Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 27 [ 405 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [mk3 GTI] 1.8 20VT by Docenty END OF STORY
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Maj, 2009
Posty: 853
Skąd: WROCŁAW
Gadu-Gadu: 6418430
Auto: mk3 GTI / Corrado/ Mazda RX8
Witam, na początku napisze ze temat od nowa aby był porządek od A do Z, autko przeszlo wiele zmian w tym niezła część nietrafionych modów... Łatwiej wykasować było poprzedni temat niż czyścić tyle stron spamu i śmieci

a więc od początku:

Poprzednikiem golfa było polo 86c2f coupe z wszczepionym silnikiem od mk3 1.6 ABU
tak to wyglądało:
ImageImageImageImage

a teraz co do obecnego projektu:

MODEL: Golf Mk3 GTI
SILNIK: 2.0 8V -> 1.8 20VT
MOC: ~130 -> xxx
MODY POD MASKA: IC TurboWorks 550x180x65, silikony potrójnie zbrojone TurboWorks 2.5" wybierak skrzyni z 1.8T, linki z Corrado, drążek zmiany biegów z mk3, homoseksualista sprzęgła z mk3 TDI, stożek z K&N, wydech przelotowy 2.5" z nierdzewki i końcowym z dwoma ściętymi końcówkami z kwasiaka
ZAWIESZENIE: gwint H&R
UKLAD HAMULCOWY: przód wentylowane tarcze 288, tył zwykłe 240
KOLA: Dare BBS RS 4x9" et15 +215/40/16-> Schmidt VN Line 2TLG 8+10j + 185/35r17 + 215/40/r17
NADWOZIE:
w 2010 wymienione progi zrobiona podłoga, przednie nadkola, reperaturki tylnych błotników wspawane tak aby poszerzyć auto po 2 cm na strone ale zachować ori sierpy, wycięte ranty w nadkolach, ori pakiet GTI, maskownice progów, obudowy lusterek, blenda klapy Us zaspawana, brak znaczka, wycieraczki, Vento Front smoked, grill starego typu



WNETRZE: MFA, ABS, klima, ele szyby, centralny na pilota scyzoryk+ komfort, elektryczny szyber, kubełki Recaro Speed + elementy deski i cała zabudowa obszytą czarną alcantarą

AUDIO: Alpine IDA x300, Pioneer G17, sub Ground Zero Iridium Ltd+ wzmak JBL GT monoblok, całe auto jest wygłuszone, a przedni zestaw wisi na dystansach MDF



Plany:
-klatka
-przeskoczyć granicę 3xx PS



Po sprzedaniu Polówki zacząłem poszukiwania koniecznie mk3 GTI w trzech drzwiach i do tego czarnego :) Szukałem 2 miesiące i po kilkudziesięciu albo i wiecej godzinach szukania pojawiła się oferta z 1 zdjęciem i 2 zdaniami opisu... no to bach za telefon, pogadałem i tel do kumpla czy jedzie dla towarzystwa obejrzeć. Miałem 40 km wiec naprawdę niedaleko, po dojechaniu i oczywiście pogubieniu się kilka razy dotarliśmy do celu... Pierwsze wrażenie troche gorsze niż sie spodziewałem... Zamek tylnej klapy nie działał, w środku bagażnika syf i wzmak magnata ze skrzynia JBL... radyjka w środku brak :banghead: :banghead: to sie pytam co sie stało, a właściciel ze dorzuca do auta i leży pod siedzeniem... okazało się poźniej ze to jeden z najwyższych modeli pionka... środek o dziwo bardzo zadbany pomijając śmieci i resztki alarmu na podłodze... Patrze na licznik i nie ma TOTAL... no to od razu odpalam... o dziwo za 1 strzałem ALE z tyłu buchnęło na niebiesko... odkrecam korek, traci obroty ale nie gaśnie, nalotu białego brak... patrze jakiś filtr stożkowy bez obudowy... przyglądam sie dokładnie a to K&N :goof: :goof: no nic.... oglądam dalej i zacząłem oglądać baaaaardzo dokładnie i nie był nigdy bity... i znowu ALE przednie błotniki zeżarte od dołu, w podłodze 2 dziury wielkości pięśći, szportowy wydech na strumienicy i końcowym Sebringu z dwoma armatami fi150 :shock: :shock: no to jazda próbna... Zbiera sie nieżle ale to nie jest 115 km... wiec pewnie przepala olej... po rozgrzaniu sypał marchewkami i srał troche olejem :] o dziwo wszystko w aucie działało nawet klima i szyber :D audio seria Nokii z DSP oprócz radia i suba... i co najdziwniejsze w całym aucie to próg zeżarty ale od strony kierowcy a pasażera zdrowy (tak jak w przypadku podłogi) Po negocjacjach i sporym obniżeniu ceny umowa podpisana na 1000zł ^^

zaraz po zakupie, zalaniu do pełna i względnym umyciu:

ImageImageImageImage


Na drugi dzień zawiozłem auto do blacharza/lakiernika aby zaczął działać, kupiłem komplet progów i reperaturek na tył... po rozebraniu do gołej blachy razem z blacharzem doszliśmy do wniosku dlaczego był zeżarty tak a nie inaczej... powodzianin... załamałem sie bo myślałem ze wpadłem na minę... ale jak już powiedziałem A to na B sie nei skończyło... Przyjeżdzałem sprawdzać jak sie prace toczyły ale jak krew z nosa, po ściągnieciu sierpów ukazałą się piękna firanka... wiec nowe reperaturki zostały tak wspawane aby przyszłościowo poszerzyły auto ale z zachowaniem ori sierpów (spawane z czterech nowych reperaturek)...
powiedziałem ze niech sobie postoi wiecej ale zeby nie był na szybko zrobiony... wiec stał grubo ponad miesiąc...

ImageImageImageImageImage


ale po odebraniu i umyciu ukazał się ładny seryjny czarny GTI

ImageImageImage
potem zabrałem się za konkrety mechaniczne w nadzieji ze remont głowicy wystarczy, wiec poszedł cały nowy rozrząd z nową pompą wody... ale po sciągnieciu głowicy okazało się że nie opłaca się jej remontować bo dół też nie był w najlepszym stanie... Palił od strzała wiec poki co tylko rozrząd wrzuciłem :D razem z rozrządem wpadł gwint TA, a srebrne do tej pory koła psiknąłem w czarny mat. Błędnym posunięciem były cleary w zderzak- badziewie jest tak chinskie ze wogole się nie da tego spasować...


ImageImage
ImageImageImageImage

Jadąc do dziewczyny na obiad do teściów przejeżdzałem przez las, a że lustro było pod ręką postanowiłem porobić kilka fot, i moim zdaniem wyszło całkiem ładnie jak na serię jedynie zglebioną :)

ImageImageImageImageImage


potem przyszła zima a autko było do jazdy na codzień to i gleby już nie było i nic się z autem nie działo... Po długich namyślaniach i próbach VT zakupiłem sobię replikę BBS RS GT2

Po założeniu oponek i spasowaniu gwintu tak zacząłem sezon :) na przód wpadł srebrny znaczek GTI ale ten front do mnie od początku nie przemawiał... ale to dalej :] kilka fot pod blokiem gdzie mieszkałem i na jakimś polu :)

ImageImageImageImageImageImage

Moja maska wymagała odświeżenia, lustra były poobijane od kamyczków a tylna listewka była tylko pospawana i w podkładnie. Zapadła decyzja na folie carbon od 3M... moja koncepcja była ciemna :] i taki bandzior mi bardzo odpowiadał

ImageImage

kolejnym elementem czarnego frontu były lampy... Vento frontów, projektorów i ala mk4 było od groma a ja lubię być orginalny :) zaczałęm poszukiwania bazy do lamp i wypadło na prążkowane cleary h4... kupiłem i zacząłem poszukiwania soczewki :) i kupiłem sobie lampy z rozbitej audi a4 b7 oczywiście musiał to być biksenon i jak największej średnicy :) po wybebeszeniu lamp, dostałem ładne wielkie, skrętne soczewki :D Problemy pojawiły sie przy wkładaniu tej soczewki... tzn najwięcej czasu pochłonęło dopasowanie i ustawienie odpowiedniej wysokości... Po kilku dziesięciu godzinach dopasowania, spawania plastiku, lutowania, wiercenia, kręcenia miałem oryginalnie wyglądające soczewki z ori maskownicami z audi a do tego są to najlepiej świecące lampy jakie do tej pory miałem okazję widzieć...

ImageImageImageImageImageImageImageImageImage


Po robieniu rozrządu wiedziałem że nastąpi czas zmiany silnika... o dziwo jeździł bezawaryjnie ale nadarzyła się okazja kupna nowego silnika ADY z przebiegiem 90k wiec nie zastanawiałem się długo :] oczywiscie znowu poszedł rozrząd, oleje filtry i wiązka została rozbebeszona, zrobiłem porządek w kablach i pochowałem co nieco :) do tego użyłem specjalnej taśmy materiałowej z firmy która zajmuje sie wiązkami do audi :) Pompa wspomagania dziwnie piszczała to przeczysciłem ją i zalałem dobrym olejkiem :) głowica poszła do szlifu i tak po założeniu czapki wydmuchałem sobie ponad 15bar. Wydech też mnie raził od zawsze więc od początku pusto w nierdzewce a na tył polerowane kraniki od 1.9tdi. Rożowe wstawki byly nie bardzo udanym pomysłem :)

ImageImageImageImageImageImageImage

Następnie postanowiłem zadziałać coś z wnętrzem i tak wpadła kremowa skóra i czarna kiera

ImageImageImageImageImage

w trakcie swapu wyszły kwiatki różne, wysrał mi się rozrusznik a potem świece więc kupiłem sobie platynowe Boscha... następnie sprzęgło zaczęło lapać wysoko... ufff okazało sie tylko ze to linka nie była odpowiednio naciągnięta... a przy okazji miałem malować przedni zderzak bo miał wypadek ale nadarzyła sie okazja kupna USa wiec nie zastanawialem sie i jest :]

ImageImageImageImageImageImageImage

Potem dziewczyna potwierdziła to co mówiłem czyli pomarańcz do niczego nie pasuje więc całość została ściemniona i od razu lepiej sie zrobiło ale brakło szerokosci...

ImageImageImage

Auto przestało być na codzień więc w ostatni dzień przed zniknięciem w stodole pod kocykiem postanowiłęm pocykać trochę fot i wjechałem tam gdzie nie powinienem :P podjechali niebiescy ale obyło sie bez mandatu :)


ImageImageImageImageImageImageImageImage

I jako że nadszedł czas pisania pracy inżynierskiej postanowiłem połączyć przyjemne z praktycznym i tak został napisany temat "Projekt i wykonanie zawieszenia pneumatycznego do samochodu osobowego"... Zacząłem spędzać dziesiątki godzin w internecie szukając jeszcze wtedy sporo info z zagramanicznych for :) po jakimś czasie zaprojektowałem sobie model 3D okuć, policzyłem i okazało się że jest idealnie :) kolejna sprawa do $$$ którego po studencku zawsze brakuje wiec powoli sobie zacząłem zbierać graty. Wiedziałem ze chcę 2 czarne kubełki więc za wczasu kupiłem sobie pasy 3pkt. Oprócz tego kupiłem sobie szerokie blendy i przezroczyste kierunki aby ładniej spasować front. Oprócz tego kupiłem sobie czyste szkła bo jedno w lampie mam pęknięte a dostać prążkowane to masakra jest :) Po kilku miesiącach miałem całkiem spory zapas złączek, dziesiątek metrów węży i innych pierdół :)

ImageImageImageImage
Image


na nowy sezon miało być szeroko więc kupiłem sobie idealne dla mnie kółka tj ori BBS RS ale w 5x120 i 7j... po wyliczeniu i przeliczeniu wyszło, że nie upchnę tego tak jak chcę wiec poszły dalej w świat a wpadły nowe kółka z dare tym razem w idealnych parametrach wszystkie 9j z et15, w rozstawie 5x100 i 4x100 już z centrowaniem na 57,1. W wigilię poleciałem założyć oponki 205/40 po kilku strzałach oponki wskakiwały na felgę :)

ImageImage

przód na pozytywie bez dystansu (wrxuce ok -1.5)

Image

i tył na 0st z dystansem (przy dystansie 10mm powinno być -1.5 a jesli bedzie 20mm dystans to pewnie 2.5-3 st powinno byc Si)
Image

w związki ze moim zdaniem najsłabszym elementem tego auta była jego moc... wiec pojawił sie na koniec silniczek:

ImageImageImage


filmik jak działa Air


w chwili czasu wstępnie włożyłem zawias i nawet niespecjalnie spasowywałem niczego wiec wyszło jak wyszło :)

ImageImageImageImage


zapowiedz wnętrza :D


ImageImageImage


wnętrze w kremowej skórze sprzedane, wpadły juz czarne elementy, na swieta jak sobie wroce to zabudowa :)

a oprocz tego to wpadly nowe lampiony na zadek :) i jeszcze negatyw z przodu, delikatny ale koło sie w miare schowało, jak wpadna 195/40 to juz bedzie git malina :D

ImageImageImage


i dziś jako ze niedziela to wypadalo umyć dziada i przetrzec lakier :] ale chyba jednak w sezonie bedzie na nowo malowany :)

ImageImageImage

i naladowane 6 bar
Image

przyszedl mi już głośniczek (całkiem spory jest i dlatego bedzie zamontowany odwrotnie

Image


przód ok 1.5-2 st tył to juz mocne 3 :]

ImageImage


air już poskładany do końca, wnętrze prawie też :) pierdoły zostały, woski i gotowy do sezony już będzie :)


ImageImageImageImage




a póki co up :] i nowe gadzety :]

szyny uspawane i poskręcane :) dopasowac te fotele z hondy to jakiś koszmar... ;/ w hondzie prosto na 4 sruby i już a Vw to jakies kij wie co na jakims trojkącie :]


Image


i zmiana frontu i dupci ^^
ImageImageImage

kilka fotek z nysy nie mojego autorstwa :] jak ktoś ma to wrzucać proszę :]
brewki wrzucone na zlot dla beki xD
przód zredukowane kąty na ustawieniu zbieżności do -1.5 i stety niestety stoi wyżej... ale jakoś naciągne nadkola jeszcze :]
Image
ImageImageImageImage


elementy w kolorze :) foto robione kalkulatorem :] grill starego typu w drodze, na przyszły weekend montaż a za 2 tyg polerowanie maski i klapy :]

ImageImage

i element na który najdłuzej czekałem :D
Image

co dało następujący efekt ;]
ImageImageImageImageImage

udalo sie spasowac tyl, zostal przod :) dzis wkleilem rowniez szybe do uesa i czekam na tablice w rozmiarze :)
ImageImageImageImageImageImageImageImageImage

i moje ulubione w postaci rozkraczonej żaby :D
Image


taka se foty z nudów :D
ImageImageImageImageImageImageImageImage


przygotowania do sesji w VW trends
ImageImage

skany z gotowego numeru ;]

ImageImageImage


i sama sesja ;]

ImageImageImageImage

ImageImage
ImageImageImage

i najnowsze foty w postaci silnika w komorze :D
Image
Image
Image


Ostatnio edytowany przez Docenty Sob 01 Lis, 2014, edytowano w sumie 55 razy


_________________
jest
mk3 GTI
Corrado



AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń i części- zawory, węże itp. Najlepsze ceny w PL- Kliknij!
Offline
 Profil    6418430
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Pon 20 Lut, 2012 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 20 Mar, 2010
Posty: 362
Skąd: Opolskie
Gadu-Gadu: 1860840
Auto: Golf Mk3
Ho ho ho 1.8 T :ok:



_________________
Kolejny US--->> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=64152&view=unread#unread
PozdraVWiam !!
Offline
 Profil    1860840
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Pon 20 Lut, 2012 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 26 Lis, 2006
Posty: 1532
Skąd: Koszalin/Słupsk/Darłowo
Gadu-Gadu: 4612031
Auto: MKI,MK III,MK IV,Octavia II,MB124, VWT2
Sporo zmian i to konkretnych szukuje się ciekawe auto, jedynie co to opony mi tu średnio pasują założymbym coś węższego ;)

powodzenia w pracach :ok:



_________________
Nord-Vag.pl
Odzież Nord-Vag stuff
MK I '78 turboburbo power in progres
Offline
 Profil    4612031
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Pon 20 Lut, 2012 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Sty, 2010
Posty: 2257
Skąd: Jelenia Góra
Gadu-Gadu: 7795580
Auto: Audi A4 B8/ Polo 9n V5
nie ma czasu na pierdoły! grubo tu jest !



_________________
Vossen Wheels Poland - zapraszam
https://www.facebook.com/VossenWheelsPoland
Offline
 Profil    7795580
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2012 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Czw 04 Gru, 2008
Posty: 261
Skąd: OPR
Gadu-Gadu: 9738875
Auto: golf mk3
a skąd ten motor? Nie chcesz się go pozbyć ;) Kiedy zobaczymy filmik jak air działa?


Offline
 Profil    9738875
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Maj, 2009
Posty: 853
Skąd: WROCŁAW
Gadu-Gadu: 6418430
Auto: mk3 GTI / Corrado/ Mazda RX8
simon180 napisał(a):
a skąd ten motor? Nie chcesz się go pozbyć ;) Kiedy zobaczymy filmik jak air działa?



dluzsza historia z tym motorem :D kiedys sie spotkamy to opowiem :) poki co to nawet nie pamietam jak golf wyglada :P w rozwalce jest bo troche zmienialem okucia i poduchy i kolejna sprawa ze nie dotarly kompresory... cała paleta stoi w gdansku bo celnicy maja jakis problem :< :< :<



_________________
jest
mk3 GTI
Corrado



AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń i części- zawory, węże itp. Najlepsze ceny w PL- Kliknij!
Offline
 Profil    6418430
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2012 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Czw 04 Gru, 2008
Posty: 261
Skąd: OPR
Gadu-Gadu: 9738875
Auto: golf mk3
Jeszcze na ten sezon masz plan na wyjechanie z nowym sercem czy to na przyszłość?


Offline
 Profil    9738875
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Maj, 2009
Posty: 853
Skąd: WROCŁAW
Gadu-Gadu: 6418430
Auto: mk3 GTI / Corrado/ Mazda RX8
simon180 napisał(a):
Jeszcze na ten sezon masz plan na wyjechanie z nowym sercem czy to na inne przyszłość?



hah... wszystko zalezne od pogody... jak bedzie cieplo to w tym sezonie a jak nie to tez w tym mam nadzieje xD ]:-> ]:-> ]:->



_________________
jest
mk3 GTI
Corrado



AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń i części- zawory, węże itp. Najlepsze ceny w PL- Kliknij!
Offline
 Profil    6418430
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2012 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 31 Sty, 2010
Posty: 260
Skąd: Prudnik
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf III Cabrio VR6 GOLF III CABRIO 1.8T
PASSAT B5 1.9 TDI AFN
O co hoo z tym motorem?? :o czemu nie może dojechać?? serducho 1wsza klasa oby dobrze służyło ;)



_________________
Golf III Cabrio VR6 viewtopic.php?f=98&t=64997&view=unread#unread
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Maj, 2009
Posty: 853
Skąd: WROCŁAW
Gadu-Gadu: 6418430
Auto: mk3 GTI / Corrado/ Mazda RX8
Misiek76 napisał(a):
O co hoo z tym motorem?? :o czemu nie może dojechać?? serducho 1wsza klasa oby dobrze służyło ;)



bo celnicy potrzebuja jakis certyfikatow... niemcy nie potrzebuja itp a polacy tak... i wogole to chory kraj gdzie wiecznie cos pod gorke...



_________________
jest
mk3 GTI
Corrado



AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń i części- zawory, węże itp. Najlepsze ceny w PL- Kliknij!
Offline
 Profil    6418430
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Sob 25 Lut, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 14 Paź, 2011
Posty: 88
Gadu-Gadu: 0
Auto: autu
Patent z kajakiem na dachu jest naprawdę spoko ^^ Wszyscy na deski lecą to aż miło zobaczyć kajaczek :D



_________________
Moja Czarna Jetta A2 German Style SWAP NA KR
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Nie 26 Lut, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Maj, 2009
Posty: 853
Skąd: WROCŁAW
Gadu-Gadu: 6418430
Auto: mk3 GTI / Corrado/ Mazda RX8
Tomek_784 napisał(a):
Patent z kajakiem na dachu jest naprawdę spoko ^^ Wszyscy na deski lecą to aż miło zobaczyć kajaczek :D



z tym ze to nie kajak :D to byla deska :D

złozyłem to ale oczywiscie z braku kompresora i butli efekt bardzo mizerny jesli chodzi o podnoszenie... tak samo z oponką :] nastąpi zmiana na 195/40




_________________
jest
mk3 GTI
Corrado



AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń i części- zawory, węże itp. Najlepsze ceny w PL- Kliknij!
Offline
 Profil    6418430
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Nie 26 Lut, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 25 Lip, 2008
Posty: 486
Skąd: GliVWice
Gadu-Gadu: 3747304
Auto: Polo G40 & MK3 AFN
co to tak dzwoni na filmiku? choćby jakaś krówka z dzwonkiem na szyii :P działaj dalej i skladaj aira bo wiosna tuż tuż :)


Offline
 Profil    3747304
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Pon 27 Lut, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Maj, 2009
Posty: 853
Skąd: WROCŁAW
Gadu-Gadu: 6418430
Auto: mk3 GTI / Corrado/ Mazda RX8
ChomiX napisał(a):
co to tak dzwoni na filmiku? choćby jakaś krówka z dzwonkiem na szyii :P działaj dalej i skladaj aira bo wiosna tuż tuż :)



niestety nie krowa :D tak to by miał kto golfa pilnować :D miliard rzeczy w rekach trzymalem i to był pistolet od kompresora :)



_________________
jest
mk3 GTI
Corrado



AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń i części- zawory, węże itp. Najlepsze ceny w PL- Kliknij!
Offline
 Profil    6418430
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Pon 27 Lut, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 14 Paź, 2011
Posty: 88
Gadu-Gadu: 0
Auto: autu
Docenty napisał(a):
Tomek_784 napisał(a):
Patent z kajakiem na dachu jest naprawdę spoko ^^ Wszyscy na deski lecą to aż miło zobaczyć kajaczek :D



z tym ze to nie kajak :D to byla deska :D


Obczaiłem teraz xD Wtedy patrzyłem z telefonu i wydawało się jak kajak xd



_________________
Moja Czarna Jetta A2 German Style SWAP NA KR
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 27 [ 405 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe