Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 16 [ 233 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [polo 6N] by Elmo --> Stickers Bomb str. 15
PostWysłany: Sob 30 Maj, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Maj, 2009
Posty: 187
Skąd: Gli(VW)ice
Gadu-Gadu: 24671701
Auto: Low POLO 6N
MODEL: POLO 6N ROCZNIK 1996
SILNIK: 1.4 AEX
MOC: 60KM
MODY POD MASKĄ: POLERKA POKRYWY ZAWORÓW, OSŁONY KOLEKTORA, ROZPÓRKA I LIFTY MASKI
ZAWIESZENIE: GWINT TA Technix
UKŁAD HAMULCOWY: TYŁ SERIA, PRZÓD SERIA( BREMBO + FERRODO)
KOŁA: Alu Borbet A w polerce + opony Continental ContiSportContact 195/40
NADWOZIE: Niebieskie lampy Hella tył, smoked lamp przednich, szeroki zderzak przód i tył, grill no emblem
WNĘTRZE: Seria + kubełki fotele i kanapa, zegary indiglo z podświetlanymi wskazówkami od golfa IV z negatywem na wyswietlaczach, gałka ze skody Octavii II
AUDIO: Sony XR-M510 + ZMIENIARKA + GŁOŚNIKI SONY XPLOOD 200 W + SKRZYNIA JBL 1260 BR 1000W + WZMAK MAGNAT HOT-ROD 1OOOW

WYPOSAZENIE:
*WSPOMAGANIE
*ABS
*KLIMATYZACJA
*2 X AIRBAG
*ELEKTRYCZNE SZYBY
*ELEKTRYCZNE LUSTERKA
*IMMOBILISER
* ITP.

PLANY:
1. Ogarnięcie felg
2. Lakier
3. Porządek we wnętrzu...wymiana pękniętych plastików na nowe, zmiana podświetlenia przełączników itp na na niebieskie, obszycie kierownicy, jak starczy kasy obszycie foteli i boczków
4. Porządek pod maską...oryginalna osłona silnika, porządek ze zbiorniczkami (prawdopodobnie pójdą w czerń), korki w złoto, obudowa akumulatora z kwasówki, dolot ze stożkiem
5. Mody na zewnątrz...wraca grill ze znaczkiem w czarnym macie, wyciągnięte zostaną nadkola, żęby koło zmieścić fajnie, wygładzony przedni zderzak, tablica z boku, byc może japan klapa, wywalenie listew bocznych, wreszcie nowy lakier.
6. Dokończenie CA...zabudowa bagażnika:)


Witam jestem tutaj nowy ale dużo dobrego słyszałem o tym forum więc chciałem pokazać też moją polóweczkę:)
Zakupiłem go zaraz po ślubie, co okupiliśmy z żonką sprzedażą kochanej, acz niesamowicie awaryjnej corsy i późniejszą sprzedażą mojego ukochanego bąka, który miał juz problemy z utrzymaniem zawieszenia ( ruda juz go jadła ostro z przodu)
Tak polo wyglądało polo niedługo po zakupie, a w zasadzie jeszcze przed rejestracją, załatwianiem papierów, briefów itp:(
Image.

Moja żona jeszcze nie była wtedy tak chętna na zmiany, bo dopiero...i to z mizernym skutkiem...zarażałem ją tuningiem. Wiele razy patrzyła na mnie wrogim wzrokiem patrząc, jak wydaję kasę na GT, Maxi Tuning itp. Ale OK piszę o POLO a nie o mojej żonie:)

Więc pierwszą modyfikacją był zakup grilla NO EMBLEM...niestety wtedy podobały mi się siatexy(teraz już nie). Autko dostało więc takowy i już powoli brałem się do reszty. Ale wiadomo...jedan wypłata, dwa dzioby do wyżywienia więc i funduszy na jakie takie mody nie było:( Oczywiście nigdy nie mogło braknąć kasy na Car Audio i w sumie szybko do polo trafiła Skrzynia JBL 1260BR z malucha i wzmacniacz Magnat HOT-rod 4000, glosniczki na tyl...teraz zaluje bo to lipa i chce zestaw separowany tylko na przód. ale gra i jest OK:)
W zasadzie od kiedy mam to POLO chciałem mieć niebieskie lampy tylne Hella. Dlugo musialem szukac na Alledrogo ale w oncu znalazłem za psie pieniądze i do polo trafiły takie lampki:
Image
a tak wyglądały juz na POLI:)
Image

29.09.2008 no i Elmo niechcacy oszpecił swoją Polóweczkę. w sumie szkody niewielkie...wjechalem corsie w ass...tak to wyglada
Image

w sumie straty niewielkie...zderzak w sumie caly tylko z zaczepu wyskoczyl, grill siatex do wymiany, ten bzdrynk wokol grilla i pod lampami do wymiany, maska lekko wyklepac, wyklepac rejestracje i zalozyc kratke na dol...niby nic a jednak:(

No i musialo sie to w koncu wydarzyc...kupilem szpule:)

BORBET 6Jx14H2 et33 po polerce...proste, ranty calutkie zreszta zobaczcie na fotkach:)
W sumie polerke poprawie i bedzie git...wszak od czegos trzeba zacząć.

Image
Image
Image
Image
Image

Dodam tylko, że moja żonka powoli zaczynała się do tego wszystkiego przekonywać.

Po niedługim czasie w moje ręce trafił gwint TA Technix.
Image
Nie jest to KW ale od czegoś trzeba zacząć. Na końcu historii zobaczycie jak osiadł:)
Szpule miałem, gwint miałem, ale nie miałem oponek. Ale przeglądając Alledrogo znalazłem aukcję Patryka z Gliwic...szybki telefon, podjechałem i tak oto stałem się właścicielem oponek Continental ContiSportContact o wybornym i jedynym słusznym rozmiarze 195/40.
Image


no i już założone...tak to wygląda...teraz tylko gewinde i bedzie lux:)


Image

Image

Image

Image

Dni mijały, robiło się coraz cieplej no i wpadłem na pomysł, żeby przydymić lampy, założyć lifty, które czekały w kuchni na coraz większej kupce gratów. Więc w długi weekend wziąłem się do pracy, efektem czego założyłem lifty maski oraz zrobiłem coś takiego jak smoked lamp przednich...
...fotorelacja:D
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Trochę już porobiłem ale dalej przód szpecił zderzak po przejściach i reszta stłuczonych elementów. Więc znów pojawiła się recepta na wolny czas w weekend i w sobotę polerowałem osłonę kolektora a w niedzielę pod blokiem wymieniłem z żoną i bratem zderzak przedni. Ubaw był niesamowity:D
Wszystko zapowiadało się sympatycznie, dopóki nie zaczeły pojawiać się niedogodności.

Image
Image
Image

Mianowicie pomijając zapieczone śruby lub ich brak, po prawie godzinie zdjąłem zderzak i halogeny ( w jednym musiałem rozwiercać dwie śrubki bo nie puszczały nawet po WD-40). I wtedy pojawił się problem, bo okazało się, że w wyniku wrześniowej stłuczki przemieścił mi się, i to sporo, przedni pas:( Miałem szczęście, bo jeden wkręt z pasa był juz w chłodnicy, ale tylko między listkami:P.

Ściągnąłem brata z autem i sprzętem i zaczęliśmy najpierw żabą prostować pas, a potem jak żaba nie dawała rady i dalej nie pasowało podjęliśmy radykalne działania. Zapięliśmy linkę do Kangura od brachola i kilkoma lekkimi szarpnięciami przywróciliśmy pasowi dawny kształt.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Potem już tylko montowanie...
Image
Image
Image

I tak to wygląda:) Ciężko było...ale warto:) Kolejny piękny weekend poświęcony mojemu skarbowi.
Image
Image

Ale to jeszcze nie koniec historii, bo następnego dnia polo miało dostać długo oczekiwana glebę.
Nie umialem spaćtej nocy, jeść następnego ranka. Wstałem, spakowałem wszystko do auta i w drogę do Będzina...nie myślałem, że ten dzień może być tak dłuuuugi:(

Po ciężkim dniu do polówki zawitała gleba i koło:) Nie mogło się naturalnie obyć bez przypałów, bo nie dało się przeszczepić poduszek z przednich amortyatorów do gwintu...powód?? zapieczona nakrętka, która nie puściła nawet molestowana pneumatem:( Więc poldolotem objechaliśmy kawał drogi i mnówstwo sklepów i kupiliśmy wreszcie odbojnice. Przy okazji chcę podziękować koledze Incognito89 i Malarzowi za wkład pracy włożony w tan projekt...zapodaje fotki:)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Dodam na koniec, że u lakiernika są zderzak szeroki na tył i listwa pod grill, a grill NO EMBLEM leży w kuchni i czeka na lepsze czasy. Mam już też fotele kubełkowe ale prałem je dziś więc jeszcze nie fociłem. Mam nadzieję, że nie zanudziłem nikogo swoją opowieścią...chętnie przyjmę wszelkie sugestie dotyczące rozwoju projektu, jak i komentarze:) pozdrawiam serdecznie


Ostatnio edytowany przez Elmo Sob 01 Sty, 2011, edytowano w sumie 8 razy


_________________
Bóg dał nam nogi po to abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie
Mój wóz viewtopic.php?f=98&t=40286
Offline
 Profil    24671701
 
 Temat postu: Re: Low POLO 6N by Elmo
PostWysłany: Sob 30 Maj, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lip, 2008
Posty: 2623
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 5
Auto: MK2 2.0 16V, BMW 5 E39 Touring
Te lampy z tyłu nie pasują moim zdaniem, ale Polo fajne :) a tak apropos.. skąd jestes bo widze blachy SGL :cfaniak: ??


Offline
 Profil    5
 
 Temat postu: Re: Low POLO 6N by Elmo
PostWysłany: Sob 30 Maj, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Maj, 2009
Posty: 187
Skąd: Gli(VW)ice
Gadu-Gadu: 24671701
Auto: Low POLO 6N
Gliwice:)



_________________
Bóg dał nam nogi po to abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie
Mój wóz viewtopic.php?f=98&t=40286
Offline
 Profil    24671701
 
 Temat postu: Re: Low POLO 6N by Elmo
PostWysłany: Sob 30 Maj, 2009 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 26 Wrz, 2008
Posty: 298
Skąd: toronto CITI
Gadu-Gadu: 0
Auto: Passat b5 fl
polo ładne ale chyba najpierw powinno byc w dziale garaz a potem w projektach albo sie myle :o


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Low POLO 6N by Elmo
PostWysłany: Sob 30 Maj, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 21 Mar, 2008
Posty: 1677
Skąd: Knurów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Cressida
załóż temat wg regulaminu viewtopic.php?t=27034 ;)

polo fajnie się prezentuje, ale jeszcze nigdy nie widziałem go w gliwicach coooo



_________________
Moj GOLF... >click<
SPOT GLIWICE >click<
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Low POLO 6N by Elmo
PostWysłany: Pon 01 Cze, 2009 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
w sumie tylko grill mi nie pasi ( no i te pincet fotek z czego czesc nie poobracanych albo jakies skarpety w sandalach :P nie wiem po co )



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu: Re: [polo 6N] by Elmo
PostWysłany: Pon 01 Cze, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Maj, 2009
Posty: 187
Skąd: Gli(VW)ice
Gadu-Gadu: 24671701
Auto: Low POLO 6N
Koszak, może źle patrzyłeś:) na strefe jeździsz??
archie, no bo to miala byc taka hstoria z modów...pisało, żeby takową napisać więc napisałem. a skarpety w sandałach to mój brat nieszczęsny, pomógł mi wtedy jak rzadko więc nie śmiej z jego stóp:D a co do grilla to jest już w kuchni grill no emblem...zeberka, tylko muszę poczekać na atrapę świeżą od lakiernika bo ta jest po stłuczce:)



_________________
Bóg dał nam nogi po to abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie
Mój wóz viewtopic.php?f=98&t=40286
Offline
 Profil    24671701
 
 Temat postu: Re: Low POLO 6N by Elmo
PostWysłany: Wto 02 Cze, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 08 Paź, 2006
Posty: 1205
Skąd: Bochnia
Gadu-Gadu: 581141
Auto: e36 touring & E28
archie napisał(a):
w sumie tylko grill mi nie pasi ( no i te pincet fotek z czego czesc nie poobracanych albo jakies skarpety w sandalach :P nie wiem po co )

hehe ześ pojechał po skarpetach grubo .......... dobre ;)
a tak na poważnie to historyjke sie fajnie czyta fotki są i co najważniejsze efekt końcowy jest naprawde godny!niema festynu jest nisko i fajnie!zadbane autko widać oby tak dalej :ok:



_________________
passat b4 kombi na gwincie
viewtopic.php?f=98&t=42425&start=270
mk1 cabrio karmann
viewtopic.php?f=98&t=76513&view=unread#unread
Offline
 Profil    581141
 
 Temat postu: Re: Low POLO 6N by Elmo
PostWysłany: Wto 02 Cze, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Maj, 2009
Posty: 187
Skąd: Gli(VW)ice
Gadu-Gadu: 24671701
Auto: Low POLO 6N
*daniel* napisał(a):
niema festynu jest nisko i fajnie!zadbane autko widać oby tak dalej :ok:


dzieki Daniel:) projekt dopiero się rozwija i jeszcze nie koniec...:) muszę coś zrobić z felgami jeszcze, no i jak skończę z zewnątrz to biorę się za wnętrze:)



_________________
Bóg dał nam nogi po to abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie
Mój wóz viewtopic.php?f=98&t=40286
Offline
 Profil    24671701
 
 Temat postu: Re: [polo 6N] by Elmo
PostWysłany: Śro 03 Cze, 2009 
VW User
VW User

Rejestracja: Pon 18 Maj, 2009
Posty: 115
Skąd: Gli(vw)ice
Gadu-Gadu: 4818909
Auto: Bylo Polo 6n:(
POLO godne uwagi tylko te tylnie lampy niepasuja ale tak pozatym :ok:



_________________
ciacho
Offline
 Profil    4818909
 
 Temat postu: Re: [polo 6N] by Elmo
PostWysłany: Śro 03 Cze, 2009 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Lut, 2008
Posty: 382
Skąd: Gli(vw)ice \ okolice
Gadu-Gadu: 5481233
Auto: polo classic
.. no no jest gruubo :-D tylko dlaczego nie mialem okazji ci jeszcze spotkac ?? gdzie dokladnie mieszkasz w gl



_________________
moj vwÓz [ viewtopic.php?t=29772&start=0 ]
Offline
 Profil    5481233
 
 Temat postu: Re: [polo 6N] by Elmo
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Maj, 2009
Posty: 187
Skąd: Gli(VW)ice
Gadu-Gadu: 24671701
Auto: Low POLO 6N
vwBureq, ul. ligonia to jest boczna daszynskiego...mozna zrobic spota kiedys")



_________________
Bóg dał nam nogi po to abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie
Mój wóz viewtopic.php?f=98&t=40286
Offline
 Profil    24671701
 
 Temat postu: Re: [polo 6N] by Elmo
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 21 Mar, 2008
Posty: 1677
Skąd: Knurów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Cressida
viewtopic.php?f=15&t=34118&view=unread#unread

zapraszamy ;)



_________________
Moj GOLF... >click<
SPOT GLIWICE >click<
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [polo 6N] by Elmo
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Maj, 2009
Posty: 187
Skąd: Gli(VW)ice
Gadu-Gadu: 24671701
Auto: Low POLO 6N
Wow...odwiedzilem, zapytalem i czekam na odpowiedź:)



_________________
Bóg dał nam nogi po to abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie
Mój wóz viewtopic.php?f=98&t=40286
Offline
 Profil    24671701
 
 Temat postu: Re: [polo 6N] by Elmo
PostWysłany: Nie 07 Cze, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Maj, 2009
Posty: 187
Skąd: Gli(VW)ice
Gadu-Gadu: 24671701
Auto: Low POLO 6N
Dziś praktycznie zakończyłem prace związane z "zewnętrzem" auta:) wieczorkiem wrzucę fotki to ocenicie...



_________________
Bóg dał nam nogi po to abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie
Mój wóz viewtopic.php?f=98&t=40286
Offline
 Profil    24671701
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 16 [ 233 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe