Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 46 [ 677 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [All vw]passion of colours
PostWysłany: Sob 06 Paź, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Witam,zakladam ten temat z mysla o tych,ktorzy zamierzaja zmienic kolor lakieru w swoim aucie a maja problem jaki kolor wybrac i wtedy wy wlasnie tutaj moglibyscie radzic,podpowiadac,podsylac jakies foty fajnych kolorow a jezeli macie np.tylko zdjecie a nie wiecie jaki to kod lakieru to zobacze co da sie zrobic ;) byc moze bede w stanie pomoc aczkolwiek moze to byc klopot poniewaz zdjecie nigdy nie odda tego jaki ten kolor zeczywiscie jest :smutny:
Jezeli Wy lub administratorzy, uwazacie ten pomysl za kiepski to nie bede mial nic przeciwko wywaleniu tematu z forum :ok:
moje 3 propozycje w brazie,wiem,ze nie wszystkim sie podoba taki kolor,ale na bryce moze wygladac naprawde fajnie ;P
ImageImage
np.te dwa zdjecia to jeden kolor,jak komus sie podoba to jest to Toyota/Lexus RJ6 Light brown-met
Image
Ten kolor moze wydawac sie czarny,ale to piekny braz ;) BMW 341 Panama Brown-met
ImageImage
to z kolei tez jeden kolor Dacia 41015 Mahon Brown-met.H
Image
wszystkie 3 razem(po kolei)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 06 Paź, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Lut, 2007
Posty: 565
Skąd: Inowrocław
Gadu-Gadu: 0
Auto: Bora
lakiernik,

Temat Jest Jak Najbardziej OK ;-) TaK Jak Ci Napisalem PW Cos W Niebieskim Jak Bys mial Godnego albo cos Fajnego Na Mk3 ;-)



_________________
KLIK -------------> MK3 VR6 BLUE PERL EDITION
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 06 Paź, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
no chlopie kolejny dobry temat.... przyklejam go rowniez... najlepiej gdybys wkleil tu wiecej takich probek... duzo osob moglo by znalezc jakis dobry i fajny lakier dla siebie


ps ale zdjecia przydalo by sie zrobic lepszym aparatem.... ale tak czy siak pomysl dobry



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 06 Paź, 2007 
VW Zone member
VW Zone member
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Kwi, 2005
Posty: 3054
Skąd: poznań,słupca
super :) a ja mam do wyboru kilka odcieni zielonego metalika z palety VW, obecnie mam LB6V na Derby... i jest zbyt blady, chce cos zywszego ale zblizonego. Na autach z netu mniej wiecej wiem jak wygladaja inne kolory. Masz dostep do wiekszych probek lakierow z palety VW? (np. LC6V)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 06 Paź, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Sie, 2006
Posty: 2477
Skąd: BEMA ZOO GW CITY
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk3
loniek napisał(a):
Masz dostep do wiekszych probek lakierow z palety VW? (np. LC6V)

loniek a czemu nie pojdziesz do jakies dobrej mieszalni i niech pan porobi ci kika probek przylozysz do derbusia i bedziesz wiedzial czego szukasz pozdro
p.s. lakieru szukaj na forum vwvortex.com



_________________
http://www.airpainter.pl/
SZABLONY MALARSKIE, NAKLEJKI ŚCIENNE, FOTOTAPETY itp.
http://www.foliedotykowe.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 06 Paź, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
vw.motor.sport, mialbym pare fajnych propozycji niebieskich kolorow,ale gdybys mogl bardziej sprecyzowac czego szukasz,czy ma byc to zywy kolor,jasny ,ciemny,zeby zucal sie w oczy,moze jakis blekit jest tego cale mnostwo ;) wiec gdyby tak troche dokladniej to moglbym zredukowac ilosc.
wkleje tez swoja propozycje :-D

[ Dodano: Sob 06 Paź, 2007 ]
loniek, mam dostep do wszystkich kolorow vw,ale jak szukasz czegos zywszego niz LB6V to niestety vw ubogi jest w jaskrawe kolory,jak znajde chwile to podrzuce Ci cos fajnego w stylu SHOW&SHINE,pozdrawiam


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 06 Paź, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
lakiernik napisał(a):
vw.motor.sport, mialbym pare fajnych propozycji niebieskich kolorow,ale gdybys mogl bardziej sprecyzowac czego szukasz,czy ma byc to zywy kolor,jasny ,ciemny,zeby zucal sie w oczy,moze jakis blekit jest tego cale mnostwo ;) wiec gdyby tak troche dokladniej to moglbym zredukowac ilosc.
wkleje tez swoja propozycje :-D

[ Dodano: Sob 06 Paź, 2007 ]
loniek, mam dostep do wszystkich kolorow vw,ale jak szukasz czegos zywszego niz LB6V to niestety vw ubogi jest w jaskrawe kolory,jak znajde chwile to podrzuce Ci cos fajnego w stylu SHOW&SHINE,pozdrawiam



a co bys zrobil z lc5m?? dalo by sie go jakos zmodyfikowac by byl jeszcze lepszy??



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 07 Paź, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
loniek, kolor na derby?Sam szukam zielonego koloru na del-sola i powiem Ci szczeze ,ze to nie jest latwo wybrac odpowiedni kolor,tak zeby nie spalic,przez 3 tygodnie przegladalem wszystkie palety kolorow i wkoncu zdecydowalem sie na ten. :-D Co Ty na to?
Image
kolorek piekny(moim zdaniem)
Image
taki to chyba za jaskrawy,wolalbym ten pierwszy :ok: na derby! :ok:
Image
ten kolorek jest poprostu piekny,starajac sie odszukac jego kod,wpadlem na to,tylko to jeszcze nie to,mysle ,ze ten lakier dopiero sie pojawil i jeszcze nie wiem jaki to nr.ale mam nadzieje,ze sie dowiem :)
Image
albo ten bezowy!mi sie bardzo podoba,no i do MK3 nie kazdy kolor mozna doczepic,bo poprostu nie pasuje,ale bezowy ujdzie :ok:
Image
Loniek,jezeli te kolory to nie to co szukasz ,daj znac ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 07 Paź, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Lut, 2007
Posty: 565
Skąd: Inowrocław
Gadu-Gadu: 0
Auto: Bora
lakiernik,

Image

Tez Juz go mam w swojej Kolekcji ladny ladny ale mi sie wkrecil Niebieski strasznie ;-X , i pod tego niebieska tepicerka w srodku z alcantary i dlatego mi tak zalezy , ale jak zobaczylem Mk3 Pitblade, to kolorek mi sie spodobal niesamowicie :P ale duplikatu nie robie wiec odpada :P



_________________
KLIK -------------> MK3 VR6 BLUE PERL EDITION
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 07 Paź, 2007 
VW Zone member
VW Zone member
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Kwi, 2005
Posty: 3054
Skąd: poznań,słupca
lakiernik dzieki za propozycje :) ale kurde jak dla mnie za bardzo shownshine :). Nie chodzi mi o bardziej jaskrawy kolor, chociaz te ktore pokazales sa ciekawe ale nie na pierwsze auto... jak bede robil nastepne to moze bardziej powariuje.

szukam czegos pomiedzy speeda LK6P
Image

moim Papyrus Green Metallic LB6V

a Green Pearl Effect LC6V
Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 07 Paź, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Sie, 2006
Posty: 2477
Skąd: BEMA ZOO GW CITY
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk3
loniek a co bys powiedzial na
British Racing Green
Image



_________________
http://www.airpainter.pl/
SZABLONY MALARSKIE, NAKLEJKI ŚCIENNE, FOTOTAPETY itp.
http://www.foliedotykowe.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 07 Paź, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
lakiernik napisał(a):
ten kolorek jest poprostu piekny,starajac sie odszukac jego kod,wpadlem na to,tylko to jeszcze nie to,mysle ,ze ten lakier dopiero sie pojawil i jeszcze nie wiem jaki to nr.ale mam nadzieje,ze sie dowiem



hahaha toz to ten ktory ja chce polozyc na swoje auto :) www.lackboerse.de
nazwa lakieru to Da vinci Oro


nie odpowiedziales mi na moje pytanie wyzej... jakbys zmodyfikowal lc5m by byl bardziej rzucajacy sie w oczy... ale bez dodawania brokatu??wieksze perly??mozna je zmienic?



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 08 Paź, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Cytuj:
hahaha toz to ten ktory ja chce polozyc na swoje auto :) www.lackboerse.de
nazwa lakieru to Da vinci Oro

super stronka,mozna znalesc cos naprawde ciekawego,ale czy to jest oby napewno ten kolor?niewiem,w kazdym badz razie sprawdze moje zrodlo ;)
www.fabrykabarw.webd.pl/ jakby co to fajne lakiery mozna kupic,moj faworyt to lakier flip flop:active bronze/yellow

Cytuj:
Temat Jest Jak Najbardziej OK ;-) TaK Jak Ci Napisalem PW Cos W Niebieskim Jak Bys mial Godnego albo cos Fajnego Na Mk3 ;-)

mam nadzieje,ze jakis Ci przypasi :)
ImageImageImageImageImage

[ Dodano: Pon 08 Paź, 2007 ]
ImageImageImageImageImageImage ImageImageImageImageImageImage
moim zdaniem nieze kolory na MK3 to te jaskrawe no ale wybor jest twoj,mam nadzieje,ze chociarz troche pomoglem :)

[ Dodano: Pon 08 Paź, 2007 ]
Kevin,
Cytuj:
nie odpowiedziales mi na moje pytanie wyzej... jakbys zmodyfikowal lc5m by byl bardziej rzucajacy sie w oczy... ale bez dodawania brokatu??wieksze perly??mozna je zmienic?

Pewnie,ze mozna zmienic,np.lakier sklada sie z 6 roznych pigmetow,wiec powiecmy zamieniasz np.2 z nich na takie ktore go zmienia tak jak chcesz,albo do tych ,ktore juz sa dodajesz jeszcze jakis lub wiecej perelek ;) mozliwosci jest sporo,ale wiadomo,ze przesadzic tez mozna,wiec najlepiej przy takich modyfikacjach,byloby dorobic sobie np.3 czy 4 probki po 50 ml. i wybrac ten najlepszy,formulke zapisac bo np.jak porysujesz pozniej blotnik a nie zapiszesz jak pozmieniales lakier to wiadomo niee niee niee cale auto od nowa do malarza ałaa bo nikt juz potem Ci nie dorobi tak samo ;)


Ostatnio edytowany przez lakiernik Pon 08 Paź, 2007, edytowano w sumie 2 razy

Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 08 Paź, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Lut, 2007
Posty: 565
Skąd: Inowrocław
Gadu-Gadu: 0
Auto: Bora
lakiernik,

Dzieki Dzieki Pomogles pomogles ogladam wlasnie te niebieskie , sluchaj ja myslalem o subaru ale wyrzucic z niego metalik w Perłe wrzucic ... Co ty na to ? czy niewarto sie pchac w perle?



_________________
KLIK -------------> MK3 VR6 BLUE PERL EDITION
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 08 Paź, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
vw.motor.sport, ten lakier jest w perle,zobacz sobie tutaj
category : Passenger car
car maker : SUBARU
code : 290
color : DEEP BLUE-MET. GB
from-to : 2002-2004
panel : 758876
paint system : 295 Permacron Perlmutt Vorlack
formula date : 29.11.04
amount : 1.0 litres

Tint code

Tint name

Mass (g)

Cumul. (g)
MB563 PERLLEUCHTBLAU to jest perla
304.2

304.2
MB547 TIEFBLAU
170.7

474.9
MB502 SCHWARZ
168.2

643.1
MB554 LASURTIEFBLAU
136.0

779.1
MB591 PERLWEISS to jest perla
60.9

840.0
MB529 LASURBRILLANTROT
58.7

898.7
MB799 METALLIC ADDITIV
47.6

946.3
MB568 PERLLILA to jest perla
14.0

960.3


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 46 [ 677 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe