Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [mk2] RABBIT MODA US BY FILIPPO ! UP 11.09
PostWysłany: Nie 02 Sie, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lip, 2008
Posty: 82
Skąd: Mosina
Cześć, przedstawiam wam moje Autko :bigok:
Model: GOLF II
SILNIK : RP
MOC: 90 KM
MODY POD MASKĄ: SERIA
ZAWIESZENIE: SERIA
UKLAD HAMULCOWY: SERIA
KOLA: SERIA
AUDIO: SERIA
Auto sprawuję się bardzo dobrze, jak na razie to wymieniane rzeczy eksploatacyjne, jedyna większa naprawa to wymiana Uszczelki pod głowicą. Teraz czekam na błotniki bo lewy był lekko uszkodzony, a drugi jest wgnieciony, bo jakiś ****** mi go przytarł, a zauważyłem to na następny dzień :grrr: i czekam jeszcze na Szeroki zderzak. Jutro lecę zakupić dolny pas i zamówić kierunkowskazy. To na tyle, miłego oglądania i komentowania :)

Zmiany przeprowadzone
Szerokie zderzaki - 50%
Welur w bagażniku - 100%
Dokładka GTi - 100%

PLANY:

Konsola Votex - 0%
Fotele Kubełkowe - 0%
Halogeny w Zderzak - 0%
Front US - 0%
Obrysy - 0%
Listwy GTi, Progi i nadkola - 0%
Licznik Digital - 0%
Zawias - 0%
Alu Ronal Turbo lub BBS RM - 0%

Image Image Image Image Image Image

Pozdro :)

25.01.09

Przyszedł czas na wymiane uszkodzonych elementów oraz drobne mody. Golf dostał strzała i niestety zaczęło się wykręcanie uszkodzonych elementów. Foty:

Demontaż
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Czas na umycie :D

Image Image Image

I po :)

Image Image

Kolejne foty już niedługo z założonymi częściami :)

Po długiej przerwie aktualizuje temat i długo zapowiadane foty po założeniu zderzaka i błotników. W między czasie wpadł welur do bagażnika, na założenie czeka lotka, halogeny w zderzak i fele.
Foty:

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

07.06.09
Mały up ale zawsze coś :) Wpadł na tył emblemat Rabbit :) Zakupiłem równierz dwa komplety obrysówek, a więc powoli w stronę USA ;) Niestety nie obyło się bez problemów, odpadła mi listwa klapy ale naszczęscie ją mam, a na fotkach macie ukazane przyczyny uszkodzenia. Pewnego dnia chciałem ją zamontować i przy okazji wymienic żarówki w lampkach tablicy, tudzież lampki popękały i z naprawy nici :/ Ale niedługo wszystko będzie naprawione, lampki w drodze :) Na fotkach razem z większym bratem :grin:
FOTO:
Image Image Image Image Image Image Image Image

02.08.09
Przedstawiam wam moje graty które uzbierałem odkąd zacząłem bawić się przy Golfie:
- 3 Komplety Obrysówek
- Licznik USA
- Lotka Votex
- Jetta Front
- Lampka Bagażnika
- Lampka Schowka
- Szeroki Zderzak tył
- Elementy czarnego wnętrza ( już zamontowane )
- Felgi "14 Avus VW

Wszystko czeka na założenie, na fotkach nie ma tylko Halogenów w szeroki zderzak. Muszę kupić jeszcze wiele rzeczy np. nowe lampy do Jetta Frontu, belkę do zderzaka, Opony do Felg itd.
Projekt posuwa się powoli, ale wolę sobie wszystko przemyśleć niż poźniej żałować. Wieczorem dodam jeszcze fotki naprawionej klapy bagażnika oraz zamontowane elementy Czarnego wnętrza.


Image Image Image Image Image Image Image Image Image

PozdróVWka

ozdróVWka :bigok:

06.10.09
Jetta Front :grin: Jak widać założyłem sobie Jetta Front, niektórym się, podoba, niektórym nie, ale mnie sie poodba. Wpadł też zderzak szeroki na tył, biały lecz już na wąskiego patrzeć nie mogłem. W najbliższym czasie planowany jest zakup nowych lamp i grilla na wąskie żeberko.

Image Image Image Image Image Image Image Image

Pozdro !

17.04.2010

Po długiej nieobecności powracam z aktualizacjami. Golf obecnie jest w średnim stanie, nie jeździ, ale od Wtorku mam nadzieje że to się zmieni. Tak więc znów mam Golf front, grill z chromowaną obwódką i wąskim żeberkiem. Zostały założone ciemne elementy sufitu, składane rączki w podsufitkę, do kompletu brakuje czarnego materiału i listewek czarnych. W międzyczasie wymieniłem się z kolegą Walles na idealne lampy tylne (moje miały pęknięcia na obudowach). Przyjechała też do mnie najważniejsza na chwilę obecną część układanki - maglownica. Tak jak mówiłem we wtorek majster zaczyna ogarniać mechanikę, bo niestety prócz maglownicy padła uszczelka pod głowicą, poza tym trzeba zrobić szklanki na popychaczach i zalutować rurkę układu chłodniczego i połączyć dwa kabelki które pękły i możliwe że przez jeden z nich silnik ma niewłaściwe obroty. Zapomniałem dodać - założyłem także znaczki Rabbit w błotnik oraz naprawiłem podnośnik szyby, relacje ujrzycie na dole. W najbliższym czasie muszę kupić stelaż fotela, tylną półkę, zderzak w Fire Ice bo nie chce wydawać kasy na malowanie mojego, na 100% muszę kupić opony na Avus-y i planuje małe obniżenie autka.

To na tyle z dzisiejszego kazania, będę starał się częściej aktualizować temat, teraz mam swój własny aparat także nie będzie problemu. Pozdro !

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

25.04.10

Zgodnie z obietnicą kolejna aktualizacja, tym razem znów pokaże moje zbiory z kilku tygodni lub miesięcy. Aktualnie Golf stoi u odpowiednich osób które zajmują się jego mechaniką, ma być gotowy na długi weekend majowy.

Oto co mi udało się zebrać do tej pory:

- Boczki z czerwonym paskiem, jedno z moich największych marzeń :)
Image Image Image Image Image

- Decha miękka z czerwonym paskiem, osłoną kolan i schowkiem wyłożonym materiałem
Image Image Image Image Image Image

- Błotniki pod obrysówki
Image Image Image Image

- Lampy tylne US :) Będzie przeróbka na Red Black :smoke:
Image Image Image

- Daszki, osłony przeciwsłoneczne czarne jedna z podświetlanym lusterkiem :hmm: druga z zasuwanym :grin:
Image Image Image Image

- Kieszenie pod pasy USA
Image Image

Pozdro :)

24.06.10

No wróciło do mnie po długiej nieobecności i powiem że nie jest lepiej a nawet gorzej :crazy:

A więc, zawiozłem auto do znajomego mechanika, miałem go zawsze za dobrego fachowca, aż do dziś :crazy: Została mu zlecona naprawa uszczelki pod głowicą, wymiana przekładni kierowniczej, przegubu i innych pierdół.

Długo to trwało bo czekałem za rurką chłodzenia co pewien kolega miał przysłać i do dziś jej nie widziałem, cierpliwośc się skończyła kupiłem drugą poszedłem w poniedziałek po auto, a tutaj zostałem poinformowany o rozbitej tylnej szybie kierowcy. To był początek, wracając do domu zauważyłem że auto dosyć mocno kopci, odkręciłem korek oleju - masło... podniosłem bagnet od oleju, bombli się... :grrr: :grrr: :grrr:. 3 razy powtarzałem że jest walnięta uszczelka oczywiście sprawę olali, do tego jestem w plecy z olejem bo ten nadaje się tylko do wyrzucenia.

Jutro idę do innego fachowca, zapewne droższego, ale do tego nigdy nikt nie sie nie przyczepił, życzcie mi panowie powodzenia :)

A tak wygląda Golfik po pobycie u "fachowca" brudny, poplamiony, śmierdzący z uszkodzeniami karoserii :/

Image Image Image Image Image

22.07.10

Golfik już w 99% sprawny :) Wszystko wróciło do normy, jedynie do wymiany pozostała mi jeszcze poduszka pod silnikiem. Wymieniony został akumulator na Akcel (Centra) 55ah, położona została wycieraczka, założyłem Alu na oponki Firestona 185/65/14 oraz nareszcie podłączyłem radio :) Myślę że jeszcze w te wakacje uda się skompletować do wnętrza czarny sufit i pozakładać tapicerkę i dechę z czerwonym pasem.

Image Image Image Image Image

08.08.2010

Kolejna aktualizacja, czyli reanimacja zderzaków :) Od dłuższego czasu miałem zamiar pomalować tylny zderzak, niestety ori kolor okazał się dosyć drogi - 0,5l - 87 zł, tak więc zakupiłem czarny mat i czarny połysk, po to żeby zderzak nie rzucał się w oczy, ponieważ zaczęło już to być denerwujące, jak na malowanie sprayem wyszło całkiem nieźle. Następnie zdjąłem zderzak przód, aby wymienić wąską belkę na ori szeroką po to żeby w końcu załóżyć halogeny :), niestety, nic do siebie nie pasuje, a wszystko przez nieoryginalny zderzak :grrr: będzie trzeba wiercić, do tego mam pytanie, czy wąsy wchodzące w podłużnice różnią się dla wąskiego i dla szerokiego zderzaka?

- Zdjęcie zderzaka
Image Image

- Przygotowanie do malowania, wyrównanie nierówności, maskowanie
Image Image Image

- pierwsza warstwa matu
Image Image Image

- druga warstwa
Image

- już po malowaniu połyskiem
Image Image

- reanimacja ori szerokiej belki
Image Image Image Image

i teraz tak:
wąsy - czy rożnią się dla szerokiego i waskiego ? - te są od wąskiego w każdym razie
Image Image

- mocowania zderzaka - nie pasują do szerokiej, czy róźnią się od ori ? czy z belką coś nie tak jest :D ?
Image Image

no i na koniec foty mistrza :D do twarzy mu tak, ale z halogenami będzie jeszcze lepiej :bigok:
Image Image Image

11.09.2010
Następny UP ;) Po kilku tygodniach w końcu zabrałem się za montaż wnętrza z US-a :) Nie obyło się bez problemów, ale i z takimi sobie poradziłem ;) Pierwszy problem pojawił się z deską US nie posiadała żadnych mocowan itd zależało mi na czerwonym pasku, bo co mi bez niego jak boczki tez z paskiem. Obaliłem mit, że nie można przełożyć paska, lub z ciągnąć go bez połamania, nic takiego mi się nie przytrafiło i pasek z US trafił na moją idealną US :) Drugi problem polegał na połamaniu manetki kierunkowskazów, lecz kolega Cieku poratował sprawę i za dobrą cenę sprzedał mi całego pająka ;) Naprawiony został także fotel kierowcy ;)

Oto kilka fotek z prac:
Image Image Image Image Image Image Image

I efekt koncowy ;)
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

28.05.11
Znów jakiś tam mały aktual na podbicie tematu, jak widać wiele się nie zmieniło kilka sticerów, na tył wpadły Hella Black ale chyba wrócą Red Black. Mechanicznie za jednym prawie zamachem padł rozrusznik i alternator, wszystko już zregenerowane, dostał też nową pompę paliwa bo wszystkie używki siadają. Niedługo mam nadzieje będzie doładowanie dobrych diwajsów, ale to w nowym aktualu ;) Pozdro !

Image Image Image

CDN...


Ostatnio edytowany przez Filippo Sob 28 Maj, 2011, edytowano w sumie 3 razy


_________________
viewtopic.php?f=98&t=41822&view=unread#unread

Moje mk2 RABBIT USA :D
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2] by Filippo
PostWysłany: Pon 03 Sie, 2009 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
temat poprawiony to mozna sie udzielac ;)



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu: Re: [MK2] RABBIT MODA US BY FILIPPO ! UP 11.09
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lip, 2008
Posty: 82
Skąd: Mosina
UP wnętrze USA :)



_________________
viewtopic.php?f=98&t=41822&view=unread#unread

Moje mk2 RABBIT USA :D
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2] RABBIT MODA US BY FILIPPO ! UP 11.09
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2010 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pon 10 Maj, 2010
Posty: 25
Skąd: Wrocław DW
Gadu-Gadu: 5647205
Auto: Mk2,Galant
coooo Piękny golf US,Czekamy na większe mody pod maską jak i na zewnątrz.


Offline
 Profil    5647205
 
 Temat postu: Re: [mk2] RABBIT MODA US BY FILIPPO ! UP 11.09
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2010 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 22 Wrz, 2007
Posty: 2439
Skąd: bydgoszcz
Gadu-Gadu: 0
Auto: jetta a2
widze ze kolejny us sie nam szykuje i to ostro



_________________
2007 VW mania
2008 Pas Koronowski, Pleszew ,VW mania, , Wojna północ-południe
2009 Pas Koronowski ,VW MANIA
2011 -vw mania
2012-
smooker GTD viewtopic.php?f=112&t=24970&start=0
projekt jetta a2 GTDiC yeti viewtopic.php?f=98&t=73911
old clasic usa 1.6d viewtopic.php?f=98&t=89949&view=unread#unread
A2 coupe kremowe GTD viewtopic.php?f=98&t=96210&view=unread#unread
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2] RABBIT MODA US BY FILIPPO ! UP 11.09
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2011 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lip, 2008
Posty: 82
Skąd: Mosina
Aktual 28.05 :ok:



_________________
viewtopic.php?f=98&t=41822&view=unread#unread

Moje mk2 RABBIT USA :D
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2] RABBIT MODA US BY FILIPPO ! UP 11.09
PostWysłany: Pon 18 Cze, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 10 Cze, 2011
Posty: 921
Skąd: Okolice Gliwic
Gadu-Gadu: 36491317
Auto: Mk3 Cabrio in progress.
jak świecą te lampy w nocy?? jest lepiej niż na zwykłych z dwójki???


Offline
 Profil    36491317
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 7 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 72 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe