Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [vento] Podgrzewane fotele i elek. szyby tył
PostWysłany: Nie 30 Sie, 2015 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 20 Wrz, 2008
Posty: 10
Skąd: grodzisk wlkp.
Witam. Posiadam vento glx, auto jest dość dobrze wyposażone. Problem jest tego typu: posiadam na desce regulacje podgrzewania foteli , instalacja prawdopodobnie działa bo pod jedną wiązke pod fotelem są podpięte diody led i po przekręceniu na jedynkę świecą, i tu rodzi się pytanie: czy jest możliwość dołożenia podgrzewania foteli standardowych czy może od razu poszukać takich gotowych z innego auta i przerobić wtyki? Ogólnie fotele są kubełkowe w beżowej skórze, osobiście wolałbym je wymienić na te z golfa mk3 z wersji GTI/Jahre (auto jest czerwone , ładnie by się zgrywało też czerwone wnętrze z boczkami) niestety nie orientuje się czy były własnie wersje z podgrzewaniem czy trzeba przerabiać i jaki mniej więcej byłby tego koszt?

Pytanie drugie: mam też sterowane elektrycznie szyby, przyciski w drzwiach, dodatkowo na desce też mam przyciski od sterowania szyb które nie reagują, chciałbym je przerobić by sterowały tyłem i przy okazji dołożyć pilota bo niestety nie posiadam. Orientuje się ktoś jaki koszt byłby takiej usługi w przeciętnym elektro warsztacie? Centralny mam, domykanie szyb z kluczyka też działa. (pakie komfort czy coś)

Pozdrawiam serdecznie


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 1 post ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe