Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 23 z 27 [ 400 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] GolfIIturbo
PostWysłany: Śro 10 Lip, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 06 Lip, 2009
Posty: 287
Skąd: Goleszów
Gadu-Gadu: 7646040
Auto: Golf II 1.8t 20v
:ArekVR6APY napisał(a):
piękna zabawka zdecydowanie mój styl ]:-> piwko


dzieki :)

Ciąg dalszy zabawy ze środkiem :) Tylna część już prawie ogarnięta. Wizyta u blacharza zaklepana na koniec lipca, lakiernik w połowie sierpnia :) Cały środek będzie dokładnie obspawany, wspawane bedą również mocowania pod pasy, wzmocniona podłoga od strony kierowcy z mocowaniami pod pedal boxa, i takie tam pierdołki jak zaślepiony otwór wybieraka w tunelu, wspawane płytki pod montaż klatki padła również decyzja ze będzie pełna alu klatka :) z x barami w drzwiach z x barem w suficie :) Kolejne rurki aluminium już kupione w dniach będzie gięcie dopasowywanie :) Z ciekawostek w chwili obecnej bez środka golf waży już nieco ponad 800kg a jest z czego ściągać wagę :D komplet otwornic zakupiony będzie środek podziurawiony :) Dzieki uprzejmości pewnego Niemca wiem gdzie i jak powycinać jeszcze budę od środka by nie osłabić konstrukcji :) Środek będzie hill climbingowy ale z wielkim kładzeniem nacisku na jakość i estetykę wykończenia:) jeszcze długa droga przede mną chyba łatwiej przygotować samochód z zewnątrz pod lakiernika niż środek :) pozdrawiam
Image Image Image Image Image



_________________
Szarak - viewtopic.php?f=98&t=47852
Offline
 Profil    7646040
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] GolfIIturbo
PostWysłany: Śro 10 Lip, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 18 Kwi, 2009
Posty: 228
Skąd: TychoVWo
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf 4 Generation
jak dla mnie jest to jedna z najciekawszych mk2 na forum :ok: idealnie trafia w mój gust. Kibicuję mocno i mam nadzieje ,że w przyszłym roku na jakimś zlocie będzie dane mi obejrzeć ;)



_________________
mk4 Generation viewtopic.php?f=98&t=74998&view=unread#unread
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] GolfIIturbo
PostWysłany: Śro 10 Lip, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 10 Sty, 2011
Posty: 263
Skąd: Cieszyn
Gadu-Gadu: 2510826
Auto: VW Golf 2 CL 2.0 16V ABF / VW Golf 1.6PN benzin + gazin
Przejechałbym się kiedyś na wycieczkę obadać, daleko nie mam ;) Uwielbiam taki Performance przez duże P yupii Gratki za projekt! yupii :ok:



_________________
Perfekcja, wymaga czasu...
Zwykły stary biały Golf...
viewtopic.php?f=98&t=78255&view=unread#unread
Offline
 Profil    2510826
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] GolfIIturbo
PostWysłany: Czw 11 Lip, 2013 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 28 Lis, 2006
Posty: 3369
Skąd: "Z"dolnyŚląsk
Gadu-Gadu: 0
Auto: variat_vagen
przygotowanie prostych powierzchni pod lakier jest dużo oj czeka Cie dużo zabawy
plan jest zacny lakier będzie taki jak na karoserii czy idziesz w rally i pojawi się biel ?



_________________
kupie graty do rekina e23 733i viewtopic.php?f=39&t=61863
viewtopic.php?f=98&t=24949&hilit=bia%C5%82a+strza%C5%82a
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] GolfIIturbo
PostWysłany: Wto 16 Lip, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 06 Lip, 2009
Posty: 287
Skąd: Goleszów
Gadu-Gadu: 7646040
Auto: Golf II 1.8t 20v
opar94 napisał(a):
jak dla mnie jest to jedna z najciekawszych mk2 na forum :ok: idealnie trafia w mój gust. Kibicuję mocno i mam nadzieje ,że w przyszłym roku na jakimś zlocie będzie dane mi obejrzeć ;)

oj wiele ciekawszych mk2 jest na tym forum, ale napewno szarak bedzie odbiegał stylem od większości ]:->
zondahsp napisał(a):
Przejechałbym się kiedyś na wycieczkę obadać, daleko nie mam ;) Uwielbiam taki Performance przez duże P yupii Gratki za projekt! yupii :ok:


Tak jak mówiłem zapraszam razem z Rafiokiem piwko

Luq@sz napisał(a):
przygotowanie prostych powierzchni pod lakier jest dużo oj czeka Cie dużo zabawy
plan jest zacny lakier będzie taki jak na karoserii czy idziesz w rally i pojawi się biel ?


Przygotowanie wnętrza pod malowanie oj dużo roboty :) przewidziany kolor środka jest tylko jeden - Kolor nadwozia innej opcji nie ma :)

Teraz już wiem czemu dużo lakierników odmówiło mi pomalowania środka, wpadł do mnie lakiernik który podjął się przygotowania środka już pod lakier i samego lakierowania, jak posłuchał co wszystko ma być zrobione to się chwycił za głowę hehhe troszkę wybredny jestem ale najważniejsze że się podjął.
Tył golfa już wstępnie przygotowany, zabrałem się teraz za czyszczenie przodu golfa potem szlifowanie do gołej brachy i odrazu golfik wędruje do blacharza :)
Image Image

Dziś troszkę posiedziałem w golfie i padła kolejna decyzja jak ma być lekko to do końca :D wyleciała deska rozdzielcza i napewno już sie w golfie nie pojawi tak samo jak ogrzewanie. Golfem nigdy nie jeżdżę jak jest zimno albo jak pada więc po co mi one a po zatem ma być maksymalnie prosto w środku minimum wszystkiego co niezbędne do upalania ]:-> zawsze mniej się może popsuć. Jak tak rozbieram golfa coraz bardziej się cieszę że wszystko wyleciało przynajmniej moim oczom ukazały się takie paści w instalacji że cieszę się że golf mi nie spłonął podam jeden przykład co znalazłem pod deską rozdzielczą, kabelek połączony za pomocą skręcenia nawet bez izolacji i takich przykładów jest bardzo dużo. Jak golfik wróci od lakiernika w sierpniu od razu odwiedza go elektryk i pociągnie mi całą instalacje od nowa z powywalaniem niepotrzebnych kabli a jest ich masa.
Pozdrawiam



_________________
Szarak - viewtopic.php?f=98&t=47852
Offline
 Profil    7646040
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] GolfIIturbo
PostWysłany: Wto 16 Lip, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 17 Sie, 2009
Posty: 301
Skąd: Gli(vw)ice
Gadu-Gadu: 0
Auto: Polo 6N
Dobrze lecisz z tematem :) W sumie sama deska dużo nie waży żeby ją wyrzucać, będzie jakaś inna czy zostanie tak jak jest?



_________________
G40 by Damian92: viewtopic.php?f=98&t=62547&p=669400#p669400
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] GolfIIturbo
PostWysłany: Wto 16 Lip, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 06 Lip, 2009
Posty: 287
Skąd: Goleszów
Gadu-Gadu: 7646040
Auto: Golf II 1.8t 20v
Damian92 napisał(a):
Dobrze lecisz z tematem :) W sumie sama deska dużo nie waży żeby ją wyrzucać, będzie jakaś inna czy zostanie tak jak jest?


Zostanie tak jak jest jedynie za kierownica na kolumnie wleci wyświetlacz wielofunkcyjny. W miejsce deski rozdzielczej pójdzie prosty pałąk łączący przednie elementy klatki.



_________________
Szarak - viewtopic.php?f=98&t=47852
Offline
 Profil    7646040
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] GolfIIturbo
PostWysłany: Śro 17 Lip, 2013 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 10 Gru, 2010
Posty: 55
Skąd: Skóczów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf MkII 1.6TD
coooo coooo coooo Pozmieniało się masakrycznie od ostatniego razu jak z Tobą miałem okazje rozmawiać. Kiedy mógłbym wpaść obejrzeć prace???;)



_________________
"Lamborghini to esencja wszystkiego, co sprawia, że samochody są interesujące, ekscytujące i cudowne. A my musimy je za to kochać" Jeremy Clarkson
viewtopic.php?f=98&t=74391 WOB by lukas640
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] HillClimb Edition
PostWysłany: Śro 17 Lip, 2013 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 28 Lis, 2006
Posty: 3369
Skąd: "Z"dolnyŚląsk
Gadu-Gadu: 0
Auto: variat_vagen
szkoda że nie będzie bieli wewnątrz, choć i tak będzie tłusto :ok:



_________________
kupie graty do rekina e23 733i viewtopic.php?f=39&t=61863
viewtopic.php?f=98&t=24949&hilit=bia%C5%82a+strza%C5%82a
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] HillClimb Edition
PostWysłany: Czw 18 Lip, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 21 Mar, 2010
Posty: 244
Skąd: Chełm
Gadu-Gadu: 0
Auto: 86c2f
głupi pomysł wytniesz co się da to i na złom nie będzie się opłacało oddać bo mała waga wyjdzie, tymbardziej że złom tanieje. Nie no poważnie to baaaaaaaardzo mi się podoba i mam nadzieję że będzie mi dane obejrzeć auto na żywo. Powodzenia



_________________
Moja polóweczka viewtopic.php?f=98&t=52478&p=602863
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] GolfIIturbo
PostWysłany: Pon 22 Lip, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 06 Lip, 2009
Posty: 287
Skąd: Goleszów
Gadu-Gadu: 7646040
Auto: Golf II 1.8t 20v
lukas640 napisał(a):
coooo coooo coooo Pozmieniało się masakrycznie od ostatniego razu jak z Tobą miałem okazje rozmawiać. Kiedy mógłbym wpaść obejrzeć prace???;)


Moj garaż stoi otwarty dla wszystkich chętnych zobaczenia mojego rozbebeszonego Szaraka ;)

Luq@sz napisał(a):
szkoda że nie będzie bieli wewnątrz, choć i tak będzie tłusto :ok:


Jak zobaczysz środek pomalowany w kolor budy i do tego pełna wypolerowana na lusterko klatka zmienisz zdanie :-D :-D

Pajtak napisał(a):
głupi pomysł wytniesz co się da to i na złom nie będzie się opłacało oddać bo mała waga wyjdzie, tymbardziej że złom tanieje. Nie no poważnie to baaaaaaaardzo mi się podoba i mam nadzieję że będzie mi dane obejrzeć auto na żywo. Powodzenia


Dzięki :ok: również mam nadzieje ze w przyszłym roku zawitam na jakiś zlot choć bardziej będzie mnie ciągneło na TOR :D

Środek na dzień dzisiejszy wygląda tak już prawie mam wszystko zrobione co sobie zaplanowałem przed wizytą u blacharza.

Image Image ImageImage

Chodzi mi po głowie jedna myśl i coraz bardziej rozważam jej realizację mianowicie całkowicie pozbyć się szyberdacha. Początkowa Koncepcja była taka by wpakować zamiennik z włókna. Ale chyba lepiej będzie jak szyberdaszek zniknie tym bardziej że jak będzie x bar w suficie to i tak go nie otworzę. Muszę to przespać :)
Cała zabawa ze zmiana "szaraka" zaczęła się jednego pięknego dnia gdy po kilku startach z procedury, po naprawdę mocnych strzałach ze sprzęgła, homoseksualista sprzęgiełka robił się coraz bardziej miękki. Tak przynajmniej na początku mi się wydawało. Wjeżdzająć na plac chciałem wbić pierwszy bieg i wtedy sprzęgło znikło hehe. Jak dopchałem Szaraka do garażu moim oczom ukazał się piękny widok - Pompa sprzęgła weszła mi do komory. Poprzedni właściciel jak przerabiał na hydrauliczne sprzęgło golfa dał troszkę ciała i wyciął pięknie za dużą dziurę dał podkładki i wszystko było fajnie gdyby to zrobił porządnie wzmocniona blacha itp a tak pojawiła się taka piękna dziurka.
Image
Przy tak twardym sprzęgle jakie jest w szaraku było to nie do uniknięcia. Na zdjęciu widać również pięknie wycięty otwór chyba za pomocą wiertełka i dziurka raz koło raz. :lipa:
teraz przynajmniej wszystko będzie zrobione tak jak należy i to mnie niezmiernie cieszy pewnie bez tej awarii nie miałbym motywacji do działania w tym kierunku. Jak zacząłem rozbierać wszystko zdzierać zastanawiałem się tylko jaka jest podłoga itp naprawdę nie ma jednego ogniska rdzy :ok: :ok: :ok: i z tego jestem prze szczęśliwy Warto działać dalej :) Jednak kiedyś robili porządne auteczka oczywiście mowa o VW. Pozdrawiam



_________________
Szarak - viewtopic.php?f=98&t=47852
Offline
 Profil    7646040
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] HillClimb Edition
PostWysłany: Czw 05 Wrz, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 06 Lip, 2009
Posty: 287
Skąd: Goleszów
Gadu-Gadu: 7646040
Auto: Golf II 1.8t 20v
Pierwsza partia fot od blacharza. Jestem mega zadowolony z tego co jest zrobione. Długo czekałem ale się naprawdę opłacało.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image ImageImage Image Image Image
Już za niedługo dalsza partia zdjęć. Pozdrawiam



_________________
Szarak - viewtopic.php?f=98&t=47852
Offline
 Profil    7646040
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] HillClimb Edition
PostWysłany: Czw 05 Wrz, 2013 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 28 Kwi, 2008
Posty: 283
Skąd: Siemianowice Śląskie
Gadu-Gadu: 8583148
Auto: a4 avant
grubo to wyglada :ok: ale grubiej to napewno bedzie jak juz skonczysz :-D



_________________
czerwonoczarny

viewtopic.php?f=98&t=85751&view=unread#unread
Offline
 Profil    8583148
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] HillClimb Edition
PostWysłany: Czw 05 Wrz, 2013 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 26 Lut, 2009
Posty: 698
Skąd: Bielsko Biała - okolice
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK2 GTI G60 AGU++
Nie chcę pisać nie potrzebnie ale pamiętam jak ten golf wyglądał jakieś 6 lat temu, postęp jest wielki, czekam na finał liczę na jakieś "pierdolnięcie" którym samochód będzie rzucał na kolana :)



_________________
MK2 ABF Open Air: viewtopic.php?f=112&t=77443&view=unread#unread

Kupię klamki porsche 944.

Kupię szerokie zderzaki MK2, grill GTI.
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 1.8t 20v] HillClimb Edition
PostWysłany: Pią 27 Wrz, 2013 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 25 Wrz, 2013
Posty: 55
Gadu-Gadu: 0
Auto: Seat Leon
Super projekt! Tylko będzie w nim baaardzo głośno



_________________
Zajmuję się Car Audio od 2003... Chętnie pomogę!
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 23 z 27 [ 400 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe