Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 4 z 4 [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 31 Lip, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 19 Cze, 2008
Posty: 768
Skąd: Wieluń
Gadu-Gadu: 9498323
Auto: mk3 AAZ
zle ujalem,"stoi"ale jest w ciaglym uzytkownaiu;] i wlasnie wlasciciel jest podobno taki,ze wszystko na czas powymienine;] a wlasnei myslalem nad clubem corrado w pierwszej kolejnosci;) moze na pzryszle wakacje ..
koniec OT;]



_________________
Dziadzia mobile mk3 : viewtopic.php?f=98&t=32658&start=0
Offline
 Profil    9498323
 
 Temat postu: Re: [corrado] by poncheck
PostWysłany: Pią 01 Maj, 2009 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 31 Sie, 2004
Posty: 43
Skąd: Wejherland
no to mały refresz :D
chwilę wczesniej auto poszło w górę, oddałem gwint do rozruszania ,przetoczenia ect...po odbiorze ,wiadomo człowiek jednak NIE uczy się na własnych błędach i parch poleciał na pysk again :D tym razem balansując na cienkiej linii rozsądku ;)
Image
Image
Image
Image

wjechał też kolektor z KR 50mm i przepustnica z jednym switechem,nowe uszczelki, srubki do przepustnicy i takie tam pierdoły w tym nowy wtrysk jeden bo jeden upier...łem przy wyciąganiu :D
Image
Image
no ten burdel to też bym chciał ogarnąć na sezon,zobaczymy jak z czasem i chęciami będzie ale docelowo:
Image
efekt jest extra, w połączeniu z filterkiem KNa i rozwierconą puchą dźwiękowo wyleczyłem się kompletnie z kompleksu vra,
parch w całym zakresie obrotów ładnie jedzie i kręcić można do7200 RPM bo po prostu pod koniec obrotka nadal jedzie, wg moich głupich pomiarów stoperem zjechałem z 8.5 do powtarzalnego 7.8-8s do paki,póki co musi starczyć ;)

kerscherki zostały sprzedane ale bedą śmigać na corrado ;) ostatnia fota na kerscherach, do garażu już nie wjechałem bez pomocy łopaty, bf goodrich na snieg to jednak nie najlepszy pomysł ooops
Image

trzeba było czegoś do pośmigania,parch jeździ w końcu cały rok no i tak trafiły się lenso mesh(dość wierna replika bbs rs2 :] -aktualnie są na sprzedaż jakby ktoś był zainteresowany;) )wprawdzie miały to być kółka na zimę ale po prostu nie umiałem ich założyć na parcha w takim stanie jak je dostałem więc zabrałem się za renowację :D
po lewej before po prawej after,wiem że poler na zimę to nie najlepszy pomysł ale co zrobić :D
Image
i tu już ready made
Image
z balonikiem(jestem w szoku jak sobie eagle ventury radzą i na sniegu i na suchym,no pomijajac ze wpip glosne są)
Image
zima cięzkim okresem jest...
Image
i akumulator kolejny wyziąnął ducha więc pod mache wleciał nowy...
a gdy zaczelo sie robic wiosennie czlowiek sie zastanawia co tak qrwa wąsko i kombinuje z dystansami :D
Image
wąski bamper obowiązkowo na zimę tymbardziej że szeroki poległ w drodze na zlot do wieliczki(1500km bez otwierania maski :D)
Image

czegoś jednak brakowało :-D nastał kryzys,straciłem robotę a sezon za progiem...więc troche szukania po allegro, w miedzy czasie zająłem się polereczką co by było za co co do garnka i do parcha włożyć :D
to nie moje shmidty,to tylko miejsce na reklamę :D w razie gdyby ktoś chciał mieć kółeczka wypolerowane dane znajdzie w profilu :D
Image
na początku myślałem kupić rmki na zime i poszerzyć na wiosnę, ale 15cali plus brak jakiejkolwiek oryginalności to nie dla mnie ;)
później wkręciły mi się steffan evo...marzenia nie kosztują, fele tak...więc po długich poszukiwaniach trafiła się tzw okazja na alledrogo,do okazji trzeba było pierscionki,oponki,dystanse bo z przodu et30 i wadziło o amortyzator i tak z okazji zrobił się wydatek ponad budżet :< no ale są koła na ten sezon,BROCK b2 wszystkie 9J16 a na nich goodyear eagle f1 195/45, strzelanie z butli,płacz wulkanizatora ale spodziewany efekt przerósł moje oczekiwania :D
przymiareczka...
Image
oczywiście nie byłbym sobą gdyby nie poler :D więc szeby szefc w dziurawych butach nie chodził...
z oponkami...
Image
Image
Image
spy photo by jego wysokość wielmożny praks( niee )...
Image
Image
przymiarki, przymierzanie, rozmiarki,nie moze byc tak że sie kupi koła i założy, oj zdecydowanie nie :D na niedomiar złego źle wymierzyłem otwor centrujacy...
Image
Image
aż w końcu się udało :cfaniak: ooops
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

no i teraz to już tylko wymiana oleju, ogarnięcie chłodzenia bo sie parch troche grzeje,ogarnąć poprawki lakiernicze któryc niestety przez własną głupotę i glebę sobie narobiłem i można się przelansować przez sezon piwko
7 komplet kółek przez 6lat, najwyraźniej szukam stylu, z kobietami wychodzi podobnie więc może to taki lajfstajl niee
Image

so far so good pijak



_________________
http://www.corrado-database.nl/index.php?item=view_corrado&id=2131
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [corrado f16v] by poncheck
PostWysłany: Pią 01 Maj, 2009 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 18 Kwi, 2009
Posty: 361
Skąd: TRZEBIEL / LUBUSKIE
Gadu-Gadu: 3397031
Auto: POLO 86C VAGINA
kozak sprzecik.. kółeczka godnie sie prezentuja... a oponka sie fajnie rozciagnela :D


Offline
 Profil    3397031
 
 Temat postu: Re: [corrado f16v] by poncheck
PostWysłany: Sob 02 Maj, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 09 Gru, 2005
Posty: 1270
Skąd: z Gangsterki
Gadu-Gadu: 0
Auto: Otwieracz do studzienek
no jest dobrze ''tylko jakiś laminacik by się przydał'' niee



_________________
z '' Mechaniczną pomarańczą '' się nie zaczyna!
http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=5291" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
-Vw Wittenberge 02,03
-Vw Ingolstadt treffen 01,02,03
-Woertherse 05,06,07,08,09
-Bauzen 06,07,08
-Blasen 05,06
-Luckau 05,06
-Jarocin 06,07
-Vw treffen Regensburg 02,03,04
-Vw mania 06
-Cultstyle.de Rothenburg 06,07,08
-Strefa GTI 06
-Wigvwamy Pleszew 06,07,08,09
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [corrado f16v] by poncheck
PostWysłany: Sob 02 Maj, 2009 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 01 Sty, 2008
Posty: 231
Skąd: vagmalopolska.pl
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Corrado G60
u Poncza laminacik mógłby nie przejść niee



_________________
MÓj Parch na vwzone
vagmalopolska.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [corrado f16v] by poncheck
PostWysłany: Sob 02 Maj, 2009 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 11 Kwi, 2009
Posty: 70
Gadu-Gadu: 0
dobry corrr , zacnie sie prezentuje ne nowych bucikach.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [corrado f16v] by poncheck
PostWysłany: Pon 04 Maj, 2009 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 18 Lip, 2008
Posty: 2466
Skąd: Jelenia Góra
Gadu-Gadu: 6467484
Auto: Scirocco R
Samochód wygląda rewelacyjnie! Świetny kolor, lampy, gleba i cała reszta. ...jednak obecne koła mi sie nie podobają :$



_________________
Get Low or Die Tryin'.
_________________
Było: Polo 86c2f '91, Golf MK2 '88, Caddy 14D '83, Polo 86c '90, Golf MK2 '92, Polo 86c2f '92, Derby 86c '79, Santana '83, Jetta A2 '89, Scirocco MK2 '82, Polo 9n3 '08, Golf MK3 '94, Polo 86c2f '92, Golf MK2 ABF+ '90, Polo 6n2 GTI '00, Golf MK2 '92, Polo 86c2f Genesis '92, Derby 86c '84, Passat B5 '01, Caddy 14D '91, Derby 86c '83, Caddy 14d '92, Scirocco R '13...
Jest:Golf MK2 GTI i coś tam jeszcze..
Offline
 Profil    6467484
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 4 z 4 [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 53 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe