Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 4 z 27 [ 405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty --hejt przede wszystkim...
PostWysłany: Pon 26 Mar, 2012 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 29 Lip, 2007
Posty: 2095
Skąd: Gummersbach / Głogów
Gadu-Gadu: 1236083
Auto: MK4 R32@3.6 FSI
Allroad @ 1.9 TDI PD+
Pocisk na fake RS bo słabo odzwierciedlają oryginał. Fake LM wyglądają bardzo podobnie do ori ale RS zdecydowanie nie. I piszę tu tylko o aspekcie wizualnym, w kwestii wytrzymałości się nie wypowiadam bo sam ma felgi przecinane na pół i spawane.

Nie wiem jak inni ale ja nie doszukuję się druta tylko wyrażam swoją opinię. Jest temat o aucie więc są i komentarze. Ale jeśli chcesz czytać same ahy i ohy spoko - ja już tutaj nie wchodzę.



_________________
Golf MK4 R32@R36 by Kuman
Offline
 Profil    1236083
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty --hejt przede wszystkim...
PostWysłany: Pon 26 Mar, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 15 Gru, 2008
Posty: 68
Skąd: Częstochowa
opony kartofle straszne psuje efekt...



_________________
Mój Golf 3 Us:)
viewtopic.php?f=98&t=75924
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty --hejt przede wszystkim...
PostWysłany: Pon 26 Mar, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 31 Paź, 2008
Posty: 651
Skąd: WPR
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf MKIII v6
Jeśli nie lubisz szczerej krytyki to po co zakładasz temat na forum ? no_coment pogódź się z tym, że jest na tym forum garstka ludzi której nigdy nie podpasuje FAKE RS... auto robi się dla siebie...oczywiście że tak. tylko i wyłącznie dla siebie i dlatego tym bardziej nie rozumiem tak wielkiego oburzenia. Inni użytkownicy tego forum wyrazili swoje opinie. Jeśli Tobie się podoba i satysfakcjonuje Cię efekt który uzyskałeś to właśnie o to w tym chodzi. no chyba, że robisz auto pod publikę...
P.S Na chwilę obecną nie porównuj swojego auta do mk3 sonica...Jeszcze nie na tym etapie.



_________________
MK3 16V by Dziku: viewtopic.php?f=98&t=44808&hilit=dziku87
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty --hejt przede wszystkim...
PostWysłany: Pon 26 Mar, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Maj, 2009
Posty: 853
Skąd: WROCŁAW
Gadu-Gadu: 6418430
Auto: mk3 GTI / Corrado/ Mazda RX8
Kuman napisał(a):
Pocisk na fake RS bo słabo odzwierciedlają oryginał. Fake LM wyglądają bardzo podobnie do ori ale RS zdecydowanie nie. I piszę tu tylko o aspekcie wizualnym, w kwestii wytrzymałości się nie wypowiadam bo sam ma felgi przecinane na pół i spawane.

Nie wiem jak inni ale ja nie doszukuję się druta tylko wyrażam swoją opinię. Jest temat o aucie więc są i komentarze. Ale jeśli chcesz czytać same ahy i ohy spoko - ja już tutaj nie wchodzę.



nie, ja lubie krytyke ale konstruktywną a nie pocisk w stylu nie bo nie albo nie podoba mi sie bo tak... Ale nikt nikogo nie zmusza do konkretnych tematów. Wizualnie? no dekielek który ma śrubkę i pochylenie elementu na rancie... wiecej roznic sie nie doszukalem


Dziku napisał(a):
Jeśli nie lubisz szczerej krytyki to po co zakładasz temat na forum ? no_coment pogódź się z tym, że jest na tym forum garstka ludzi której nigdy nie podpasuje FAKE RS... auto robi się dla siebie...oczywiście że tak. tylko i wyłącznie dla siebie i dlatego tym bardziej nie rozumiem tak wielkiego oburzenia. Inni użytkownicy tego forum wyrazili swoje opinie. Jeśli Tobie się podoba i satysfakcjonuje Cię efekt który uzyskałeś to właśnie o to w tym chodzi. no chyba, że robisz auto pod publikę...
P.S Na chwilę obecną nie porównuj swojego auta do mk3 sonica...Jeszcze nie na tym etapie.



nie porównuje- chodzi o fakt ze jak Sonic wstawial foty u siebie to były ochy i achy jak to zajebiscie usiadl a tu jak czytam ze wcale nie usiadl to dziwi mnie fakt ze w zaleznosci od auta zmienia sie opinia co do wysokosci



_________________
jest
mk3 GTI
Corrado



AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń i części- zawory, węże itp. Najlepsze ceny w PL- Kliknij!
Offline
 Profil    6418430
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty --hejt przede wszystkim...
PostWysłany: Pon 26 Mar, 2012 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Sty, 2008
Posty: 2867
Skąd: Toruń
Gadu-Gadu: 9308111
Auto: JETTA V GLI TFSI
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Czy ktokolwiek napisał Ci w temacie, że moje auto bardziej leżało, czy miało szersze kola itd? bo ja nie zauważyłem... więc kompletnie nie rozumiem nawiązania do mojego golfa. ??


Offline
 Profil    9308111
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty --hejt przede wszystkim...
PostWysłany: Pon 26 Mar, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Maj, 2009
Posty: 853
Skąd: WROCŁAW
Gadu-Gadu: 6418430
Auto: mk3 GTI / Corrado/ Mazda RX8
Sonic_bartek napisał(a):
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Czy ktokolwiek napisał Ci w temacie, że moje auto bardziej leżało, czy miało szersze kola itd? bo ja nie zauważyłem... więc kompletnie nie rozumiem nawiązania do mojego golfa. ??



Tu akurat wcale nie chodziło o Twojego golfa :] tylko tak jak wyżej o fakt "zejscia na air" ze w jednym temacie pisze sie ze lezy na mega glebie a tu od groma achów ze wcale nie usiadł...


Auto robie tylko i wylacznie dla siebie a forum czasem pomaga w podejsciu do pewnych rzeczy i czasem trafi sie naprawde fajny komentarz z konkret propozycją



_________________
jest
mk3 GTI
Corrado



AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń i części- zawory, węże itp. Najlepsze ceny w PL- Kliknij!
Offline
 Profil    6418430
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty --hejt przede wszystkim...
PostWysłany: Wto 27 Mar, 2012 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 15 Sie, 2009
Posty: 1419
Skąd: Toruń
Gadu-Gadu: 2187268
Auto: Polo 9N/ golf mk4 2,8v6 cabby
Bo patrząc na Golfa Sonica, tu raczej chodzi o całokształt, stąd te ochy i achy, a tu po prostu tego nie ma.
Jest jak jest, szału póki co nie ma. :]



_________________
Moja Arosa[crash] -> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=54724&start=0
Moje Polo 9N -> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=59927
Mój Golf mk4 Cabby -> http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=81505
Offline
 Profil    2187268
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty --hejt przede wszystkim...
PostWysłany: Wto 27 Mar, 2012 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
Zazwyczaj jak jest AIR to auto kładzie się na łopatki. Tutaj na dole jest obniżenie takie, że da się jeździć, a u większości tego nie ma ;) Ogólnie proponuje dokończyć projekt, zmienić opony na 10mm węższe, popracować nad glebiszczem i będzie lepiej :) Bo w Vento DonHarasionnn Edition nawet te fejki dają rade :)



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty --hejt przede wszystkim...
PostWysłany: Wto 27 Mar, 2012 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 08 Gru, 2008
Posty: 1592
Gadu-Gadu: 4633358
Auto: Golf MK3 --> Golf MK3 US 2.0 16V ABF --> Golf MK2 2.3 V5 --> Corrado 1.8T
U mnie też siedzi fake RS :) I jakoś mi to nie przeszkadza :) Ale ze spasowaniem skoro masz air mogłeś się bardziej postarać:/ A tak wg czemu twoim zdaniem lampy vento zrobione na smoked świecą źle ?? Przecież tam wg nie ingerujesz w promień świecenia ani rozpraszania więc świeci jak ori :) Tutaj za cholerą nie rozumie do czego chcesz się przyczepić ... Ogólnie jak na razie jestem na auto na NIE bo wyszedł z tego lekki festyn :/ Pozdro


Offline
 Profil    4633358
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty --hejt przede wszystkim...
PostWysłany: Wto 27 Mar, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 05 Paź, 2008
Posty: 934
Skąd: PSD
Gadu-Gadu: 0
Auto: ZZZC
widze, ze ktos tu naprawde nie potrafi przyjac krytyki na klate, troche szkoda... bo trzeba sie na nia przygotowac zakladajac na auto chinskie rsy :) i nie pisz, ze kola te roznia sie od oryginalu tylko załamaniem rantu i srubka w deklu, bo dla mnie prawdziwy rs to historia sportu i nie tylko i klasyka, a chinski rs to co? :hmm: no wlasnie :cfaniak:
dla mnie auto tez slabo lezy i nie ma wlasnie tego czegos, ale rozumiem, ze to nie konstruktywna krytyka i masz to w dupie :ok:


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty --hejt przede wszystkim...
PostWysłany: Wto 27 Mar, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Maj, 2009
Posty: 853
Skąd: WROCŁAW
Gadu-Gadu: 6418430
Auto: mk3 GTI / Corrado/ Mazda RX8
_asmo_ napisał(a):
widze, ze ktos tu naprawde nie potrafi przyjac krytyki na klate, troche szkoda... bo trzeba sie na nia przygotowac zakladajac na auto chinskie rsy :) i nie pisz, ze kola te roznia sie od oryginalu tylko załamaniem rantu i srubka w deklu, bo dla mnie prawdziwy rs to historia sportu i nie tylko i klasyka, a chinski rs to co? :hmm: no wlasnie :cfaniak:
dla mnie auto tez slabo lezy i nie ma wlasnie tego czegos, ale rozumiem, ze to nie konstruktywna krytyka i masz to w dupie :ok:



oj jestem naprawde gruboskórny jesli chodzi o krytyke bo mam swoją wizję na auto i "ktoś" z forum raczej nie jest tego zmienić, aczkolwiek jak pisałem jestem otwarty na jakieś propozycje :] Koł nie zmienie bo mi sie podobają i już- chyba ze bede mial nadmiar kasy i zadnych perspektyw co do auta... i wole naprawde chinskie RSy niż kupic ori koło ktore wcale mi sie nie bedzie podobac... bo niby keskin kt1 to co to jest? no podrobka OZ Futury. Panowie nie kazdego stać na wywalenie >5k za same felgi, o Rotiformach nie mowie bo to juz wogole jest kosmos. Chyba nie jestem taki ze interesuje mnie sportowa historia felg... maja sie podobać i tyle... :]


no nie wiem o co chodzi niektorym z "tym czyms" bo mnie zawsze brakuje czegos co jest kolejnym pomyslem i celem do realizacji. Poki co chce naciagnac nowe oponki, założyc dystans na tył i zadziałać z negatywem, zabrac sie za klape, wygluszyć do końca wnętrze, wrzucić kubły, zabudowę a pozniej sie zobaczy ;]

piwko piwko piwko



_________________
jest
mk3 GTI
Corrado



AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń i części- zawory, węże itp. Najlepsze ceny w PL- Kliknij!
Offline
 Profil    6418430
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Wto 27 Mar, 2012 
VW Zone Older
VW Zone Older

Rejestracja: Pią 12 Mar, 2010
Posty: 2032
Skąd: Rojca
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf MK2
Auto ładne ale jakojs do mnie nie przemawia:( Wiem jedno twoje stare polo było naprawe zajebiste


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Wto 27 Mar, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master

Rejestracja: Nie 19 Gru, 2010
Posty: 725
Skąd: Kutno
Gadu-Gadu: 0
Auto: jetta
MEGA KOKS ! GNIECIE ! WYKRECA I WKRECA SUTY ! KOT NIESAMOWITY !


Dajesz z tematem !





Takie komentarze byś zaakceptował ?


Moim zdaniem moi przedmówcy maja święta racje, nawet nie chodzi o te fake rs czy glebe przy air. Ale napinanie dupy przy krytycznych opiniach innych użytkownikach forum jest poprostu idiotyczne

Ps. Moje zdanie na temat auta jest takie ze wydane kasy nie mało a efekt mierny.


Pozdrawiam :ok:


Ostatnio edytowany przez sucj, Wto 27 Mar, 2012, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Wto 27 Mar, 2012 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 07 Kwi, 2009
Posty: 308
Skąd: SBL
Gadu-Gadu: 0
Auto: Polo 6n
bez przesady z tymi negatywami- dajmy skończyć koledze- a że chwali się postępami to coś złego? każdy się cieszy jak dziecko jak coś zmienia w aucie- pomimo szeregu rzeczy jeszcze do zrobienia- i chyba po to tu jesteśmy żeby się cieszyć z modzenia i brać przykład z naprawdę dobrych furaczy...

co do rsów to ja bym już zostawił ten temat- ogarnie docent auto na zicher to i chinole nie będą razić :ok:

powodzenia i bez spinki pfu



_________________
Rock'n'Low Crew

Moje Polo 6n
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [golf mk3 GTI] by Docenty
PostWysłany: Śro 28 Mar, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Maj, 2009
Posty: 853
Skąd: WROCŁAW
Gadu-Gadu: 6418430
Auto: mk3 GTI / Corrado/ Mazda RX8
radzio_hzr napisał(a):
Auto ładne ale jakojs do mnie nie przemawia:( Wiem jedno twoje stare polo było naprawe zajebiste


no do polówki mam sentyment zwłaszcza że jeszcze sporo gratów leży ^^


sucj napisał(a):
MEGA KOKS ! GNIECIE ! WYKRECA I WKRECA SUTY ! KOT NIESAMOWITY !


Dajesz z tematem !


Takie komentarze byś zaakceptował ?


Moim zdaniem moi przedmówcy maja święta racje, nawet nie chodzi o te fake rs czy glebe przy air. Ale napinanie dupy przy krytycznych opiniach innych użytkownikach forum jest poprostu idiotyczne

Ps. Moje zdanie na temat auta jest takie ze wydane kasy nie mało a efekt mierny.


Pozdrawiam :ok:


nie napinam dupy tylko napisalem ze wkurza mnie fakt ze w zaleznosci od tematu to samo koło albo "gniecie" albo pisze sie ze jest o kant dupy rozbic :)

Zarówno golf jak i polo nigdy nie były robione na jedno kopyto bo ani jakis czysty german ani cult, robie to co mi sie podoba, a po za tym żadne zmiany nie sa takie aby nie mozna było powrocić do czegoś albo zmienić...

i jeszcze raz :P nie napinam sie o to ze ktos sie nie spuszcza bo istotne jest dla mnie to ze auto MI sie podoba mniej lub bardziej, a staram sie iść do przodu a nie do tyłu :)

damianese napisał(a):
bez przesady z tymi negatywami- dajmy skończyć koledze- a że chwali się postępami to coś złego? każdy się cieszy jak dziecko jak coś zmienia w aucie- pomimo szeregu rzeczy jeszcze do zrobienia- i chyba po to tu jesteśmy żeby się cieszyć z modzenia i brać przykład z naprawdę dobrych furaczy...

co do rsów to ja bym już zostawił ten temat- ogarnie docent auto na zicher to i chinole nie będą razić :ok:

powodzenia i bez spinki pfu


komentarz powyżej opisuje dokladnie to co mam na mysli :]



moze nie przemawia bo jest nieskończone, szkło w lampach do zmiany, zrzucic bagaj dachowy,wlozyc klampki z 6n, i zrobić coś w końcu z klapa bo woła o pomste do nieba :]

a poki co jade dziś odebrać fotele i wieczorem pewnie wpadnie foto :] a i przyszedl mi już głośniczek (całkiem spory jest i dlatego bedzie zamontowany odwrotnie i sterowanie 12 kanałowe :] czekam jeszcze na alcantare i nić...

Image
Image
Image



_________________
jest
mk3 GTI
Corrado



AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń i części- zawory, węże itp. Najlepsze ceny w PL- Kliknij!
Offline
 Profil    6418430
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 4 z 27 [ 405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe