Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [polo 9N] Skromna historia pewnego 9N.
PostWysłany: Czw 05 Lip, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 24 Paź, 2005
Posty: 24
Skąd: Szczecin
Mielm ten watek zalozyc juz dawno temu ale poprostu z lenistwa mi sie nie chcialo. Opisze tu moja polowke wraz z historia jej powstania...

Auto:

VW Polo 9N, 2003r modelowo 2004... Kupilem go gdy mial dokladnie 18 miesiecy. Wersja 3 drzwiowa BASIC ale z 4 poduchami i halogenami :) wyprodukowany w Niemczech a nie w Hiszapnii i dobrze bo z tego co widzialem u hiszpanow to naprawde jakosc jest gorsza... niestety.

Na samym poczatku moj klunkr wygladal dosc normalnie albo seryjnie.

Pierwsze co przy nim zrobilem to wsadzilem centralny zamek i alarm.

Golas wygladal tak:

Image

Nastepnie kupilem grila... Nie jest to zaden badziew z ebaja tylko orginal firmy mattig... Czlowiek od ktorego go kupowalem wyslal mi paragon nawet... a na nim cena ponad 700zl :) ale bylem zadowolony bo tanio mi sie udalo go odkupic :) Odrazu mialem mysl z pomalowaniem go... i tak sie stalo... (dyskusyjna sprawa, byla nawet awantura na forum ale jak ludzie zobaczyli na zywo w Slesinie to stwierdzili ze jednak dobrze to wyglada. A nie mowilem??? :D )

Image

dla mnie kupa...

To byl tylko wstep... Kazdy szanujacy sie tuner zaczyna od 4 kolek :) Juz przekazywalem kase koledze za jego piekne ATSy takie jak ma Polody w swoim fordzie! Szerokie jak byk i w polerke by poszly... ale moj dobry kolega sciagnol kolpak i zaczol sie smiac a ja plakac :( 5 srub... i koniec z ATSami... trzeba bylo poszukac innych... w koncu trafilem na moje kolka... BBS :D 16' 6.5cala ET43... piekny polerowany rancik!!! :) pieniadze na opony szybko sie znalazly... gumy to 215/40... i o to chodzi :)

Image

Oczywiscie jezdzic wozem drabiniastym nie bylo dobrze... bylo bardzo zle, wiec trzeba bylo zglebic szybko... i poszlo -40mm... amorki zostaly seryjne do dobicia i wlasnie jestem w trakcie kupna nowych... KONI wyszlo 2180PLN to troszke za duzo :shock: mysle nad innymi tez jakiejs lepszej jakosci... zobaczymy...

jak to wygladalo bez gleby hehe

Image Image

Nastpenie znudzily mi sie seryjne hamulce... nie byly zle ale zawsze mozna miec lepsze... i wlozylem do polo z 64 konnym silnikiem hamulce od Audi A4 tarcze na tyl. Ciezko bylo sie przyzywczic do tak mocnych hamulcow... Juz do swapa jest wszytko tylko silnik pozostal! :D

Na koniec chialem przycemnic szyby mimo ze to juz nie jest dzezi ale jednak zdecydowalem sie... mialy byc lekko przydymione ale wyszlu ciemne dalej nad tym ubolewam... oczywiscie nie sa to smoly ale jednak dla mnie za ciemne...

Audio mnie zupelnie nie interesuje... nie znam sie na tym ani troche nie slysze roznicy pomiedzy jakims dobrym sprzetem a moim hehe wiec narazie nie ruszam :)

zdjecia niektore pokradlem od kolegow z forum bo sam mam przecietny zmysl do robienia zdjec... zdjecia mieszane nowe i stare!

Image Image Image Image

aktualnie juz 2 tydzien czekam na amorki SACHSA... krotsze oczywiscie z mniejszym skokiem...


Ostatnio edytowany przez łukasik Nie 23 Lis, 2008, edytowano w sumie 4 razy


_________________
Pozwól ludziom "zachować twarz" a będą Ci wdzięczni do końca życia że ich nie upokorzyłeś...
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Lip, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
SUper tu pasuja fele z 20-sto latka :) autko mozna by ciutke wrzucic na dystansik i jeszcze glebnąć choc i tak juz jest bombowe... gratuluje gustu



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Lip, 2007 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
Qrcze znowy zatesknilem za moja 9N :(
Jak mi sie trafi jakas 1.9TDI to biore bez zastanowienia . Wiecej miejsca z przodu niz w A4 :o
No i musi tym razem byc w 3 furtkach , tak jak twoja :D



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 06 Lip, 2007 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Pią 26 Mar, 2004
Posty: 201
Skąd: Szczecin
Troche to sterczy i opona wiegachna strasznie...


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 06 Lip, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 24 Paź, 2005
Posty: 24
Skąd: Szczecin
robie 40k km rocznie i to poprostu przymus... niech sobie sterczy czasem to bardziej meskie...



_________________
Pozwól ludziom "zachować twarz" a będą Ci wdzięczni do końca życia że ich nie upokorzyłeś...
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 5 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe