Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Polo 86c] by Szczuro
PostWysłany: Śro 17 Cze, 2015 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 16 Cze, 2015
Posty: 1
Gadu-Gadu: 0
Auto: Volkswagen Jetta A2 GL 1990 1.8 Automat,
Volkswagen Polo 86c CL 1985 1.0,
Fiat 125P 1991 1.5.
MODEL: Polo 86c Cupe CL 1985;
SILNIK: GL 1.0;
MOC: Seria 40KM, obecnie 0;
MODY POD MASKA: Seria;
ZAWIESZENIE: Seria;
UKLAD HAMULCOWY: Seria;
KOLA: Seria stal 13";
NADWOZIE: Seria, kilka wgniotek, niewiele ognisk rdzy;
WNETRZE: Totalny katalizm, prawie wszystko rozmontowane (otrzymałem je w reklamówkach, poprzedni właściciel twierdzi, że jest w nich wszystko...);
AUDIO: Brak.

Witam! Niedawno całkiem przypadkiem zostałem szczęśliwym, lub nie (to się okaże) posiadaczem niesprawnego Polo 86c z 1985r. Jako, że lubię stare autka, takie Polo już kiedyś miałem i bardzo dobrze je wspominam (link do strony mojego poprzedniego Polo: https://www.facebook.com/pages/VW-Polo- ... 6718852394 ), a to miało zostać wyprowadzone na złom, postanowiłem je uratować. Auto nie na chodzie, zatarta panewka na 4 korbowodzie, prawdopodobnie uszkodzona głowica. Karoseria nie kiepska, kilka wgniotek i ognisk rdzy, ale ogarnięcia :) Wnętrze... Całkowicie rozmontowane, bo poprzedni właściciel planował go wyprowadzić na złom, więc wymontował wszystko, co było wg niego ładne, żeby później sprzedać. Została tylko kierownica, deska rozdzielcza i fotele.. Częściami wnętrza Polo miałem załadowaną całą Jette, zobaczymy, czy jest wszystko jak zacznę składać.

Plan mam taki, żeby zrobić je w oryginał i może kiedyś zarejestrować na zabytek... Ale cały czas jeszcze chodzi mi po głowie wmontowanie mu mocniejszego serducha, żeby nie jeden na światłach się zdziwił :) i dlatego piszę na forum. Mam nadzieje, że pomożecie mi wybrać, która opcja jest ciekawsza :) Zaplanowałem sobie na czwartek wywiezienie obecnego silnika na szlify, regeneracje głowicy itp... Chcę go ogarnąć na igłę, co kosztować mnie bedzie kolo 1000zł, więc może ktoś mi podpowie co fajnego można mu wmontować, żeby nie było zbyt dużej rzeźby i miało sens (VR6 trochę mnie przerasta :)) zanim zacznę ten reanimować. Coś na gaźniku, bo nie lubię elektroniki, ale żeby miało trosze więcej mocy :)

Świeżo po zakupie:
Image

Już u mnie:
Image
Image

A tak wyglądają panewki :) :
Image

Sorry za jakość zdjęć, ale robione fotoradarem :)


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 1 post ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe