Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Polo 6N2] GTD Wannabe /swap/JR-10/fakeGTI
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2016 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 19 Sty, 2016
Posty: 2
Gadu-Gadu: 0
Auto: Polo 6n2
Model: Polo 6N2 2000r.

Silnik: był 1.9 AEF ; jest 1.9 1Z

Moc: seryjna 1Z +/- 90hp

Mody pod maską: stożek i centralny IC na częściach Fmic.pl, usunięty EGR i katalizator, tłumik tylko końcowy seryjny Golf Mk3

Zawieszenie: gwint AP, poliuretany Olkusz na wahaczach przednich, rozpórka Wiechers przód i homemade tył, z tyłu cambery 3 stopnie od Kozack Customs

Układ hamulcowy: 256mm na zacisku Lucas (seria z GTi)

Koła: lato - Japan Racing JR-10 15x8 ET20 4x100, opony Falken ZE-914 175/50R15 ; zima - alu Seat 14x6 ET38 4x100, opony Barum Polaris 3 185/60R14

Nadwozie: pełny zderzak i grill GTi, lampy przyciemnione

Wnętrze: el. szyby, el. szyberdach, el. lusterka z grzaniem, fotele i kanapa Recaro 20 Jahre, boczki GTi, knee-bary z TT, gałka aluminiowa

Audio: przód chinole + subwoofer Rockford Fosgate Punch ze wzmacniaczem Renegade REN 550 S (chinol...?)

Zmiany przeprowadzone: wszystko co powyżej i parę innych bajerów

Plany: koło 16 zoll, tarcze tył, wykręcić „coś więcej” z silnika, wydech, popracować nad pierdołami, pomalować parę elementów, szmery bajery komputery, seksoniki baloniki, a dalej się zobaczy :)

Na imię mam Michał. Auto kupione ostatniego dnia września roku pańskiego 2014, miałem wtedy 18 lat, w zacnej i niezwykle dynamicznej jednostce 1.9D AEF. Celem tego zakupu był w sumie strach przed spalaniem i ogólnym utrzymaniem – to mój pierwszy wóz, od początku prawa jazdy razem ze mną, służy mi dzielnie co dzień. Nigdy nie pałałem miłością do tej marki (nawet wręcz przeciwnie), jednak po pierwszej zimie zorientowałem się że siedzę przy komputerze z gwintem w ręku i pierwszym kompletem rolek (MSW O.Z. 15x7 ET12) i tak to się zaczęło. :$ Pierwsze tuningi, w tym obsikane halogeny i głupie naklejki i tak to się powoli zaczęło. Trwa to do dziś z uśmiechem na twarzy, sąsiedzi pytają ciągle czy się psuje bo jak tylko jest pogoda to grzebie się przed domem. Pierwsze auto, więc i wiele błędów – zarówno w eksploatacji jak i modyfikacjach. Cały czas staram się doprowadzić to auto do stanu takiego, jaki by mnie zadowolił, rozstawać się z nim nie chcę. Tak jak pisałem wyżej, trwa to do dziś i trwać będzie, a jak mocno i gęsto czas pokaże. Wiele mnie nauczył, a nauczy jeszcze więcej. Plany są, ale nie lubię dzielić skóry na niedźwiedziu. Postaram się na bieżąco uploadować wszelkie zmiany. W międzyczasie zjawił się przepiękny Golf Mk3 o zielonobutelkowym umaszczeniu, w stanie totalnej stodoły, silnikowo bez zarzutu – kupiony jako dawca dla silnika i układu napędowego. Małej Czarnej dobija już 250 tysięcy, ale ma się dobrze i leci dalej. ;)

Pora na zdjęcia:
Seryjna lolóweczka :ała:

Image

Pierwszy setup na O.Z...

ImageImage

...i wypad na pobliski Motopark :)

Image

A także pierwszy „zlot” – rozpoczęcie sezonu na lotnisku Wilcze Laski, jeśli mnie pamięć nie myli to maj 2015.

Image

Tego samego roku świetny zlot na zakończenie sezonu - IX Polo Klub Polska w Więcborku

Image

Małe co nieco nocą.

Image

Próbowałem swoich sił w Pucharze na Kierowcę Miesiąca 2016, w sumie z sukcesem – nie byłem ostatni :D

Image

Gang polówkarzy ]:->

Image

Stare poczciwe serducho. :$

Image

Kolejny wypad na Motopark, tym razem w większej ekipie. :ok:

Image

Kolejne nocne pstryki.

Image
Image
Image

Wypad na kolejne Rozpoczęcie Sezonu na lotnisku w Wilczych Laskach, tym razem także większą ekipą.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Także po rozpoczęciu mała sesja.

Image
Image

Gang polówkarzy się rozrósł. ;)

Image Image
Image

Kolejny, choć w sumie pierwszy taki w moim życiu zlot, który bardzo długo będę wspominał – One Love Vag w Dąbkach.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Poczciwy dawca serca, do którego zdążył w krótkim czasie urosnąć jakiś dziwny sentyment.

Image

I chyba ostatnie spotkanie przed tym, jak Małą Czarną opuściło serce.

Image
Image
Image

Pozdrawiam wszystkich piwko


Ostatnio edytowany przez yamato, Wto 13 Gru, 2016, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Polo 6N2] GTD Wannabe :)
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2016 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 09 Lip, 2009
Posty: 252
Skąd: Gdynia
Gadu-Gadu: 3477650
Auto: Polo 6n2
Wygląda to świetnie :D

Trzymałem kciuki za ten swap....tylko gdzie fota silnika papudraku!! :D



_________________
VW Polo 6n2 1.4TDi
viewtopic.php?f=98&t=91792&view=unread#unread
Offline
 Profil    3477650
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 2 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe