Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [all VW] Falujące obroty, gaśnięcie itp LPG
PostWysłany: Śro 24 Lis, 2010 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Nie 03 Paź, 2010
Posty: 2
Gadu-Gadu: 494787
Auto: VW Vento
Witam..
Otoż mianowicie, gdy kupiłem samochód ciągle mam problemy z instalcja LPG;/
Zawór gazowy: Tomasetto
Wielozawór: Tomasetto
Układ elektorniczny:Bingo M
Przełącznik centralka-Bingo M
Reduktor: Asterik(czy jakos tak)
Silnik 1.8 75 km( 55KW)
Instalacja zakładana 3 lata temu.Ciągle jest cos nie tak z nią, silnik zimny( musi chodzic na benzynie, inaczej jak przełącze w czasie jazdy to szarpie i nie trzyma wcale obrotów wolnych) silnik ciepły (na gazie jakoś tam chodzi, obroty falują jak chcą raz lekko raz wcale,zdaża mu sie zgasnac) oraz zauważylem, ze gdy np jadę nacisnę sprzęgło to jak wskazówka obrotomierza spada tak jakos wolno to oznacza, ze bedzie chodził(gdy jest ciepły) na wolnych obrotach, jednak gdy widze ze wskazówka tak jakos szybko opada to wiem, że spadnie do 500 obrotów po czym zgaśnie i trzeba go odpalać;/ I tu jest różnie przy paleniu raz śmierdzi gazem raz nie(czasem cięzko wogole go odpalic, a gdy juz odpali to ciezko sie wkreca na obroty na benzynie i tak jakos go szarpie przez jakies 200-300 metrów).. Ludzie doradzcie co z tym robić. W mieście pali mi okolo 12-13 l za miastem cos kolo 8. (W mieście krótkie dystanse 4 km i gaszenie silnika po czym znów odpalanie wieczórem itp, wiec o to ze te 12 l łyknie mi gazu to mnie nie straszy) Z góry dziekuje za odpowiedzi. Na benzynie ciepły/zimny chodzi elegancko. NIe ma z tym problemu.
Filmik który nagrałem dzis jak silnik był nagrzany( o dziwo jeszcze wmiare te obroty sie trzymały): http://www.bikemovies.com/movie/013896/
Kopułka, kable WN, cewka, fajki wymienione na nowe. Dalej to samo.


przed napisaniem pierwszego postu wypadaloby zapoznać sie z regulaminem !!
UŻYWAMY PRZEDROSTKÓW i OPCJI SZUKAJ bo temat o gazie juz jest i tam nalezy zadawac wszystkie pytania !!
turpik


Offline
 Profil    494787
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 1 post ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe