Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: VW Golf Mk-II Kamei
PostWysłany: Śro 31 Lip, 2013 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 31 Lip, 2013
Posty: 3
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf Mk-II Tour
VW Golf Mk-II
Rok:1988
Wersja: Tour
Silnik: 1.6 RF + lpg
Wnętrze: tapicerka corrado, kiera momo
Karoseria: pakiet Kamei X1
Koło: Stal 15" corrado

Kariera z golfem zaczęła się od zakupu go na graty... Golfer zaliczył dzwona w przód i poprzedni właściciel po 9 latach posiadania z braku czasu odpuścił i sprzedał mi go... było w nim wnętrze od corrado i niepełny pakiet Kamei...

Image

Image

Image


Image

Chciałem zaadoptować tapicerkę do mojego Sciro które aktualnie się pomału buduję... a resztę rozsprzedać... rozbierając uszkodzone elementy okazało sie że golf wcale źle nie wygląda w dodatku podłoga idealnie zdrowa. Myśląc nad golfem natknąłem się na aukcję allegro z dokładką przednią Kamei do golfa... No i w trakcie zapadła decyzje nad złożeniem golfa docelowo do jazdy aby pozbyć się opla :lipa: który był do latania na codzień...

Image

Image

Image

Image

Po czasie golf dostał grill na cztery lampy który nigdy mi się nie podobał... ale jakoś przy tym pakiecie mi podszedł...

Image

Ogólnie miał to być typowy dupowóz ale im więcej przy nim siedziałem tym bardziej mnie przekonywał do siebie... ;) no i został już jako drugi do spełnienia projekt... może troszkę mniej budżetowy ale doczeka się jeszcze lepszego...


Image

Image

Image

Przed VW manią pomalowałem front i uszkodzony błotnik, dach poszedł też w czarny mat, docelowo zostały zapożyczone od kolegi kółka w polerce i chyba właśnie takiego koła będę szukał... coś typu merc, porsche i w 16 calach w odleglejszych troszkę planach jest całkowite ogarnięcie blacharki lakierki, zmiana silnika bo ten po prawie 600 tysiach zaczyna wymiękać :-)a z resztą zobaczymy co czas pokaże...

no i na koniec aktualne najświeższe shoty Golfera

Image

Image

Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: VW Golf Mk-II Kamei
PostWysłany: Śro 31 Lip, 2013 
VW Zone Master
VW Zone Master

Rejestracja: Nie 03 Maj, 2009
Posty: 796
Gadu-Gadu: 9060162
Fajnie że zostawiłeś pakiet wielu ludzi uważa to za wioche a dla mnie to już kultowy dodatek w przyszłości pomalował bym tylko dach i maskę w ori kolor :)



_________________
Jetta a2 viewtopic.php?f=98&t=101375&view=unread#unread

Były Golf mk2 viewtopic.php?f=98&t=76885&hilit=retro+euros
Offline
 Profil    9060162
 
 Temat postu: Re: VW Golf Mk-II Kamei
PostWysłany: Śro 31 Lip, 2013 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 31 Lip, 2013
Posty: 3
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf Mk-II Tour
no już mniej tego teraz... lakier z czasem będzie w całości robiony... ale ten kamei zostanie już w tym golfie... ciężko zrobić auto inaczej niż wszyscy a ten pakiecik pozwala no to choć trochę... ;-)


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 65 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe