progress nie powala, ale zawsze to krok do przodu a nie dwa w tył, w krainie wiecznego deszczu zaczyna świecić słońce więc powoli, powoli zacznę wprowadzać w życie przemyślenia z ostatniego pół roku na nockach w pracy 8-) 8-)

-----------------

"Wstawaj bydlaku już wiosna!!"

Image Image Image

"O w mordę co ja tutaj władowałem..."

Image

A tu wspomniana połamana maskownica, pamiętajcie nie jeździjcie mk2 w butach roboczych!!!

Image

No wkońcu ogarnięte, jak pogoda pozwoli to do końca tygodnia wszystko ze środka wykręce 8-)

Image

-------------------

marzec 2013

No nic lecę z tematem dalej, dzisiaj ściągnąłem wszystkie progi, nadkola, listwy i zderzaki.
Jestem wsumie mile zaskoczony bo jest mniej rudzielca niż myślałem że będzie. Foty korozji wrzucę innego dnia.

Image
Image
Image
Image

-----------------------

czerwiec 2013

Dawno nic nie pisałem, więc stwierdziłem że coś skrobne.

Prace nie idą w takim tempie jakbym chciał ale powinno się to poprawić, żona z dziećmi na wakacjach w polszy co za tym idzie będę miał dużo czasu dla mk2.

W między czasie wyciagnąłem sobie silnik:

Image
Image
Image
Image
Image

I kupiłem nowe serce AGU.

Image

Dzisiaj zacząłem dalej rzeźbić ale popsuł mi się wyświetlacz w telefonie a aparatu tez niemam pod reką więc foto nie będzie.



_________________
Projekt Edyszon ==>> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=78954

......:FORUM VWPOMORZE:......
Offline
 Profil    2887644
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Wto 02 Lip, 2013 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 17 Sie, 2005
Posty: 63
Skąd: UK
Gadu-Gadu: 2887644
Auto: VW Golf MK2 Edition One
Vw Passat B6
szczurek04 napisał(a):
nie ma jak wob ,to cos w sobie ma :ok: ten kolor,ten srodek....
za 2000 funtów to ty go do Pl na lawecie zawieziesz i go dobrze polakierujesz :]
bede sledził temat
powodzenia !!!


niby tak, ale liczę że znajdę coś taniej, tymbardziej że postaram się większość część prac blacharskich zrobić sam, co napewno obniży koszt :)



_________________
Projekt Edyszon ==>> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=78954

......:FORUM VWPOMORZE:......
Offline
 Profil    2887644
 
 Temat postu: Re: [Golf MK2] Edition One Emader
PostWysłany: Sob 06 Lip, 2013 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 17 Gru, 2009
Posty: 915
Skąd: Jelenia Góra
Gadu-Gadu: 1968257
Auto: Golf mk1
Ciekaw jestem co będzie dalej... trzymam kciuki.



_________________
Drobne usługi CNC - adaptery, nawierty etc info PW.
____________________________
Offline
 Profil    1968257
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 3 [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 44 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe