Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 45 [ 663 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [mk 3 V5 Variant] by Lookaz
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
FAKIR
FAKIR
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 03 Lis, 2006
Posty: 1767
Gadu-Gadu: 7752780
Skype: Lookazv6
Auto: Golf mk2/audi diesel wagon
Chciałbym wam zaprezentować swojego kombiacza.Ale od początku,zakupiłem to auto w pażdzierniku 2004,był to model Joker 98rok z silnkiem 1.8 90 koni,na zewnatrz nic niezmienione,we wnatrz to samo,w wyposarzeniu,klima,4 poduszki powietrzne oraz elektryczne lusterka.Na poczatku miałem nic niezmieniać w aucie ponieważ miał słuzyć do codziennej jazdy,poprostu dupowóz bo kochanej dwójki było mi szkoda na zime ]:-> .
Ale długo tak niezostało,po jakimś czasie pozwoliłem sobie na odrobine luksusu,a mianowicie zawitały na przodzie nowe lampy fk z ringami,oraz grill ohne emblem,długo się nienacieszyłem wizerunkiem przodu,a to dlatego,że moja Mama,amator jazdy autem,niestety przy zawracaniu,pomyliła gas z hamulcem i przywaliła w pieniek na poboczu,efektem był połamany zderzak ałłłłł .W związku z tym pomyślałem nad innym zderzakiem,wybór padł na firme csr i jej zderzak z serii xx line.Wszystko cacy pieknie,pojezdziłem troche,tak do grudnia 2005,wtedy wziełem sie razem z przyjacielem do odświeżenia wnetrza,do środka powędrowały fotele i kanapa z mk4 gti,oraz skórzane boczki z mk3vr6,przy okazji zainstalowałem elektryczne podnośniki szyb oraz podłączyłem podgrzewanie siedzeń.Została też wygładzona tylna klapa,wycieraczka została i pojawił sie spojlerek na klapie oraz klary fk.Auto już miało tak zostać,bo wkońcu mam mk2 które wolałem sobie robic,ale los chciał inaczej,pewnego styczniowego dnia 2006 roku,golfik odmówił posłuszeństwa w poznaniu,silnik sie rozkraczył i to w takim stopniu,że ja ani mechanicy,takiego czegoś nigdy niewidzieli,pękniety blok silnika na pół centymetra i skrzynia jeszcze gorzej.Załadowałem fałweja na lawete i powiozłem do domu do Słubic,gdzie stał do marca,ponieważ szukałem odpowiedniego silnika troche czasu mineło.W końcu nieznalazłem takiego samego silnika jak miałem za rozsądną cenne,po licznych poszukiwaniach znalazłem przez przypadek V5 2002 rok ze wszystkim za dobra cene,Zadzwoniłem do znajomego który robi swapy,powiedział,ze niema problemu,więc kupiłem motor,auto na lawete i pojechałem do nie go,W kwietniu był już gotowy,wszytko cacy,odwiedziłem wortersee tuur,silnik super sie sprawował.We wrześniu 2006 roku zachciało mi sie chipa i chłodnicy oleju od sls.Efekt po 3 km był taki,że nawalił rozrząd,auto odrazu zostało w warsztacie i przy okazji wymiany rozrządu został silnik uszczelniony.Potym założyłem inne hamulce,a to z prostego powodu,że seryjne niewyrabiały,hamulce zostały zastąpione tymi z Corrado G60 najprosze i najtańsze rozwiązanie,Tak więc widać,że wcale miało tak niebyć jak jest,zdecydowałem,że zrobie to auto do końca bo już niewiele zostało(o tym zaraz),autko miało pecha już nieraz,ale ja kocham swoje auta i sie za szybko niepoddaje :-D

W planie mam:
-Gwint kw
-Zderzak Cult society(który już mam :-D ),progi Cult Society i wygładzenie karoserii jak tylko sie da
-Polakierować(To stoi pod znakiem ?propozycje mile widziane,sam codziennie mam inne pomysły i na nic niemoge sie zdecydować)
-Inne Hamulce
-Tłumik,jakiś inny,bo to co teraz mam to orginał mk3 gti.
-Felgi 9*16 cali,najprawdopodobniej bedą keskiny z dwójki

Cel jest taki,żeby skończyć przed Wsee tuur 2007,a najlepiej by było przed Markensdorf :ok:
Tutaj pare aktualnych fotek,na zimowych felgach borbet A 15 cali, bede się starał pokazywać jak sie zmienia auto

Image[/URL[URL=http://img251.imageshack.us/my.php?image=dsc02273wy4.jpg]ImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
Image


A to co zrobiłem w tym tygoniu :hmm:

ImageImageImage
ImageImageImage


Wymieniłem starą kierownice na nową,jest skórzana i profilowana,oraz wymieniłem plastiki wraz ze schowkiem pod deską rozdzielczą na te z mk3/mk4 cabrio w berzowym kolorze i całą środkową konsole z wersji us.

Mam nadzieje,że sie podoba,czekam na te dobre i jak i na te złe komentarze.Pozdrowienia :hmm: :hmm:


Ostatnio edytowany przez lookazv6 Czw 12 Lut, 2009, edytowano w sumie 20 razy

Offline
 Profil    7752780 Lookazv6
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
Heh, nie wasko :D Moze to ciekawie wygladac na zderzaczkach a'la Mk4, bo to co jest teraz nie przypadlo mi do gustu :) No i Keskiny wskazane, a do Golfa cos mniejszego proponuje :)
Pozdro599+1



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 21 Lut, 2005
Posty: 568
Skąd: naglebie.pl
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3 USA
coraz bardzje przekonuje sie do variantów no :D

a Twoj robi wrazenie :D



_________________
vwslask.pl
moje GTI Colour Concept


paski czerwone al'a 20 Jahre GTI
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 02 Mar, 2006
Posty: 515
Skąd: Wielkopolska
Gadu-Gadu: 0
Auto: BMW e91
MK I GTI
cbr1000RR
vlx600 bobber
wnetrze zacne, ale ma zewnatrz juz gorzej wg mnie...



_________________
Mk1 GTi by ElemenT , zapraszam :
http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=67909&view=unread#unread
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut, 2005
Posty: 1001
Skąd: Gdansk ( okolice )
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk1 Cabrio 1.820VT, mk5 .:R32, T4 Multivan 2.5TDI++ do lawety :)
Napewno z nowym zderzakiem bedzie sie prezentowal lepiej niz teraz :P

Tak to kozackie jasne plasticzki w srodku, kiera tez :)


A motor bajeczka :D



_________________
...
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
powiem krótko z tym zderzakiem mnie wkurzyłes...

neichcesz go sprzedac?

a co do auta... to pieknie...
kiedys myslałem o mk4 v5? powiedz mi jak to jezdzi? ile to pali??



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
FAKIR
FAKIR
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 03 Lis, 2006
Posty: 1767
Gadu-Gadu: 7752780
Skype: Lookazv6
Auto: Golf mk2/audi diesel wagon
Kevin pare miesiecy temu byly na ebayu za male pieniadze i niechce sprzedac,ale widzialem w nowym katalogu Dts,ze juz stoja po 400euro,a nie jak przedtem po 550 euro na stronie culta .V5 sie przyjemnie jezdzi bo ma super dzwiek,odczucie mocy ,mniejwiecej idzie tak jak jakas dwojka z silnikiem 16v i 140 koni :) spala minimalnioe 8 litrow,a maksymalnie przy stalej predkosci 200 14,4 litra na sto na niemieckim autobanie



_________________
Kupie Mille Miglie Chronos w 16"
Image
Offline
 Profil    7752780 Lookazv6
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
wiem wiem ile ksoztują te bumpery... sam na nie choruje.. ale na cąły pakiet... :) zazdroszcze ci,...
na ebayu widziałem taki po 200E juz



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3004
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 3239572
Skype: vwzone
Auto: Bora Sedan V6 oraz Bora Variant TDI ASZ+ Jetta mk II Coupe Bora Sedan TDi ATD
Tak jak pisałem wcześniej tak pisze i teraz, silnik i skórka w środku fajna, nawet bardzo fajna :) ale reszta nie rzuca mnie nie kolana, to co jest obecnie do siebie nie pasuje, chrom grill, ciemne lampy z przodu i tylne klary... Proponowałbym jakąś zmiane. Grill bez znaczka w kolor lub czarny, lampy przednie mk IV look a tył oryginalne ciemne GT w takiej kompozycji ładniej by to wyglądało. Na temat obecnego zderzaka nie wypowiem się bo chyba sam wiesz że jest brzydki. Ciesze się że przybywa Variantów u nas w kraju, bo to auto jest podatne na tuning, nie wiele trzeba aby wyglądało pięknie, ale zbyt wiele może zaszkodzić. Pozdrawiam i mam nadzieje że do zobaczenia na jakimś zlocie/spocie. :)



_________________
Image
Offline
 Profil    3239572 vwzone
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
FAKIR
FAKIR
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 03 Lis, 2006
Posty: 1767
Gadu-Gadu: 7752780
Skype: Lookazv6
Auto: Golf mk2/audi diesel wagon
Bartol tak jak jest wyzej napisane wszystko bedzie wywalone z przodu,moze i sie zgadzam z Toba,ale na zywo troche sie inaczej prezentuje i tak jak juz pisalem na poczatku,auto mialo wcale niebyc robione,wszytko co jest to tylko z przypadku ;) lampki jeszcze pomysle nad zamiana na czarno czerwone,ale to dopiero jak sie pomaluje auto i sie zobaczy czy beda pasowac te do lakieru,przednie tez wymieniam,bo poprostu slabo swieca i juz mi sie niepodobaja.Pozdrowienia



_________________
Kupie Mille Miglie Chronos w 16"
Image
Offline
 Profil    7752780 Lookazv6
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
FAKIR
FAKIR
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 03 Lis, 2006
Posty: 1767
Gadu-Gadu: 7752780
Skype: Lookazv6
Auto: Golf mk2/audi diesel wagon
A jak wam sie podoba daszek na klapie ?? Fajna sprawa,mozna uzywac jako barek i piwo na tym trzymac :D



_________________
Kupie Mille Miglie Chronos w 16"
Image
Offline
 Profil    7752780 Lookazv6
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 10 Lis, 2005
Posty: 1381
Skąd: Jelenia Góra
Gadu-Gadu: 0
Auto: Czarne
na swój sposób jest ciekawy, każdy ma inny gust, zawsze można jakiś experyment wkleic i mieć coś innego niż opatzony seryjny wygląd, :hmm: , ale piszesz że zmienisz to więc pozostaje czekać na kolejnego ciekawego Varianta :ok:
a gdzie temacik z białą dwójeczką ??


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Lut, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
kali52 napisał(a):
na swój sposób jest ciekawy, każdy ma inny gust, zawsze można jakiś experyment wkleic i mieć coś innego niż opatzony seryjny wygląd, :hmm: , ale piszesz że zmienisz to więc pozostaje czekać na kolejnego ciekawego Varianta :ok:
a gdzie temacik z białą dwójeczką ??



dokładnie.... za to powinienes dostac po uszach... powinienes zaczac od tej rakiety ale w sumie mozna tez na to patrrzec tak ze chciales zaczac od tego wolniejszego :)



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 11 Lut, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 31 Paź, 2006
Posty: 1016
Skąd: dolny śląsk (LUBAŃ)
Gadu-Gadu: 3644946
Auto: Passat B5 FL, TDI 130 Ps (highline)
powodzenia w realizacji twoje autko mialo niezła hsitorie



_________________
Rothenburg '07,Bautzen '07,Blasen Lausitz '07
Rothenburg '08,Blasen Lausitz 08,LMS '08,
Rothenburg '09,LMS 09
Rothenburg '10,II VAG Meeting Bielawa 15-16.05.2010,Underground Tuningtreffen Goerlitz'10,
Wolfsgruppe VAG EVENT III - 2-4 lipca 2010,LMS 10,CultOberfest 2010
Rothenburg '11,Wolfsgruppe VAG EVENT IV - 1-3 lipca 2011,LMS 11
Rothenburg '12,Underground Tuningtreffen Goerlitz'12,Wolfsgruppe VAG EVENT V -29-1 lipca 2012


http://www.facebook.com/profile.php?id=100000595888991
Offline
 Profil    3644946
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 11 Lut, 2007 
FAKIR
FAKIR
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 03 Lis, 2006
Posty: 1767
Gadu-Gadu: 7752780
Skype: Lookazv6
Auto: Golf mk2/audi diesel wagon
Kevin napisał(a):
kali52 napisał(a):
na swój sposób jest ciekawy, każdy ma inny gust, zawsze można jakiś experyment wkleic i mieć coś innego niż opatzony seryjny wygląd, :hmm: , ale piszesz że zmienisz to więc pozostaje czekać na kolejnego ciekawego Varianta :ok:
a gdzie temacik z białą dwójeczką ??



dokładnie.... za to powinienes dostac po uszach... powinienes zaczac od tej rakiety ale w sumie mozna tez na to patrrzec tak ze chciales zaczac od tego wolniejszego :)


Narazie nieplanuje nic nierobic z dwojka,az skoncze trojke takze niema sensu robic tematu ;)


Offline
 Profil    7752780 Lookazv6
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 45 [ 663 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe