Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Golf MK III GT] "Rdzewek" by 1989Flacha
PostWysłany: Śro 29 Lut, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 04 Wrz, 2010
Posty: 35
Skąd: Lębork
Gadu-Gadu: 11508463
Auto: VW PASSAT B4 GLX USA
MODEL: Golf III GT 3d 92r.

SILNIK: ABS 1781 ccm

MOC: 90 km przy 5500 obr./min i 145 Nm. przy 2500obr./min

MODY POD MASKA: Stożkowy filtr powietrza usuniety katalizator przelotowy układ wydechowy ze
sportowym końcowym wydechem dwie końcowki z kwasówki o średnicy 60mm

ZAWIESZENIE: sportowy KIT sprężyny Weitec amortyzatory FK (5,5 cm do wachacza)

UKLAD HAMULCOWY: serja 4xtarcze

KOLA: szeroka stal 14" przód o szerokości 8,5” tył 9,5” na przód naciągnięta opona Pirelli 175/50 a na tył Yokohama 185/50

NADWOZIE: soczewkowa lampa przerobiona z ori H1+H1 wnętrze polakierowane na czarny mat xenon tylne lampy Hella Black Magic, obrysy w kierunkowskazach żółte klosze halogenów kierunków blend szeroka dokładka zderzaka maska i dolna listwa pod lampami w roście znaczek GT na grilu bra na masce lusterka w kolorze nadwozia wygładzona tylna klapa usuniete wszystkie oznaczenia z klapy dolnego pasa

WNETRZE: Elektryczny szyber dach elektryczne lusterka komputer MFA fotele półkubły obszyte białą eko skórą +mieszek zmiany biegów ręczny hamulec sportowa kierownica MoMo szelkowe pasy Schrott w kolorze niebieskim

AUDIO: Radio LG LAC7900RN 53W MOSFET usb Bluetooth głośniki podszybie ori + zwrotnice średniotonowe drzwi sony Xplod xs-F1726SE 2 drożne 190W kable o średnicy 8mm Wzmacniacz Blaupunkt GTA 470 SF 840Watt 2 x tuba Magnat edition B30 800 Watt kondensator 2,2 farada LTC Zabudowa tylnego bagażnika wykonana własnoręcznie drzwiczki w bocznych sciankach

ZMIANY PRZEPROWADZONE: Wszystko co napisałem wyżej zaliczam do zmian przeprowadzonych ponieważ kupiłem całkowicie seryjny egzemplarz GT

PLANY: Zakup gwintowanego zawieszenia i zejście nisko jak tylko się da (dodam że moja III ukazała się w ostatnim numerze VW TRENDS)

OPIS: Moja historia z VW zaczeła się w dość popularny sposób tak mi się bynajmniej wydaje a mianowicie zaraził mnie tym mój starszy brat wraz z kolegami ze swojej paczki zabierał mnie na zloty spoty „VW MANIE” wiec od najmłodszych lat miałem styczność ze światem VW maniaków i tak mi zostało sam z czasem zrobiłem prawo jazdy i zakupiłem swojego VW a dokładnie VW GOLF III w wersji GT była to totalna seria nic nie było zrobione wiec postanowiłem trochę go stuningowac . na początek kupiłem czerwone paski XX jahre potem była kwestia dać go w dół czy nie oczywiście długo się nie zastanawiałem i poszedł w glebe jeżeli chodzi o koło nie miałem problemu bo od dawana podobała mi się szeroka stal która założyłem do swojej 3 były w trochę opłakanym stanie wiec trzeba było je odnowić piaskowanie malowanie kolor podpowiedział mi mój dobry kolega znany już w świecie VW MC GIWER kolor biała perła pod białą skore która udekorowałem wnętrze moje 3 następny etap przemian to audio radio wzmacniacz cewka zabudowa czyli standardowo jak przystało na audio. Następny krok ku zmianom to tzw. rost maska i grill do tego trzeba było uzbroić 3 w jakieś oczy nie lubię pospolitych gadżetów wiec postanowiłem zrobić ja sam. Lampa została przerobiona na soczewkowa, soczewka z bmw do tego xenon 12tys przy budowie lampy również pomógł mi MC GIWER za co bardzo mu dziękuje. W czasie tych przemian powstał tez nasz klub „VW TEAM LĘBORK” którego jestem prezesem a zarazem wespół założycielem klub istnieje od roku i w sumie dopiero się rozwija ale już mamy 13 klubowiczów. To chyba wszystko co w skrócie mogę napisać o mojej przygodzie z VW i co najważniejsze VW to nie pasja to styl życia :D

ZDJĘCIA:

Tak wylądał zaraz po zakupie:
Image
Image
Image
Image

Po zmianie zawieszenia:
Image
Image
Image
Image
Image

Stalówki przed renowacją:
Image
Image

Stalówki po renowacji:
Image
Image

Budowa lampy:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Zabudowa audio:
Image
Image

Efekt końcowy:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Sesja w VW TRENDS:
Image
Image
Image


Ostatnio edytowany przez 1989flacha, Śro 29 Lut, 2012, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil    11508463
 
 Temat postu: Re: [Golf MK III GT] "Rdzewek" by 1989Flacha
PostWysłany: Śro 29 Lut, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pon 19 Wrz, 2011
Posty: 17
Gadu-Gadu: 35772369
Auto: golf mk3 coluor concept
Wywal rost graty , bo szpecą.


Offline
 Profil    35772369
 
 Temat postu: Re: [Golf MK III GT] "Rdzewek" by 1989Flacha
PostWysłany: Śro 29 Lut, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 09 Lip, 2009
Posty: 941
Skąd: Przemyśl
Gadu-Gadu: 0
Auto: Sroczka i Golfik
Trochę jak dla mnie brak jednolitej wizji, stickery/rost/białe wnetrze/szelki..
Odrobinę to sie gryzie..
Albo, rost, stlaki i wnetrze ciemne w jakas krate.
Albo, szelki kilka naklejek i wnętrze w sportowym klimacie.
Albo ładne poler kolo i biale wnetrze.
Taka jest moja opinia..
Auto spoko ale brakuje tej spójności.



_________________
RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MK III GT] "Rdzewek" by 1989Flacha
PostWysłany: Nie 04 Mar, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 26 Mar, 2011
Posty: 1
Gadu-Gadu: 0
Auto: vw golf III gti
dla mnie miodzio.....przynajmniej jest inny niż wszystkie i dlatego to go wyróżnia..hehe



_________________
gti only.
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MK III GT] "Rdzewek" by 1989Flacha
PostWysłany: Pon 05 Mar, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 14 Lut, 2012
Posty: 1
Gadu-Gadu: 2463139
Auto: vento
Dobre auto widziane nie raz na zywca :ok:


Offline
 Profil    2463139
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 5 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe