Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 11 [ 158 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [ mk2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO NOWY LAKIER!
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 07 Lis, 2005
Posty: 646
Skąd: TROJMIASTO
MODEL: VW GOLF 11 G60 SYNCRO RALLYE
SILNIK: 1.8 G60 1H
MOC: 160/90
MODY POD MASKA: BRAK
ZAWIESZENIE: NAPĘD 4X4 SERIA
UKLAD HAMULCOWY: 4 X TARCZE PRZÓD 280MM
KOLA: ZIMA SEBRING 15 + 195.50 LATO ARBET 16 + 215/40/16
NADWOZIE: SERIA RALLYE + LUSTERKA M3 CIEMNE SZYBY GRILL BEZ ZNACZKA
WNETRZE: ORYGINALNE RALLYE SKÓRA + MATERIAŁ
AUDIO: BRAK

MODY: AUTO ZAKUPIONE Z WYDECHEM ULTERA

PLANY:
PEŁNA ODBUDOWA AUTA - DOPROWADZENIE DO STANU "PRAWIE JAK NOWY"
ZAWIESZENIE GWINTOWANE
KOŁA 17"
I TYLE



Tak więc parę ładnych lat temu, będąc na na VW Manii w Rusocinie (chyba 2003 rok) po raz pierwszy zobaczyłem na żywo GOLFA RALLYE.


Image

Wtedy miałem znikomą wiedzę na temat tego co to wogóle jest za auto, ale to nie miało znaczenia bo zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Marzyłem by kiedyś stanąć na zlocie swoim własnym Rallye. I tak sobie czas mijał, szkołe skończyłem, poszedłem do pracy odkładałem grosz na auto. Przeglądałem co rusz prase i internet ale Rallye nigdzie nie było. Stwierdziłem że kupie zwykłe MK2 TD. W swojej okolicy nic ciekawego nie widziałem a jak juz miałem jechać gdzieś w Polskę to stwierdziłem że wolę pojechać do Berlina bo i taniej i lepiej. Jak postanowiłem tak zrobiłem. razem z bratem Jeloniuszem, ojcem i szwagrem wybraliśmy się na jednodniowy wypad do Berlina po auto. Było pare MK2 ale ceny były tak wysokie że w PL kupiłbym dwie dwójki za te cene. I tak wróciłem z niczym. I znów zostałem bez MK2 TD i bez RALLYE. Parę dni póżniej kupiłem od znajomego z Niemiec BMW 316i którym bujałem się do pracy i na studia. Ale zawsze na widok MK2 obracałem głowę by upewnić się czy to napewno nie RALLYE.

Nie pamiętam już gdzie i jak ale chyba na allegro Jeloniusz znalazł RALLYE w Warszawie. Wykonaliśmy pare telefonów z zapytaniami o RALLYE. Właściciel twierdził że auto jest w bardzo dobrym stanie, niedawno polakierowane i wrócę nim spokojnie na kołach. Umówiliśmy się na weekend do którego było jeszcze parę stręsujących dni - bo przecież ktoś mi może podkupić moje marzenie. Tak więc w weekend po paru godzinach drogi byliśmy na miejscu. Całą drogę wyobrażałem sobie jak wracam swoim Rallye i co przy nim podłubie. Umówiliśmy się na wlocie do Warszawy skąd za SCIROCCO 1 pojechaliśmy obejżeć auto. Żeby było ciekawiej to było to SCIROCCO ABA TURBO które pare lat później kupił nasz kolega FRANEK Z SOPOTU :) pozdro!!

Tak więc gdy dojechaliśmy na miejsce ujrzałem swoje MARZENIE - piękna chwila, pamiętam jak biło mi serce ;) Ale pierwsze wrażenie jakie zrobił na mnie sprzedający nie było zbyt pozytywne - jak się później okazalo słusznie. Auto na pierwszy rzut oka wyglądało nieźle ale...

auto stało na dwóch czy trzech kapciech
gdzieś lała się benzyna
pod wlewem paliwa był kolor zielony metalic
"halogeny mam w reklamówce", reklamówka niewiadomo gdzie
rallye front był inny niż miał być
tarcze hamulcowe z takim progiem że koń by się przewrócił
i kupa innych mniejszych lub większych mankamentów
ale to akurat nie było takie ważne

silnik lekko kulał ale mimo wszytko dałem szanse marzeniu i poprosiłem o jazdę próbną

coś więcej musiało być nie tak skoro nie przyjechali po nas Rallye ani nie mogłem się nim nigdzie dalej przejechać. Jazda próbna nie wniosła nic pozytywnego bo praktycznie bez powietrza w kołach i bez hamulców nie da się jeździć. Do tego G lader też szału nie robił , auto ogólnie było słabe i tylko raz jakoś przyjemnie przyśpieszyło i opony zapiszczały(chociaż w syncro to raczej nie powinny). Wysiadłem i tak myśle, dobra, jakoś to będzie, to sie naprawi to wymieni i będzie ok ale cena musi pójść w dół bo i tak już pożyczyłem kase na auto które wymaga napraw za pare kolejnych tysięcy. Niestety cena nie poszła nic w dół a na dodatek uświadomiłem sobie ze jest niedziela i nikt mi nie zawulkanizuje opon i nie naprawi wycieku paliwa a spłonąć nie miałem zamiaru. I tak smutny jak diabli wróciłem do domu z pustymi rękoma :(

Jakiś czas póżniej pojawilo się zielone RALLYE w Gdyni ale znaleźliśmy je już w zakończonych aukcjach i było sprzedane. Było też na allegro Czerwone RALLYE chyba ze Śląska ale kontakt ze sprzedającym był utrudniony bo był kierowcą ciężarówki i często nie odbierał. Nie pamiętam jak to się w końcu skończylo ale chyba urwał się kontakt. Niektórzy możę pamietaja te auto - mega wyblakłe czerwone a w zasadzie rózowe RALLYE, zdjęcia na trawniku pod domem z przodem wepchniętym w choinki. Miało zdjęty wał napedowy- " żeby mniej palił" taaa :ok:

Póżniej na allegro pojawiło się RALLYE z Warszawy, sprzedawał je DUUDI.

Image Image

Umówiliśmy się że będę rano na miejscu, kasa pożyczona od rodziców, uśmiech na mordzie i nagle telefon -"golf sprzedany"

Delikatnie mówiąc , byłem zdenerwowany, ręce mi opadły i na jakiś czas dałem sobie spokój z RALLYE bo ile można. Kupiłem JETTE COUPE i na jakiś czaz przeszła mi RALLYE MANIA.

W między czasie pojawiło sie też RALLYE 16V BITURBO OD WOJTIEGO z Leborka które miałem z bratem przyjemność obejżeć, ale cena sprzedaży była zaporowa.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Przestałem szukać Rallye w gazetach i w internecie, Aż pewnego dnia przeglądając moje ulubione forum vwzone.pl :) znalazłem ogloszenie na temat sprzedaży GOLFA G60 albo GOLFA SYNCRO - nie było mowy o Golfie RALLYE. Pare PW, pare telefonów ode mnie i od brata, sprawdzenie stanu konta - "dobra, ten ostatni razm jak tym razem się nie uda to fuck it"

Niestety pracowałem wtedy w obozie pracy zwanym salonem samochodowym i nie mogłem się stamtąd wyrwać by odbyć podróż na drugi koniec kraju - Dąbrowa Górnicza. Nauczony doświadczeniem z pierwszym Rallye wysłałem po auto T4ke aka Balbinę z lawetą, mojego brata Jeloniusza z ekipą z Sopotu. Cały dzień siedziałem jak na szpilkach aż w końcu w nocy otrzymałem MMS z RALLYE NA LAWECIE

jupi jupi jupi jupi :):):):)


I tak oto stałem się właścicielem tego oto GOLFA RALLYE

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Ostatnio edytowany przez arturro Śro 03 Paź, 2012, edytowano w sumie 4 razy


_________________
MÓJ GOLF II RALLYE viewtopic.php?f=98&t=77574&p=774095

MOJA JETTA II COUPE VR6 viewtopic.php?f=98&t=21957
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Mar, 2009
Posty: 1218
Skąd: pomorze
Gadu-Gadu: 7688332
Auto: Fiat 126p x2, Opel Kadett 3d, VW Golf Mk1 3d, VW Golf Mk3 3d, Audi A3 3d, VW Bora kombi, VW Passat B4 x2 kombi, VW Passat B5 kombi, VW Sharan Mk2, VW Passat B6 sedan
Dobry okaz Ci się trafił. Na pierwszy rzut oka, to doprowadź go do oryginału, biją w oczy te lustra, jak i końcówka tłumika, ciemne szyby też tu nie pasują ;) I koniecznie grill ze znaczkiem musi być.
Powodzenia :ok:



_________________
vw bora 1.9TDI
audi a3 1.9TDI
vw mk3 1.9TDI
Offline
 Profil    7688332
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Nie 08 Lip, 2012
Posty: 2
Gadu-Gadu: 3963702
Auto: mk2, audi b3 Q, ford fiesta
wow moje rallye, zdjęcia się zachowały u kolegi , szkoda że go sprzedałem


Offline
 Profil    3963702
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Maj, 2008
Posty: 669
Skąd: SD
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk3
pamiętam to auto, niejednokrotnie mijane na ulicach dąbrowy, jeździł nim starszy siwy pan, który zawsze pytany stwierdzał że nie jest, nie będzie na sprzedaż ;) dobrze że trafiło do ciebie by spełnić marzenie.
Sprzedało się już troche czasu temu z dabrowy, jakieś zmiany nastąpiły jak auto jest w twoim posiadaniu ? powodzenia i zazdroszczę auta :ok:


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 09 Lip, 2006
Posty: 520
Skąd: WZY
Gadu-Gadu: 3851169
Auto: kilka VW
Cytuj:
Póżniej na allegro pojawiło się RALLYE z Warszawy, sprzedawał je DUGI.

duudii ;)


Offline
 Profil    3851169
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Czw 10 Lip, 2008
Posty: 283
Skąd: Czestochowa
Dobra baza ;) Powodzenia w odbudowie


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 02 Lut, 2010
Posty: 89
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk1cabrio16v, mk2Rallye
mk3vr6syncro
gratulacje , niezła baza do odbudowy i dłubnięcia



_________________
rallye - viewtopic.php?f=98&t=69054&start=0
vr6syncro - viewtopic.php?f=98&t=69098
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 03 Lip, 2012
Posty: 18
Skąd: do nikąd
Gadu-Gadu: 0
Auto: vw golf 4
Opowiadanie jak z telenoweli... fajnie sie czytało yupii .
Super, że się trafił prawie w ori stanie, gratuluje spełnienia marzenia :) .
W przyszłym roku będe szukał mk2 blue edition, mam nadzieję, że uda mi się go kupić... ;(


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 07 Lis, 2005
Posty: 646
Skąd: TROJMIASTO
ector napisał(a):
Dobry okaz Ci się trafił. Na pierwszy rzut oka, to doprowadź go do oryginału, biją w oczy te lustra, jak i końcówka tłumika, ciemne szyby też tu nie pasują ;) I koniecznie grill ze znaczkiem musi być.
Powodzenia :ok:



no własnie na pierwszy rzut oka nie było tak żle, na drugi rzut było troche gorzej :)

ale najważniejsze bylo to że auto jest w 99.9% oryginalne

lustra wyleciały zaraz po zrobieniu powyższych zdjęc które miały za zadanie przedstawienie stanu zastanego - zamieniłem się z mlodocianymi pijaczkami na oryginały i jeszcze mi doplacili, to samo odnośnie galki zmiany biegów

tłumik kasztan straszny ale golf ryczal jakby tam v8 biturbo było- sąsiedzi mnie nienawidzili ;p

z szybami też już sobie poradziłem chociaż nie było łatwo :ok:

grill do RALLYE ze znaczkiem jest mega deficytowym towarem - dla grilla cały rallye front musiałem
kupić :]


wojti vw golf rallye napisał(a):
wow moje rallye, zdjęcia się zachowały u kolegi , szkoda że go sprzedałem


no szkoda, ładnie by wyglądało obok siebie padaczki ;)

vwosiu napisał(a):
vwosiu
dokładnie , ojciec i syn mieli te auto

myślę że gdyby nie kwestie blacharskie to by dalej nim jeździł :)

barteKKK03 napisał(a):
barteKKK03


już poprawiłem :ok:

przemek vw napisał(a):
przemek vw


dzięki przyda się :ok:

vr6syncro napisał(a):
gratulacje , niezła baza do odbudowy i dłubnięcia


Dziękuje, zobaczymy jeszcze jak z tym dłubnięciem wyjdzie, puki co chce go doprowadzić do przyzwoitego stanu, a jak by sie kiedyć udalo to chciałbym mieć pod maską VR6T 400+ :cfaniak:


Wojtek_1986 napisał(a):
Opowiadanie jak z telenoweli... fajnie sie czytało yupii .
Super, że się trafił prawie w ori stanie, gratuluje spełnienia marzenia :) .
W przyszłym roku będe szukał mk2 blue edition, mam nadzieję, że uda mi się go kupić... ;(


no wsumie to można to porównać do telenoweli - ale jest dosyć nudna bo przez jakieś 730 odcinków odbywa się monolog z blacharzem :ała:

też się cieszę że udało się kupić RALLYE - w sumie za każdym razem jak nim jechałem to wyglądałem tak

Image

a odnośnie poszukiwania EDITION BLUE to dużo cierpliwości życzę :ok:



_________________
MÓJ GOLF II RALLYE viewtopic.php?f=98&t=77574&p=774095

MOJA JETTA II COUPE VR6 viewtopic.php?f=98&t=21957
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 07 Lis, 2005
Posty: 646
Skąd: TROJMIASTO
RALLYE kupiłem z dwoma kompletami felg

oryginalne SEBRINGI 15"+ zimówki

ARBET 16" + lato 215/40/16

oba komplety łuszczącym lakierem i utlenionym aluminium

jako że rallye chciałem zachować w oryginalne z delikatnym podkreśleniem rajdowego rodowodu stwierdziłem ze wypiaskuje SEBRINGI i polakieruje proszkowo na biało

wyszło tak

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

prawie jak SPARCO albo MOMO :)

jak odbierałem felgi z proszkowania to ich biel była tak oślepiająca że musiałem założyć okulary przeciwsłoneczne :cfaniak:

fajne były ale miały sporo wżerów, nie mogłem dostać do nich dekli i na żywo te felgi wyglądają komicznie w wielkim nadmuchanym nadkolu RALLYE więc poszły w świat

w gre wchodziły tylko felgi zbliżone wzorem do oryginałów więc zakupiłem 16" OZ RACING

Image

były praktycznie nowe ale i tak chciałem je polakierować na bialo


ale gdy zobaczyłem RALLYE OLOZWIRSKIEGO na 17" ( które prawie kupiłem w Warszawie:) ) to stwierdziłem że to jest idealny rozmiar do RALLYE

szukałem i szukałem ale nie tak łatwo dostać BIAŁE OZ w 17" 4x100
był jeden komplet na allegro przez dłuższy czas ale za 2500 coooo a to stanowczo za dużo :lipa:

aż w końcu znalazłem SREBRNE 17" 4x100 z dwiema nowymi oponami i dwoma słabymi 205/40/17 za 1200 pln, utargowałem na 1050 z przesyłką i dwa dni pózniej były u mnie yupii

Image Image Image Image Image Image

co prawda jedna felga była mocno przytarta o krawężnik a reszta miała poniszczony lakier ale tak czy siak chciałem je lakierować na biało no i cena rekompensowała ewentualny koszt naprawy -
80 pln za na spawanie 20 centymetrów rantu więc bez dramatu
200 pln za piaskowanie i proszkowanie 4 felg :ok:

jutro cykne foty zregenerowanych OZów

nie są to RSy czy SCHMIRY ale mi się podobają i pasują charakterem do RALLYE

jak się kiedyś dorobie to kupie coś skręcanego

Post poukładałem i poprawiłem
pczerniej



_________________
MÓJ GOLF II RALLYE viewtopic.php?f=98&t=77574&p=774095

MOJA JETTA II COUPE VR6 viewtopic.php?f=98&t=21957
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 26 Lis, 2006
Posty: 1532
Skąd: Koszalin/Słupsk/Darłowo
Gadu-Gadu: 4612031
Auto: MKI,MK III,MK IV,Octavia II,MB124, VWT2
Gratuluje zakupu ! Rally jest już niewątpliwie towarem deficytowym na rynku i staje się coraz większym rarytasem :) także życzę powodzenia i wytrwałości w pracach abyś dopiło swego i za jakiś czas odbudował tego rodzynka :ok:



_________________
Nord-Vag.pl
Odzież Nord-Vag stuff
MK I '78 turboburbo power in progres
Offline
 Profil    4612031
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 02 Lut, 2010
Posty: 89
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk1cabrio16v, mk2Rallye
mk3vr6syncro
jak będą białe to nasze rallye będą niemal identyczne (moje oz'ty to superturismo f1)



_________________
rallye - viewtopic.php?f=98&t=69054&start=0
vr6syncro - viewtopic.php?f=98&t=69098
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 07 Lis, 2005
Posty: 646
Skąd: TROJMIASTO
pczerniej napisał(a):
Gratuluje zakupu ! Rally jest już niewątpliwie towarem deficytowym na rynku i staje się coraz większym rarytasem :) także życzę powodzenia i wytrwałości w pracach abyś dopiło swego i za jakiś czas odbudował tego rodzynka :ok:



Dziękuje, przy naszych autach to chyba najwięcej wytrwalości potrzebujemy a by sobie jej dodać zalożyłem projekt :ok:


Myślę że warto wspomnieć i jeszcze jednym RALLYE które przez bardzo długi czas dzieliło los wielu unikatowych aut a mianowicie stalo w krzakach

O aucie wiedzieliśmy już pare lat temu od znajomego który właśnie od paru lat chodził za tym autem i chciał je kupić. A że przez dłuższy czas nie mógł to kupił zwykłe G60 do którego dokupił odemnie i brata drugie G60 a w końcu my odkupiliśmy te pierwsze hehehe jak znajde foty to zapodam bo to niezły wiejski tuning był ;) Podczas zakupu łzy śmiechu nam napływaly do oczu - progi przybite na gwoździe, zderzaki połaczone z błotnikami, pianka montażowa w progach i inne hopsztosy ale jaki by nie był to PG było pod maską - maska zresztą z wlotami a'la uchwyt na browary

coś takiego

Image

wkońcu w zeszłym roku udało mu się wyrwać auto z krzaków

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

auto sprzedał dalej - nie pamiętam czy zostało w kraju



_________________
MÓJ GOLF II RALLYE viewtopic.php?f=98&t=77574&p=774095

MOJA JETTA II COUPE VR6 viewtopic.php?f=98&t=21957
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 07 Lis, 2005
Posty: 646
Skąd: TROJMIASTO
vr6syncro

będą białe :ok:

ale nie jesteśmy sami

na WORTHERSEE co drugie RALLYE mialo takie fele ;) co tylko potwierdza nasz dobry wybór hehe



_________________
MÓJ GOLF II RALLYE viewtopic.php?f=98&t=77574&p=774095

MOJA JETTA II COUPE VR6 viewtopic.php?f=98&t=21957
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ mk 2 ] GOLF II RALLYE G60 BY ARTURRO
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2012 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 18 Lip, 2008
Posty: 2466
Skąd: Jelenia Góra
Gadu-Gadu: 6467484
Auto: Scirocco R
Niesamowitym uczuciem musi być sam fakt posiadania takiego rarytasu.
Gratuluję zakupu. Będę zaglądał do Twojego tematu, bo bardzo podoba mi się plan kompletnej odbudowy. Trzymam kciuki.



_________________
Get Low or Die Tryin'.
_________________
Było: Polo 86c2f '91, Golf MK2 '88, Caddy 14D '83, Polo 86c '90, Golf MK2 '92, Polo 86c2f '92, Derby 86c '79, Santana '83, Jetta A2 '89, Scirocco MK2 '82, Polo 9n3 '08, Golf MK3 '94, Polo 86c2f '92, Golf MK2 ABF+ '90, Polo 6n2 GTI '00, Golf MK2 '92, Polo 86c2f Genesis '92, Derby 86c '84, Passat B5 '01, Caddy 14D '91, Derby 86c '83, Caddy 14d '92, Scirocco R '13...
Jest:Golf MK2 GTI i coś tam jeszcze..
Offline
 Profil    6467484
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 11 [ 158 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] oraz 42 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe