Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 18 [ 263 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [polo 86c 2f] GT by PaVWel_G40
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 20 Paź, 2007
Posty: 733
Skąd: Chorzow
MODEL: Polo 86c2f Coupe GT
SILNIK: bylo 1.3 AAV jest G40
MOC: bylo 55ps jest 113ps
MODY POD MASKA: stozek k&n (dedykowany), wydech 50 przelot + ulter
ZAWIESZENIE: H&R i FK - 60/40
UKLAD HAMULCOWY: z g40 (ATE + Ferrodo), tylnie hamulce z golfa II
KOLA: Dezent 7 i 8x14, opony 195/40/14
NADWOZIE: kolor zmieniony na bordowy metalik, klamki audi 80, lampy soczewkowe
WNETRZE: Oryginal GT w bdb stanie
AUDIO: radio Alpine, kable Lanzar, wzmak Crucnch, Helix 62.1, u-dimension EL-S804
ZMIANY PRZEPROWADZONE: swap, zalozone CA,Recaro z mk3 GTi Edition, kanapa dzielona z G40, wskaznik doladowanie przy slupku, zamiast radia wsk. temp. i cisn. oleju i EGT, kiera Raid 28 cm, rygielki WOB
PLANY: wsadzic silnik po remoncie, chromy, 80/60 i smoory, skonczyc zabudowe bagaznika, obszyc wnetrze

Moja historia z VW zaczela sie od bialego Polo, ktore zostawil mi brat, nie mialem prawka i tylko czekalem na ten dzien kiedy je dostane. Jezdzilem sobie do technikum polo 1.4D oszczednie cos tam w srodku gralo i jako 18 latek mialem jeszcze glupie wizje typu ryczacy wydech jakies neony naklejki itp. ale ze kasy bylo malo to malo sie dzialo az mnie polo przestalo interesowac. G40 wogole sie nie interesowalem bo na forach slyszalem tylko ze pali to 12 litrow, zima sie nie da jezdzic a i nie jest to zaden wymiatacz. Przyszla wiosna ludzie na forum PKP zaczeli pokazywac rozne polovwki i zapragnolem sobie dieselka przerobic na wyposazenie GT. Znowu brak kasy spowodowal ze malo sie dzialo. Zaczolem z nudow zagladac na vwzone.pl i tam daVWid pisal o landrynie o g40, jakich to aut nie objezdza i zaczelo mnie ciekawic az tu daVWid pisze ze czerwonka, ktora mial robic dla siebie bedzie na sprzedaz, ja podjarany, ze jak davwid bral dla siebie to bedzie ekstra od razu umowilem sie na niedziele na ogledziny. Bylem przede wszystkim ciekaw jak to jedzie. Mialem 19 lat i jedyne czym jezdzilem to moje polo, taty mazda 2.0 ditd i brata bmw 530D (moment obrotowy jak w samolocie). Z kumplem wpadamy do Ostropy davwid pokazuje nam cudo wersja style czerwony na 13' zglebiony to jedziemy. Na stacje powoli zeby sie zagrzal ze stacji pelnym ogniem na a4 i do nastepnego zjazdu, trzymalem sie czego sie dalo, maske chcialo wyrwac auto chodzilo po calej drodze ale ja podjarany ze budzik zamkniety, po drodze jeszcze minelismy jakis honda club:D Mialem brac czerwonke ale kmpel odradzal ze podluznice popekane i wogole auto z przeszloscia.

Fotki czerwonki i mojej sniezynki
ImageImageImageImageImage

No i dalej musialem bujac dieselkiem z kasa nie bylo za bogato zblizala sie matura a w glowie ciagle czerwone g40. po szkole zaraz chcialem zarabiac na g i tak sie stalo ze w nowym 2009 dowiedzialem sie ze jaro812 z forum pkp chce sprzedac swoje GT + komplet na swapa. Autko mialem tydzien i od razu swap oczywiscie u davwida. Teraz autko stoi bo snieg taki ze na letnich jezdzic sie nie da

Fotki robione jeszcze przez Jaro812
ImageImage
A tak wygladalo jeszcze wczesniej (mam nadzieje ze w moich rekach stanie sie chociaz tak ladne)
ImageImage

No i autko dorobilo sie albumu;p narazie tylko foty po poprzednim wlascicielu
http://pavwel-g40.fotosik.pl/albumy/588754.html

4dyno.pl
ImageImageImageImage
i taki zestawik
Image

te auto to dla mnie choroba nieuleczalna i cholernie niszczy kieszen dbam jak moge ale ja tez miewam humorki:D
dzis przy pomocy alienka przygotowalem nowy bajer do g40 (znany z mojego dieselka)
Image
i takie foty ostatnio szczelilem
ImageImageImage
fotograf ze mnie slaby

fotki z kamienia ktore znalazlem w internecie

ImageImage Image Image Image

Image Image Image Image Image

ImageImageImage Image

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

W Boze Cialo poloVWka zaliczyla spota w (G)liVWicach

ImageImageImage
foty robil ethan

potem PoloVWka spedzila weekend nad woda;p

ImageImageImageImageImageImage

A ostatnio pstryklem pare fot po pracy, niestety szczescia do pogody nie mam jak narazie

ImageImageImageImageImageImageImage

Polo G40 vs Lambo galardo 0:1 ;p

ImageImageImageImageImageImageImageImageImage

w sobotnia noc polowka musiala dostac nowe sprzeglo;) zeby za tydzien w Bytomiu mogla wystartowac:D przy okazji dostala oliwke dobra do skrzyni Motul 75W90 i pare jeszcze [-----] porobilem. Najbardziej mnie boli ze dostala znaczek gt na gril i rano juz go nie bylo:/ No i powolutku robi sie silniczek

a fotki z dzisiejszego spotu
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

no zakonczylismy pracowity tydzien (ja i polovweczka) zlotem w gliVWicach i wyscigami w Bytomiu.

nie robilem na zlocie zadnych fotek;p a znalazlem sie tylko na jednej

Image

no i niedziela i wyscigi;p

-wjezdzamy

Image

-dlugie oczekiwanie na 1szy start i fotki zrobione z nudy

Image
Image
Image
Image
Image

-i jedziemy na poczatek renault clio 1.4 16v - mial z tylu nie samowite 4 kominy pionowo ustawione;p strasznie zaspalem na starcie ale juz na 2 go bralem

Image
Image
Image
Image
Image

-na drugi przejazd bardzo kombinowalem zeby jechac z pomaranczka niestety nie udalo sie ale trafilem na celice bylem bardzo happy i modlilem sie zeby to nie byl t-sport ... hehe nie byl;p

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

-na trzeci ugadywalem sie z grzesiem z jego polo turbo ale troche namieszalem z kolejnoscia i zamiast czekac znalazlem sie na starcie a po prawej passat r36

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

http://www.youtube.com/watch?v=BJnUS_Gq1mw

zeby nie bylo ze nic nie robie i takie tam;p

sezon zimowy zaczolem od przygotowania auta, znalazlem jakies stalowki i jakies zimowki odmalowalem poskladalem no i tak musimy sie przeturlac przez zime, zmienilem przednie i tylne swiatla na calkowita serie z pomaranczowymi kierunkami (tak na wszelki wypadek). Juz wczesniej wrzucilem na kompresor seryjne koleczko (dmucha teraz ciagle 0.65).
No i wskoczylem na hamownie
Image

Musze powiedziec, ze jestem zadowolony 115ps i 155Nm seryjne kolko wydech przelot 50 stozek K&N swiece w4dp0 paliwo z nestea 95:( Krotko podsumowujac i puentujac pomiar - patrzmy na run 2 ladny wykres momentu moc ladnie pnie sie w gore az przy 5600obr zaczyna brakowac paliwa i moc przestaje rosnac, dodatkowo slabe paliwo sprawilo ze bylo masakryczne spalanie stukowe.

Niby silnik zdrowy sie okazal ale nie daje mi spokoj silnik caly opocony wiec biore sie powoli za nowy;)
ImageImageImageImage
Image

Zawsze chcialem miec polo na smoorach i przypadkiem kupilem takie na allegro i udalo sie dorwac 4 ladne potenzy:) dzis przyszly wiec od razu jedna przymierzylem na felge;p
O to czym polo bedzie obracac w nowym sezonie:D
ImageImageImageImageImage
Najprawdopodobniej srodki pomaluje w jakas czarna perle a ranty wypoleruje. niestety wszystkie felgi sa 7 calowe ale moze ktos sie zamieni 2 siodemki za 2 osemki?

Image

Jeszcze w tym roku biore sie za CA radio zostaje alpine na przod przyszly helixy 62.1 w bagazniku zagra 20cm u-Dimension tylko jeszcze niewiem czym to zasile narazie bedzie pozyczony wzmacniacz. Od poniedzialku biore sie za panele pod glosniki i zabudowe bagaznika. Wszystko obszyje skora.

Dodatkowo taka pani troszke mi drzwi uszkodzila wiec i lakiernika polo musi odwiedzic.

W 2010 ma byc ładniej i szybciej:) i nizej hehe

Dzieki tym ktorzy mnie motywuja w tym zimowym wyscigu zbrojen;p i przedewszystkim tym ktorzy wspieraja i pomagaja

Zimowy trening poslizgow;p

Image Image Image Image

Image Image Image Image

Image Image Image Image

dzis rano do firmy przyjechal kurier i przywiozl dwie duze paczki, oczywiscie do polo wiec od razu rozpakowalem

Image
Image

juz sie piora, polamane plastiki juz zamowione w ASO koszt prawie 300:/

jak obiecalem tak tez sie stalo, powalczylismy wczoraj na warsztacie, dzis w garazu kanape zmienilem a o to efekt

wnetrze GT (ladne bylo, zal sie rozstac) wylecialo a wlecialy fotele z golfa mk3 GTi Edition i kanapa dzielona z G40

ImageImageImage

na ten sezon sa inne priorytety ale za rok napewno wnetrze poleci cale do obszycia

Ten miesiac poswiecam na silnik chce zeby byl poskladany do marca. Plany co do silnika

honowanie+rownanie bloku+polerka walu - zrobione:)
nowe pierscienie+wszystkie panewki - mam
nie popekana glowica+remont+porting - wieczne poszukiwania zdrowej:/
ostry walek - ]:-> mam plan nie dam schrickowi 1200zl;p
kolektor z 3f - mam
kolektor rurowy wydechowy - zastanawiam sie co wybrac
uszczelki, uszczelniacze - beda zamowione
jakies tam wskazniki jeszcze dla bezpieczenstwa, sprzeglo od radzikowskiego i inne;) masa wydatkow ale musze miec zdrowy silnik:)

dzis kupilem od ethana pare chromow ale reszte i tak musze sam oddac do chromu, pierwsze czesci powedrowalo do tapicera, w sumie po to zeby zobaczyc jak bedzie wygladalo w danym materiale;p

a na koniec dnia zrobilem sobie bajer z cyklu "wszystko pod kontrola"

ImageImage

juz od dawna mam wskaznik doladowania auto gauge sm peak, jestem bardzo zadowolony i postanowilem dokupic wskazniki cisnienia i temperatury oleju. EGT przez przypadek dostalem i tylko czujnik dalem do dorobienia. radio powedruje do schowka

no i jeszcze foteczka komplet panewek i pierscieni

ImageImage

takie tam jak to mowia szpiegowskie fotki;)

ImageImageImageImageImage

sobota wiec musi byc update;)
ImageImageImageImageImage

nie ma co ukrywac, bo juz chyba wszyscy wiedza, ze nastapila nagla zmiana kol na ten sezon, zmiana to nie wielka bo nadal smoory tyle ze 7 i 8.
Image
Image

na poczatku nastepnego tygodnia powinna przyjsc glowica z obrobki w firmie ARG oraz waleczek schricka, znowu bede mogl pojsc do przodu z silnikiem, tyle ze panowie od chromowania dali ciala i do nastepnego piatku musze czekac na reszta chromow. A poloweczka juz po blacharni czeka na swoja kolej w lakierni:)


Ostatnio edytowany przez PAVWel_G40 Pon 10 Maj, 2010, edytowano w sumie 13 razy

Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Lut, 2008
Posty: 382
Skąd: Gli(vw)ice \ okolice
Gadu-Gadu: 5481233
Auto: polo classic
ladne polo, ciekawy kolor :D powodzenia w modach i zapraszam do siebie ..



_________________
moj vwÓz [ viewtopic.php?t=29772&start=0 ]
Offline
 Profil    5481233
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 10 Lut, 2005
Posty: 713
Skąd: Wrocław
Gadu-Gadu: 4505440
Auto: Vw Polo 86cG40 115 km+
wiem widziełem to polo swego czasu co 2 tygodnie
zdejmij tą owiewkę na szyber dachu o której pewnie mało kto wie :)



_________________
86C g40 /viewtopic.php?f=87&t=23565&start=405
Moje Graty http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12876602
Offline
 Profil    4505440
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lip, 2008
Posty: 2623
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 5
Auto: MK2 2.0 16V, BMW 5 E39 Touring
SWAP na co ? G40 ??


Offline
 Profil    5
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 04 Gru, 2006
Posty: 862
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf 5 Avant
na ostatniej focie moje czerwoe polo widac hehe...

Znam dluga historie polowki...mam nadzieje ze jak poprzednik bedziesz dbal o nia i bedzie twoim oczkiem w glowie


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 17 Maj, 2006
Posty: 16
Skąd: Głogów
oby ci sie dobrze sprawowala bo wdzieczniejsza od koebiety byla:D a owiewke wczoraj zabralem :P i swapaj G szybko :)

[ Dodano: Nie 25 Sty, 2009 ]
P.S. pozwolisz ze w avatarze ja sobie zostawie...? :P taka mala pamiatka :D


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 29 Cze, 2007
Posty: 182
Skąd: ŁDZ
Gadu-Gadu: 0
Auto: CCCO
tak na G40 :-) Jaro sprzedawal dwie Polówki, jedna widoczna na zdjeciach i G40 ktore mial spory czas i nigdy nie przerzucil silnika...


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 24 Sty, 2006
Posty: 1603
Skąd: Gli(vw)ice
Gadu-Gadu: 0
Auto: Polo G40 było...
Pamietam jak powstawala jeszcze na forum pkp



_________________
GrAnAt- G inside: /viewtopic.php?f=112&t=20531
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 10 Sty, 2006
Posty: 841
Skąd: Rzeszów
sliczne to polo, kolor i cala reszta, dopracujesz niedociagniecia, wsadzisz G i bedzie kozak :D



_________________
Polo Coupe G60:
viewtopic.php?f=98&t=50521&start=0


http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=6945
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 10 Lut, 2005
Posty: 713
Skąd: Wrocław
Gadu-Gadu: 4505440
Auto: Vw Polo 86cG40 115 km+
G40 pochodziło z Wrocławia, stało troszkę u mnie na podwórku
Jaro zmienił marzenia na dupowóz nic więcej nie trzeba mówić
mam nadzieję, że nowe ręce zrobią to co poprzednikowi się nigdy nie chciało lub też tłumaczył się brakiem czasu :D



_________________
86C g40 /viewtopic.php?f=87&t=23565&start=405
Moje Graty http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12876602
Offline
 Profil    4505440
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 20 Paź, 2007
Posty: 733
Skąd: Chorzow
no marzylem o g40 wiec wzialem od jarka 2 auta i w tym tygodniu mam nadzieje bedzie swapik:) choc powiem szczerze, ze teraz robi mi sie zal tego auta katowac ale coz powiedzialo sie a trzeba powiedziec b, wiec g bedzie. Autko juz jest moim oczkiem w glowie, rano w ostropie byla akcja "wywalanie termostatu" bo wogole sie nie otwieral. Z auta jestem bardzo zadowolony i powoli bede dlubal przy nim. Gleba robi furore wsrod znajomych;p jest niewiarygodnie twardy:)

jaro mozesz miec avatar jak dlugo chcesz


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lip, 2008
Posty: 2623
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 5
Auto: MK2 2.0 16V, BMW 5 E39 Touring
djla napisał(a):
teraz robi mi sie zal tego auta katowac


A czemu odrazu katowac? G40 tez mozna jezdzic normalnie i spokojnie.. kwestia wyobrazni


Offline
 Profil    5
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 21 Lut, 2008
Posty: 1710
Skąd: Glivwice
Gadu-Gadu: 3417244
Auto: Corrado VR6
Lurosa 1.7 SDI
bardziej kwestia nogi:D no ale mozna nie katowac majac mocny silnik SUNDACADE daje rade czasem:D he



_________________
Majówka z STK - Rybnik

Sprzedam Rarytasowe graty do Corrado US g60
Offline
 Profil    3417244
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lut, 2008
Posty: 403
Skąd: Zabrze
Gadu-Gadu: 7614466
Auto: VW Polo 86c2f '90
Piękny okaz. Jakie obniżenie daje Twój zestaw H&R?



_________________
http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=7272
Offline
 Profil    7614466
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2009 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 26 Wrz, 2007
Posty: 365
Skąd: zachodniopomorskie
polo naprawde fajne
team pamietam relacje z jego powstawania na forum PKP jeszcze
szkoda ze jaro niedokonczyl projektu ale widac jarki z 81 tak maja :)
ja tez zamienilem trzesace polo na dupowoz :) i tez mam na imie jarek i jestem z 81 :D
ale w mojej glowce jest marzenie by kiedys takie 2fG40 miec jako autko na wekend

powodzenia przy modach



_________________
86c2f: viewtopic.php?f=98&t=25065
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 18 [ 263 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe