Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 2 z 3 [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

W jaki sposób powinna odbywać się sprzedaż w dziale Giełda ?
Dostęp do działu Giełda będą mieli tylko wybrani użytkownicy.  36%  36%  [ 44 ]
Dostęp do Giełdy płatny. - dla wszystkich  12%  12%  [ 14 ]
Sprzedaż,Kupno itp - tylko po podaniu linku do Allegro !  51%  51%  [ 62 ]
Zamykamy giełdę.  1%  1%  [ 1 ]
Razem głosów : 121

Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Śro 27 Paź, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3004
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 3239572
Skype: vwzone
Auto: Bora Sedan V6 oraz Bora Variant TDI ASZ+ Jetta mk II Coupe Bora Sedan TDi ATD
Jedyne słuszne rozwiązanie jakie na razie widzę to ograniczyć dostęp osobom nowym, które rejestrują się na forum w celu zamieszczenia ogłoszenia i później jak dochodzi do transakcji etc. znikają, trzeba ustalić jak to rozwiązać, ale tak aby możliwość pisania i zakładania tematów miały osoby które dany okres są już obecne na forum, wiem że i tak to nic nie da bo jak ktoś chce oszukać to i tak oszuka i na to rady niestety nie ma. Raz na tydzień dostaje informacje na pw, że coś jest nie tak, że ktoś kogoś oszukał, albo na kasę albo że towar nie ten, bez wątpienia giełda jest problemem, bo wielu ludzi myśli że vwzone tak jak allegro będzie odpowiadało za oszustwa u nas na forum, a niestety tak nie jest. Dajmy jeszcze jedną szansę giełdzie, jeżeli wymyślimy coś sensownego wspólnie i nie przyniesie to efektu, usuwamy giełdę z forum i wtedy ten problem zniknie. Pozdrawiam tyle ode mnie jako od moda tego działu ;)



_________________
Image
Offline
 Profil    3239572 vwzone
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Śro 27 Paź, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 30 Gru, 2006
Posty: 1717
Skąd: oldschoolSUICIDE
Gadu-Gadu: 0
Auto: Karmann Giha'70 & Passat B7 Variant 2.0 TDI
Ja również jestem za zostawieniem giełdy... To jest bardzo duża zaleta naszego forum... Natomiast co do giełdy np. na golfie to tam to jest jakaś pomyłka... no_coment



_________________
http://www.oldschoolsuicide.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Śro 27 Paź, 2010 
VW Zone Admin
VW Zone Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3672
Skąd: Wrocław-Krzyżowice
Gadu-Gadu: 1722539
Auto: T5 TDI ;) CLS CDI by H&R,
ja po prostu mam już dość oszustów! dla tego przez "nich" jestem za zamknięcie, również dla tego zagłosowałem na zamknięcie!

NIE UKRYWAM! ja bym giełdzie zrobił OUT!

nie zauważyłem, aby przez oszustów i złodziei rozwijało się forum!

a jeśli giełda zostanie, NIE biorę żadnej odpowiedzialności, nie pomagam i finito!
ja złodziejstwa nie zamierzam utrzymywać!



_________________
††CAŁODOBOWY Zakład Pogrzebowy†† Wrocław ul. Borowska 254, pomoc w ZUS, KRUS i USC, całodobowe przewozy krajowe. 607152668
Image
Offline
 Profil    1722539
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Śro 27 Paź, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
Bilu.


nie każdego by stać żeby coś kupić w sklepie lub serwisie , nie każdy ma dostęp do części a forum to dla wielu osób jakieś wyjście by kupić lub pozbyć się nie wygodnych części a które to innym się przydazą

sam jak chcę coś kupić to pierwsze co to otwieram forum a nie alegro czy sklepy wysyłkowe , nie każdego stać i trzeba się wspierać



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Śro 27 Paź, 2010 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Wrz, 2006
Posty: 2711
Skąd: Gostyń
Gadu-Gadu: 0
Auto: vw/audi
krzyh napisał(a):
blokowanie tematow nic nie da i pogorszy tylko sprawe , niuczciwi beda mieli wieksze pole do popisu i wykrecenia sie


a w/g mnie da.po 1 mnie spamu czyli w giełdzie są tylko ogłoszenia a nie stękanie ze zdrogo itp,po2 wszystkie rozmowy i ustalenia odbywają się na PW lub telefonicznie,w przypadku Pw brak możliwośći edytowania tekstu,co znacznie ułatwia sprawdzenie co kto i dlaczego.jesli ktoś chce coś kupić i jest poważnie zainteresowany to chyba ma te 0,50zl na wykonanie telefonu. mysle ze blokowanie ogłoszeń wyeliminuje w duzej części drobnych oszustów.a jak kupujemy droższy towar to mimo wszystko chcemy aukcje na allegro lub jedziemy po to osobiście.poza tym zawsze mozna poprosić o wystawienie danej rzeczy na allegro.jak ktoś ma czyste sumienie i 5 minut czasu to wystawi aukcję bez problemu.



_________________
VW GOLF II VR6.Aktualizacje na I stronie
http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=98&t=41858
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
dawid018 moderatorzy bardzo dobrze ogarniają tematy i nie ma spamu ;) , i nawet bardzo mało sami urzytkownicy pisza nie na temat ;P

co do załatwiania spraw na PW - sam załatwiam sprawy w temacie (poza danymi) a to co na PW pisze czy dostaje to odrazu kasuje , w przypadku oszustwa nie ma potem żadnych podstaw by coś udowodnić a jak jest w temacie to już jest jakiś tam dowód że coś jest nie tak - druga sprawa w przypadku nie uczciwości odrazu można w temacie napisać żeby ostrzec innych , moderatorzy nie siedzą 24h przy kompie i nie zawsze mogą odrazu zareagować


co do zablokowanych tematów - na innym forum był jakiś czas temu taki patent - porażka !! i szybko odeszli od tego bo ciągle były nie zadowoleina jak i z jednej tak i drugiej strony , wyobraź sobie że wystawiasz 10 rarytasów , pierwszy bierze połowe od strzału a Ty nie masz mozliwości edycji postu i dalej dostajesz przez cały dzień po 30 wiadomości na godzine odnośnie tych samych części , wybywasz na misato i po 4 godzinach masz ich 120 ,weź tu teraz każdemu odpisuj po kolei ;)



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2010 
VW Zone Admin
VW Zone Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3672
Skąd: Wrocław-Krzyżowice
Gadu-Gadu: 1722539
Auto: T5 TDI ;) CLS CDI by H&R,
krzyh napisał(a):
nie każdego by stać żeby coś kupić w sklepie lub serwisie ,

czy ja coś na ten temat napisałem?? NIC

dalej jestem za zamknięciem giełdy!



_________________
††CAŁODOBOWY Zakład Pogrzebowy†† Wrocław ul. Borowska 254, pomoc w ZUS, KRUS i USC, całodobowe przewozy krajowe. 607152668
Image
Offline
 Profil    1722539
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2010 
VW User
VW User

Rejestracja: Śro 10 Mar, 2010
Posty: 104
Gadu-Gadu: 8614476
Auto: Audi 80 B4 2.0 ABT
Na stronie Polskiego Klubu Audi 80 również istnieje coś takiego jak giełda. Jest tam to rozwiązane w ten sposób, że osoby chcące zamieścić ogłoszenie w tym dziale muszą mieć co najmniej 50 postów technicznych.
Nie jest to idealny sposób, bo oszustwa również się zdarzają ale zdecydowanie ograniczyło to ich ilość, a przede wszystkim wyeliminowało preceder, o którym tu piszecie, czyli rejestrowanie się na stronie w celu wystawienia ogłoszenia...



_________________
moja Biała Perełka: viewtopic.php?f=98&t=48750&view=unread#unread
Offline
 Profil    8614476
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2010 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 12 Lip, 2008
Posty: 43
Skąd: Gubin
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf mkII VR6
Gielda zdecydowanie powinna zostac! Praktycznie kazde szanujace sie forum czy to w PL czy reszta swiata posiada dzial: Kupie/Sprzedam to jest jakby integralna czesc i bardzo pomocna i potrzebna. Oszusci znajda sie wszedzie czy na allegro czy to na ebay.
Do gieldy i zamieszczania ogloszen nie powinni miec dostepu nowi uzytkownicy tacy co sie rejestruja tylko po to zeby dac swoje ogloszenie. Dostep moglby byc mozliwy np. po 6 miesiacach bycia na forum.. a np. przedmiot wystawiany o wartosci powyzej 100zl tylko linkiem z allegro? Byc moze przydal by sie poddzial UWAGA OSZUST ( nie mylic odrazu z tuskiem ) ;P


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2010 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 09 Kwi, 2004
Posty: 520
Skąd: Lubuskie
Gadu-Gadu: 0
Auto: A8, V8, S6, T4
Giełda powinna zostać, tylko ktoś musiał by być zalogowany conajmniej z półroku i mieć pare postów. jeśli warunkiem będzie wystawienie na allegro to nikt ie będzie wystawiał plastików po 5 zł bo to sie nie opłaci, a to właśnie takie rzeczy są najczęściej poszukiwane.

Nicki z forum rzadko pokrywają sie z tymi na allegro i rezygnując z giełdy nawet nie będzie wiadomo że ktoś kto kogoś wykręcił na allegro siedzi sobie na forum i sie śmieje że przekręcił innego forumowicza i on nawet o tym nie wie.

Może zrobić coś takiego żeby kupujący mógł ocenić sprzedawce w skali 1-5. Jek ktoś będzie niezadowolony to inni będa już o tym wiedzieli.



_________________
A8 AIR
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2010 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 29 Paź, 2007
Posty: 1075
Skąd: Pleszew
gielda to jedna z wazniejszych rzeczy na forum wiec ja bym postawil



_________________
projekt mk1
mk2 gti edtion one

www.benson-pro.pl <---- klik
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2010 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 04 Maj, 2009
Posty: 220
Skąd: Oleśnica
Gadu-Gadu: 1487178
Auto: VW Derby , Vw Golf 3
Giełda dobra rzecz .Wiele razu udalo mie sie dzieki niej kupic czy sprzedac graty . A moze by tak wprowadzic ze sprzedajacy wysyla tylko za pobraniem w celu unikniecia oszustow ktorzy nie wysylaja towaru po wplacie na konto oraz zdjecia robione tylko z data i nickiem uzytkownika forum w celu unikniecia wklejania zdjec przedmiotu ktorego stan jest gorszy niz przedstawiony lub tez nie posiadamy go w ogole , bo to chyba zaden problem napisac na kartce papieru czy kartonu date i nick :)


Offline
 Profil    1487178
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2010 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2203
Skąd: VwZone
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corrado
Zbliża się 1 Grudnia, nie komentujemy lecz analizujemy wypowiedzi użytkowników.
Giełda zostaje - na jakich warunkach dowiecie się na dniach - trwa jeszcze analiza postów użytkowników.

Dziękujemy za udział w dyskusji osobom zainteresowanym. - to była naprawdę fajna dyskusja !



_________________
VwZone.pl

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Czw 02 Gru, 2010 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2010
Posty: 1
Gadu-Gadu: 5586405
Tlen: Dani90.90@tlen.pl
Auto: Golf MKIII
A może by zrobić temat o oszustach z forum?? jest taki na forum.vwgolf.pl i dizała nieźle chociaż wiadomo na kogo uważać.


Offline
 Profil    5586405 Dani90.90@tlen.pl/" target="_blank"><!-- e --><a href=Dani90.90@tlen.pl" src="http://status.tlen.pl/?u=Dani90.90@tlen.pl&t=1" border="0" />
 
 Temat postu: Re: Dział Giełda - zmiany !
PostWysłany: Czw 02 Gru, 2010 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
Dani90 napisał(a):
A może by zrobić temat o oszustach z forum?? jest taki na forum.vwgolf.pl i dizała nieźle chociaż wiadomo na kogo uważać.

viewtopic.php?f=39&t=19996&start=0

Tylko szkoda, ze ten temat jest widoczny tylko w forum kupię :/



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 2 z 3 [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe