Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [golf mk3] popiskiwanie skrzyni biegow
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2010 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 09 Lis, 2010
Posty: 3
Skąd: Katowice
Gadu-Gadu: 4258322
Auto: golf III 2.0 115 km
Wiec tak ... mam poblem ze skrzynia biegow otoz skrzynia na zimnym silniku pracuje cicho po przejchaniu malych odleglosci czyli 10 20 km jest wszytsko wporzadku ale gdy przejade wiecej niz 50 km na biegu jalowym skrzynia tak mi sie wydaje popiskuje gdy wcisne .. sprzeglo .. problem znika gdy pusze znowu popiskuje preblem ten wystepuje tylko po przejechaniu wiekszego dystansu.,.. sprawdzalem olej w skrzyni jest nie wiem czy nie jest juz stary i nie ma swoich wlasciwosci nie znam sie na tym dodam jeszcze ze gdy auto duzo przejedzie,, jak pisalem wyzej wystepuje problem ze wstecznym gdy wrzucam bieg strasznie szarpie buda.. nie wiem tez mam linke samoregulatorem tylko ze samoregulator sie ... zepsul linka byla za dluga wiec znajomy podlozyl pod lape sprzegla podkladki teraz pytanie czy te piszczenie moze byc spowodowane tym ... linka nie wysprzegla do konca i cos w srodku ociera nie wiem prosze o jakies sugeste wydaje mi sie ze jakby skrzynia byla uszkodozna to piszczala by lub wyla czy chrobotala caly casz a nie ... po solidnym rozgrzaniu oleju w skrzyni.. prosze o rady i pomoc auto golf 3 gti 8v



prosze zapoznać sie z regulaminem i UZYWAĆ PRZEDROSTKÓW !!
turpik


Ostatnio edytowany przez turpik, Wto 16 Lis, 2010, edytowano w sumie 1 raz
Reason: brak przedrostka


Offline
 Profil    4258322
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 1 post ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 16 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe