Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 95 z 115 [ 1723 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 115  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [mk2 + inne] CORVjETTE - prace powoli ruszają
PostWysłany: Nie 08 Lis, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Sty, 2008
Posty: 1846
Skąd: Kalisz
Gadu-Gadu: 7712923
Auto: brak.
oshyy vw napisał(a):
jakos ta bra za duza

przeciez ona miala taka byc


Offline
 Profil    7712923
 
 Temat postu: Re: [mk2 + inne] CORVjETTE - prace powoli ruszają
PostWysłany: Nie 08 Lis, 2009 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
oshyy vw dzieki jamajama a co do bry to raczej to inne są za małe i nie wiadomo co mają oznaczać - jak zobaczysz prawdziwego amerykańca z brą to oblukaj dokładnie jakie one są wielkie tylko w tych czasach cieżko o prawdziwe bra na prawdziwym Amerykańskim samochodzie - bo teraz wszystko to polskie podróby i oszczędności na materiałach

-MiLeK- napisał(a):
przeciez ona miala taka byc


dokładnie



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 + inne] CORVjETTE - prace powoli ruszają
PostWysłany: Nie 08 Lis, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 23 Lut, 2008
Posty: 918
Skąd: Toronto
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf II
krzyh pełen respekt za garnki należą ci się za jette w 100% jamajama mam nadzieje że zobacze jetke w następnym sezonie :] bo fotki i tak pewnie nieoddają całego uroku auta :) no i bym chiał poznać wkońcu tak świrniętego w pozytywnym znaczeniu tego słowa człowieka :-D



_________________
..:.Mój Golfik.:..
http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.ph ... 768#300768
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 + inne] CORVjETTE - prace powoli ruszają
PostWysłany: Pon 09 Lis, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 13 Maj, 2007
Posty: 415
Skąd: Świętokrzyskie
Gadu-Gadu: 0
Auto: Same volkswageny
krzych moje zdanie zna pozatym zawsze służy pomoca za co mu dziekuje jetta jest miodowa ale ja nadal czekam na golfa



_________________
Made i n CANADA

http://www.youtube.com/watch?v=IslXDt-Es3M
Zlot dla miłośników
http://www.youtube.com/watch?v=DXFGdPxiHuU&feature=fvsr
Zlot dla fascynatów
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 + jetta + inne] doopowozy by krzyh
PostWysłany: Nie 03 Sty, 2010 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
temat zamkniety do momentu kupna kolejnego doopowozu

jette mozna ogladac w tym temacie >>> viewtopic.php?f=112&t=44729&view=unread#unread

a mk2 w tym >>> viewtopic.php?f=98&t=26994&start=0



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Śro 19 Maj, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
siema

dawno mnie tu nie było ..... różne sprawy zawracające głowę i takie tam .... w tym czasie zostały podjęte decyzje odnośnie fur :

golf

był plan żeby zrobić go na fabryczną igłe i dać mu żółte tablice ale stwierdziłem że na taką akcje mnie nie stać i nie będzie robiony , nigdy nie podobały mi się takie auta i postanowiłem zakończyć ich karierę w moich rękach , jego los przejmie Jetta a golf zostanie pocięty (blacharka która jest w nim elegancka potrzebna będzie do jetty) a graty sprzedane

Jetta

posłuży jako zabawka na zloty i jak na razie będzie robiona według obranych wizji , jakiś czas temu niestety musiałem ją poskładać spowrotem bo nie miałem czym śmigać do pewej czarnulki , jeśli prace ruszą temnat jetty zostanie odblokowany i wszystkie aktuale w tamtym temacie bedą

Audi

tak zakupiłem kilka dni temu kolejnego sedana (....bo zawsze podobały mi się sedany) , jest to Audi 100 C4 z 94 roku (czyli z roku kiedy weszły takie same A6 tyle że są brzydsze) , z początku szukałem białej ale wszystkie które oglądałem to były po prostu trupy do blacharki , ta też idealna nie jest ale posiada jeszcze oryginalny lakier a rzeczy które są do zrobienia to po prostu kosmetyka , oryginalny przebieg 170.000 , rachunki z aso na wymianę częsci przez ostatnie dwa lata na grubo ponad 4000 zł (technicznie auto jest igła) , wnętrze jak nowe .... a śmieszne jest to że to była ostatnia aukcja na którą chciałem jechać bo była bardzo mało wiarygodna , przejezdziłem kupe kasy i kilometrów w poszukiwaniu a w końcu kupiłem 3 kilometry od mojego domu dodatkowo auto jest od pasjonata z forum audi

kilka fot po kupnie , nawet nie myta

Image

Image

Image

Image

Image


Image


w sumie to auto dostało już pierwsze ,,prace :-D ,, typu polerka lakieru i drobiagi typu US ;P i S-linie , nowa maska ale o tym w następnym poscie

pozdr.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Śro 19 Maj, 2010 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 06 Wrz, 2004
Posty: 4665
Skąd: West Coast
Gratulacje, to jeden z ładniejszych modeli Audi, taki gangsterski :ok:

Szkoda Golfa, ale dobrze, że Jetta zostaje.



_________________
Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Śro 19 Maj, 2010 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 28 Lis, 2006
Posty: 3369
Skąd: "Z"dolnyŚląsk
Gadu-Gadu: 0
Auto: variat_vagen
no to jednak się skusił żeby odkopać temat :ok:
audina fajna



_________________
kupie graty do rekina e23 733i viewtopic.php?f=39&t=61863
viewtopic.php?f=98&t=24949&hilit=bia%C5%82a+strza%C5%82a
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Śro 19 Maj, 2010 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 08 Paź, 2006
Posty: 1205
Skąd: Bochnia
Gadu-Gadu: 581141
Auto: e36 touring & E28
dziwi mnie tylko że wierzysz w przebiegi 170tys auta z 94roku...nieoszukujmy sie ale są autka w naprawde ładnym stanie technicznym i wizualnym ale te przebiegi to raczej mity!Pozatym auto z przebiegiem nawet 300tys może wyglądać jak nowe zależy jak kto dba..zresztą tobie chyba niecza tego tłumaczyć..A co do autka to jest naprawde piękne sam mam ogromny sentyment do audi z lat 90 i to sa naprawde solidne maszyny ponadczasowe..wnętrze ć4 jest super tam sie poprostu czuje że nie jest to jakaś popierdółka tylko kawał auta.....jakie plany co do autka?wiem że to dupowóz ale będzie jakaś gleba choć minimalna?aha i jaki motor tam jest?2.0E 2.3E??


Ostatnio edytowany przez *daniel*, Śro 19 Maj, 2010, edytowano w sumie 1 raz


_________________
passat b4 kombi na gwincie
viewtopic.php?f=98&t=42425&start=270
mk1 cabrio karmann
viewtopic.php?f=98&t=76513&view=unread#unread
Offline
 Profil    581141
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Śro 19 Maj, 2010 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lip, 2008
Posty: 2623
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 5
Auto: MK2 2.0 16V, BMW 5 E39 Touring
To było do przewidzenia, ze to mkII tak skonczy, oby tylko jetta sie uchowała

i chyba siue starzejesz bo mowiles, ze nigdy nie bedziesz mial nowszego auta z 'wypasami' :)


Ostatnio edytowany przez sundecade, Śro 19 Maj, 2010, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil    5
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Śro 19 Maj, 2010 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Sty, 2009
Posty: 924
Skąd: Kalisz
Gadu-Gadu: 7981179
Auto: Audi V8 D11 4,2 6-gang Manual
no wereszcie potężny dupowóz i w twoim ulubionym kolorze :-D chciałbym zobaczyć jak by usiadła na cyce z kołem od Corvetty :D 17" w 11J :D wujas ma A6 c4 i 9 j to wchodzi tam jak na poczekanie :D

Image


Offline
 Profil    7981179
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Czw 20 Maj, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
krupi

dzieks , to jedno z dwoch modeli audi na ktore zwracam uwage - byłem bliski kupna A8 tyle że była srebrna a taki kolor w grę nie wchodził , do V8 to juz raczej wstyd w tych czasach było by wsadzic panne więcy był wybór 100 lub A8 i pierwsza trafiła sie 100

Luq@sz

przecież było powiedziane że jak będa zmiany to temat odblokuje się ;)

*daniel*

co do przebiegu .... poznałem wszystkich właściceli co mieli to auto w PL i tych co je sprowadzili ,nikt nic prezedemną nie ukrywał i nawet powiedzieli mi co je boli , nie mieli by po co tego ukrywać skoro od lat tego auta nie mają i każdy jeden z nich był pewien przebiegu - wystarczy posłuchć jak auto chodzi odpalone , jak zegarek a gdyby nawet miał się rozpaść silnik to część zamienna - kilka godzin roboty i siedzi inny , dla mnie ważne było nadwozie ;) , co do wnętrza to fakt - czuje się że to auto nawet jak na te czasy z klasą i zaden najbardziej wypasiony fiat mu nie dorówna a sama jazda nim to czysta przyjemność ale niestety bez frajdy

co do planów - kilka drobiazgów z US'a , trochę elektryki , jakieś koło i być może skromne 40 mm bo zależy mi na komforcie , fura ma mnie wozić na codzień i z tego nie zrezygnuję

co do motoru to tylko 2.0 ale w zupełności wystarcza , szkoda tylko że hamulce są słabe powyżej 180

sundecade

auta typu golf , corsa , astra były dla mnie typowo kobiecymi do wyskoków po gazetę do kiosku i stad niechęć do tego typu aut - koleś musi mieć sedana i basta

co do drugiej części czymś muszę śmigać do kobiety która mieszka 30 km dalej a one lubią wypasy ;)

RUSKI

absolutnie , 17 nie wchodzi w grę , minimum 18 a skłaniam się bardziej ku 19 lub dobrej 20,nie wiem czy będzie to coś z rantem czy płaskiego , główkuje nad wyborem no i za szerokie raczej koło tam nie wejdzie :(



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Pią 21 Maj, 2010 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 11 Lip, 2008
Posty: 127
Skąd: Rogów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf MK II tdi 1z+++
no krzyh znow kolejna furke bedzie szykował ;) powodzenia


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Pią 21 Maj, 2010 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 11 Lip, 2004
Posty: 1012
Skąd: o. Gliwic
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi &VW
Mam nadzieję że historia się nie powtórzy i dupowóz nie stanie się projektem (jak było z jettą). Golfa szkoda, tym bardziej że plan był dość ambitny - tak by w pełni zasługiwał na żółte blachy. Ale jak to się mówi ... życie ...
Poka jakieś fotki dżettona!



_________________
Nudne rodzinne kombi: viewtopic.php?f=98&t=101808&p=908601#p908601
Moje prace: https://www.facebook.com/MGTS-286027628405837
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
kwachu18


już szykuje ;) :ok:


bob.r


projekt .... hhhmmmm .... dla mnie projekt to auto które jest robione od zera dosłownie od zera a cała reszta to pół projekty bo jak mozna nazwać auto które jest robione np. bez zrywania konserwacji ?? pół projekt bo nie jest robione od podstaw

co do golfa to wogóle mi go nie szkoda bo nigdy auta tego typu do końca nie podobały mi sie

co do fot jetty to nie ten temat ;) - kiedyś gdzieś :ok:


-------------------------------------------------------------------------------

a co do audi ..... zbiera się graty , trochę się pogrzebało i zaczęło lać i tak od wielu dni

na początek auto dostało tylnią blendę z modelu S (jeszcze pod blokiem właściciela)


Image

następnie auto dostało konkretne czyszczenie wnętrza (brak foto) i poza lekko wytartym siedzeniem kierowcy środek to igła

potem poleciały wszytskie zbędne rzeczy typu ramki tablic , tylni znaczek (niestety ktoś postanowił go przykleić na super glu i niestety gdzie niegdzie odeszło z lakierem :( ) oraz wszytskie naklejki informujące o zabezpieczeniach i systemach w aucie

Image

następnie doszła nowa stara maska z grilem w niezłym stanie - poprzednia była mocno poobijana od kamieni (tak jak listwy pod reflektorami) z sladami korozji a gril mocno zasniedziały - ta idealna nie jest ale w porównaniu do tamtej to niebo a ziema

Image

Image

potem auto dostało odsiezenie lakieru (z lewej przed z prawej po czyszczeniu)

Image

trochę graciarstwa już napłynęło ;)

licznik w milach + dodatkowe zegary był jednym z pierwszych

Image


prawe duże lusterko , niestety okazało się że u mnie są wsadzone z A6 i lewe też muszę dokupić :(

Image

komplet listw z modelu A6 (niestety te z modelu 100 to porażka i fabryczna wpadka)

Image


nowy komplet listw gumowych na dół drzwi - to jeszcze większa wada tego modelu i A6 od listw drzwiowych

Image


no i zderzaki z wersji USA (podobno nie do dostania w PL ;P :-D niee - dziwne bo ja dostałem w dniu zachcianki i to na alegro )

Image

Image


i na koniec niunie dwie ;)

Image


graty jak na razie leżą i nie wiadmomo kiedy trafią na auto , zderzaki trzeba pomalować a to kasa a kase zbieram na koła i przednie błotniki bo te co są nie zadowalają mnie i trzeba je jak najszybciej wymienić

to by było chyba na tyle

pozdr.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 95 z 115 [ 1723 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 115  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe