Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 2 z 27 [ 405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 29 Cze, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 06 Wrz, 2004
Posty: 4665
Skąd: West Coast
Poza tym łatwiej jest zostawić czarny i sprawdzić jak to wygląda, bo potem i tak można przecież pomalować pod kolor, w razie jakby coś nie pasowało.
P.S.
Tu masz ciemniejszy kolor, ale możesz porównać jakby to wyglądało:
Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 29 Cze, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Masz racje ze zawsze mozna w kolor pomalowac pozniej jak co , wydaje mi sie ze dobrze bedzie , teraz czekam na urlop i juz zamówione elementy ....



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 01 Lip, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Cytuj:
moze pomozesz mi z jakimis detalami (vr6 look???)w wolnym czasie co lakiernik ?
tak podmaluje ci to co trzeba a w nocy pojde do garazu z brzeszczotem i podetne ci sprezynki :D ]:-> zbieraj frykasy na sierpien ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 28 Lip, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
Cytat:
moze pomozesz mi z jakimis detalami (vr6 look???)w wolnym czasie co lakiernik ?
tak podmaluje ci to co trzeba a w nocy pojde do garazu z brzeszczotem i podetne ci sprezynki :D ]:-> zbieraj frykasy na sierpien ;)



No to super :-D co do ciecia sprezynek to dzieki ale wolalbym jakis kit niz podcinac ..... :/ a jakies tam frykasy na sierpien beda :) z gleba sie zobaczy ...wszystko w swoim czasie , dzieki za dobre checi

Taki mały update , dzisiaj (tj 07.07.2008) przyszły nowe frykasiki do golfika , tzn. Grill ohne emblem JOM, oraz dokładka jak w VR6 , teraz czekam na sierpien (urlop) zeby to zamontowac :-D Do kompletu tez oczywiscie beda lampy przednie Hella takie jak w golfie IV oraz tak na początek aby usztywnic troche bude mysle nad kompletem rozpórek na kielichy .

[b]Fotki :[/b]

Image takie lampionki bedą na przodzie autka : Image

Pozdrawiam serdecznie ....



W sumie to tez jestem za czarnym , niebieski by pasowal jak bylyby pomalowane zderzaki, ale wole sie upewnic niz cos spieprzyc lub robic dwa razy :-) Ale i tak bede musial na zywca oblukac najpierw , ale wsparcie i rady mile widziane , w koncu co dwie (lub kilka) głowy to nie jedna :) (mimo iz autko i tak bede robil pod swoj gust) pozdrawiam


[b]Ostatnia aktualizacja :[/b]


Udało mi sie zamontowac juz dokladke zderzaka oraz polakierowac i założyc nowy grill od Joma, wyglada to tak :

Image Image

Kolejny etap to bedzie montaz przednich reflektorów :) oraz zastanawiam sie nad wydechem (koncówką) i tu mam pytania co byscie polecali? Czy zamontowac fifke z kwasówki lekko pod katem ,czy tez dac cos nowoczesniejszego , np podwójny wydech ale nie okrągły tylko prostokątny np? czekam na rady ,dzieki i pozdrówka



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 28 Lip, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
zmiany na plus :ok: zalozysz lampki i bedzie znowu lepiej,pomalu do przodu :) zamiast fifki,ja bym zalozyl podwujny wydech
Powodzenia w dalszych modach :-D


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 06 Sie, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Czesc ponownie , dzis zostal na golfie zamontowany wydeszek :) zdecydowalem sie jednak na podwójny wydech 80mm od Ultera , tak to sie prezentuje :

Image


Kolejne delikatne mody



Tuz przed Vwmania zamontowalem chromowane ramki na tablice (wiem,wiem ale mi sie podobaja) , a dzis odkleilem emblematy z tyłu autka oraz usunalem wiesniackie naklejki ktorymi ktos kiedys obkleil auto, tak wygladalo to jeszcze wczoraj :

Image Image Image

A tak wygląda teraz :


Image Image Image Image

Niejako przy okazji zmienil sie tez emblemat na tylnej klapie , z szarego na blyszczacy ]:->

Kilka fotek z lotniska w Borsku :) (jeszcze z naklejkami - dla porównania)

Image Image Image

Wiem , ze mody prawie zadne ale wklejam te fotki tak dla odswiezenia tematu , wiecej modow mam w planach ale to raczej na przyszly sezon , zobaczymy ....pozdrawiam



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 07 Sie, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 07 Sie, 2005
Posty: 908
Skąd: Jarocin VWlkp
Gadu-Gadu: 0
nie chcesz moze pozbyc sie emblematu cabriolet? :) jak by cos jestem chetny jezeli nie chcesz za niego 100000000 zl ;) w razie czego PW



_________________
[golfmk3cabby]
I :serce: Speedbumps
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 27 Sie, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
nie chcesz moze pozbyc sie emblematu cabriolet?


Sorki , ale jak na razie chcialbym zachowac go dla siebie , kiedys moze wroci na auto ...

Dzisiaj tak niejako przy okazji mycia Biedny Golfina dostał myjką po serduchu i .......prawie zmarł ałaa ałaa :< :ała: Gostek na myjni tak sie przykladal do mycia ze mimo zabezpieczenia kopułki i itp golf nie chcial za diabla odpalic ....:( (ze tez chcialo mi sie myc silnik-chodzilem na okolo golfa i klalem sam na siebie :ała: ) , ale po wydmuchaniu powietrzem sprezonym i pokreceniu rozrusznikiem wkoncu odpalil , wysechl porzadnie i wyglada ładnie :) , potem wstawie fotke silnika po myciu , bo nie zdazylem zrobic ....ale mam fotke z mycia :) (robiona telefonem) :

Image

Pozdrawiam....


Kolejny koncept na front do golfa (jak na razie sa 2 opcje) , co sadzicie :

opcja nr 1. (na dzien dzisiejszy najbardziej realna ze wzgledu na to iz praktycznie mam takie lampy w domu :-) - dzieki lakiernik :-)

Image

Opcja nr 2. - Bocanegra - podoba mi sie ale wymagała by zmiany pozostałych elementów oswietlaenia na ciemne ....aczkolwiek bardzo mi sie widzi ....



Image

czekam na opinie ....pozdro



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 06 Gru, 2007
Posty: 516
Skąd: Starogard Gdański
Gadu-Gadu: 8398782
Auto: Golf V GTI
opcja nr 2 :ok:


Offline
 Profil    8398782
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Maj, 2008
Posty: 631
Skąd: vwslask.pl
Gadu-Gadu: 5653066
Auto: golf mkI
jaknajbardziej opcja nr.2 :)


Offline
 Profil    5653066
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Opcja nr 2 faktycznie bardzo mi sie podoba , tylko co sadzicie o reszczie oswietlenia (tyl i boki)? Tez powinno chyba byc wtedy przyciemnione prawda(a mi sie ciemne lampy na tyle z tym kolorem jakos nie widza niestety ) ? Jak na razie mam wszedzie cleary ale jasne. Jednak auto juz zakonczylo sezon i bedzie stac i czekac na nowy (na moj urlop raczej) wiec mozna zaczac kompletowac jakies tam klocki i przy nastepnej okazji cos zmienic , czas pokaze co zrobie bo mam jescze kilka innych pomyslów , ale narazie zachowam je dla siebie , pozdrawiam



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 06 Kwi, 2007
Posty: 971
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 0
Auto: SuperB
papen1983, na tyl Hella black, a na przód opcja 2 ;)



_________________
viewtopic.php?f=98&t=67496 Passateri by uvwGolf !
naglebie.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 13 Wrz, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Tak w ramach aktualizacju na zakończenie sezonu letniego :[/b]

Jak na razie w tym roku golfik przeszedl drobniutkie zmiany , opisne wczesniej. Został tez przygotowany mechanicznie (zostało zrobione wszystko co było konieczne z mechaniki tak aby auto było sprawne przez cały czas i niczym nikogo nie zaskoczyło - to było dla mnie priorytetem , gdzyz najpierw auto ma byc 100% sprawne jak z fabryki, potem wygladac).

[b]Na dzien dzisiejszy zostały wymienione nastepujące podzespoły:


- Olej + filtr
- Filtr powietrza
- Pasek rozrządu
- Świece zapłonowe
- Rozdzielacz zapłonu
- Palec rozdzielacza
- Klocki hamulcowe
- Cylinderki hamulcowe (tył)
- Poduszki kolumny Mcphersona
- łącze elastyczne układu wydechowego

Ze spraw mechanicznych został jeszcze wyregulowany dach oraz szyby (po dłuzszym czasie w ulewie w kabinie pojawialy sie drobne krople wody na łączeniu dachu z szybami i słupkiem - kilka kropel , ale wkurzajacych czasem). Obecnie zostały wyregulowane szyby , ktore otwieraja sie teraz dosłownie 3mm wyzej i zostały oczyszczone i zakonserwowane uszczelki oraz dach. Tu wielkie dzieki dla mojego szwagra za pomoc z szybkami.Teraz nie ma juz najmniejszej oznaki wody w kabinie , co cieszy.

Poprawione zostało tez mocowanie boczków drzwiowych (pekniete oryginalne zaczepy - powodujące skrzypienie - teraz jest OK) .

Na dzień dzisiejszy Cabriolet jest jak na razie w stanie uśpienia (jak niedziwedz na zime) i czeka na moj kolejny urlop i sezon oraz kolejne mody, ktore na pewno go nie ominą , w tej chwili jestem w posiadaniu , oryginalnych lamp helli a'la Golf IV, niestety nie zostały one zamontowane z braku czasu. Jak na razie odpada tez koncepcja z ciemnym przodem (po czesci dlatego ze mam juz lampy a'la IV , a po troche dlatego iz po sporym poszukiwaniu oryginalnych projektorow Helli jakos nie udalo mi sie trafic zadnych ktore nie bylyby połamane lub w jakis inny sposób niesprawne , nie spodziewalem sie , ze ciezko az tak bedzie te lampy zdobyc - co nie oznacza ze koncepcja umarła...)

Do gratów jakie zostana przy najblizszej okazji wymienione moge tez zaliczyc tylną czesc wykładziny podłogowej - juz została zakupiona nowa, gdyz stara miala kilka przetarc w okolicy tunelu srodkowego . Prawdopodobnie zmienia sie tez zegary (na srebrne lub białe)- , zobaczymy co z tego wyjdzie.

Plany na przyszły sezon to przedewszystkim załozenie gwintu , załozenie bra na maske, byc moze wygladzenie zderzaków, no i chcialbym obszyc wnetrze w 2 kolory - oczywiscie skóra - nawet juz sie orientowalem w temacie i ciekawa oferte przedstawil pan Ulacha ze Szczecina, zobaczymy co z tego wyjdzie bo moze do sezonu uda sie trafic jakas np beżową skórke (kpl) kto wie ?

Jak na razie , co mi pozostało to zbieranie extrasów i $$$ na mody na przyszły sezon, gdyż golfik jak pisalem jest juz ladnie wyczyszczony , nawoskowany i czeka na nowy sezon w garazu.

Ponizej kilka ostatnich fotek


Lampy :

Image Image

Dywan (fotka z aukcji jeszcze) :

Image

A tutaj samo autko :[/b]

Image Image Image

Silniczek po czyszczeniu :

Image Image Image

[b]Tu troszke Photoshop'a :


Image Image Image

Jak na razie uwazam ze to byłoby na tyle i temat mozna niejako traktowac jako FROZEN do odwołania , jesli bedzie sie cos działo to dodam fotki lub napisze , pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez papen1983, Wto 16 Wrz, 2008, edytowano w sumie 1 raz


_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Wrz, 2008 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
papen1983 napisał(a):
gdzyz najpierw auto ma byc 100% sprawne jak z fabryki, potem wygladac).


takie podejscie mi sie podoba . Szkoda ze sporo ludzi robi na odwrot .
Szkoda ze projkecik bedzie zmarozony na tak dlugo :/



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Wrz, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
takie podejscie mi sie podoba . Szkoda ze sporo ludzi robi na odwrot .


Zawsze bylem zdania , ze techniczny stan przede wszystkim (czasami az przesadnie) przeciez JA mam tym jezdzic wiec nie chce sie zabic lub ciagle naprawiac , bo auto ma byc przyjemnoscia nie obowiazkiem :-)

Cytuj:
Szkoda ze projkecik bedzie zmarozony na tak dlugo :/


Postaram sie co jakis czas cos tam aktualizowac ale to cale zamrozenie jak sie domyslasz Archie bierze sie z miejsca zamieszkania (obecnego), ale jak wpadna jakies frykasiki (caly czas szukam cos tam ) to na bierzaco beda fotki ...tymczasem pozdrawiam serdecznie.



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 2 z 27 [ 405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe