Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 97 z 115 [ 1723 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 115  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2010 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Sty, 2009
Posty: 924
Skąd: Kalisz
Gadu-Gadu: 7981179
Auto: Audi V8 D11 4,2 6-gang Manual
krzyh napisał(a):

no i nie mogłem oprzeć sie pokusie .... niestety 17'' w tym aucie to porażka i nawet 10 cali szerokości nie pomaga


no stary miałeś totalną rację 17" w tej misce wygląda jak w MK2 13" bez dobrej 19" sie tu nie obędzie a miał być to tylko dupowóz jak się zapierał ze gleby nie bedzie nic :D cały ty niee niee niee


Offline
 Profil    7981179
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
RUSKI


bo gleby nie będzie , będzie nisko zawieszone ale nie gleba ;) a 17" to do mkII są dobre


MAKO


nie nie 17" nie dla mnie :smutny:



----------------------------------------------------------------------------------------------------


a z nowości ..... to nic mi się nie chce i mało co robię - wena powoli wraca i jak tylko wskoczy sierpień i 3 tyg urlopu to robta przy furach ruszy

na razie tylko S-line front wskoczył , dla jednych wystarczy kupić lampy i wsadzić ale ja musiałem rozebrać do ostaniej części , poczyścić , złożyć i dopiero na auto


Image


po czyszeniu w komplecie z białymi kierunkami :-D


Image


różnice widać odrazu więc warto przepłacić :ok:


Image



i kilka ostatnich fot fury ....... ostatnich na starym zawieszeniu ]:-> :-D ;P ;) , ale na razie cicho , w sumie to nic nie pisałem


Image

Image

Image

Image

Image

Image


pozdr.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2010 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 04 Sty, 2009
Posty: 729
Skąd: WU
działaj działaj!



_________________
zapraszam do polubienia mojego fanpage'a www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2fl RS, O3 RS, O3 RS230, G 7GTI, G 7R, CLA 45 AMG, S5, RC F, GT3 RS, RS 7, S 63 AMG, RS6 i inne

2016 AUDI RS6 EXHAUST SOUND
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2010 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 21 Wrz, 2009
Posty: 1097
Skąd: Rzeszów
Gadu-Gadu: 9667762
Auto: AWDI A3
noo fajnie ze piszesz, bo przydalo by sie troche nizej i te opony tez deko wysokie yupii :]



_________________
mein Gulf ( - -.)
mein AWDI( - -.)
Offline
 Profil    9667762
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Nie 18 Lip, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
luki_s3

działam ;)

tuley

czasami i coś napisze ;)


----------------------------------------------------------------------

i taki skromny akutal ..........


po 1 ... wkońcu poleciały odstające podrdzewiałe listwy z modelu 100 a trafiły z modelu A6 , walka była ciężka ze względu że trzeba bylo przerobić mocowania oraz że rdza z listw przeszła na drzwi , było sporo roboty z usunięciem tego oraz odpowiednim zabezpieczeniem (całe 3 dni roboty :( )


Image Image Image Image


po 2 ... przyjechały nówki sprężyny H&R które niby miały to dać -50 (podobno jest to najwięcej co można dostać do tego modelu)

Image


po 3 .... walka z wymianą sprężyn , kto przerabiał ten temat w 100/A6 wie o czym mówię .... i tu porażka , przód siadł 40 mm a tył 110 mm - nie wiem czemu tak wyszło ale przypuszczam że siedzą tam amorki tylne z A6 i stąd powód - też 3 dni walki , straty w postaci urwanego przewodu i zagiętego rantu błotnika po tym jak auto zsunęło się z podpórki :(

kila fot

Image Image Image Image



nie pwoiem ale gleba z tyłu była zacna , co z tego jak na przód to najkrótsze sprężyny do tego modelu i nie da się zejść niżej

póki co na tył powróciła seria i kombinuje co z tym zrobić

a ogólnie to jestem zadowolony z przodu bo jest w miarę przy zachowaniu dużego komfortu


po 4 .... małe spotkanie z kandydatką do kupna - miałem wybór pomiędzy tymi dwoma ;)

Image


i na końcówke ze trzy szybkie fotki ;)

Image

Image

Image


pozdr.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] fury krzyh'a
PostWysłany: Nie 18 Lip, 2010 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
krzyhu pisz do allgrundo i zbieraj na air bo sie tam jeszcze leku wysokosci nabawisz . I tak nie moge uwierzyc ze smigasz takim jeepem ;) Przypuszczam ze jakas pana ci namiszala w glowie ze szuraczem nie bedzie jezdzic i trza bylo isc w komfort :P

pozdro



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] obecnie AUDI C4
PostWysłany: Pon 19 Lip, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 13 Mar, 2009
Posty: 2384
Skąd: Jaworzno
Gadu-Gadu: 4141986
Auto: mk1 3.2 V6
Jak by całe siadło jak tył na tych springach było by super :)



_________________
Kto nie ryzykuje nie pije szampana..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My mk1 - viewtopic.php?f=98&t=71998
Offline
 Profil    4141986
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] obecnie AUDI C4
PostWysłany: Pon 19 Lip, 2010 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Sty, 2009
Posty: 924
Skąd: Kalisz
Gadu-Gadu: 7981179
Auto: Audi V8 D11 4,2 6-gang Manual
powiem tak moim zdaniem bez Gewinde się tu nie obejdzie nie dostroisz tego sprężyną wiem coś na ten temat chyba ze byś miał zrobiony z tyłu amor na talerzyku jak w MK2 to wtedy coś tam się wycuduje wiem sam po sobie mam spręzynę H&R z passata na tyle i jak ja przyciąłem to było jeszcze za wysoko i poźniej jeszcze o 2 zwoje i usiadło na feldze to talerz do góry o jedno i idealnie więc takie cudowanie to też mnie męczy bo pochłonęło to troche czasu zanim wyjmiesz zrobisz posadzisz auto za nisko znowu do góry i tak w kółko Macieju gwint to gwint byś musiał sobie załatwić z Deutschland jakiś najtańszy gwint bo wiadomo będzie miękki i jakoś się bedzie kulało przy tej masie auta to na pewno zdało by swój egzamin ;)


Offline
 Profil    7981179
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] obecnie AUDI C4
PostWysłany: Pon 19 Lip, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 17 Lip, 2008
Posty: 1076
Skąd: grn. Śląsk! - SMI
Gadu-Gadu: 2711816
Auto: audi 80 1.8T
RUSKI napisał(a):
jakiś najtańszy gwint

~3k pln :-D

do mojej 8c najtańszy gwint jaki znalazłem u polskich przedstawicieli zawiasów, to produkuje supersport, cena ~2400pln :$ pewnie u ciebie jest podobne rozwiązanie, co u mnie :$
do c4 pewnie będzie podobna kwota.

pozdrawiam.


Ostatnio edytowany przez Szuan, Wto 20 Lip, 2010, edytowano w sumie 1 raz


_________________
80's ♥

m.i.v.w. '09
Wolfsgruppe Vag Event '10,'11,'12
cult-style.de '12, OldSchoolSuicide'12
DubIT '12
cdn.
Offline
 Profil    2711816
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] obecnie AUDI C4
PostWysłany: Pon 19 Lip, 2010 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 08 Paź, 2006
Posty: 1205
Skąd: Bochnia
Gadu-Gadu: 581141
Auto: e36 touring & E28
holera szkoda że nieusiadła cała audica tak jak ten tył ...siedzi bosko...i co najlepsze gleba optycznie jest konkretna z tyłu bo koła pochowane a śmigałbys tym bez najmniejszych problemów bo sam wiesz że przy tej oponie i wielkości koła auto i tak nieleży na ziemi a efekt wiuzalny jest mega dobry bo autko duże itd..ale ja jak byłem na kupnie audi a6 c4 i zrezygnowałem z powodu braku dostępnosci gwintu bo nielubie kozą latać :-D walcz chłopie z tym uziemieniem bo będzie kosmos jak to usadzisz dobrze ...najgorsze jest to że niema gwintów do tych autek ;(



_________________
passat b4 kombi na gwincie
viewtopic.php?f=98&t=42425&start=270
mk1 cabrio karmann
viewtopic.php?f=98&t=76513&view=unread#unread
Offline
 Profil    581141
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] obecnie AUDI C4
PostWysłany: Pon 19 Lip, 2010 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pią 09 Lip, 2010
Posty: 4
Skąd: Rzeszów/Nottingham
Gadu-Gadu: 0
Skype: mateusz_kedzior
Auto: matowe
znajomy ma taką w kombi na 17" i siedzi powaznie. sam zmodzil gwint


Offline
 Profil    mateusz_kedzior
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] obecnie AUDI C4
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2010 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Maj, 2008
Posty: 669
Skąd: SD
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk3
RUSKI to co piszesz to tak jak byś ojca uczył dzieci robić ;) krzyh wiele czasu poświęcił w tym temacie i nie jedno już wie ;)
krzyh audi fajne na dupowoza, i dobrze ze działasz przy aucie, kiedy jakieś posunięcie do przodu z obniżeniem ? i inna sprawa co z jettą ? na ten rok idzie w odstawke już czy jakis tam biznes plan masz ?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] obecnie AUDI C4
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2010 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 06 Wrz, 2004
Posty: 4665
Skąd: West Coast
*daniel* napisał(a):
...najgorsze jest to że niema gwintów do tych autek...

Jak nie ma jak jest.


Kiedyś znana właśnie była taka A6-tka z firmy HOT: ciemna, aerograf na masce, wielkie skrzydło w chromie na klapie oraz właśnie fele 18-tki i kit Supersporta 60/40 - sympatycznie to siedziało ;)



_________________
Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] obecnie AUDI C4
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2010 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Sty, 2009
Posty: 924
Skąd: Kalisz
Gadu-Gadu: 7981179
Auto: Audi V8 D11 4,2 6-gang Manual
krupi napisał(a):
*daniel* napisał(a):
...najgorsze jest to że niema gwintów do tych autek...

Jak nie ma jak jest.


no dokładnie na ebayu znalazłem za 320 ejro czyli 1300zł ale już bez OT


vwosiu napisał(a):
RUSKI to co piszesz to tak jak byś ojca uczył dzieci robić ;) krzyh wiele czasu poświęcił w tym temacie i nie jedno już wie ;)


akurat Krzyha znam bo sam do niego dzwonie z poradami jak czegoś niewiem :D a na temat A6 moge się wypowiedzieć bo jest takowa u mnie w familii i na gewindzie H&R tyle ze z silnikiem V6 i niewiem czy różni się mocowanie silnika czy nie ale gwint można dostań od ręki w niemczech i za nie duże pieniądze wiadomo każdy w polsce co przywiezie a jest tego mało i ktoś potrzebuje to wali ceny po 3000zł kiedyś pamiętam po ile Schmidt ML stał w polsce albo BBS RS po 1500 2000 góra a teraz po 5000 niestety zapotrzebowanie robi swoje :D


Offline
 Profil    7981179
 
 Temat postu: Re: [mk2 i inne] obecnie AUDI C4
PostWysłany: Śro 21 Lip, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
archie

skuli panny kupiłem to auto a wczesniej musialem jette poskladac :smutny: , teraz mam tylko samochody niee

RUSKI
Szuan


jeszcze raz napisze bo juz wczesniej pisalem to w tym temacie - do modelu C4 gwintu nie ma - popytajcie po forach audi .... a jesli twierdzicie że są (nie mowie o samoróbach) to proszę o foty ;)


*daniel*


ale ja nie chce uziemic auta - po prostu ma być niżej z zachowaniem komfortu praktycznie fabrycznego , gdybym chciał położyć to jak jette to nie był by dla mnie żaden problem ale nie chce

Candy

bo gwint na tył to nie problem zrobić , nawet z innego auta idzie dopasować bez większych przeróbek ;) , co do przodu to juz jest problem ale nie ma tak że się nie da ;)

vwosiu

na jette potrzeba z 15-20 tyś a jak na razie to mam wypowiedzenie w robocie , druga sprawa to nie mogę dostać cholernych sanek z corrado VR6 i cała mechanika z tego powodu stoi w miejscu a i od sierpnia coś podziałam bo 3 tyg urlopu :ok:



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 97 z 115 [ 1723 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 115  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe