Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 32 [ 479 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [mk 1'77 GLS Automatic] by norus
PostWysłany: Czw 10 Wrz, 2009 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 30 Gru, 2006
Posty: 1717
Skąd: oldschoolSUICIDE
Gadu-Gadu: 0
Auto: Karmann Giha'70 & Passat B7 Variant 2.0 TDI
MODEL: Golf mk I rok produkcji 30.06.1977
SILNIK: 1,5 o oznaczeniu FB
MOC: 75 KM
MODY POD MASKA: Wymiana części eksplatacyjnych,
ZAWIESZENIE: gwintowane TA
UKLAD HAMULCOWY: seria
KOLA: orginalne stalówki poszerzone: tył 8,5", przód 8"; opony Bridgestone Potenza
175/50/13 + orginalne dekle vw polerowane
NADWOZIE: piekna seria...:)
WNETRZE: ori czarno-brązowe bez żadnych ubytków+kierownica Nardi Torino
AUDIO: orginalne radio VW + głośnik mono

Zmiany przeprowadzone: Czyszczenie całego środka, gwint, koła, odświeżenie lakieru,
czyszczenie elementów trawionych, kierownica Nardi Torino, wydech

Plany: Nie chce pisać, że plany są WIELKIE bo dla nie których to co planuje może okazać się zerowymi przeróbkami, ja natomiast wiem jak wymarzyłem sobie już dawno to autko, więc tak:
-pierwsza rzecz i podstawowa modyfikacja jak dla mnie to ogarnięcie lakieru. Z racji tego, że lakier zostaje muszę po prostu go odświeżyć.
-co do silnika...Silnik po ustaleniach zostaje w orginale póki co. Na wiosnę dojdzie wydech z kwasówki o średnicy 2" bez tłumika końcowego, lecz z orginalnym środkowym. Najprawdopodobniej zmieniony bedzie tylko gaźnik wraz z kolektorem na Zenitha 2b2 z Sirocco + wałek od EG,
-Co do wnętrza...Orginalnie jest w brązie...Wszystko zostaje. Doszła Nardi Torino, wypolerowany drążek od lewarka skrzyni automatycznej, piesek z bujaną głową..:P
-Co do szczegółów wykończeniowych to postaram się wszystko w miarę "odkurzyć" bo niektórych elementów nawet nie trzeba wymieniać...
Auto nie ma z mojej strony parcia czasowego, wszytko będę robił w miarę możliwości finansowych i czasowych. Auto zostało zakupione jako drugie "dziecko" (pierwsze moja córka :D )
Aha... Koła na najbliższy sezon to .... To co lubię najbardziej cult i na razie niespodzianka no i wiadomo gwint
HISTORIA: Moja historia z VW zaczęła się od Garbusa z '74 mojego taty, który sprzedał trabanta i kupił Garba 1303 z 1974 r.(matka go prawie z domu wyrzuciła że sprzedał młodszego i przywiózł starszego niee ). Garbus robił nie małe zamieszanie na ulicach-chrom dekle i do tego pięknie utrzymany. Później po sprzedanym z bólem serca garbusie przyszła pora na Passata B2 kombi na full opcji, czyli znów chromowane dekle, brązowa skóra, relingi itp. Świetne auto i kupa miejsca w środku, następnie przyszła pora na mk II 1,3 na pakiecie Hella, było czarne jak śmierć (poza szybami)- Szymoneck chyba jeszcze je pamięta może potwierdzić. Kolejnym VW w naszej rodzinie była IV na beżowym wnętrzu, którą już jeździłem z racji tego ,że miałem już prawko.
Na dobrą sprawę jest to mój czwarty VW( wcześniej co niektórzy pamiętają mk III). Z racji tego, że mam córkę musiałem mieć dupowóz. Padło na mkIV varianta ASZ a teraz na Passata B5 FL Varianta. Mała kobietka jest wygodna więc musi dobrze jeździć. Już od bardzo dawna chodził mi po głowie projekcik. Po obejrzeniu na wiosennej edycji Mrówek zakochałem się w dwójce G60 Puzona. Niestety jak się czegoś szuka to nie ma albo auta albo sianka. Powiedziałem sobie szukam mk I, mk II jetta/golf-nie wyżej - bo kocham oldschool. :D I tak praktycznie cały rok jeździłem i wkładałem karteczki za wycieraczki ludziom m.in. jetta mkII, golf mk II GTI, mk I '79, jetta mk I i wiele wiele aut. Już pewnego dnia miałem jechać do Rzeszowa po Jette mk II US ale dzień wcześniej wszedłem w dział sprzedam i ukazało się ogłoszenie Golf '77- Sprzedam. Moja Ania oszalała na widok zdjęć po czym powiedziała, że od niej mam zielone światło. Więc...Jeden telefon do właściciela i mówię bez pytań, że rezerwuje na 1,5 h. Chciałem zaznaczyć, że nie zadałem, żadnego pytania!! :D Po 1,15 h zadzwoniłem i mówię: jeździ?wąska lampa?nie zgnity? okey, no to wio. Pożyczka, bilet kupiony na pociąg, w pracy urlop (wszytko załatwiłem w 2,5h niee ). Po dojechaniu na miejsce, szybka akcja sianko, umowa i 250 km do domku w tempie 80km/h( bo więcej się bałem :P )I na drugi dzień po tym jak zobaczyłem ogłoszenie stał u mnie w garażu. :D
Myślę, że to tyle, jak mi się coś przypomni to dopiszę. :)
A tym czasem wrzucam trochę fotek z sesji której doświadczyłem w Mrówkach. Zdjęcia by Monika za które serdecznie dziękuję jamajama jamajama :ok:

Od strony 10 tematu WIŚNIOWĄ ZASTĄPIŁA ZIELONA

Tymczasem HISTORII ciąg dalszy i myślę zaskakujący obrót sprawy zarówno dla mnie jak i pewnie dla wielu moich przyjaciół z tego forum i nie tylko.
Mianowicie... zaczęło się wszystko od momentu w którym lookazowi powiedziałem, żeby zamówił mi blacharkę do wiśniowej z volkswarenhausa. Dostał listę i miał kupować. Ale...
I no właśnie... Tego dnia co zamówiłem u lookaza części blacharskie postanowiłem sobie wejść spontanicznie na mobile.de... No i natrafiłem na zieloną którą widziałem już jakieś 3 miesiące wcześniej ale jakoś mi tak nie zawróciła głowy... No cóż zobaczyłem ją znów i wahałem się przez kolejny miesiąc bo nie mogłem sprzedać IV no ale w końcu się udało, no i jak tylko pojawiły się jakieś perspektywy finansowe to załatwianie lawety, odmówiłem blacharkę u lookaza no i wio... Do Eging am See w Bawarii koło Passau... Przez Niemcy z Poznania wychodziło 851 km w jedną stronę...Więc kawałek, a że miałem ograniczone środki finansowe polecieliśmy przez Czechy i muszę powiedzieć ,że całkiem spoko trasa. Tak więc po przyjeździe na miejsce i godzinnej drzemce dobiliśmy targu z sympatycznym Panem Stephanem Mullerem. Do auta dostałem pełną dokumentację, wraz z gazetami tematycznymi... Cóż mogę powiedzieć... Auto jeździ jak nowe, drzwi zamykają się jak nowe, zapach w środku--->bezcenny... Orginalny udokumentowany przebieg to 61.138 km. Ostatni serwis w VW miała przy 60 000 w sierpniu 1996 roku. (Ta pomarańczowa naklejka na drzwiach kierowcy). Wkleję resztę fotek jak je porobię dzisiaj bądź jutro.

CHCIAŁBYM TUTAJ PODZIEKOWAĆ BAAAAARDZO <<LOOKAZOWI>> który bezinteresownie przejechał 900 km i bez którego ten rodzynek nie był by w kraju, u mnie... Myślałem, że tacy ludzie się już nie rodzą... SZACUN Przyjacielu... jamajama jamajama jamajama I Ty wiesz...
pijak

A tu jeszcze wspomnienie poprzedniej...
Image

Image

Image

A tu już "nowa" ZIELEŃ:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

To tyle... Na dniach dodam więcej foto, może już z małych "modów"

16.10.2010

Z nowości... Mini aktual... :D Auto udało się trochę wyczyścić w środku ale to dopiero faza wstępna. Dzisiaj zdjęłem filtr paliwa i powietrza, wyrównałem przedni zderzak, zdjęłem chlapacze, wypolerowałem drążek przekładni biegów, zdemontowałem klamkę bo jedna była czarna a mają być obydwie w pełni chromowane... Na auto wskoczyła wkońcu moja wymarzona kierownica którą już posiadałęm od pewnego czasu, wpadł także piesek z bujaną głową, orginalny katalog z sierpnia 77 no i parę stickerów od chłopaków z Wolfsgruppe, których miałem okazję gościć, wpadł także motyw przewodni, czyli duży sticker na tylną szybę: DAS ORGINAL. 1977
Teraz czekam za filtrami, olejami (do skrzyni i silnika), płynem hamulcowym i jeszcze za paroma innymi pierdołami).
Poniżej parę fotek... :D

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

No i tu fotka z momentu kręcenia filmu przez Lonka... yupii

Image

Image

Image

Image

No i zestaw: gaźnik Zenitha 2b2 od Sirocco + kolektor + wałek od EG ---> szacowany przyrost mocy w okolicach 25 koni... Natomiast czy trafi to na auto to się jeszcze zastanowię...

Image

Misja: Odświeżanie lakieru... yupii

Image

Image

Mianowicie jedynka (przy pomocy mojego taty bo ja nie mam haka) pojechała do Pana Wojtka do firmy http://www.clascar.pl yupii yupii yupii

Image

A tu już zielona na miejscu...

Image

Image

No więc tak... Auto zostało odebrane od lakiernika no i wiadomo, że za długo nie wytrzymałem i poprosiłem squokę i lonka o pomoc w założeniu gwintu...Gwint kupiony od Matiego z lowride.pl

Image

Image

Były małe problemy z górnymi poduszkami więc zamówiłem nowe. Gwint jest nie ustawiony ani nic, po prostu wrzuciliśmy go na auto a szczegóły będziemy dopracowywać jak przyjdą poduszki. Założyliśmy też rozpórkę z przodu, która jest w kolorze budy...
Auto praktycznie jest poskładane zostały szczegóły..(przedni grill jest tylko nałożony bo czekam za ori spinkami z serwisu)

Image

Image

Na tył wpadła nowa prawa lampa bo poprzednia była popękana...

Image

Zrobiliśmy też przymiarkę lonkowego Borbeta... :-D

Image

No to doszedł kolejny rarytas tj. opony... yupii

Jak co niektórzy wiedzą dorwać POTENZY w dobrym stanie to cud, bo zwyczajnie ich już nie produkują...
Natomiast Lookaz znalazł na ebayu takie coś i na szczęście udało mu się je dla mnie wylicytować... yupii yupii yupii

Image

Image

Więc tak... Koła przymierzone, ale jeszcze nieskończone... Gwint nie jest skręcony jeszcze. Auto jest na etapie dopracowywania szczegółów...

Image

Image

Image

EDIT:

No więc tak... Wpadł kolega i namówił mnie na wietrzenie jedyny... Nakręciliśmy Stupidly low Volkswagen - polish edition i zrobiliśmy parę fotek...
Auto jeszcze nie poskładane do końca-brakuje klamek i wycieraczek i tylnego zamka... Poza tym jest zakurzone i brakuje białych pasków na oponach...
Ale myślę, że i tak fajnie wyszło...

Tu filmik

http://www.youtube.com/watch?v=ZkcwMRpi ... r_embedded

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Auto dostało na Evencie :

- TOP 3 w klasie Golfa 1

- Show&Shine od Meguiar's

- Najlepiej utrzymany klasyk

A oto kilka naprawdę dobrych fotek:

Pierwsza od Patricka Hille z VWHome

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Moje ulubione... :-D

Image

Image

Image

Image

Image

I jedno od Oliviera Verhej'a z vwfanatics

Image

I jeszcze parę naprawdę uważam godnych ujęć z BBQ...

Image

Image

Image

Image

No i na koniec Borek na bujance... :D ;)

Image

nice foto by carlsson
Image

Reklama Megsa w piśmie Driver
Image

Trafił się też artykuł w GT... :D

Image

Także widzicie ,że sezon dla mnie był raczej bardzo udany... Auto zagościło na fotkach także w PVW, VWSpeed, GT, Volxzona...

Auto na chwilę obecną znowu przechodzi małe zabiegi kosmetyczne, na komorę póki co nie ma, bo są inne wydatki ale co będę mógł to porobię...

Pozdro.


Ostatnio edytowany przez norus Czw 31 Mar, 2011, edytowano w sumie 33 razy


_________________
http://www.oldschoolsuicide.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk I] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 11 Lip, 2004
Posty: 1012
Skąd: o. Gliwic
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi &VW
Ładny okaz, dobrze że trzymasz się (mniej więcej) oryginału. Będzie bryczka z klimatem.
Povwodzenia w pracach.



_________________
Nudne rodzinne kombi: viewtopic.php?f=98&t=101808&p=908601#p908601
Moje prace: https://www.facebook.com/MGTS-286027628405837
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk I] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 06 Wrz, 2004
Posty: 4665
Skąd: West Coast
Jesteś psycholem, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Auto dobrze się prezentuje, a jeszcze nie wie co je dobrego czeka ;)
Tyrana ]:->



_________________
Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 17 Mar, 2006
Posty: 256
Skąd: Warmia
Najlepszy w tym aucie jest jego kolor. :$ Pisales, ze w przyszlosci auto mialoby trafic w rece corki na 18 urodziny, wiec moze EG w dobrej koncdycji?Oldschool bedzie a i jej latwiej bedzie to ogarnac. ;)
Tak czy siak, powodzenia.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Lip, 2008
Posty: 185
Skąd: InoVWrocław
Gadu-Gadu: 0
Auto: _audi_
no no Panie ... Wyrwałeś niezłą lalunie ale przecież to już wiesz :cfaniak:
Podejrzewam,że będzie grubaśna :)

Będę tutaj często zaglądać :ok:

Pozdrawiam , życzę wytrwałości w dążeniu do ostatecznej wizji i sianka na mody !!



_________________
Połączyła nas pasja . . .

Był - viewtopic.php?f=98&t=38596&start=0


2009: VW Mrówki , Vag Event , VW Blasen
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW Moher
VW Moher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 18 Lis, 2006
Posty: 2616
Skąd: CT - Moherowo - TORUŃ
Gadu-Gadu: 4208008
Skype: SerwerLukasa
Auto: 2miejsce Show`n`Shine mk4/bora: VWMANIA 2009, Wyróżnienie za Najładniejsze Auto: Mrówki 04-06.09.2009
widziany na mrowkach


oleju łyka 10/100
mozna walic do odcinki na zimym


:]

ale i tak jest w pyte ;]
ba ba ba ba ;]


czekam co bedzie dalej piwko



_________________
s/n:49793...i twoj stary tez!
s/n:68081...do miecza!
s/n:07281...pchaj goooo!


MK IV 1.9 TDI GTI USA Moher Edyszyn - by LukasTDI
Image
Offline
 Profil    4208008 SerwerLukasa
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 13 Mar, 2009
Posty: 433
Skąd: Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 5088887
Auto: Bora, Golf mk2 CL
Widziałem na Mrówkach i muszę przyznać że naprawde dobry okaz udało Ci się wyrwać. Powodzenia w realizacji zamierzonych planów ;)



_________________
2009 : VWigwamy Pleszew, Vag Event, VW Mania, Zakończenie sezonu Mrówki...
2010 : Nowy Staw, Oldschool Suicide Party Mrówki, Vag Event, VW Mania, I Zlot Cultstyle.pl Wilcze Laski
2011 : Nowy Staw, Oldschool Suicide Party Mrówki, Vag Event, VW Mania, II Zlot Cultstyle.pl Wilcze Laski ...
2012 : Nowy Staw, Majówka Cultstyle.pl, Vag Event, III Zlot Cultstyle.pl Wilcze Laski, Slammer's Days, STS Tuning Show...

DOBREKOLOIGLEBASTYLE.PL
Offline
 Profil    5088887
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
ja bym zostawil full ori



_________________
Moje aukcje: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1082568
Dystanse na zamowienie, info gg
Golf Mk4 cabrio projekt http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=10821
Audi A3 8P OEM+ projekt viewtopic.php?f=98&t=96254&view=unread
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Sty, 2008
Posty: 2867
Skąd: Toruń
Gadu-Gadu: 9308111
Auto: JETTA V GLI TFSI
nie dziwie się Tobie że sie w niej zakochałeś bo sam zrobiłem to przez pierwsze pięć minut ;p

marzy mi sie dokładnie taka sama historia żeby kupić i powolutku sobie robić mk1 niestety puki co nie stać mnie na to ale Tobie życzę powodzenia i wytrwałości ;)

miło było poznać :ok: pzdr


Offline
 Profil    9308111
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 30 Gru, 2006
Posty: 1717
Skąd: oldschoolSUICIDE
Gadu-Gadu: 0
Auto: Karmann Giha'70 & Passat B7 Variant 2.0 TDI
djbros napisał(a):
ja bym zostawil full ori


Tak też będzie...Jedyna modyfikacja będzie dotyczyć silnika i zawieszenia...Chociaż nie mówię też na 200 %, może jeszcze się przekonam do cleanlooka 1,1...Temat motoru jest jeszcze otwarty...

krupi napisał(a):
Jesteś psycholem


Wiem... ]:->

WHT napisał(a):
wiec moze EG w dobrej koncdycji?Oldschool bedzie a i jej latwiej bedzie to ogarnac.


Nie mówię nie, temat otwarty...
Passion_Audi_Vw napisał(a):
Pozdrawiam , życzę wytrwałości w dążeniu do ostatecznej wizji i sianka na mody


Dziekować... jamajama
LukasTDI napisał(a):
oleju łyka 10/100
mozna walic do odcinki na zimym


Prawda, święta prawda... ;) ]:->



_________________
http://www.oldschoolsuicide.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
szurVWagen
szurVWagen
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip, 2005
Posty: 2522
Skąd: Kalisz
Gadu-Gadu: 5849155
Skype: ericmk2
Auto: Passat B3 Variant
Cisnij z tym parchem :)



_________________
Image
Passat B3 Klik
Nie masz jeszcze konta na stronie głównej? Rejestruj się na co czekasz.
Offline
 Profil    5849155 ericmk2
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW Zone member
VW Zone member
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 01 Lis, 2004
Posty: 2617
Skąd: Połajewo/Poznań
Gadu-Gadu: 8205732
Auto: mk1 GTI & passat b5 VR5
poza zderzakiem z mk2 to widze tu jeszcze lusterko z mk2 :)
co do zderzaka to widze, ze tyl masz bez listewek chrom, wiec jakby co mam przod bez listewek gdzies do mk1 w miare ladny stanie
tak jak gadalismy telefonicznie trzeba sie spotkac,pogadac i obadac co to za sprzet nabyles :)


Offline
 Profil    8205732
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 30 Gru, 2006
Posty: 1717
Skąd: oldschoolSUICIDE
Gadu-Gadu: 0
Auto: Karmann Giha'70 & Passat B7 Variant 2.0 TDI
squoka napisał(a):
widze tu jeszcze lusterko z mk2


Nie mówię nie... Wiem tylko tyle ,że to lusterko jest regulowane od środka orginalnie...Wszystko oczywiście działa... :D



_________________
http://www.oldschoolsuicide.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
PISTON
PISTON

Rejestracja: Czw 31 Sie, 2006
Posty: 1942
Gadu-Gadu: 0
Auto: Auto
Z lusterkiem jest dobry motyw coooo Ale kupuj lepiej miliony browarów bo będą potrzebne przy rozkładaniu wisienki ]:->


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk 1] by norus - oldschool men!
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 17 Maj, 2009
Posty: 1036
Skąd: Kali
Gadu-Gadu: 20298535
Auto: jetta a1 w limitowanej,specjalnej wersji "CEEL"
dobrze wyglada :ok:
do ogarnięcia ale wierze że będzie gutt ;)



_________________
ThE SHaKeR


R13 5
╚╬╬╝
..24
Offline
 Profil    20298535
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 32 [ 479 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe