Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 56 [ 839 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Wto 02 Lut, 2010 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 21 Paź, 2007
Posty: 1907
Skąd: WOB
Gadu-Gadu: 7794324
Skype: ciellak
Auto: Jetta Coupe
MODEL: Jetta A2 Coupe 1991r
SILNIK: 1.6 PN
MOC: 70KM
MODY POD MASKA: plakowanie
ZAWIESZENIE: zawieszenie gwintowane H&R na grubym tłoku
UKLAD HAMULCOWY: seria
KOLA:Polerowany Schmidt ML 16x9J 4x100 et 25 opony 195/40/16
NADWOZIE: w wersji coupe, nowy lakier L97A, usuniety emblemat z tylnego pasa, lusterka w kolorze, lotka na klapie GT, podkaldki anty US , lampy tył USA, blenda USA, emblemat tylnego pasa Jetta GLI,
WNETRZE: kompletne wnętrze z jetty GLI 16v : deska rozdzielcza z łamaczem kolan US, panel klimy, kontrolka zapiętych pasów, i cham ręcznego US, wnętrze Recaro welur Jetta GLI 16v, gałka zmiany biegów piłka golfowa G60, pasy USA, kierownica RAID Dino 280, regulowana kolumna kierownicy, elektryczne i podgrzewane lusterka, 3cie światło stopu USA, elektryczne szyby,
AUDIO: Jednostka sterująca Alpha + głośniki nokia :)

Zmiany przeprowadzone: nowy lakier L97A, usuniety emblemat z tylnego pasa, lusterka w kolorze, lotka na klapie GT, podkładki anty US , lampy tył USA, blenda USA, emblemat tylnego pasa Jetta GLI, zmienione wnętrze na kompletne z Jetty GLI 16v, końcowy wydech dwururka...

Plany: ogólne założenie to jetta A2 GLI 16v czyli wszystko co było związane z tym modelem, poza tym zawieszenie gwintowane, dobre koło, nowy lakier L97A czyli taki sam jak jest teraz i jakieś tam inne gadżety do dodania klimatu ;)

Siema

Przedstawiam wam mój nowy nabytek który wpadł mi w łapy, a jest to Jetta A2 w wersji Coupe. Co nie którzy już coś tam słyszeli o niej bo jest ze mną już od wakacji. Kupiona w sumie fartownie bo miała być złomem, a takiego czegoś szukałem na dupowóz, żeby zrobić golfa na cacko i nie katurlać się nim na co dzień. Jetta okazała się być idealna pod każdym względem, dlatego postanowiłem z ciężkim sercem zakończyć projekt golfa i wziąć się za Jette. Z reszta jednym z marzeń była Jetta Coupe :)

Więcej o jettce :

- wersja coupe
- zielone szyby
- elektryczne szyby
- elektryczne lusterka
- reg. wysokości pasów
- reg. wysokości swiateł
- szyberdach
- wspomaganie kierownicy

Jetta po kupnie, ale i po porządnym szorowaniu gdyż stała od stycznia nie ruszana

Image Image Image Image

Nowy grill, tylną blendę i spasowany przód

Image Image Image

Ostatnia kąpiel jetty przed rozbiórka i malowaniem

Image Image

Oraz kilka fotek w całej okazałości przed rozbieraniem jetty do gołej blachy :)

Image Image Image Image Image

Na razie to tyle. Dzisiaj cały dzień rozbierałem jette i jest już prawie goła. Jutro dokończę i cykne jakieś fotki, a pod koniec tygodnia wielkie malowanie ;)


ETAP 1 (malowanie)


Wycięcie po gazie


Image Image

Według mnie zdecydowanie lepiej prezentuje się tylni pas bez znaczka



Image Image

Drzwi były na całej długości przejechane więc tez trzeba było je doprowadzić do ładu


Image Image

Ogólne poprawki


Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Jetta dzisiaj już cała w podkładzie



Image Image Image Image


Kolejna porcja fot z malowania:


Image Image Image Image

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Moja uchachana morda, ze już nie długo można będzie składać jette :D


Image

Etap malowania zakończony :D


Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image


Wywalenie twardej dechy i montaż regulowanej kolumny kierownicy

Image Image Image Image Image Image





Osłona kolan i tunel pod niego. Miałem zdjęcie wymiarów wnęki w tunelu więc sobie odrysowałem i wyciąłem z kartki papieru

Image


Tak to mniej więcej wygląda po

Image

Następnie trzeba bylo jakoś zamontować oslone co okazało się nie lada wyczynem, bo te blaszki są złaczone tymi wąskimi elementami żeby jak jedna cześć wchodzi pod słupek to druga była cały czas na tyle blisko, żeby można było je przykręcić. U mnie ktoś je rozdzielił i musiałem się trochę namęczyć, zęby je zamontować kiijem


Image Image Image Image Image Image Image Image

Niestety źle odmierzyłem coś i oto efekt :P Trzeba kołować drugi tunel bo tak być nie może

Image


Już wszystko poskręcane i czeka sobie na dywan który prawdopodobnie będzie w przyszłym tyg.

Image Image


Reanimacja lampy tylnej usa bo przyszła połamana

Tak wyglądała niestety jak wyciągnąłem ją z paczki

Image Image

Sklejona i po szpachlowana

Image Image

Po przetarciu. Zostawiłem trochę szpachli niech dodatkowo trzyma ten element

Image Image

Malowanko i efekt końcowy.

Image Image Image Image

Nawet dobrze wyszło wiec na razie musi być. Jak trafi się jakaś lampa to trzeba będzie kupić

Zabrałem się za konserwacje nadkoli i progów. Na razie machnąłem jedna stronę


ImageImageImage

W czasie przygotowywania podłogi pod konserwacje znalazłem babola :) Wywaliłem wszystko co było skorodowane w okół odpływu tylko wejść ze spawarą. Wiedziałem ze odpływ jest miekki, ale nie wiedziałem , ze jest aż tak źle. Powyciągałem wszystkie odpływy żeby wspawać tam blaszki i juz nie wracać do tematu

ImageImageImage

Z nowości wpadło tez klimatyczne radio VW Alpha :D Szukałem i głowiłem się jakie radio wsadzić, żeby pasowało do auta do deski, a okazało się że najlepiej jest jak jest oryginalne radio z tamtych lat :D

Tym bardziej, ze nie przewiduje jakiegoś mega audio w tym aucie więc jak radio dobrze wygląda w desce to to mi wystarczy


Image


W czasie kontynuowania konserwacji dostałem telefon od tapicera że fotel zrobiony i udało się przywrócić mu czas jego świetności. Ucieszyłem się bo fotel był w stanie miernym. Do wymiany była cała gąbka lewego boczka i wymiana podartego materiału wiec sporo do roboty. Tym bardziej, ze zależało mi na tym, żeby fotel wyglądał dobrze w aucie ale p.tapicer stanął na wysokości zadania i zrobił kawał dobrej roboty jamajama

ImageImage


W między czasie przyszły dwie oponki : Dunlop SP 9000 195/40/16

Image


Belka tylnego zderzaka przyszła, więc trochę ja odświeżyłem

Założyłem blendę bo walała się po domu

Image

Skończona konserwacja podłogi. Na szczęście z prawej strony było się bez niespodzianek :D Zostało zakupić nowe maty i można dywan kłaść

ImageImageImageImage

Na próbę założyłem zderzak, zęby zobaczyć jak pasuje bo belka jest z golfa o mocowania belki w bude z jetty bo są inne. Ogólnie jest masakra bo zderzak odstaje od auta i lekko wwisi, ale wszystko do ogarnięcia

ImageImage

I jetta by wheel whores niee

Image


Jako, ze jest pikna pogoda to sobie skoczyłem do garażu na szybko zrobić przymiarkę lotki :P

Image Image

Dzisiaj przyszła paczuszka od Lookaza

Image


Niestety nie wiem dlaczego materiał nie jest kratkowany taki jak w jettce tylko taki jak na tylnej klapie mk2 gti :[ Sprawdzałem z etką i tylko jetty miały ten materiał na słupku, a część oryginalna. Nic trudno z taką tez będzie dobrze.


Dzisiaj trochę podziałałem z przodem

Jeszcze muszę coś podziałać z przednim zderzakiem bo z prawej str jest min niżej i jakos podgiąć wzmocnienie bo z lewej strony grill na dole nie łapie się w zaczep

[IMG=http://img99.imageshack.us/img99/8387/dsc07057d.jpg][/IMG]


Skończona podłoga, zostało tylko maty jutro kupić i można dywan zakładać

Image Image Image


Ogarnięte zostało spasowanie grilla i zderzaka. Jest ok tzn da sie przezyć, ale i tak trzeba jak będzie juz po grubszych wydatkach kupić nowy zderzak z belka

Image


Naklejka na słupek już naklejona. Na szczęście mam znajomego co ma firme reklamowa i ogrania takie wyklejanki bo samemu to w życiu tak dobrze bym tego nie zrobił. Myślałem, ze to 20 min, a godz wyklejania było

[IMG=http://img684.imageshack.us/img684/3121/dsc07379l.jpg][/IMG]


Ofiara mrozu :[

Image


Trzeba bylo odnowić tylne lampy bo były nijakie

Image Image


Ciąga dalszy pracy nad fotelami. Dzisiaj udało się pozbyć mega dziury po pecie jaka była na siedzisku, zmiana gąbki dolnego boczka w fotelu pasażera i nowe napisy recaro na oparciach. Zrobiłem nieco większe napisy bo tamte gubiły się w oparciu. Jutro zrobię jakieś foty to wkleje. A tu foto z prac:

Image Image

Fotele w całej okazałośc i :)


Image Image

Lampy usa wsadzone

[IMG=http://img819.imageshack.us/img819/1874/dsc07282p.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
Dzisiaj próbowałem założyć progi, ale jakaś masakra z nimi jest bo wpinaja sie w zatrzaski, ale nie siedzą wizualnie tak jak powinny no_coment Chyba trzeba będzie kupić nowe progi bo inaczej to dobrego efektu nie będzie :((

Coś tam dzisiaj podziałane było

mechanizmy szyb, szyby i uszczelki w drzwiach już są

Image

musiałem posklejać zapinki pasów bo nie pewnie się trzymały

Image


Mały aktual :-D

Image Image


Progi i nakładki założone i nie ma tragedii, tył juz prawie skończony tylko wydech wsadzić i emblematy, ale jednak nnadal jest problem z przednim zderzakiem bo ogladnałem jak zderzak siedzi z nakładkami i była tragedia :lipa: Belka wywalona i trwają poszukiwania następnej prostej :smutny:


zisiaj pierwszy raz wyjechałem z garażu żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda bo od czasu malowania auto nie opuszczało garażu

Image Image [IMG=http://img576.imageshack.us/img576/3726/dsc07436i.jpg][/IMG]


Przejściowa tapicerka

Image


Golfik :D

[IMG=http://img822.imageshack.us/img822/3442/dsc07448qo.jpg][/IMG]



Już nie wytrzymałem bo robię to auto i zero efektu więc musiałem sie dowartościować i posadzić jette i wsadzić na przymiarkę koło :)

Schmidt ML 16 4x9j ET 25

Felgi przed polerką

Image

aktualny wygląd

Image

Na razie tylko tył i nawet nie kręciłem gwintem, jest tak jak było w golfie a już widać ze jeszcze spokojnie 2-3cm można zejść niżej. Poza tym dojdzie jeszcze dystans 1cm i chromowane śruby ;)


Image Image

Troche zaszalałem z tyłem i przód może byc jeszcze niżej deczko, ale mniej więcej cos takiego będzie.

Image Image Image




Jeszcze do reg minimalnej jest gwint, bo juz miałem dosyć na dzisiaj ściągania kół. W ogóle trochę jestem załamany bo po to kupilem 16tki, zęby była mniejsza ziemia niż w golfie, a już jest dużo niżej niż w golfie :D


Kilka Amerykańskich gratów

Image Image Image Image Image


Tak to mniej więcej wygląda po dzisiejszych pracach. Niestety nie dało się wyjechać dalej bo bagno jest :[

Jeszcze trochę spasowania frontu i będzie gotowy...

Image Image Image Image Image


Mały aktual.

Poza tym, ze stłukłem druga już zielona szybę przednia to ustawiłem zbieżność i kąt położyłem o stopień więc koła można z powrotem zakładać juć na stałe.

+ coś czego nie mogło zabraknąć w rasowym amerykańcu czyli 3cie światło stopu US + szybę tylną

Image Image


Następną rzeczą za którą zabrałem się za podświetlanie kierunków bo nie podobają mi się strasznie obrysy w mk2 dlatego zamiast obrysów na błotniku będą podświetlone kierunki w zderzaku

Image Image Image

Na foto wydaje się , ze za mocno świeci, ale na zywo jest lekkie podświetlenie, akurat tak jak powinno być :)


Miał bym juz dzisiaj całe wnętrze złożone, ale jak zobaczyłem jak uwalone są fotele i kanapa to odpuściłem sobie. W tyg trzeba będzie oddać do prania i dopiero wtedy składać wnętrze ;)


Przed chwilą skoczyłem sobie coś grzebnąć przy fotelach ;)

pasy US

Image

I tak na próbę GLI w grillu


Image

Raczej nie będzie jeździł na aucie bo z tyłu są czarne emblematy



Przejściowy wydech mniej więcej tak będzie siedział

Image Image

Nakładki US anty anty


Image

Foteliki i kana odebrane z prania.

Image

Foto nie wyraźne trochę bo już było szarawo :hmm:


Już wsadzone fotele, kanapę i resztę gratów do jetty. Zamontowana została tez gałeczka z G60


Image Image Image Image Image

I reszta strzałów ogólnych jetteksa

Image Image Image Image

Jak zwykle dalej nie dało się wyjechać bo bagno na podwórku no_coment

Oczywiście piękne dodające uroku kabelki koło tunelu zostaną ogarnięte :D


Dzisiaj wpadlo trochę zabawek już troche mniej ważnych, ale jeszcze dzięki nim można podciągnąć wizualnie wygląd auta :-D


Image Image


Zrobił się mały składzik blach :D

Image


Blaszka już na aucie


Image


Praca na dzisiaj przy jettce skończona. Kable foteli pochowane, przyciski foteli udało się zreanimować i działają jak należy, podkładki US i klamki wsadzone.

Image Image Image


Bag juz sprzedany, ale chciałem upewnić sie czy dokonałem dobrego wyboru sprzedając go :)

Image

Dzisiaj znajomy może przywiezie szybę jak nie to w poń kupi się nową i wyjeżdzamy na drogi :D


Wydech już ogarnięty.

Image


Dzisiaj była pierwsza jazda jetta i pojawił się maly problem, otóż czasami delikatnie lubi sobie przetrzeć z jednej strony koło o sprężynę, szczególnie przy ostrym skręcie. I teraz nie wiem co robic czy tak jeździć, czy co robić bo raczej mocniej kół nie wyciągnę bo będą już wystawały :hmm:


Auto umyte więc i foty już troszkę lepsze ;)

Image Image Image Image Image


Na dopełnienie wizualnie wyglądu koła dzisiaj przyszły nakładki na śruby

Image

Poducha z kierownicy założona

Image


Na szczęście udało sie ogarnąć przednie amory i faktycznie siadł na odboju i to juz dużo wyżej niż sądziłem. A rozebranie amora to bajka, oba z ucięciem odboi zrobiłem w 15min

Jak opuściłem auto to nakładka zatrzymała się na oponie czyli juz siadł na odboju jakieś 2-3 cm reg. wyżej.

Poza tym w końcu mogę zamknąć schowek :D

Image

I wpadło grat dla umilenia podróżowania na tylnej kanapie :)

Image Image


W końcu normalna sesja jetty :)

Image Image Image Image Image Image



Pierwszy wyjazd jetty do ludzi (Bielawa 2010)

Image Image Image Image


Oraz kilka fot kilka fot Jetty z Nyskich Krzaczorów :) (Nysa 2010)

Image Image



Mrówki 2010


- fota ktora mnie urzekła :)

Image

- jetta na prezentacji

Image


Vag Event 2010 i jetta w top 3 :)

Image


Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Image

Mimo tego, ze sezon dobiega końca postanowiłem jeszcze zafundować mały prezent Jettce

Image

Kilka fot z montażu bo zanim kupiłem Kit szukałem jakiegoś info jak i z czym to się je, ale nie znalazłem nic wiec może komuś się przyda :)

najpierw patrzymy na kartkę dołączoną w zestawie na jaki negatyw i i zbieżność chcemy ustawić. U mnie to Zbieżność na 0 i negatyw max czyli -1.5 stopnia wiec ustawiłem kit na E52. Literka jaka wyjdzie musi być ustawiona na godz 12-tej



Kilka strzałów norbiego z wypadu na zlot

Image Image Image Image



Ostatnie 3 weekendy spędziłem na spasowaniu frontu. Spasowanie zderzaka, halogenów i belki wymęczyło mnie jak nigdy dotąd, ale w końcu jestem zadowolony z efektu końcowego. Nienawidzę jak cos gdzieś wisi odstaje nie wygląda tak jak powinno! Wszystko musi być jak fabryka nakazuje :)

Image Image


sezon 2011

Zlot cult-style de Rothenburg

Udało sie przywieść nagrodę


Image


Image Image Image Image


oraz fotki od Norbiego piwko



Image Image Image Image Image Image


i Norbi we własnej osobie niee


Image


Lampy made in cielak :)


Image Image Image


Mrówki zaliczone więc kilka aktualnych strzałów jettki :


Image Image Image Image Image


Vag Event 2011


Image Image Image Image Image



pozdrawiam Cieluś...


Ostatnio edytowany przez Cieluś Pią 20 Lip, 2012, edytowano w sumie 63 razy


_________________
Jetta Coupe robi się ;)
Offline
 Profil    7794324 ciellak
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Wto 02 Lut, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3004
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 3239572
Skype: vwzone
Auto: Bora Sedan V6 oraz Bora Variant TDI ASZ+ Jetta mk II Coupe Bora Sedan TDi ATD
Pieknie pięknie, a będzie napewno jeszcze lepiej :) znam poniekąd plany i jestem pewien że będzie Jetta na kozaku na nadchodzący sezon :) Pozdrawiam



_________________
Image
Offline
 Profil    3239572 vwzone
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Wto 02 Lut, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 17 Lip, 2008
Posty: 1076
Skąd: grn. Śląsk! - SMI
Gadu-Gadu: 2711816
Auto: audi 80 1.8T
coupe :serce:


kolor niezbyt specjalny :P
lotka guma, czy abs? choć i tak pewnie będzie zdjęta do malunku... :hmm:
czekam na dalszy rozwój sytuacji pfu



_________________
80's ♥

m.i.v.w. '09
Wolfsgruppe Vag Event '10,'11,'12
cult-style.de '12, OldSchoolSuicide'12
DubIT '12
cdn.
Offline
 Profil    2711816
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Wto 02 Lut, 2010 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 09 Lut, 2005
Posty: 2222
Skąd: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Auto: audi a4 b5
Bardzo fajna jettka,przyjemnie będzie oglądać jak odzyskuje drugą młodość.Powodzenia w dopieszczaniu bo wygląda całkiem zdrowo ;)



_________________
Audi a4
ex Passat
ex Golf
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Wto 02 Lut, 2010 
VW User
VW User

Rejestracja: Śro 30 Wrz, 2009
Posty: 123
Skąd: Śmigiel WLKP
Gadu-Gadu: 4947311
Auto: Golf IV/Golf III cabrio
Cieluś"Z reszta jednym z marzeń była Jetta Coupe ''
heh marzenia sie spełniaja ładne cacko bedzie kosa powodzenia w modach :ok:


Offline
 Profil    4947311
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Wto 02 Lut, 2010 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Sty, 2008
Posty: 2867
Skąd: Toruń
Gadu-Gadu: 9308111
Auto: JETTA V GLI TFSI
czyli jednak miał być dupowóz a będzie projekt i dobrze bo jetta miodna i do tego jeszcze w coupe


powodzenia


Offline
 Profil    9308111
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Wto 02 Lut, 2010 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 21 Paź, 2007
Posty: 1907
Skąd: WOB
Gadu-Gadu: 7794324
Skype: ciellak
Auto: Jetta Coupe
Dzięki za komenty ;)

Szuan lotka gumowa i założona bo trzeba było przed malowaniem wiercić otwory w klapie, a kolor mi się podoba i nie zamieniłbym go na inny ;)

Sonic_bartek tak, po pierwsze jest w tak dobrym stanie że szkoda jej tłuc, po drugie coupe więc jak mogłem się oprzeć :D

Plan na jette już jest w najmniejszych szczegółach opracowany, tylko czekam na lakier i składam do kupy.



_________________
Jetta Coupe robi się ;)
Offline
 Profil    7794324 ciellak
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Wto 02 Lut, 2010 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Sty, 2010
Posty: 147
Skąd: Kluczbork woj. opolskie
Gadu-Gadu: 4539910
Auto: Subaru Impreza WRX
no to juz wiem kogo taka fajna jetta stoi na II kampusie Politechniki Opolskiej :D

tylko tlumik koncowy chyba masz od mk2 bo bardzo schowany jest



_________________
^^ My Renault 19 Cabrio Karmann - click here!
Offline
 Profil    4539910
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Wto 02 Lut, 2010 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 21 Paź, 2007
Posty: 1907
Skąd: WOB
Gadu-Gadu: 7794324
Skype: ciellak
Auto: Jetta Coupe
PiterOKL tak jakiś czas jeździlem na uczelnie Jetta bo golf się sfoszył, a wydech to był kondoniasty bo coś tam w połowe końcówki zwisało na dół to to obciąłem :)



_________________
Jetta Coupe robi się ;)
Offline
 Profil    7794324 ciellak
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Śro 03 Lut, 2010 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 01 Gru, 2007
Posty: 296
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 90, Rost 96
To trafiles mi tez sie marzy takie coupe



_________________
Cultstyle.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Śro 03 Lut, 2010 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sie, 2009
Posty: 60
Gadu-Gadu: 7034720
Auto: Civic D14A4 "Hanka", VW Jetta MK2 1.3 "Jetka"
dwoje drzwi mniej i tyle radosci-fajna jetka :)



_________________
Bierzace zmiany w Jetce
http://picasaweb.google.pl/opethf4n/Jet ... directlink
Offline
 Profil    7034720
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Śro 03 Lut, 2010 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 15 Lut, 2008
Posty: 292
Skąd: Wrocław
Gadu-Gadu: 11810028
Auto: Passat B3 VR6, A4 B5 V6
będzie grubo. a jak nie, to Cię dojadę! :-D


Offline
 Profil    11810028
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Śro 03 Lut, 2010 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 05 Paź, 2008
Posty: 934
Skąd: PSD
Gadu-Gadu: 0
Auto: ZZZC
Widze, ze "konkurencja" nie spi :P :D
Powodzenia, zobaczymy co ciekawego wymyslisz :ok: ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Śro 03 Lut, 2010 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 20 Wrz, 2008
Posty: 262
Skąd: Tarnów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf V GTI
Patrząc na to co zrobiłeś z MK2, Jetta na pewno będzie pięknym projektem. Będę śledził temat czekając na efekt końcowy :ok:.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [jetta A2] Coupe by cieluś
PostWysłany: Śro 03 Lut, 2010 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 08 Sty, 2008
Posty: 978
Skąd: SzlichtyngoVWa
Gadu-Gadu: 9857419
Auto: Passat 3b 2.8 V6 syncro :) DaillyCar
Golf LS '77r project progresss
no nareszcie wystawiłeś temat. yupii
ale jak by miała być ori 16v gli czyli usa to widział bym ty wąskie zdesie z chromem



_________________
Bora TDI+ X5 Rims viewtopic.php?f=98&t=87484
Gold Jetta USA: viewtopic.php?f=98&t=63840
White Jetta USA: /viewtopic.php?f=98&t=49682
Mój exFire&Ice: viewtopic.php?t=37447


Sezon '09- RS Leszno, Pleszew VWigwamy, VAG EVENT 2009
Sezon '10- Cult-style.de Rothenburg, VAG EVENT 2010
Sezon '11- Cult-style.de Rothenburg
Offline
 Profil    9857419
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 56 [ 839 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 56  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe