Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jetta A2 COUPE powered by 1.6 LPG :) Hella GT
PostWysłany: Śro 14 Mar, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 01 Gru, 2011
Posty: 1
Gadu-Gadu: 0
Auto: JETTA A2
Witam wszystkich. Chciałbym przedstawić wszystkim moj nowy nabytek jakim jest VW JETTA A2 1.6 z..... LPG :) z 1990 roku. Auto posiadało dwóch właścicieli w Polsce - ja jestem trzecim. W 2004 roku auto zostało sprowadzone z Niemiec.

SILNIK:
- 1.6PN o mocy 51kw/70km
- instalacja LPG ;)
- Skrzynia automatyczna ;
ZAWIESZENIE/KOŁA:
- zawieszenie fabryczne:) (niedługo)
- alufelgi VW
Nadwozie:
- kolor - grafitowy,
- Pakiet GT (do poprawek),
WYPOSAŻENIE/WNĘTRZE:
- wspomaganie kierownicy,
- szyberdach,
- podgrzewana szyba,

Lista części czekających na założenie:
- elektryczne lusterka,
- licznik MFA,
- czarna podsufitka,
- ciemne lampy HELLA GT,
- 3 światło STOP z USA,
- silniczek do szyberdachu,
- lotka GT,
- lewy próg GTI + listwa na błotnik,
- belka z tarczami na tył,
- 2 zaślepki w próg do pakietu GT,
- spryskiwacze reflektorów,
- podświetlane słoneczniki,
- czarne słupki C,

Do zrobienia/kupienia:
- generalne sprzątanie, pranie auta,
- łożysko w kole ,
- pozbycie sie tłumika "sportowego" :) (zamiana na dwururkę GTI),
- centralny zamek,
- elektryczne szyby,
- gwint MTS,
- halogeny,
a w przyszłości (lato) SWAP na 1.8t APX lub 1.9 tdi (arl) -- czekam na propozycje :)

Koło BBS RM 15, przód standard 6.5 cala tył 7 lub 7.5 cala. Fotek nie mam, bo odrazu trafiły do renowacji:)

Image
Image

Niestety aura za oknem nie pozwala na zbyt wiele. Wrzucam trzy dodatkowe zdjecia tuz po zakupie. Oczywiscie dywaniki "tuning" :) i głośniki w drzwiach znikają ustępując miejsa ori maskownicom (moze ktos ma na sprzedaż??). Muszę także pozbyć wspaniałych pokrowców "EURO 2012" i stylowych nakładek na pasy bezpieczeństwa:)
Image
Image
Image

Ostatnio udało mi sie kupic lampy HELLA GT:
Image
Image

Sztywna lotka ORI VW :)
Image

A także silniczek do szyberdachu od Passata (wiem trzeba co nieco dorobic na tokarce, ale wole to nic niż wycinac jakies elementy:))
Image

Manetka MFA ktorą mam jest połamana, takze zakupiłem nowa:
Image

Brakuje takze lewej tylnej listwy do pakietu GTI (nareszcie udało sie kupic):
Image

Znalazłem chwilke czasu zeby zrobic zdjecia i wrzucic je do temtu. Ponizej ostatnie zakupy :)
Gumowa lotka w stanie bardzo dobrym, wszystkie mocowania ok, śrubki, struktura idealna :)
Image
Image Image

Spryskiwacze pod szeroki zderzak:

Image Image

I cos do wypolerowania rantów. Wypolerowałem kawałek rantu i różnica diametralna, efekt lustra po kilku wtarciach pasty:)
Image

Jak narazie oddałem tylną blendę do plastikarza i zdemontowałem zderzaki w celu odnowienia belek/wzmocnien. Okazało się, że tylny zderzak nadaje sie do wymiany, także jak by ktos miał na sprzdeaz jestem chętny.

Udało sie przyciągnąc troche zmeczonego, lecz posiadającego duzo jak dla mnie rarytasików:) Golfika mk2 GT 3 drzwiowy. Długo sie nie przygladałem, bo nie miałem czasu, zaciągnąłem do garazu i niestety, ale obowiązki wzywają i dopiero za tydzien bede go bebeszył. Pod maska silnik 1.8 16V (nawet nie zdarzyłem sprawdzic oznaczenia), niestety bez wiazki, ktoś robił SWAPA i niestety nie mogł chyba takowej zdobyc. Masa plastików, szyby ori przyciemnione, licznik mfa z kontrolka check engine:) drugi w bagazniku MFA, znaczki GT, które sa na sprzedaz i masa innych plastików. Zauważyłem fajne zaslepki głośników w drzwiach z napisem "Activ", tylne parapety materiałowe, itp. Niestety z pospiechu nie zrobiłem fotek. Na weekendzie postaram sie zrobic takowe:)

Miałem chwile czasu i odnowiłem spryskiwacze reflektorów, w których brakowało śrub mocujacych. Zakupiłem takze podświetlane słoneczniki z Passata B5 za jedyne 5 PLN:). Oczywiscie podswietlane lustetka wyprułem i czekaja teraz na pomalowanie na czarno i wlejenie ori czarne z Jetty.


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 1 post ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe