Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 4 z 115 [ 1723 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 115  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 15 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
no to czas na kolejną odsłonę golfika,tym razem kremowa tapicerka i zabudowa

Image
Image
Image
Image
Image

chciałem zaznaczyć że deska była obijana przezemnie a nie przez tapicera,tapicer stwierdził że nie da sie obić w jednym kawałku a ja mu udowodniłem że sie da :D ,calutki środek został zrobiony pod blokiem gdyż nie miałem garażu a obijanie odbywało się w piwnicy na kocyku.Niestety nie posiadam fotek z fotelami a były wsadzone lotnicze z ,,małego fiata,, oczywiście obite tym samym materiałem,co do kierownicy to jej średnica została zmiejszona z 32 cm na 27 cm.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 15 Lip, 2006 
MaJsteR AdmiN
MaJsteR AdmiN
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 74
Skąd: Częstochowa
deska mnie sie nie podoba osobiscie - na fotkach wyglada jakby była z modeliny ulepiona (bez urazy of kors) :) ale ogolnie fajnie to wyszło (cała reszta srodka)
co do tej deski to tapicer chyba wlasnei sie bał takiego efektu ale wazne ze probowales samemu - człowiek sie uczy na błędach ;)



_________________
ImageImage
Darmowe fotki dziewczyn ZOBACZ!!!
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 15 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
KoNdoR napisał(a):
deska mnie sie nie podoba osobiscie - na fotkach wyglada jakby była z modeliny ulepiona (bez urazy of kors) :) ale ogolnie fajnie to wyszło (cała reszta srodka)
co do tej deski to tapicer chyba wlasnei sie bał takiego efektu ale wazne ze probowales samemu - człowiek sie uczy na błędach ;)


Mi też się nie podobała,po pierwsze z powodu materiału - był w takie prążki a nie gładki i dlatego tak to wygląda a drugi powód to były zaślepione wszystkie kratki nawiewu głośników itd,gdyby były elementy oryginalne zachowane to efekt był by całkiem inny,ale przede wszystkim to wina wyboru materiału.Jeśli chodzi o obicie to lepiej nie da się zrobić,po prostu było jak należy.Niestety nie ma się co martwić jak to wygląda ponieważ tego już niemam - oddałem za darmo do innego MKII.

Ja się nie urażam jeśli chodzi o krytyczne uwagi i to nawet lepiej że takie też są bo wiem na co mam uważać przy odrestaurowywaniu mojej 2-ki.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 15 Lip, 2006 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 02 Lis, 2005
Posty: 2833
Skąd: wolfsgruppe.com
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf I GTI 1.8 8V,Golf I Cabrio ,Bora V5
no dokładnie deska troche dziwnie wygląda napisz co to był za materiał



_________________
http://www.wolfsgruppe.com
Moja Golfina http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=24997 i tu tez http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=6944
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
skrypol napisał(a):
no dokładnie deska troche dziwnie wygląda napisz co to był za materiał


no wygląda dziwnie bo za dużo przebajerowana,miała być kremowa a reszta seria,przynajmiej teraz tak się robi a wtedy im więcej bajerów ktoś miał tym było lepiej -- no to poszedłem po całości a co do materiału to coś lepszego od skaju a gorszego od skóry.

[ Dodano: Nie 16 Lip, 2006 ]
może pare fotek dla miłośników gleby żeby nie było że nie było -120 mm

Image
Image
Image
Image

może coś bliżej

Image

oraz z boku

Image
Image
Image

Chciałem zaznaczyć że na fotkach auto w dość znacznym stopniu przyniszczone,niestety tacy kierowcy śmigają po parkingach że nie potrafią wyliczyć odległości do drugiego auta , druga sprawa to zedrzak -- pod niego to pies wyskoczył 5 metrów przed autem a z 90 km/h nie da się w miejscu stanąć.Po tej zimie w której były robione fotki auto poszło do kolejnego remontu i zmiany lakieru ale o tym jutro napiszę a dziś jeszcze 3 fotki z Toruńskiego zlotu.

Image
Image
Image

i tuaj chciałem podziękowć chłopakom co cholowali mnie całą powrotną drogę do domu ze zlotu właśnie w Toruniu.Niestety ale niech to będzie przestrogą dla innych ale szalejąc całe 2.5 dnia oraz 2 noce wypalając przy tym trzy zbiorniki paliwa musi w końcu coś się zepsuc,mi padło to znaczy spaliłem sprzęgło do samego końca przy ostatnim paleniu gumy.Coś się wtedy nauczyłem.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lip, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 27 Lut, 2006
Posty: 161
Skąd: Bielsko-Biała
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf 4 2.0
No mi się też ta deska nie podoba zabardzo przekombinowana a pozatym moim zdaniem w mk2 powinna być decha z mk2 i jakby była obita tak jak wspomniałeś ( bez zaślepiania tych kratek nawiewu itd) to wydaj mi się że było by ok ;)

Nie podaba mi się w nim jeszcze ten "banan" na tylnej klapie.
Poza tym golfik naprawde super :ok: włożyłeś w niego kupe pracy i tak gleba jest kosmiczna podziwiam jak Ty tym jezdziłeś w zimie chyba było ciężko ? Miałeś jakąś osłone pod miske ?
Co tam miałeś pod machą ciekawego?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
tomelus napisał(a):
No mi się też ta deska nie podoba zabardzo przekombinowana a pozatym moim zdaniem w mk2 powinna być decha z mk2 i jakby była obita tak jak wspomniałeś ( bez zaślepiania tych kratek nawiewu itd) to wydaj mi się że było by ok ;)

Nie podaba mi się w nim jeszcze ten "banan" na tylnej klapie.
Poza tym golfik naprawde super :ok: włożyłeś w niego kupe pracy i tak gleba jest kosmiczna podziwiam jak Ty tym jezdziłeś w zimie chyba było ciężko ? Miałeś jakąś osłone pod miske ?
Co tam miałeś pod machą ciekawego?


--- deska z G3 jest bardziej przyjazdna dla oka i zawsze coś innego było , w tamtych czasach nie było drugiego golfa u nas z taką deską a były czasy że im lwięcej tym lepiej,ta z mk2 wydaje mi się jakby od siekiery była urąbana,ale niema się co martwić bo teraz będzie właśnie z mk2 tyle że z werjii USA :D .

--- co do banana to ciągle słyszałem że powinien zniknąć w ale w tym problem że on mi się bardzo podobał i uparcie z nim jeździłem,jakoś zawsze czegoś mi brakowało w golfie z tyłu,tak dziwnie się kończył ato dodawało mu agresywności i druga sprawa kiedyś bardzo szybko jeździłem a on przy dużych szybkościch dość sporo dociskał auto do ziemi,jak to wtedy mówiłem auto bez spojlera to jak pamela bez piersi (choć ona mi się bardzo nie podoba ale wiadomo o co chodzi).Teraz go nie będzie bo połamał mi sie przy ściąganiu. :(

--- co do jazdy w zimie to śmigałem autem w takim stanie jak na fotkach,alumy obniżenie itd.Dla mnie auto ma wyglądać cały rok niezależnie od warunków i nigdy nie założyłem zimówek i na to się nie zanosi.Co do osłony pod silnik lub miskę to nie było żadnej,gorszym problemem było mocowanie zawieszenia bo było 3 cm nad ziemią a miska około 10.

--- co do silnika to w dokumentach jest 1.6 ale tego nikt mi nie może potwierdzić bez rozbierania silnika,w tych blokach szły silniki o różnych pojemnościach.osiągi były dość dużo zaduże jak na 1.6.Niestety na silniku nie ma wybitej pojemności oraz niema numerów i dlatego nie da się tego określić,jedynie co znalazłem to ,,made in mexico,, oraz 1.1 żadnych innych napisów niema.Dodam że silnik nie jet oryginalny bo poprzedni właściciel go zmianiał i też licznik wsadził z tamtego auta a z tego co się orientuję to wersje 1.6 nie miały licznika do 220 i orotomierza do 8000 tys obr/min.

[ Dodano: Nie 16 Lip, 2006 ]
PARE OSÓB PYTAłO MNIE O ZABUDOWĘ I INNE RZECZY - PROSZĘ NA GG 790456 - NA PW COS NIE MOGĘ WYSYłAĆ WIADOMOŚCI .



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Lip, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 16 Sty, 2006
Posty: 130
Gadu-Gadu: 0
Auto: Poloo
No ten golfik to bylo coś :ok: Tapicerka, no wygląda trochę dziwnie z zaślepionymi wlotami, ale i tak mi się podoba jak sobie z tym poradzileś i za to Ci ogromne brawa yupii ;) Widać, że ten golfik byl Twoim oczkiem w glowie :-D



_________________
cultstyle.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Lip, 2006 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
No glebe to miales fest coooo
Samo obicie deski tak sobie, ale zegary i ich rozmieszczenie + przelaczniki wygladaly super :ok:



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Lip, 2006 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Lut, 2005
Posty: 8
Skąd: stamtąd
a co to jest to male "cos" wystajece ze zderzaka pod tablica rej. ?? zaraz przed chlodnica??


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Lip, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 12 Lip, 2005
Posty: 154
Skąd: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0
Auto: MKIII GTI US Edition, MKI caddy (w budowie)
Beka,mam kumpla który ma właśnie golfa made in mexico i tez ma 1,6 a zapierdziela jak 1,8 GTI 8V...
Czy ten twój silnik ma mechaniczny wtrysk?

[ Dodano: Pon 17 Lip, 2006 ]
koliber napisał(a):
a co to jest to male "cos" wystajece ze zderzaka pod tablica rej. ?? zaraz przed chlodnica??


wg.mnie to jest chłodnica oleju...ale może się myle



_________________
Moje MKIII US G T I Edition=> viewtopic.php?t=33810
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
csk napisał(a):
No ten golfik to bylo coś :ok: Tapicerka, no wygląda trochę dziwnie z zaślepionymi wlotami, ale i tak mi się podoba jak sobie z tym poradzileś i za to Ci ogromne brawa yupii ;)

Widać, że ten golfik byl Twoim oczkiem w glowie :-D
dzięki i nadal jest

[ Dodano: Pon 17 Lip, 2006 ]
archie napisał(a):
No glebe to miales fest coooo
Samo obicie deski tak sobie, ale zegary i ich rozmieszczenie + przelaczniki wygladaly super :ok:


z początku też mi sie podobało ale z czasem było to denerwujące i męczące

[ Dodano: Pon 17 Lip, 2006 ]
koliber napisał(a):
a co to jest to male "cos" wystajece ze zderzaka pod tablica rej. ?? zaraz przed chlodnica??


to wystające ze zderzaka miało imitować chłodnicę oleju a była to zwyczajna nagrzewnica z z Golfika,nie jedna osoba dała sie na to nabrać i miałem ciężko przekonać że tak nie jest,często musiałem otwierać maskę żeby to udowodnić

[ Dodano: Pon 17 Lip, 2006 ]
Domin_VW napisał(a):
Beka,mam kumpla który ma właśnie golfa made in mexico i tez ma 1,6 a zapierdziela jak 1,8 GTI 8V...
Czy ten twój silnik ma mechaniczny wtrysk?

[ Dodano: Pon 17 Lip, 2006 ]
koliber napisał(a):
a co to jest to male "cos" wystajece ze zderzaka pod tablica rej. ?? zaraz przed chlodnica??


wg.mnie to jest chłodnica oleju...ale może się myle



i właśnie ma zbyt spore osiągi jak na 1.6 ale mam go na gaźniku.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Lip, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 16 Lis, 2005
Posty: 112
Skąd: Poznań
Widze ze twój goferek przeszedl juz ładnych pare zmian wyglądu.... a teraz z niecierpliwością czekam na następną odsłonę.... i cos mi sie wydaje ze bedzie to najlepsza odsłona...

Pozdro



_________________
viewtopic.php?t=16179 >>Reanimacja łantacza trwa<<
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Lip, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 17 Gru, 2004
Posty: 187
Skąd: okolice wawa
Gadu-Gadu: 446708
Auto: Lupo GTI + Audi A4
krupi napisał(a):
Bobrerek: NIe wiem czy śledzisz dokładnie temat, ale tego wcielenia Golfa już nie ma, a temat dotyczy wersji US ;)



a ze tego niebieskiego juz nie ma to całe szczęscie :P



_________________
VW Lupo GTI
Audi A4 TDI
Offline
 Profil    446708
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Lip, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
siema ale mam opóźnienia .... hohoho , no fakt niebieskiego już nie ma bo następna odsłona to był czerwony mkII którego nie zarejestrowali,zrobiłem całą blacharke łącznie z podłogą i nowym lakierem,potem do urzędu o nowe nabicie numerów a oni mi taki tekst :

NO przepraszamy bardzo ale trochę się zmieniły przepisy w nowym roku i niestety nie możemy wystawić pisma o nowe nabicie numerów,mało tego nie może pan go nawet wyrejestrować ponieważ nie została zgłoszona kradzież samochodu a nómerów pan nie posiada więc samochodu oficjalnie nie ma.

Za parę minut parę fotek z następnego remonu i w nowym (byłym) lakierze.

[ Dodano: Wto 18 Lip, 2006 ]
no więc do takiego stanu doprowadziłem ja swoją niebieska MKII a że chciałem żeby auto było zrobione na cycuś to podstawiłem je byłemu staremu znajomemu lakiernikowi co chwalił się że robił auta na wystawy.

Image
Image
Image
Image

po jakimś czasie pojechałem zobaczyć jak idą prace przy samochodzie i co zobaczyłem ?? może sie pochwale

Image
Image
Image
Image
Image
Image

o i to co zobaczyłem,po kilku miesiącach tyle zrobił

PRZESTRZEGAM PRZED DARKIEM Z MIKOLOWA CO JEŹDZI SRACZKOWATYM PEUGOTEM,NIE DAWAJCIE ANI NIE POLECAJCIE GO NIKOMU !!!!! TUTAJ MACIE PRZYKłAD JEGO PRACY !!!!

dodam że dostał dość kasy na początek której potem nie zobaczyłem i jescze wcisnoł mi zabarwiony rozcienczalnik na wiśniowy kolor za 700 zł.

następne fotki za około godzinke.



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 4 z 115 [ 1723 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 115  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 13 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe