Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [golf mk3] cos nie tak i nikt nie wie co:(
PostWysłany: Wto 26 Cze, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 30 Gru, 2006
Posty: 3
Skąd: łagiewniki
witam wszystkich pisalem na forum strefyGTI i nikt nie znal recepty na to co dzieje sie z moim GTI jest takie cos ze jak sie dociska gaz do podlogi to jakby go zamykalo a jak odciagne gaz to odrazu czuje przyspieszenie lepiej ciagnie tak samo jak jade sobie spokojnie wrzycam 2 i daje gazu jest takie przymulenie szarpniecie i pozniej wchodzi na obroty chlopaki pisali ze moze nieszczelny dolt wszystko posprawdzalem jest ok pozniej ze wkladka od filtra mam k&n taka czerwona wiec tez jest ok ja podejzewam sonde lambde ze nie podaje wlasciwej mieszanki i robia sie takie cyrki ale to tylko podejzenia nie wiem co o tym myslicie prosze o jakies odp pozdro VW frorever



Proszę nie zapominać o przedrostkach...
B_O_N_K


Ostatnio edytowany przez trutil, Wto 26 Cze, 2007, edytowano w sumie 1 raz


_________________
Trutil
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 26 Cze, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 23 Maj, 2006
Posty: 137
Skąd: Chojnów
sprawdz tez przeplywke odepnij ja i zobaczczy dalej to samo i katalizator czy sie nie rozssypal a no i filtr paliwa



_________________
Diesel POWER
http://img217.imageshack.us/my.php?imag ... sko0tf.jpg
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 26 Cze, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
ja miałem kiedyś coś podobnego ale w mk2.... tez myslalem ze cos z paliwem a okazało sie ze zapłon przestawiony o 6 stopni do przodu....
jesli wymieniales rozrzad moze cos poprzestawiali...
sprawdz zapłon



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 27 Cze, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 30 Gru, 2006
Posty: 3
Skąd: łagiewniki
wymienialem rozrzad i bylem po wymianie u autoelektryka i powiedzial ze zaplon jest ok i chyba jeszcze nigdy byl nie ruszany mierzyl to jakas szyszarka nie wiem dokladnie jak to urzadzenie sie nazywa

[ Dodano: Sro 27 Cze, 2007 ]
wypinalem przeplywke wogole nie wchodzil na obroty filtr paliwa wymienialem jak tylko go kupilem a zrobilem 6tys. tak samo rozrzad swiece olej itd katalizator mysle ze jest ok po nic nie stuka a jak szarpalismy na kanale to tez nic nie trzeszczalo



_________________
Trutil
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 27 Cze, 2007 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 19 Wrz, 2005
Posty: 1582
Skąd: Piekary Śląskie
Gadu-Gadu: 3101695
Skype: mar_1986
Auto: Golf mk3 1.8
trutil napisał(a):
wymienialem rozrzad i bylem po wymianie u autoelektryka i powiedzial ze zaplon jest ok i chyba jeszcze nigdy byl nie ruszany

Tego nawet nie trzeba ruszac specjalnie... Jak u mnie byl wymieniany rozrzad to zaplon sam sie troche przestawil i tez mialem takie problemy, no ale jesli Ci sprawdzal...



_________________
PozdraVWiam serdecznie :]
Offline
 Profil    3101695 mar_1986
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 27 Cze, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 23 Maj, 2006
Posty: 137
Skąd: Chojnów
poszukaj moze mamsz jeszcze taki maly filterek gdzies jak do komarka ja ostatnio go znalazlem w swoim aucie bo tez zaczynal szwankowac i normalnie byla smola w srodku paliwo praktycznie nie cieklo przez niego



_________________
Diesel POWER
http://img217.imageshack.us/my.php?imag ... sko0tf.jpg
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 27 Cze, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 30 Gru, 2006
Posty: 3
Skąd: łagiewniki
prawdopodobnie nie ma czegos takiego jak ten filterek sprawdze ten zaplon i napisze co i jak

[ Dodano: Wto 17 Lip, 2007 ]
sprawa wyglada tak ze po wizycie u kolesia z forum ktory mi wszystko mial ustawic i sutawil mialem przestawiony zaplon i bledy na kompie ale po jego ustawieniach samochod nie chodzi tak jak przed.

bylem u kolesia mialem przestawiony zaplon niby wszystko poustawial wszystko niby cacy i tak zajebiscie a jak zapalam silnik faluja mu tak obroty z 900 na 1100 tak 2 razy i sie normuje ale jak jade sobie na trasie czy tak ogolnie staje na swiatlach jest taka nierowna praca silnika spadaja mu obroty na 800 szybko na 900 i tak faluja z 3 4 razy i tez sie normuje albo jak stoje w miejscu i czuje ze silnik ma nierowna prace takie jakby szarpniecia a jeszcze jedna sprawa jak maja byc ustawione te wezyki podcisnienia ktore ida do puszki od filtra powietrza mam 2 werzyki czarny i bialy ktory gdzie bo sa takie 2 kolanka z gomowej rorki pozdro prosze o odp o co chodzi zle ustawil i wziol kase czy cos jest jeszcze ze tak sie dzieje pozdro



_________________
Trutil
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 7 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe