Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 4 z 4 [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Golf MK1 Cabrio] Acapulco By Balcers
PostWysłany: Wto 04 Kwi, 2017 
VW User
VW User

Rejestracja: Pon 07 Cze, 2010
Posty: 50
Gadu-Gadu: 9121455
Auto: vw transporter T3
Sorki że tak post pod postem,dawno nic sie przy aucie nie działo ze względu na brzydką pogode ,ale
powolutku coś tam się dzieje.W zeszłym tygodniu auto pojechało do mechanika,ten olej w zbiorniczku
nie dawał mi spokoju.

Decyzja zapadła że oprócz wymiany tej chłodniczki ma zostać zrobiona głowica m.in gumki zaworowe,prowadniczki,polerowani kanałów dolotowych no i planowanie.

Dodatkowo wymieniłem miske olejową bo stara był już przetarta,chłodniczke wodno olejową,rozrząd,czujniki temp.,

W międzyczasie kupiłem bandaż termoizolacyjny i weekend spędziłem na owijaniu kolektora wydechowego.

To jest bandaż który kupiłem,było go tam 30m i opaski ball lock które okazały sie strasznie tandetne i wymieniłem je na normalne skręcane

Image



tak mi to wyszło,może i nie wygląda ale jest dość grubo owinęte i może faktycznie coś pomoże :)


Image

Image



jako że kolektor dolotowy również był ściągnięty stwierdziłem ze jest okazja to go pomaluje,bo bardzo mnie to gołe aluminium denerwowało pod maską ;)

Image

Image



Oby sie udało poskładać wszystko do kupy bo mam jechać Golfem na Targi Poznańskie


Offline
 Profil    9121455
 
 Temat postu: Re: [Golf MK1 Cabrio] Acapulco By Balcers
PostWysłany: Sob 24 Cze, 2017 
VW User
VW User

Rejestracja: Pon 07 Cze, 2010
Posty: 50
Gadu-Gadu: 9121455
Auto: vw transporter T3
Dawno nic nie wstawiałem bo i czasu mało na Golfa,no ale coś tam sie udało znowu dołożyć nowego.Ze względu na to że licznik mi troche fiksuje ,a dokładnie to MFA stwierdziłem że nie będe sie męczył i denerwował więc zamontował dodatkowe zegary w tunelu środkowym.Lepiej to wygląda i no i pożyteczne :)
Zamówiłem
-wskaznik temp.wody
-voltomierz
-ciśnienie oleju

Image

ogólnie to nie myślałem że tyle roboty z tym będzie,no ale sie udało i efekt super

Image

02.06-04.06 udało sie odwiedzić imprezę Rub Rokerz w Przybrodzinie.Zlocik uważam za udany,świetny klimat i zajebista atmosfera.Na zlocie auto dostało dwa wyróżnienia z czego jestem bardzo zadowolony ponieważ wogóle sie tego nie spodziewałem

Image

kilka fotek ze zlotu

Image

Image

Image

Image

Kolejną rzeczą za którą sie zabrałem to bagażnik ponieważ bardzo mi sie nie podoba to że wszedzie widać te gołe blachy,powoli coś tam działam. :).Mam kilka pomysłów jednak nie wiem na który sie zdecydować i cały czas sie zastanawiam

1.zrobić zabudowę z płyty HDF i obić to wszystko wykładziną tak zeby było skromnie i czysto
2.zrobić zabudowe car audio zgłośnikiem w kole i i wzmacniaczem za plexi

Jakby ktoś miał jakieś ciekawe fotki bagażnika to prosiłbym o przesłanie na pw

Image

Image


Offline
 Profil    9121455
 
 Temat postu: Re: [Golf MK1 Cabrio] Acapulco By Balcers
PostWysłany: Pon 26 Cze, 2017 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Nie 30 Sie, 2015
Posty: 44
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf mk2
Props za golfa nagrodziłem na RubRockerz, widać włożony ogrom pracy w Golfa ;)

ps. dotknij wnętrze fotele i kanape zrób coś fajnego bo tego brakuje ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf MK1 Cabrio] Acapulco By Balcers
PostWysłany: Pią 01 Wrz, 2017 
VW User
VW User

Rejestracja: Pon 07 Cze, 2010
Posty: 50
Gadu-Gadu: 9121455
Auto: vw transporter T3
Dawno nic nie wrzucałem ale prace na Golfem idą bardzo powoli ze wzgledu na braki czasu.Wcześniej pisałem że bardzo nie podoba mi sie wygląd bagażnika w moim golfie ,dlatego postanowiłem że wykonam sobie zabudowe. :) Nic spektakularnego poprostu chciałem żeby było czysto i schludnie bez fajerwerków.Do wykonania zabudowy użyłem płyty HDF.Na boki i oparcie wykorzystałem płyte o grubości 5mm a na podłoge zastosowałem płyte 8mm.Jako materiał kupiłem na allegro czarną wykładzine targową lub inaczej wystawową wygląda tak samo jak na subwooferach.Wykładzine przykleiłem do płyt za pomocą kleju polimerowego i od spodu zszyłem tackerem.

Image


Image


Image

bardzo przepraszam za jakość zdjęć i za brudny bagażnik na żywo jakoś tak strasznie nie wygląda


Offline
 Profil    9121455
 
 Temat postu: Re: [Golf MK1 Cabrio] Acapulco By Balcers
PostWysłany: Wto 10 Paź, 2017 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 18 Kwi, 2012
Posty: 95
Skąd: O K L
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf Mk1 & Mk4
Fajny pomysł z kluczem do felg :ok:



_________________
Zapraszam na fanpage mojego Mk1 ;)

http://www.facebook.com/sauberMk1
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 4 z 4 [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe