Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: A2 w kilku odcieniach srebrnego :D
PostWysłany: Pią 18 Kwi, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pią 18 Kwi, 2014
Posty: 1
Gadu-Gadu: 0
Auto: Jetta A2
Witam mam już od jakiegoś czasu konto więc przyszedł czas na moją historię :). Szukałem mojego pierwszego auta i brałem pod uwagę jedynie benzyne z podtlenkiem LPG :D. Brałem pod uwagę Golfa 2 lub 3 konkretnie 1.8 + LPG bo chcąc nie chcąc silnik dynamiczny palił tyle co 1.6 i mało awaryjny. Nasłuchałem się wiele że kupię stare auto które będzie stało tylko u mechanika i sobie z nim nie poradze. Jettke kupiłem w Kasinie Wielkiej niedaleko mojej miejscowości sprzedający b. szczery wszystko powiedział co i jak było robione i co będzie trzeba zrobić
- 1.8+LPG 90KM chyba RP
- rocznik 1989 kolor srebrny nie mam wlepki więc nie znam kodu
- alu DOTZa 14" na Barum Bravuris 185/60
- zawieszenie seria,
- z zewnątrz nic szczególnego tylko nisko :) 6cm prześwitu między ziemią a dokładką :)
- w środku zwykłe fotele z ciekawym wzorkiem ładne tylko fotel kierowcy już wysłużony

z wyposażenia jest tylko:
- szyberdach,
- centralny zamek,
- podłokietnik z tyłu z cupholderem,
- twarda deska niestety,
- el. regulacja świateł,
- zegary z obrotkiem,
- instalacje pod radio i głośniki ktoś robił bo jest troche pomieszana,


więc wziąłem ją po naprawde niewielkich pieniądzach XXXzł :D do tego gościu chciał alu za 250 z oponami 5,5-6mm to wziąłem. Niestety było to auto na budowę więc wiecie zapewne jaki był jej stan. Środek tragedia cały brudny z błota i ogólnie tyle szczęścia że były pokrowce i tapicerka się nie przetarła Więc pozostało mi tylko wyciągnąć wszystko i dzida z Vanishem do dywanów :D schły tydzień ale się opłacało. Tak samo zrobiłem z podłogą z tyłu i bagażnikiem. Niestety lakier pozostawia wiele do życzenia. Odrazu założyłem alu bo sprzedawał na stalówkach. Z mechaniki zrobiłem tak:

-zawieszenie kpl. przód bez drążków (FEBI oczywiście)
-rozrząd Conti + napinacz INA śmieszne pieniądze jak za rozrząd :D
-pompa wody u mechanika bo myślałem że uszczelka poszła

poprzedni właściciel z tego co zauważyłem nie oszczędzał na mechanice klocki, tarcze, szczęki rozrząd wszystko robione na dobrych częściach zawias był dobry ale mówił że za pół roku będzie sworzeń do roboty prawy i jak mówił tak się stało, ale wymieniłem oba i wszystkie gumy.
Obecnie:
- zawitało tylko -80mm,
-dokładka z przodu GTI,
-zmiana podświetlenia w środku więcej nie pamiętam :)
Plany są takie że potrzebuje waszej porady bo mam zamiar ją malować i mam okazję kupić za 30zł czarną perłe, myślałem jeszcze o czerwonym akrylu. Oczywiście do tego:
- z tyłu zderzak szeroki,
-nakładki na progi,
- nowe uszczelki okien i niektóre sierpy.
-do wymiany są drzwi niestety po zimie je zjadło :guma:.
- i blenda z tyłu

taką kupiłem :)
ImageImageImageImage
Nie namodziłem dużo ale wygląda troszke lepiej wstawie zdjęcia obecnej jak tylko jej kikla zrobię.

Pomóżcie mi tylko z tym kolorem bo nie wiem jaki wybrać :D czarny metalik czy czerwony akryl?

zdjęcia obecnie po -80 i z dokładką GTI (mam taki mały próg pod bramą koło domu :crazy: )
[URL=http://www.fotem.pl/show/full/78c1c2acd1c8803799b5f4ca9497]Image
ImageImageImageImage


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 1 post ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 57 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe