Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 3 [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: VwZone
PostWysłany: Sob 13 Wrz, 2008 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2203
Skąd: VwZone
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corrado
Szanowni miłośnicy Volkswagenów,

VwZone swoje początki miało w Grudniu roku 2003.
Zaczęło się to niewinnie od rozmów i kilku spotkań na parkingu Lecha przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Oczywiście na forum tuning.pl utworzona została grupa dyskusyjna dla miłośników marki Vw "VwMania", jednak to nie dało mi możliwości pełnej swobody i rozwoju. Na jednym z poznańskich spotkań uznałem że można by tą spójność jako grupy ludzi połączonych przez tuning i pasję w jakiś sposób połączyć . Decyzja zapadła by to przypieczętować tworząc interaktywną społeczność. Tak mało było miejsc gdzie można by się poznać z innymi, integrować na spotkaniach, wymieniać doświadczeniami a w końcu tkwić w tym co się lubi i poznawać rzesze ludzi która jest uzależniona od marki Vw . Poznańska grupa, na kolejnych spotkaniach coraz bardziej się integrowała, dołączały nowe osoby, powstawały wizje i pomysły. W rezultacie powstał wstępny zarys planu. Plan który przerodził się w projekt, aż w końcu powstała strona internetowa WWW.Vwzone.pl Mechanizmy podczas jej tworzenia były proste, lecz wymagały sporego zangażowania i planu rozwojowego .Przy jej tworzeniu postawiłem sobie jedno zasadnicze pytanie:

Co należy uczynić aby strona internetowa była chętnie odwiedzana?
Ekipa VwZone
Kim tak naprawdę jesteśmy?
Rozwój strony przybrał błyskawicznego tempa. Rozprzestrzenił się do kilku obszarów kraju i Europy :
- Poznań
- Wrocław
- łódź
- Gdańsk
- Leszno
- Jarocin
W późniejszym etapie
- Anglia
- Irlandia



A zatem dzięki informacją na stronie WWW.VwZone.Pl odbywały się spotkania fanatyków i pasjonatów marki Vw. Na stronie pojawiało się wciąż mnóstwo aktualnych i ciekawych informacji z dziedziny tuningu jak i koncernu Volkswagena. Osoby tworzące i prowadzące projekt to właśnie Ekipa VwZone. Do jej grupy trafiają starannie dobrane przez nas osoby, przede wszystkim takie które robią to bezinteresownie. Działa tu prosty mechanizm psychologiczny, motywacja poprzez przyczynienie się do rozwoju. Każdy z nas odpowiada za szereg operacji związanych ze stroną. Dziś nasz zespół „Ekipa VwZone” liczy 37 osób. Każdy z nas jest indywidualistą a mimo to wspólnie tworzymy naprawdę świetny projekt. Ulega to wciąż zmianie, jedni są od roku 2003 po dzień dzisiejszy, inni odchodzą z różnych powodów. Wciąż jednak dobieramy takich ludzi by realizować pkt. projektu. Kilka z nich może całkowicie zmienić oblicze na bardziej pozytywne. Jednakże jest to rozłożone na najbliższe kilka lat. A więc bez tych zaufanych, kreatywnych pasjonatów nie rozwijalibyśmy się.
Ekipa VwZone to właśnie my!!!!!

Minęło sporo dni dlatego zwracam się do was z zapytaniem :

Co sądzicie na temat projektu VwZone

Czego wam brakuje?
Co wam nie odpowiada?
Co chcielibyście zmienić?
Czekam na wszelką krytykę i sugestię.

Należy też pamiętać że nigdy nie byliśmy...nie jesteśmy i nie będziemy żadnym klubem czy stowarzyszeniem. VwZone jest dla indywidualistów od nikogo nic nie oczekujemy :)



_________________
VwZone.pl

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
Zrzeszenie pewnej grupy ludzi o podobnym spojrzeniu na dany temat bo tak pozwolę sobie określić to, czym wg mnie jest VW Zone. Dla mnie osobiście VW Zone to miejsce, gdzie poznałem masę ciekawych postaci, z którymi mogę wymieniać swoje spostrzeżenia w dziedzinie, w której się odnajduje - VW oraz wszystko co się pod tym pojęciem ukrywa.

Jestem również świadom faktu, że w przypadku kiedy będę potrzebował jakiejkolwiek pomocy w tym temacie, zawsze znajdzie się ktoś, kto mi pomoże i to mi się bardzo w tym projekcie podoba. Zrzeszył on, zebrał w jedną całość sporą ilość osób, których zamiłowaniem są VW i ich wszelkiego rodzaju modyfikacje. Podoba mi się częste zaangażowanie użytkowników w życie danego projektu, mimo, iż nie są jego autorami. Równie zależy każdemu użytkownikowi jak i autorowi na pozytywnym efekcie budowy projektu. Następną kwestią jest zaangażowanie ludzi w sam projekt VW Zone, bo to ludzie stworzyli, tworzą i będą tworzyć ten projekt. Gdyby nie włożona bezinteresownie praca ludzka, projekt nie trzymałby się niczego. Praca moderatorów, którzy dzielnie dbają o porządek forum, aby nie zrobił się totalny bałagan, co wpływa na przejrzystość forum, a co za tym idzie, łatwość w znalezieniu potrzebnych informacji na dany temat.

Czego mi brakuje? Zlotów - prawdziwych zlotów insygnowanych logiem VW Zone. Powstające projekty dają przykład innym, jednakże naklejka na szybie informująca o zrzeszeniu, stronie internetowej itp, w pełni nie zachęca do jak najszybszego zarejestrowania się, zaprezentowania się itd itd, z racji na mnogość stowarzyszeń, klubów, zgrupowań o podobnej tematyce. Moim zdaniem przydałoby się właśnie takie ożywienie projektu VW Zone, poprzez cykl stałych imprez, dzięki którym VW Zone byłoby rozpoznawane w kraju i za granicą oraz ściśle kojarzone z tym co najlepsze, bo w końcu na podstawie wielu sugestii, porad, zaangażowania, chęci i wzajemnej pomocy powstają projekty, które budzą szacunek praktycznie wszędzie, gdzie tylko mają okazję się pojawić.

Zasmuciła mnie ostatnimi czasy również kwestia, rejestrowania się coraz to młodszych użytkowników, którzy przepraszam, że to powiem ale psują dobre imię projektu VW Zone. Ich nader spore zaangażowanie w życie forum internetowego, które nie wnosi niczego pozytywnego, ani wartościowego, gdyż owe zaangażowanie jest czystym Spamem i nabijaniem sobie cyferek w statystykach, by się dowartościować i nieudolnie próbować wzbudzić respekt do swojej osoby wśród innych użytkowników forum. Jestem za wprowadzeniem zasady rejestracji użytkowników od 18tego roku życia, by chociaż po części uniknąć sytuacji typu spam, czy zachowań rodem z przedszkola. Owszem, sam rejestrowałem się przed ukończeniem 18tego roku życia, jednakże starałem się zaprezentować z jak najlepszej strony i na jak najwyższym poziomie. Dziś nie muszę się już obawiać - zaprezentowałem swoją osobę, zaangażowałem się, jestem rozpoznawalny na VW Zone i liczy się też moje zdanie.

Ogólnie podsumowując projekt VW Zone to inicjatywa samo napędzająca się. Ogrom ludzi tworzących to zrzeszenie jest siłą napędową, która poprzez przekazywanie informacji rozwija ten projekt. Są rzeczy które można zmienić i je powyżej wyszczególniłem, do reszty nie mam prawa mieć absolutnie żadnych zarzutów. Innymi słowy cieszę się, że dnia 6.01.07 postanowiłem zarejestrować się na forum internetowym. Decyzja była słuszna, o czym bardzo szybko się przekonałem i nie żałuje jej ani przez chwilę.

Chciałbym tutaj z miejsca podziękować wszystkim ludziom, których miałem okazję poznać. To dzięki Wam spędziłem mile czas na zlotach, spotach, na forum oraz mogłem i mogę nadal nauczyć się czegoś konstruktywnego.

To by było na tyle ;)


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 07 Sie, 2007
Posty: 136
Skąd: Świebodzice
Komar_Boston napisał(a):
Jestem za wprowadzeniem zasady rejestracji użytkowników od 18tego roku życia, by chociaż po części uniknąć sytuacji typu spam, czy zachowań rodem z przedszkola.

Dobra myśl, szkoda tylko że nie mam 18 lat... niee Można zrobić inaczej, wszyscy sie rejestrują, ale gdy ktoś jest wyjątkowo upierdliwy, to ban z miejsca, bez zbędnych ostrzeżeń itp... Przecież podczas rejestracji mogę podać, że mam 26 lat - przecież nikt tego nie zweryfikuje ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
Czyki napisał(a):
Komar_Boston napisał(a):
Jestem za wprowadzeniem zasady rejestracji użytkowników od 18tego roku życia, by chociaż po części uniknąć sytuacji typu spam, czy zachowań rodem z przedszkola.

Dobra myśl, szkoda tylko że nie mam 18 lat... niee Można zrobić inaczej, wszyscy sie rejestrują, ale gdy ktoś jest wyjątkowo upierdliwy, to ban z miejsca, bez zbędnych ostrzeżeń itp... Przecież podczas rejestracji mogę podać, że mam 26 lat - przecież nikt tego nie zweryfikuje ;)


W tym kraju z uczciwością jest pewien problem to fakt... niemniej jakieś tam zasady być powinny... ;)


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lip, 2008
Posty: 2623
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 5
Auto: MK2 2.0 16V, BMW 5 E39 Touring
Dzięki vwzone zarazilem się w vwejach i jak dla mnie jest to najlepsze forum o vw !! jest tu wielu wspanialych ludzi, którzy zawsze pomogą, poradzą itd :) Ciesze sie, ze ktos kiedys wpadl na taki pomysl zeby stworzyc to forum i stronę...
A co chcialbym zmienic? moze dział Projekty czasem się zastanawiam na jakiej zasadzie samochody są przenoszone z działu Garaz do Projekty niektóre bryki w "Garażu' zasluzyly na wyzyszy stopien.. Poza tym czasem mam wrazenie, ze to gdzie dany samochód się znajduje to po prostu kwestia znajomości no może poza zaawansowanymi bo tam to już jest najwyższa półka, nie mam zastrzeżeń)


Offline
 Profil    5
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2008 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
Komar_Boston napisał(a):
Jestem za wprowadzeniem zasady rejestracji użytkowników od 18tego roku życia, by chociaż po części uniknąć sytuacji typu spam, czy zachowań rodem z przedszkola.

Ojjj mylisz się... Kilka lat temu, a dokładniej 5 lat temu szukałem jakiegoś klubu / zrzeszenia fanatyków VW... Wszystkie kluby właśnie miały ściśle określony regulamin i pkt. o tym że trzeba mieć ukończone 18lat i uiścić przymusowe opłaty na utrzymanie itd... Aż do momentu kiedy znalazłem VwZone. Darmowa rejestracja na stronie, rozbudowane i żywe forum! Aż mi się oczka zaświeciły... Myślę, że to zły pomysł i trzeba dać młodym również taką możliwość, poza tym co to za problem podać inną datę przy rejestracji?



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2008 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
sundecade napisał(a):
A co chcialbym zmienic? moze dział Projekty czasem się zastanawiam na jakiej zasadzie samochody są przenoszone z działu Garaz do Projekty niektóre bryki w "Garażu' zasluzyly na wyzyszy stopien.. Poza tym czasem mam wrazenie, ze to gdzie dany samochód się znajduje to po prostu kwestia znajomości no może poza zaawansowanymi bo tam to już jest najwyższa półka, nie mam zastrzeżeń)


Samochody do dzialu garaz sa przenoszone na zasdzie nominacji w osobnym temacie + rozwazane miedzy czlonkami ekipy ( nie ma w tym zadnego kolesiostwa). Staramy sie przenosic samochody ktore wyszly poza wymiane lamp , kol i innych dooperelkow .Nie ma problemu, jak widzisz kogos projekt godny przeniesienia , zawsze mozesz go nominowac . Ja wiem ze sa tam samochody ktore juz dawno powinny byc wyzej , jednak przeniesienie wymaga wspolpracy z uzytkownikami ( a ci niestety nie chca wspolpracowac ).
Jak wiecie jest regulamin , ktory jasno okresla jak powinien wygladac 1 post . Sporo projektow bylo zalozonych przed jego powstaniem , ale chcemy zeby te tematy naprawde mialy rece i nogi . Nawet nowym uzytkownikom nie chce sie poprawnie opisac swojego auta ( czego zupelnie nie rozumiem) , takze niektore tematy pewnie jeszcze na dlugo ( badz na zawsze ) pozostana w dziale garaz .( nie moja wina )

Komar_Boston napisał(a):
Jestem za wprowadzeniem zasady rejestracji użytkowników od 18tego roku życia, by chociaż po części uniknąć sytuacji typu spam, czy zachowań rodem z przedszkola


Ja jestem przeciwny . Jezeli uwazacie ze ktos nadmiernie spamuje lub pisze nie na temat , to zawsze mozecie wcisnac "zglos ten post do moderatora lub administratora" .W koncu po to jest moderacja zeby sobie radzic z takimi przypadkami



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
archie napisał(a):
Komar_Boston napisał(a):
Jestem za wprowadzeniem zasady rejestracji użytkowników od 18tego roku życia, by chociaż po części uniknąć sytuacji typu spam, czy zachowań rodem z przedszkola


Ja jestem przeciwny . Jezeli uwazacie ze ktos nadmiernie spamuje lub pisze nie na temat , to zawsze mozecie wcisnac "zglos ten post do moderatora lub administratora" .W koncu po to jest moderacja zeby sobie radzic z takimi przypadkami


Dobra to w tym układzie jestem za zbanowaniem liexa no_coment Sorry za OT


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 12 Gru, 2008 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 05 Lip, 2008
Posty: 6
Skąd: Szczecin
Witam. Jestem początkującym uzytkownikiem tego forum, ale brakuje mi tutaj jednej rzeczy a mianowicie tematów dotyczacych polecanych i niepolecanych warsztatów i sklepów z częściami do naszych autek. Każdy z nas coś kupuje, naprawia i dobrze by było sie tym podzielić z innymi.
Pozdrawiam


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 12 Gru, 2008 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 364
Skąd: Sieradz
Gadu-Gadu: 0
Auto: Gofer mkII 1.8 GTI_KR
archie napisał(a):
Ja jestem przeciwny . Jezeli uwazacie ze ktos nadmiernie spamuje lub pisze nie na temat , to zawsze mozecie wcisnac "zglos ten post do moderatora lub administratora" .W koncu po to jest moderacja zeby sobie radzic z takimi przypadkami


Ja jestem tego samego zdania co Archie. Ja w głowie VW mam od dziecka i od dziecka marzyłem o pierwszym aucie (mk2 oczywiście :P). Jestem na tym forum bo mi się bardzo podoba atmosfera stworzona przez założycieli forum i reszte forumowiczów. Pozatym jak wcześniej już było powiedziane dość szybko zawsze jeden drugiemu pomaga jeśli jest w stanie.
Jeśli chodzi o spamowanie to są działy gdzie można się wygadać o pierdołach a posty lub tematy i tak nie są naliczane. Jeśli ktoś gdzieś będzie przesadzał ekipa z obsługi forum się tym zajmie.

Temat z polecanymi warsztatami i częściami mi się podoba :). Ale dorzucił bym do tematu firmy zajmujące się zwiększaniem mocy w autach (mechanicznie i elektronicznie) i do tego jakieś hamownie, poprostu żeby temat był obszerniejszy.



_________________
mk2 1.8 GTI_KR - http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=34509


VWigwamy Pleszew: 2009,
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 13 Gru, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 23 Wrz, 2005
Posty: 161
Skąd: Skarzysko Kam i Krak
nabijanie postów mozna bardzo prosto rozwiazac, zlikwidowac licznik i zastapic go czasem spedzonym na forum i problem spamu zniknie

jestem tu 4 lata(rok na innym nicku) i musze powiedziec ze wczesniej atmosfera była lepsza, porobił sie troche podział na lepszych i gorszych, na ziomali i takich z ktorymi nie warto gadac. Czasami wyglada to tak jakby forum było dla osob z banerem ekipa vwzone. Oczywiscie nie chce nikogo obraic bron boze, ale czasami tak to wyglada.
Czesto widze krzywe posty starszych uzytkowników w stosunku do poczatkujacych, albo wysmiewcze posty tych co maja duza wiedze i sie nabijaja z tych ktorzy zadaja proste pytania
I mysle ze to sie powinno troche zmienic poprostu wiecej pokory i wspolpracy.

a teraz jakies tam moje pomysly:

mogłaby sie pojawic czesc z podzialem na wojewodztwa co by pomoglo poznac sie osobom z tych samych rewirow, jakies spoty, zloty zeby nazwa vwzone.pl była bardziej rozpoznawalna

przydałoby sie tez wydzielenie w technicznych działu LPG bo w obecnym temacie ciezko cokolwiek znalesc

fajnie by było aby pojawil sie tez dział odnoszacy sie do prawa, dokumentów, ubezpieczen i innych papierow dotyczacych aut

i to chyba tyle co mam do powiedzenia i do zaproponowania

ogolnie wielki szacunek dla założyciei i prowadzacych strone bo zdaje sobie sprawe ile to kosztuje pracy i czasu, o organizowaniu kasy nie wspominajac


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 13 Gru, 2008 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
musze powiedziec ze zgadzam sie z opinia zajac-aGT

do tego dopislam bym CHAMSKIE czasami bardzo CHAMSKIE teksty/podteksty w stosuknku do osob co preferuja styl inny od ,,niemieckiego,, czy ,,kultu,, (nie jest to strona ,,niemieczone czy kultzone tylko vwzone i jak slogan mowi ,,polaczyla nas pasja,, a nie polaczyl na niemiecki styl - nie wazne czy jest dobre auto czy nie ale trzeba zjechac goscia bo ma inny poglad - na razie przymykam oko ale jak to sie nie zmieni to osobiscie konsekwencje bede wyciagal (nawet ostatnio zareagowalem , kto czytal ten wie o co poszlo) , moze nie regulaminowe ale ,,osobiste,, a upierdliwy potrafie byc i potrafie doczepic sie srubki ktorej nie widac - krytyka moze a nawet powinna byc ale z umiarem , jesli jest ostra to pokaz ze masz cos lepszego



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 13 Gru, 2008 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
Andy P napisał(a):
dotyczacych polecanych i niepolecanych warsztatów i sklepów z częściami do naszych autek


tiaaa . Widzialem takie tematy na innych forach . Jedno wielkie bluzgu bluzgu . Ile uzytkownikow , tyle opinii i tyle . Chcesz znalezc jakas firme otwierasz zolta ksiazke i szukasz numeru , na forum zrobi sie tylko bagno , lub bedzie pelno postow uzytkownikow ktorzy dopiero co sie zalogowali

Cytuj:
Czesto widze krzywe posty starszych uzytkowników w stosunku do poczatkujacych, albo wysmiewcze posty tych co maja duza wiedze i sie nabijaja z tych ktorzy zadaja proste pytania


chyba za malo w technicznym siedze , bo w projektach tego jakos nie wiedac ( chyba ) , moze tylko to co napisal krzyh .



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 13 Gru, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 23 Lis, 2005
Posty: 3269
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk2
Cytuj:
Czesto widze krzywe posty starszych uzytkowników w stosunku do poczatkujacych, albo wysmiewcze posty tych co maja duza wiedze i sie nabijaja z tych ktorzy zadaja proste pytania

Jeśli chodzi o Techniczny, że komuś z dużą wiedzą zdarzyło się być nieuprzejmym w stosunku do innych, to jest taki jeden forumowicz, wiem o kogo chodzi i od jakiegoś czasu jego wypowiedzi są uważnie obserwowane przeze mnie.

zajacGT napisał(a):
przydałoby sie tez wydzielenie w technicznych działu LPG bo w obecnym temacie ciezko cokolwiek znalesc

W pierwszej kolejności temat zostanie przejrzany i zmoderowany, trzeba pamiętać, ze został założony z zamierzchłych czasach.



_________________
Projekt!Klik
Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 26 Lip, 2006
Posty: 478
Skąd: Kalwaria Z.
zajacGT napisał(a):

mogłaby sie pojawic czesc z podzialem na wojewodztwa co by pomoglo poznac sie osobom z tych samych rewirow, jakies spoty, zloty zeby nazwa vwzone.pl była bardziej rozpoznawalna



mialem dokladnie taki sam pomysl, wydzielenie takich grup regionalnych czy tez wojewodzkich w ramach vwzone byloby dobra inicjatywa, ja np mieszkajac w malopolsce nie mam zadnego regionalnego forum o vw



_________________
www.vagmalopolska.pl
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 3 [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe