Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 6 z 8 [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Czy jesteś za tym by ludzie z forum decydowali o przyjęciu na strone nowego użytkownika?
Tak  59%  59%  [ 45 ]
Nie  41%  41%  [ 31 ]
Razem głosów : 76

Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 28 Lut, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 16 Kwi, 2004
Posty: 191
Skąd: Środa Wlkp
B_O_N_K napisał(a):
KASKA napisał(a):
ale nikt jak narazie nie zastanowił sie ani nie zapytał kto i w jaki sposób utrzymuje serwer,kto pracuje nad strona itp


I tu się mylisz, bo rozmawiałem o tym z Yamschą... i to kilka razy... i było to jeszcze przed zbiórką na serwer... ;)

PozdróVWka ;)


Moze zle mnie zrozumiałes,chodziło mi ze na forum publicznie nikt nie przejał sie za bardzo generalnie tym faktem,tylko czesto kazdy potrafi krzyczec,a mało co robic.Bardzo sie ciesze ze jednak ktos wykazuje zaangazowanie to naprawde fajnie :ok:



_________________
ASO Citroen Musielak on Facebook
Fanpage 27 SQUAD
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 28 Lut, 2006 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
A może zapłata poprzez SMS?



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 28 Lut, 2006 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
KASKA napisał(a):
B_O_N_K napisał(a):
KASKA napisał(a):
ale nikt jak narazie nie zastanowił sie ani nie zapytał kto i w jaki sposób utrzymuje serwer,kto pracuje nad strona itp


I tu się mylisz, bo rozmawiałem o tym z Yamschą... i to kilka razy... i było to jeszcze przed zbiórką na serwer... ;)

PozdróVWka ;)


Moze zle mnie zrozumiałes,chodziło mi ze na forum publicznie nikt nie przejał sie za bardzo generalnie tym faktem,tylko czesto kazdy potrafi krzyczec,a mało co robic.Bardzo sie ciesze ze jednak ktos wykazuje zaangazowanie to naprawde fajnie :ok:


Spoko ;) Myślę że Cię rozumiem i dobrze zrozumiałem o co Ci chodziło ;) A napisałem to na pewno nie złośliwie oraz nie po to aby Ci "dogryźć" - po prostu chciałem pokazać że są "ludki" (przynajmniej jeden ;) ) którzy wiedzą że strony, a tym bardziej forum, nie wystarczy "włączyć" i wszystko będzie robiło się samo, tylko trzeba poświęcać temu sporo czasu i pracy... no i jakby nie patrzeć... pieniędzy.

PozdróVWka ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 28 Lut, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 15 Lut, 2006
Posty: 140
Skąd: Wrocław
Gadu-Gadu: 1654445
Auto: mk2 GTI 16V ABF
mk3 cabrio HighLine
Witam,
Dołącze sie do dyskusji.
Jestem nowym userem chcącym zamieścić kilka fotek swojego golfika:)) i otrzymać kilka opini posiadaczy vw na temat tego co robie ze swoim mkII! Zdecydowanie jestem za odrzuceniem proponowanej selekcji. Powody były jush podawane i w zupełności sie z nimi zgadzam. Natomiast opłaty TAAK !! Roczne składki powinny być OK's co powinno uzdrowić forum.
PozdraVWiam


Offline
 Profil    1654445
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 01 Mar, 2006 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 07 Sie, 2004
Posty: 95
Skąd: LDZ
ak47dexter napisał(a):
nie kumam jak ktos moze sie przywalac do czyjegos podpisu??
jakbym napisal ze kocham Matke Terese z Kalkuty to tez by byly spinki i wszechobecny smiech...
sa ludzie i ludzie. nie kazdy musi rozumiec co inny chce przez slowa wyrazic, panowie Lucius Snow, Ludvik, Wiater i Spy "cos tam" najwyrazniej nie rozumieja, za co im szczerze wspolczuje.

jak dla mnie koniec tematu.
i bardzo prosilbym w/w panow o nie pisanie kolejnych zaczepek slownych pod moim adresem, bo raz, ze szkoda miejsca na serwerze na spam, dwa, nie mam juz ochoty z wami polemizowac skoro wszystko wyjasnione, a trzy szkoda po prostu czasu na bzdury.

A ja jednak napisze.

Po:
1. Współczuj Sobie nie mi
2. Nikt z nas (Ludi, Lucius, Wiater czy też ja) w podpis nie wpisał, że jest pier...... elitą.
3. skoro uważasz się za eliciarza, a innych traktujesz z pogardą to uważam, że to forum to nie miejsce dla Ciebie.
4. w przeciwieństwie do Ciebie wpłaciłem na serwer i na dniach zrobie to po raz drugi i moge pisac tyle postów ile mi się jawnie podoba
5. ja mam dużo wolnego czasu nawet na bzdury
6. bardzo mi przykro, że nie czujesz się urażony moim poprzednim postem, bo pisząc go chciałem w jakimś stopniu Cię urazić.
7. może staraj się formułować swoje "złote myśli" i "podpisowe złote myśli" w sposób bardziej czytelny dla wszystkich, a wtedy może unikniemy wielu nieporozumień.

To chyba wszystko co miałem do powiedzenia na ten temat.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 01 Mar, 2006 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 17 Wrz, 2005
Posty: 23
Skąd: WKZ
W sumie zaglosowalem na tak, ale po przeczytaniu wszystkiego jestem zdecydowanie za NIE.

Zyty napisał(a):
Yamasha ma racje .. tylko że jest wiele osób które ... doprowadzają swe auto do orginału !! a nie koniecznie Tuningu !! i mimo wszystko pakują dużo hajsu w auto !! i swego wolnego czasu !! :-D :-D

No wlasnie...


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 07 Sie, 2005
Posty: 74
Skąd: Kattowitz
Gadu-Gadu: 0
Auto: vw passat b3 2.8 VR6
VW GOLF II 1.8 RP
a obecnie PASSAT B4 1,9 TDI AHU
obecnie fiat 126 elx RUSTY :)
spychu napisał(a):
ak47dexter napisał(a):
nie kumam jak ktos moze sie przywalac do czyjegos podpisu??
jakbym napisal ze kocham Matke Terese z Kalkuty to tez by byly spinki i wszechobecny smiech...
sa ludzie i ludzie. nie kazdy musi rozumiec co inny chce przez slowa wyrazic, panowie Lucius Snow, Ludvik, Wiater i Spy "cos tam" najwyrazniej nie rozumieja, za co im szczerze wspolczuje.

jak dla mnie koniec tematu.
i bardzo prosilbym w/w panow o nie pisanie kolejnych zaczepek slownych pod moim adresem, bo raz, ze szkoda miejsca na serwerze na spam, dwa, nie mam juz ochoty z wami polemizowac skoro wszystko wyjasnione, a trzy szkoda po prostu czasu na bzdury.

A ja jednak napisze.

Po:
1. Współczuj Sobie nie mi
2. Nikt z nas (Ludi, Lucius, Wiater czy też ja) w podpis nie wpisał, że jest pier...... elitą.
3. skoro uważasz się za eliciarza, a innych traktujesz z pogardą to uważam, że to forum to nie miejsce dla Ciebie.
4. w przeciwieństwie do Ciebie wpłaciłem na serwer i na dniach zrobie to po raz drugi i moge pisac tyle postów ile mi się jawnie podoba
5. ja mam dużo wolnego czasu nawet na bzdury
6. bardzo mi przykro, że nie czujesz się urażony moim poprzednim postem, bo pisząc go chciałem w jakimś stopniu Cię urazić.
7. może staraj się formułować swoje "złote myśli" i "podpisowe złote myśli" w sposób bardziej czytelny dla wszystkich, a wtedy może unikniemy wielu nieporozumień.

To chyba wszystko co miałem do powiedzenia na ten temat.


BARDZO prosilbym jakiegos moda o interwencje!!
spiecie dawno zazegnane, [prawie]wszyscy rozeszli sie w pokoju, z poklonem do pasa i usmiechem na ustach,ale jak widac niektorzy chyba nie dorosli do pewnych spraw.
troche pokory synu!
nie sztuka sie klocic! sztuka jest sie godzic, w normalny i co najwazniesze - dorosly - sposob, czego ty najwyrazniej jeszcze nie potrafisz.
mozna miec tylko nadzieje, ze przyjdzie Ci to z czasem.
pozdrawiam.[/b]



_________________
picture me rollin'
gdybym nie wiedzial, ze to glupota, uznalbym, ze to prowokacja!
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 19 Lip, 2005
Posty: 1037
Skąd: Tychy
Gadu-Gadu: 6854187
Auto: VW GOLF II GTD & VW PASSAT B5 FL VARIANT
Spokuj mi tu ]:->


Offline
 Profil    6854187
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 07 Sie, 2005
Posty: 74
Skąd: Kattowitz
Gadu-Gadu: 0
Auto: vw passat b3 2.8 VR6
VW GOLF II 1.8 RP
a obecnie PASSAT B4 1,9 TDI AHU
obecnie fiat 126 elx RUSTY :)
usiadziemy, ]:-> , pogadamy... :ok:



_________________
picture me rollin'
gdybym nie wiedzial, ze to glupota, uznalbym, ze to prowokacja!
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Bez napinki panowie cfaniak

I nie zapominajcie jednego: VWzone - połączyła nas pasja ;)

PozdróVWka ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 07 Sie, 2004
Posty: 95
Skąd: LDZ
ak47dexter napisał(a):
BARDZO prosilbym jakiegos moda o interwencje!!

Poprostu zachowujesz się jak dziecko: "zabrano dziecku zabawki i leci z płaczem do mamy". Mod już zainterweniował zanim napisałeś to zdanie, dlatego ten post będzie wyglądał jak wygląda.
ak47dexter napisał(a):
spiecie dawno zazegnane, [prawie]wszyscy rozeszli sie w pokoju, z poklonem do pasa i usmiechem na ustach,ale jak widac niektorzy chyba nie dorosli do pewnych spraw.

Na forum może i tak było, jednak bardzo się mylisz pisząć, że wszyscy rozeszli się z pokłonem do pasa i uśmiechem na ustach.
ak47dexter napisał(a):
troche pokory synu!

Nie jestem Twoim synem. I prosze, żebyś tak do mnie nie pisał.
ak47dexter napisał(a):
nie sztuka sie klocic! sztuka jest sie godzic, w normalny i co najwazniesze - dorosly - sposob, czego ty najwyrazniej jeszcze nie potrafisz.
mozna miec tylko nadzieje, ze przyjdzie Ci to z czasem.

Bardzo mi przykro, że Cię zawiodłem. Jednak potrafie więcej niż Ci się wydaje na chwile obecną, a godzić się to już napewno, tylko nie wziąłeś pod uwage jednego, że ja nie mam ochoty się z Tobą godzić.


Jak chcesz coś jeszcze sobie wyjaśniać to zapraszam na priv albo gg. I na przyszłość prosiłbym Cię o nie proszenie modów i adminów, o dawanie banów czy ostrzeżeń, bo Oni sami wiedzą kiedy i komu dać, i sami potrafią uznać co kwalifikuje się na bana a co nie.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lut, 2005
Posty: 214
Skąd: Jaworzno
ok wszystko wyjasnione, reszte zalatwicei sobie na gg :)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 07 Sie, 2005
Posty: 74
Skąd: Kattowitz
Gadu-Gadu: 0
Auto: vw passat b3 2.8 VR6
VW GOLF II 1.8 RP
a obecnie PASSAT B4 1,9 TDI AHU
obecnie fiat 126 elx RUSTY :)
gdybym nie wiedzial ze to glupota, uznalbym, ze to prowokacja.



_________________
picture me rollin'
gdybym nie wiedzial, ze to glupota, uznalbym, ze to prowokacja!
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 07 Sie, 2004
Posty: 95
Skąd: LDZ
ak47dexter napisał(a):
gdybym nie wiedzial ze to glupota, uznalbym, ze to prowokacja.

Prosiłbym Ciebie o zachowanie takich uwag dla siebie, bo nie znasz mnie i nie wiem na jakiej postawie takie coś wypisujesz. Nie zamieniłeś ze mną nawet słowa, czy to na gg czy na czacie VW Zone. A wypowiadasz się o czymś o czym nie masz wogóle pojęcia.

Jesteś na forum stosunkow krótko, bo od pół roku i śmiesz wyzywać innych od głupków.
Myślenie nie boli i jak pomyślisz zanim coś napiszesz to naprawde będzie lepiej.

Tylko czysto w kwestii wyjaśnienia tej całej sytuacji pragnę dodać, że poprostu innaczej myślimy, napisałeś to co napisałeś po czym zaistniał cały spór, nie cofnie się już tego i tyle, wstawiłem się tylko za ogółem, czyli tymi 3 osobami, które pierwsze napisały do Ciebie posty.

Tak samo jak nigdy Ty i ja nie dojdziemy do porozumienia. Bo poprostu w tym momencie moge bezpośrednio powiedzieć, że Cię nie trawie i nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać tym bardziej rozmawiać, i podejrzewam, że tak pozostanie do samego końca.

P.S.
BARDZO prosze moda o interwencje niee niee niee


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 09 Gru, 2005
Posty: 1270
Skąd: z Gangsterki
Gadu-Gadu: 0
Auto: Otwieracz do studzienek
o qrwa :oo :oo :oo :oo

co tu sie dzieje :o :o

nie mam slow..............a tak przy okazji ak47.....po co to wszystko :-D



_________________
z '' Mechaniczną pomarańczą '' się nie zaczyna!
http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=5291" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
-Vw Wittenberge 02,03
-Vw Ingolstadt treffen 01,02,03
-Woertherse 05,06,07,08,09
-Bauzen 06,07,08
-Blasen 05,06
-Luckau 05,06
-Jarocin 06,07
-Vw treffen Regensburg 02,03,04
-Vw mania 06
-Cultstyle.de Rothenburg 06,07,08
-Strefa GTI 06
-Wigvwamy Pleszew 06,07,08,09
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 6 z 8 [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe