Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 37 [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [polo 86c2f] by Ethan89 G40 nie bedzie
PostWysłany: Pon 14 Kwi, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 21 Lut, 2008
Posty: 1710
Skąd: Glivwice
Gadu-Gadu: 3417244
Auto: Corrado VR6
Lurosa 1.7 SDI
Moja przygoda z VW zaczęła się całkiem przez przypadek siostra kupiła polo i spoko fajne auto a ja non stop szukałem auta bo za pól roku prawko to wolałem mieć szybciej i akurat była okazja kupić polo za 1000zł to wiozłem nawet bez oględzin szczegółowych, pojeździłem pomodziłem jak w temacie, pojechaliśmy ekipa do Kacwina (taka wiocha w górach) i tam parę razy przyhaczyłem podłoga i jak wróciłem okazało się ze podłoga cała przegnita i zaczęło się poszukiwanie auta, na początku chciałem kupić gotowe auto oglądałem parę polo ale doszedłem do wniosku ze ile dam za auto to zawsze będzie coś nie tak i zawsze blachę będzie miało lipna.

Po miesiącu poszukiwań padło na polo do zrobienia za śmieszna cenę 600 zł + 2 karoseria,a wyposażenie tego auta było warte 2 razy tyle, auto zaraz po kupnie pojechało do blacharza który uporał się z tym wszystkim i zrobił prawie wszystko tak jak chciałem,a w miedzy czasie ja zająłem się czyszczeniem wnętrza itp i najważniejsze wyborem koloru, wybór padł na perłę taka sama jak u Hawaja. Podczas jazdy od blacharza do lakiernika otworzyła nam się klapa ponieważ zapomnieliśmy zabezpieczyć ale szyba i tak już była zbita bo lakiernik zbił, ale niestety musiałem kupić nowe zawiasy, szybka akcja telefon do Patryka(kuzyn Davwida) i zawiasy już były.

Po lakierowaniu pomalowałem wszystkie nakładki na nadkola i listewki farba strukturalna do plastików, następnym krokiem jest konserwacja całego auta, potem wkładam cały środek, w międzyczasie kupiłem nowy silnik bo stary okazał się nie do użytku, zmieniłem na na nowe komplet hamulców,zaciski z G40 tracze wentylowane nowe klocki nowe przewody, z tyłu nowe bębny,cylinderki,szczeki i przewody, hamulce pomalowane zostały na czarny mat.

W autku zagości zawieszenie z białej ale z przodu -80 a tył wyregulowany zostanie do tego,wszystkie części z białej czyli rozporka,podnośniki maski i inne duperele, za niedługo planuje zrobić smoked front i zobaczymy jak to wyjdzie

A to dane białej;

MODEL: Polo 86c 2f
SILNIK: 1043cm
MOC:45
MODY POD MASKA: narazie nic
ZAWIESZENIE: springi i krótsze amory -50 w garazu
UKłAD HAMULCOWY: hamulce z g40 w garazu
KOLA: power tech 13 cali 7j et15 175/50 i 8j et25 195/45
NADWOZIE:narazie seria
WNETRZE: narazie seria
AUDIO: pionier dh-3900 plus oryginalne głośniki na podszybiu i skrzynia w bagażniku

Zmiany przeprowadzone: Grill bez znaczka,lifty,zaszpachlowane diory na błotnikach po plastiku, białe kierunki,dokładka z golfa3

Plany:założyć to co w garażu i po wakacjach G40 pod maskę. W zimę malowanie na biała perłę klamki audi style, soczewki na przód i leksusy na tył, biała bra


Zaraz po kupnie Polo wyglądało tak

Image

a tutaj opis zielonej

MODEL: Polo 86c 2f wzmacniane drzwi,szyberdach
SILNIK: 1300cm 3f - w garażu 1300 PY
MOC:75
MODY POD MASKA: Nic szczególnego, rozporka i podiorawiona puszka powietrza,
ZAWIESZENIE: -80 + obniżające łożyska z przodu , tył regulowany na oko -80 (wszystko z białej)
UKłAD HAMULCOWY:Przód, Zaciski VWII(pomalowane na czarno) tarcze wentylowane, Tył wszystko nowe z BREMBO (bębny pomalowane na czarno)
KOLA: power tech 13 cali 7j et15 175/50 i 8j et25 195/45 w trakcie polerki w planach jakieś dystanse i szeroka stal
NADWOZIE:zderzaki wygładzone do połowy brak zaślepek do holowania i dziur po halogenach,tylna klapa na pól gładko
WNĘTRZE:RAID HP 28cm w Polerce, gałka zmiany biegów Bila, następne będą rygielki z bila i zapalniczka, RAID HP 28cm w Polerce
AUDIO: pionier dh-3900 plus jakies JBL na podszybiu100mm, w bagazniku 2*25 pionier jakis

Pierwsza fotka od blacharza niestety brak fotek zaraz po kupnie:
Image

Zdjecie nieszczesnych zaworow z NZ

Image

Fotki zaraz po Odebraniu od blacharza;

Image Image Image

W trakcie przygotowywań do lakierowania;

Image Image Image Image

Auto odebrane od lakiernika;

Image Image Image Image Image Image Image

Zderzaki:

Image

Rodzinka Polo;

Image Image

To się nazywa jeep:

Image

Poskładane na szybko:

Image Image

boczny kierunkowskaz z zielonej

Image

i największy bajer Elektryczne szybki mmm

Image

Smoked front:

Image Image Image
Image Image Image

Alarm z Centralnym zamkiem:

Image

po długich poszukiwaniach silnika 3f kupiłem następne polo na części z takim właśnie silnikiem, niestety niema fotek przed rozbiórka bo tata zabrał aparat.

W połowie rozebrane:
ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage

a tutaj już sama buda:
ImageImage ImageImage

W międzyczasie wpadła kasa i do garazu zawitało moje marzenie czyli PY:D nie wazne ze w czesciach:D i tak bym rozbierał:D po wakacjach SWAP'ujemy:D bedzie nowy ICek w zderzak dolot z alu prawdopodobnie, Filtr powietrza Pipercross, troche chromu, polerki itp, potem chłodnica oleju

Pozdrawiam ETHAN


Ostatnio edytowany przez ethan89 Wto 27 Paź, 2009, edytowano w sumie 46 razy


_________________
Majówka z STK - Rybnik

Sprzedam Rarytasowe graty do Corrado US g60
Offline
 Profil    3417244
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 14 Kwi, 2008 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 26 Wrz, 2007
Posty: 365
Skąd: zachodniopomorskie
z tego co piszesz to niezla sie poloweczka szykuje :) i znowu GLIWICE
to chyba ZAGłĘBIE POLO :)
co do sprezyn to - 50 przy 13 calowe feldze bedzie slabo wygladac
proponuje cos wiekszego ewentualnie kola 14
pokaz zdjecia z efektami twoim modow
i chyba powinienes poprawic temat po mod cie pogoni
pozdro



_________________
86c2f: viewtopic.php?f=98&t=25065
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 14 Kwi, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 20 Paź, 2004
Posty: 1138
Skąd: GliVwice
Gadu-Gadu: 3049999
Auto: VW Polo G40/ Audi A4 TDI Avant :)
No polo ładne wstaw fotki jak teraz już wyglada bo z tego co widziałem na ulicy poprawki porobione doporwadzona jest ;) Glebe wal jak naj lepsza :) mówie ci :) Ty masz tył 8 calowe Power tech?? :) niechcesz sie zamienic za dwie 7 :P 8 będa wystawac ;)



_________________
Strona: http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1296

Były temat Byłe Projekty: viewtopic.php?f=112&t=26617

Passat B4: viewtopic.php?f=98&t=83276

Audi A4: viewtopic.php?f=98&t=89587

Aktualnie
Projekt Polo STYLE-G40: viewtopic.php?f=98&t=56997&p=612615#p612615
Offline
 Profil    3049999
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 16 Kwi, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 21 Lut, 2008
Posty: 1710
Skąd: Glivwice
Gadu-Gadu: 3417244
Auto: Corrado VR6
Lurosa 1.7 SDI
jutro będzie sesyjka na Gliwicach ale niestety z nie dokończonym autkiem ponieważ dalej czekam na opony na tył których jeszcze ani continental ani dunlop nie zaczol produkować :(.
Jak by dało rade to proszę o biały kolor tematu:P

[ Dodano: Czw 17 Kwi, 2008 ]
Do zrobienia jeszcze dozo, cały czas czekam na opony w następnym tygodniu polo idzie w dól i szukam jakiejś miękkiej dokładki do zderzaka ponieważ ta z golfa jest strasznie twarda i prędzej urwę cały zderzak niż ja.

A tu Fotki

Image Image Image Image Image



Foto By Karol Cichoński

W następnym miesiącu zakładam nowe hamulce przód ,tył. Na przodzie zaciski g40 + tarcza Mikoda i jeszcze nie wiem jakie klocki i na tył nowe bębny i cała reszta gratów, a potem zbieramy na G40 oby zdążyć do września

[ Dodano: Pon 21 Kwi, 2008 ]
Dzisiaj Autko pojechało do blacharza żeby zaspawać diory w klapie i ja wygładzić i pomalować i zastanawiam sie czy nie pomalować tego daszka na szybie na biało przy okazji.

[ Dodano: Sro 23 Kwi, 2008 ]
Dzisiaj auto odebrane od blacharza, w następnym tygodniu idzie do lakiernika tylko czekam na przypływ gotówki żeby kupić lusterka i dać je w kolor autka, po 10 nowe hamulce i potem G:P


Ostatnio edytowany przez ethan89 Nie 08 Cze, 2008, edytowano w sumie 3 razy


_________________
Majówka z STK - Rybnik

Sprzedam Rarytasowe graty do Corrado US g60
Offline
 Profil    3417244
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 28 Kwi, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 21 Lut, 2008
Posty: 1710
Skąd: Glivwice
Gadu-Gadu: 3417244
Auto: Corrado VR6
Lurosa 1.7 SDI
jak narazie niema wlozonego zawieszenia bo niema czasu bo potzrebuje non stop auta. i czekam na przypływ kasy zeby odrazu wiecej rzeczy w zawieszeniu wymienic. nie martwcie sie będzie nizej zastanawiam sie czy 50 to nie zamalo najwyżej potem pójdzie jeszcze troche nizej



_________________
Majówka z STK - Rybnik

Sprzedam Rarytasowe graty do Corrado US g60
Offline
 Profil    3417244
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 28 Kwi, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 12 Lis, 2007
Posty: 172
Skąd: GliVWice
Gadu-Gadu: 3491196
Auto: Golf Mk2 GTI16V
-60/-60 to minimum :)


Offline
 Profil    3491196
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 28 Kwi, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 21 Lut, 2008
Posty: 1710
Skąd: Glivwice
Gadu-Gadu: 3417244
Auto: Corrado VR6
Lurosa 1.7 SDI
zobacze jak będzie sie na tym jeździć jak luźno to może gwint zawita u mnie pod koniec roku ale narazie w planach g40 a wiec wiadomo kasy brak



_________________
Majówka z STK - Rybnik

Sprzedam Rarytasowe graty do Corrado US g60
Offline
 Profil    3417244
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 30 Kwi, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 30 Lis, 2007
Posty: 751
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 0
Auto: VAG :)
Widziałem wczoraj na żywo - czyste i zadbane, mocna gleba i będzie ok:)
Powodzenia w dalszych pracach ]:->



_________________
Było: /viewtopic.php?p=388920#388920
Jest: /viewtopic.php?f=98&t=68669
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 30 Kwi, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 21 Lut, 2008
Posty: 1710
Skąd: Glivwice
Gadu-Gadu: 3417244
Auto: Corrado VR6
Lurosa 1.7 SDI
staram sie utrzymywać w czystości ale ostatnio ptaszki polubiły moje autko:P no po 10 będzie gleba nowe hamulce i może wreszcie opony na tył:D

Autko w trakcie wymiany sprężyn(może amorków) i całego układu hamulcowego wczoraj 5 godzin rozbierania jutro po części i do końca tygodnia gleba. Sprężyny miały być -50 a przód jest krótszy o 70mm i jeszcze miększy od oryginału tylko tył jakoś dłuższy od tych które tam były ale za to dożo miększy

do tygodnia maja być 195/45 13 na tył a wiec luzik

Image


Tylne zawieszenie i rozporka już na aucie ale jakoś nie siadło za bardzo jak dostane oponki na tył to pójdzie chyba na sam dol regulacji zależy od tego jak nisko pójdzie przód, jutro maja przyjść łożyska i hamulce i składam wszystko

[ Dodano: Wto 20 Maj, 2008 ]
autko poskładane jest bardzo twardo, przod pojdzie jescze nizej a tył moze troszke w doł ale zobaczymy, Tarcze i klocki z TRW poniewaz spieszyłem sie i niebyło tych co miały byc ale zobaczymy cenowo droższe od mikody tuningowanej i klocków ferrodo,

[ Dodano: Pią 23 Maj, 2008 ]
3 dni jazdy na glebie i urwany wydech pokrzywiona dokładka ale ogulnie luz w nastepnym miesiacu po wypłacie wrzucam cały wydech 50mm + ulter na koniec. Przod prawie wogule nielezy i musze go jescze obnizyc o dobre 3 cm jeszcze ale czekam na opony na tył żeby ładnie wyrownac go co do tyłu

[ Dodano: Pią 23 Maj, 2008 ]
195/45 na tył zamowione ale były tylko uzywki conti dzwoniłem wszedzie i szukałem tego rozmiaru i nikt niemiał, w nastepnym tyg na nowo rozbieram zawieszenie z przodu,potem zbierzność


Image



_________________
Majówka z STK - Rybnik

Sprzedam Rarytasowe graty do Corrado US g60
Offline
 Profil    3417244
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 27 Maj, 2008 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Lut, 2008
Posty: 382
Skąd: Gli(vw)ice \ okolice
Gadu-Gadu: 5481233
Auto: polo classic
twoja brYczka tez daje rade, povwodzonka w dalszych modach :D



_________________
moj vwÓz [ viewtopic.php?t=29772&start=0 ]
Offline
 Profil    5481233
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 27 Maj, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 21 Lut, 2008
Posty: 1710
Skąd: Glivwice
Gadu-Gadu: 3417244
Auto: Corrado VR6
Lurosa 1.7 SDI
no jak narazie niema szału, wczoraj czysciłem tapicerke i jecsze obnizałem przod ale i tak dalej zawysoko, w trakcie wakacji kupuje sprezyny na przod -80 chyba ze ktos bedize miał jakies okazyjnie:D, jutro maja byc opony na tył a wiec do piatku 8 cali na tył.



_________________
Majówka z STK - Rybnik

Sprzedam Rarytasowe graty do Corrado US g60
Offline
 Profil    3417244
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 27 Maj, 2008 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 26 Wrz, 2007
Posty: 365
Skąd: zachodniopomorskie
ethan89, a gdzie jakies fotki na glebie?



_________________
86c2f: viewtopic.php?f=98&t=25065
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 27 Maj, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 21 Lut, 2008
Posty: 1710
Skąd: Glivwice
Gadu-Gadu: 3417244
Auto: Corrado VR6
Lurosa 1.7 SDI
narzazie czekam na te oponki na tył żeby jeszcze tył wyregulować i wtedy dam fotki na glebie, bo jak narzazie jeżdżę na przodzie na alu a na tyle na stalówkach

wreszcie przyszły oponki na tył, dziś założyłem tylko koła z tyłu ale muszę wyregulować zawieszenie z tyłu ponieważ tył jest niżej niż przód z przodu jakieś 6-7 cm przerwy a z tyłu z 3-4 i nadal nie wiem jakie to jest obniżenie:( jak sadzicie kupiłem niby -50 ale jakoś dziwnie stoi, chyba za miesiąc kupuje -80 na przód bo wygląda nie za fajnie taki wysoki


Image Image Image Image Image

Image Image Image Image Image


Ostatnio edytowany przez ethan89, Czw 05 Cze, 2008, edytowano w sumie 1 raz


_________________
Majówka z STK - Rybnik

Sprzedam Rarytasowe graty do Corrado US g60
Offline
 Profil    3417244
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 03 Cze, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 20 Paź, 2004
Posty: 1138
Skąd: GliVwice
Gadu-Gadu: 3049999
Auto: VW Polo G40/ Audi A4 TDI Avant :)
Hehe nie pasują tu te felgi :P sprzedaj mi te 8 calowe :P hehe nie no to oczywiście żart dobrze wygląda ale gleby małoooooooo. :) Pozdrawiam



_________________
Strona: http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1296

Były temat Byłe Projekty: viewtopic.php?f=112&t=26617

Passat B4: viewtopic.php?f=98&t=83276

Audi A4: viewtopic.php?f=98&t=89587

Aktualnie
Projekt Polo STYLE-G40: viewtopic.php?f=98&t=56997&p=612615#p612615
Offline
 Profil    3049999
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 03 Cze, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 21 Lut, 2008
Posty: 1710
Skąd: Glivwice
Gadu-Gadu: 3417244
Auto: Corrado VR6
Lurosa 1.7 SDI
wiem ze mało wiem:D ale nie martw sie będzie troszkę wyżej niż u ciebie, tylko teraz mam przed sobą 2 długie trasy w 5 i muszę tył podnieść i zrobić wydech zanim włożę na przód -80 tył zostawię tak jak jest tylko go obniżę odpowiednio do przodu.A jakie ty masz obniżenie?? bo ja sam nie wiem ile ja mam ale sadze ze -80 + obniżające łożyska na przodzie będzie miodnie,

Nowy Intercooler do przyszłego G40 już leży w garażu i chodniczka oleju, teraz tylko czekać na wypłatę po wakacjach i swapik na wymarzone g40



_________________
Majówka z STK - Rybnik

Sprzedam Rarytasowe graty do Corrado US g60
Offline
 Profil    3417244
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 37 [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe