Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [mk3 GTI Edition 8V] Prawie german by PaulAdmin
PostWysłany: Śro 13 Paź, 2010 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 12 Paź, 2010
Posty: 38
Skąd: Ozorków/Hollyłódź
Gadu-Gadu: 0
Auto: GOLF GTI Edition
MODEL: Golf MK3 GTI Edition '94
SILNIK: 2.0 2E
MOC: 115
MODY POD MASKA: SERIA
ZAWIESZENIE: KIT TaTechnix 60/50
UKLAD HAMULCOWY: P + T BREMBO Ferodo
KOLA: BORBET RST18 17x8 ET 32 Ventus Sport 205/40/17
NADWOZIE: SERIA
WNETRZE: SERIA
AUDIO: Pioneer DEH-2120UB reszta seria

ZMIANY PRZEPROWADZONE: Zawieszenie KIT TaTechnix 60/50, BORBET RST18 17/8 205/40, szeroka dokładka miekka

PLANY: Może Gewinde, Hella Projector, obszycie na nowo elementów skórzanych, mniejsze koła ale prawdopodobnie ten sam model w kolorze nadwozia, renowacja lakieru, panel LCD dla pasażera, lepsze nagłośnienie jeśli obecne nie da rady, czarne wszystkie emblematy, ori tłumik GTI, wiele kilometrów



WYPOSAŻENIE:
ABS, AirBag, Komputer MFA, wspom. kierownicy, centralny zamek z domykaniem szkła, fabryczny alarm, elektryczne lusterka szyby i szyberdach, kierownica i mieszek skórzane z czerowną nicią, fotele kubełkowe Recaro, Reflektory H1+H1, halogeny

Historia dość dobra jak na mk3 czyli trzeci właściciel, serwis do 2005 roku w niemieckim aso, dośc niski przebieg. Wszystko potwierdza książka seriwisowa printed in Germany ;) Nikt przy nim nie modził do tej pory z czego jestem bardzo zadowolony. Wymieniane jedynie elem. eksploatacyjne. Kupując go usłyszałem dbaj o niego bo mam sentyment ale nie wiem ile w tym prawdy, auto wyglądało na zadbane i omineło mnie wiele typowych detali do zrobienia. Po pierwszej rundzie powiedzmy nowym nabytkiem kwit pt. ma parcie.. Po kolejnej wymianie elementów eksploatacyjnych samochód zaczął lepiej oddychać i to mi narazie wystarcza. Jestem kolejnym człowiekiem uzywającym to auto i niech tak pozostanie przebudowa nie jest mu potrzebna.



TAK WYGLĄDAŁ NA POCZATKU: ;) nie dotknieta seria.. jakie to piekne :ok:

ImageImageImageImageImageImageImageImage

TAK WYGLĄDA TERAZ: na tych fotach przód jeszcze -40 bedzie aktualizacja

ImageImage
ImageImageImage


Ostatnio edytowany przez PaulAdmin Śro 13 Paź, 2010, edytowano w sumie 3 razy


_________________
Prawie german by Simba GTI EDITION RECARO BORBET
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [MK3 GTI Edition] Czarna legenda by simba
PostWysłany: Śro 13 Paź, 2010 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Wrz, 2009
Posty: 208
Skąd: Tczew
Gadu-Gadu: 2017228
Auto: Seat Leon II 1.9 TDI
Ładne mk3, ja bym tu widział mniejszą felge + większą glebę, no i ciemne blendy, ale każdy robi auto pod siebie. :ok:


Offline
 Profil    2017228
 
 Temat postu: Re: [MK3 GTI Edition 8V] Prawie german by Simba
PostWysłany: Sob 16 Paź, 2010 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 12 Paź, 2010
Posty: 38
Skąd: Ozorków/Hollyłódź
Gadu-Gadu: 0
Auto: GOLF GTI Edition
Czekam na prezent czyli nowo obszyta kierownica i mieszek z oryginalnym wzorem przeszycia ale innym materiałem pod dłonie, nie wiem czy ktoś próbował ale powinno sie sprawdzić.

Bedzie mniejsza felga, w sumie już do mnie jedzie :ok: tak jak wspominałem ten sam model tylko troche inny rozmiar bo 16x7,5 a tyłek 16x9 :] tymczasowo opony tył 215/40 przód bedzie raczej 195/45 ale to jeszcze kwestia dogadania. Koło zimowe już się pojawiło CANADA 15x6 czyli bez szaleństw do normalnego przetrwania zimy na balonach.

Pewnie jeszcze w tym roku pojawi sie kompletny nowy układ wydechowy z takim oto zakończeniem, ciekawy jestem czy bedzie troche przyjemniej grało niz krany, końcówki z kwasówki polerowane i spasowanie ze zdesiem.

ImageImageImageImageImage



_________________
Prawie german by Simba GTI EDITION RECARO BORBET
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe