Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 9 [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Golf mk5] Rabbit by $iemi
PostWysłany: Czw 13 Gru, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 19 Paź, 2011
Posty: 88
Skąd: WWA
Gadu-Gadu: 0
Auto: Rabbit
Witam serdecznie. Na wstępie chciałem zaprezentować moje poprzednie autko:
Skoda Fabia....
Image
Image

Po sprzedaży skodziany nabyłem

MODEL: Golf MK5
SILNIK: 2.5 L 5v
MOC: 170
MODY POD MASKA: Brak
ZAWIESZENIE: gwint supersport / seryjne
UKLAD HAMULCOWY: seryjny 4 x tarcza
KOLA: 16"zima / Replika BBS LM 18" lato
NADWOZIE: 3d / front jetta
WNETRZE: seryjne
AUDIO: W budowie
Zmiany przeprowadzone: W chwili obecnej jestem w trakcie budowy instalacji audio, znaczki w kolor nadwozia , montaż seryjnych lamp tylnych , prostowanie lewego tylnego błotnika oraz dzwi z wgnieceń.
Plany:
Zewnątrz - doprowadzić do jak naj lepszego stanu nadwozie , progi gti. wyciągnięcie gniotów z maski.
silnik - układ wydechowy z nierdzewni , dolot powietrza ze stożkiem, " może kiedyś turbo "
Środek - dobre audio, wygłuszenie całego auta, fotele i kanapa z audi A3 sportback czeka na montaż :)
Zawieszenie - AiR - jestem w trakcie kompletowania podzespołów.
Hamulce golf R. i wielle wielle innych ;)

Na zdjęciach przed zakupem prezentowało się zacnie lecz w rzeczywistości miało sporo wad/niedoróbek czy moim zdaniem nie trafnych zabiegów tuningowych.
Na dzisiejsze czasy wyposażenie nie jest bardzo ekskluzywne:
Szyby elektryczne, klimatyzacja manualna, tempomat, skrzynia 6 biegowa DSG, kierownica wielofunkcyjna z manetkami biegów pochodząca z vw bora niestety nie podłączona, front jetta, replika :/ BBS LM 2x18x8 i 2x18x9. Dach obklejony czarną folią ala carbon, niektore plastiki pomalowane na czarny połysk, zawieszenie gwintowane supersport.

Image Image Image Image Image


Na pierwszy ogień po ubezpieczeniu rejestracji itd. została zdjęta folia z dachu wymiana filtrów płynów, zakup zimówek, stylowych kołpaków, zdjęty gwint i założone seryjne zawieszenie. Z miejsca przystąpiłem do drobnych napraw jak np. brak manetki nawiewu i inne tego typu pierdoły. Na tą chwilę chcę doprowadzić do jak najlepszego stanu technicznego Pierwszym modem w tym projekcie są pomarańczowe kierunkowskazy w lusterkach :D

Image Image Image Image
Image Image


Przyszły kolejne graty "naprawcze":
Osłona dolna zderzaka + pół nadkola obie strony
Image

oraz filtr powietrza i oleju
Image

Akumulator żelowy który jest nieco większy od ori aku lecz jakoś to upchnę :) sprawdzi się przy AIR i Audio
Image Image

Osłona/wygłuszenie maski
Image

Nakładki na pedały + podstopnica
Image

Korzystając z długiego weekendu i w miarę ładnej pogody zabrałem się za:
1. Pierwsze przymiarki akumulatora. Jest sporo większy od oryginalnego wiec mocowanie będzie mojego pomysłu
Image

2. Zamontowałem nakładki
Image

3. Pomalowałem jeden z elementów znaczka przedniego. Pełna profesja :D zmatowienie/podkład do tworzyw/lakier/lakier bezbarwny
Image

4. Zakupione wcześniej osłony zostały wygłuszone/usztywnione matami app ( reszta plastików pod autem zostanie potraktowana w ten sam sposób ) na konie nastąpił montaż w autku
Image Image Image Image

Zabrałem się za mod tylnej lampki podsufitki korzystając z bloga gdzie opisane jest jak zrobić podświetlane przyciski. Od siebie dodałem lampeczki oświetlenia przestrzeni jakie występują w przednich lampkach
Image Image Image

Następny został wymieniony znaczek tylny vw z czarnego na chromowy + lakierowany środek
Image Image

Doszło podświetlenie nóg z przodu foto zakupionych elementów które już zamontowałem lecz nie mam vcds-a i nie mam jak odpalić :/
Image

Kolejna paczuszka zamienniki powerlex komplet łapy silnika dół
Image

Pojawiły się ori lampki tył
Image
Które przeszły małą metamorfozę z mojej strony :baseball i kierunki świecą cały czas na 30 % analogicznie do przodu "ameryka" osobiście bardziej mi się podoba teraz tył niż to było z ciemnymi kloszami.
Image Image

Wpadło trochę elektryki jak dobre klemy, drugi przewód masy do akumulatora, przekaźniki do AiRa , peszle itd.
Image Image Image Image Image

Pojawił się przycisk który będzie uruchamiał całą instalację AIR
Image

Ze stanów w końcu dotarł wyświetlacz ciekłokrystaliczny "dakota" do pokazywania wartości ciśnień w poduchach i butli :faja
Image
Po wizycie na giełdzie elektronicznej wymyśliłem obudowę i podłączenie " zrobione z kabla do monitora który kupiłem za 2 zł :hahaha "
Image
Finalnie powstała puszka z kabelkiem w zasadzie gotowa do montażu w aucie. Na zdjęciach wyświetlacz jest zaklejony ponieważ chrom będzie malowany na czarny połysk.
Image
02.12.2012

Po sprzedaży bagażnika za skody nabyłem okazyjnie komplet skórzany od audi A3 sportback który był w opłakanym stanie, cały zagrzybiały lecz po 5 dniach wieczornego prania wygląda tak
Image

Następnie zdjąłem 4 boczki które oddałem do tapicera aby zastąpił czarny materiał skórą jak na fotelach "ciemna" niestety owych nie mam zdjęć ponieważ nadal czekam na realizację tapicera.
Na allegro zakupiłem zabudowę bagażnika " woofer + wzmak " która zostanie i tak przerobiona aby upchnąć butlę. W tym momencie został zdjęty materiał.
Image Image

Po rozebraniu wspomnianych boczków tapicerek pomyślałem ze to dobry moment na działanie car audio
Po konsultacji z paroma osobami oraz korzystając z własnych doświadczeń wykonałem wstępny projekt
Image
w końcu nadszedł czas na realizację.
Na początek zakupy
Maty app + stp + gms jest to zestaw startowy w zasadzie tylko na tylne nadkole " wnęki " pianką gms zostaną pokryte boczki które wrócą od tapicera a na przednie drzwi pójdą dynamity.
Image
Kabelki : głośnikowe oraz sygnałowe
Image
po wykonaniu schematu instalacji zabrałem się do pracy która zajęła mi cały weekend :sciana
Zaletą 3 drzwiowego auta okazało sie sporo miejsca w tylnych nadkolach. Nie mamy tam chowanych szyb żadnych zamków itd. Wiec seryjna osłona z głośnikiem wygląda tak
Image
Jednym słowem kawałek plastiku z papierowym głośnikiem :P Postanowiłem wykorzystać owe plastikowe osłony i zrobić na nich małe elektrownie oraz zamontować głośniki docelowe w tym wypadku rainbow sax oraz dwa wzmacniacze jeden zasilający tylny zestaw drugi zasilający przedni zestaw. Wszystko usztywnione matami app , głośniki na dystansach z mdf.
Image Image Image Image Image

Montaż uszczelki przez którą będą poprowadzone kable zasilające wzmacniacze
Image Image Image

Po usztywnieniu i przykręceniu wszystkiego oraz po założeniu mocować kabli. Lewa i prawa strona różnią się ułożeniem okablowania a wynika to z tego ze jeden ze wzmacniaczy zasilać będzie przód drugi tył.
Image Image Image

Pojawiła się ramka 1 din
Image

Narzędzia oraz masa uszczelniająca do mat
Image

w końcu zawitał kabelek do kompa
Image
06.01.2012
Tapicerki tylne oraz przednie zostały wygłuszone pianką GMS 10mm
Image
Image

Montaż gwizdków
Image
Image
Image
Głośnik średniotonowy " tu pojawiły sie spore problemy lecz po wycięciu tego i owego oraz po dorobieniu mocowań siedzi na miejscu "
Image
Image
Image
Image

Dystanse w przednie dzwi przygotowane do montażu
Image

Zwrotnice uzbrojone
Image

Przedni system na aucie po wyklejeniu dynamitami
Image

Montaż obudowy bezpiecznika
Image
Image

Piece na miejscu prawa i lewa strona
Image
Image
14 metrow okablowania zasilającego full miedz + nylonowy oplot
Image
Image
Image
Image

i na aucie w miejscu gdzie zamonowałem elektrownię " kondensator 2 F "
Image\
Podłoga pod kanapą wyklejona dynamatami aby przymocować okablowanie " w przyszłości cala podłoga auta będzie wygłuszona "
Image
Tylne boczne wnęki maty STP i pianka GMS
Image
Boczki złożone do kupy
Image

Brak zdjęć po montażu kondesatora, radyjka, Voltomierzana desce rozdzielczej oraz akumulatora optimy " nadrobię niedługo " Ruszyły równierz prace nad zabudową w bagażniku lecz to dopiero marne początki :hmm

-------------------------------------------------------

zamontowałem wnętrze z audi sportback. Musiałem przełożyc tapicerki z audi na stelarze z golfa. Dodatkowo fotel pasażera dostał regulacje wysokości.
Image
Kenwood oraz voltomierz pokazujący napięcie w instalacji audio
Image

Z zewnątrz zamontowane nakładki słupków B "black piano" Oraz stickers informujący o dobrym nagłośnieniu audio "nawiązujący do stylu USA "
Image
Udało sie zdobyc rarytas. Dolną część zderzaka tylnego USA GTI do tego ori. progi GTI oraz przednia dokładka zderzaka ED 30. Wszystkie części zostały wygładzone po czym polakierowane w "black piano"
Image
Image
Image
Krotki bat anteny vw polo
Image
Podłoga bagaznika wygłuszona matami GMS do tego zabudowa pod air oraz subwoofer. Tu znalazł sie też akumulator aby po woli robić porządek pod maską. Jestem w trakcie budowy miejsca na wzmacniacz. Prawdopodobnie bakażnik zostanie sostanie skorzane wykończenie pasujace do foteli.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Po zakupie parę miesięcy temu kompletu felg w nie najlepszym stanie zabrałem sie za renowację. Felgi były czarne, krzywe, posiadąły po urywane śruby. Felgi zostały naprostowane , odwiedziły tokarza ktory usuną urwane śruby, wypiaskowane, pomalowane proszkowo na srebro, 2 ranty wymienione z 2.25" na 3,75". Finalnie wyszło 8" przod i 9,5"tył dodatkowo naklejka na jednej z nich mojego pomysłu nawiazująca do stylu USA
Image
Image
Image

Na dniach zagości dolot neuspeed ściągnięty z USA ktory został przezemnie lekko zmodyfikowany a obecnie lakierowany proszkowo na czerwono. Do tego czeka na malowanie oraz montaż osłona "pokrywa" silnika vw beatle 2.5 L

---------------------------------------

autko wylądowało znow u lakiernika ktory ogarnia listwy wzdłuż nadwozia w kolorze czrwnonym :) Pozatym cos sie dzieje :)
Zabrałem sie wykończenie bagaznika :
Sub
Image
Image
Podłoga
Image
i na aucie
Image
klapka do aku
Image
osłona kondesatora
Image
Po wyregulowaniu wzmacniaczy po przeszło 6 miesiacach złozyłem tylne tapicerki
Image
Pod maską zawitał zimny dolot BSH wraz z filtrem stożkowym wyprowadzonym w zderzak. Dolot po przylocie ze stanow był czarny. Usunąłem niektóre spawy po czym polakierowany został proszkowo na czerwono
Image
Dzieki temu dolotowi udało sie pozbyc paru zawalających komorę plastikow.
Image
Na To miejsce wpasowała sie idealnie pokrywa z new beetle. Wywaliłem rownież stary akumulator wraz z obudową i podstawą Oraz zawitały korki r8.
Image
dla porownania komora po staremu
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 845cd71c18
Image

---------------------------------------------------------------------

koło na ktorym zagościło juz ogumienie
Dla przypomnienia
2 X 8' 205/35/18
2 X 9,5' 215/35/18
Toyo T1R
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Troche irytują mnie dekielki plastikowe i chyba pasoway by bardziej metalowe/polerowane z grawerowanym znaczkiem. Robił ktoś takie ?? lub wie co i jak ??
Nastąpiły małe zmiany we wnętrzu
wiec zakupiłem uzywany podłokietnik ktory został obszyty skorą. Tylnią czesc gdzie seryjnie są nawiewy oraz popielniczka zaszpachlowałem oraz obszyłem skorą ponieważ tuż za nią znalazła sie puszka elektryczna od pilota do aira a sam pilot wyjmowany jest ze schowka podłokietnika
Image
Image
Półka rowniez w skorę jak i kieszenie dzwi przednich dodatkowo półka wyściełana materiałem ktorego uzyłem tez do wyłozenia podłogi i zabudowy bagaznika

Image
Image
Image
W sumie to co zajeło mi najwiecej czasu wiec :
Przycisk włączający cały system zawieszenia "adaptacja obudowy seryjnego przycisku vw" oraz dioda informujaca o stanie on/off
Image
Monitor do aira w schowku "schowek jest dokładany przezemnie ponieważ na USA nie było takiego gadzetu"
Image
Instalacja w bagażniku ktora jest juz skonczona i działa "poza jednym czujnikiem ktory przez nie uwagę popsułem" Powietrze jest juz pompowane i strzelam z atmosferę. Poprowadzone sa przewody cisnieniowe pod samochodem. Bakuje juz tylko samych poduszek/okuc :)
Mamy Tu
2 kompresory viair 480C
2 odwadniacze 1/2' " samo oprózniajace "
Wszystko połączone wężami viair 3/8' x4
Butla 30 L
8 zaworow 1/2 ' połaczonych w 2 wyspy rurkami/kątownikami 1/2' miedz
5 czujnikow ciśnienia
i trochę elektryki " wszystko podpięte w puszkę sterującą ktora jest przykręcona do kanapy po prawej stronie
Image
Image
Image
Aktualnie autko prezentuje sie tak
Image
Wiec zaczynam przeistaczanie/remont frontu a wszystkie wgniotki po poprzednich właścicielach zostały nareperowane
W planach jest montaz bixenonu oraz grilla fk/ wszystko co czarne będzie pomalowane w black piano i znikają chromy. Udało sie też zamontować taki o to gadzet https://www.facebook.com/photo.php?v=69 ... =2&theater

------------------------------------------------------------------------

wpadły ori bixenony bordek 30 bit , lotka GTI i parę innych gratow.
Autko jako tako poskładane po wizycie w czesław customizer prezentuje sie tak
Image
Image
Image
Image
Koło 2 tygodni temu zdjęte zostały poszycia dzwi. Oddane w dobre ręcę Tomka " http://www.bezlakieru.pl/ " ktory działa cuda. Śmiało m oge polecić gościa :D Zostały wyprostowania wszystkie gnioty i pofalowania np.od opierających sie o autko osob :evil:
Image
Po powrocie zaczołem działać. Wybor padł na " dynamat superlite " jak sama nazwa wskazuje zalezało mi na niskiej wadzę. Z doświadczenia wiem ze obciążone dzwi to nie jest dobry pomysł. Aktualnie poszycia na aucie przy okazji wymienione parę spinek i innych drobiazgow aby nic nie odstawało itd.
Image
Image
Image
Image



Przyszło troche gratow . Na chwila obecna : manetka komputera "bez tylnej wycieraczki " , budzik tiguan "kolor" , Kierownica " bez multi ale z łopatkami " i poducha z mk6 GTD i tu zastanawiam sie nad drobnymi przerobkami. Lubię grube kiery i myslę nad obszyciem skorą "czarna + szara nic " ktora pasowała by do tapicerek , co o tym sądzicie ??
Image
Z drobiazgow zrobiłem podświetlenie suwaków nawiewow ale to tam takie moje pierdoły :P[/quote]

---------------------------------------------------------------------------------

Kiera wróciła od tapicera a aktualnie jest zamontowana w aucie
Image
Image
Przyszła paczka od wuja Sama a w niej dwa elementy wydechu 2,5"
Image
ImageMontaż jak zdobędę tłumiki.
Nowe szkła lusterek. Aby nawiązać do US odwiedziły grawera i tak to teraz wygląda. Obecnie szkła na aucie :)
Image
Głowna walka tej zimy to zawieszenie
Przedni wózek/zawieszenie polakierowane. Złożone na nowych elementach "powerflex black" oraz nowych srubach czaka na zakup stabilizatora Whiteline 24 mm
Image
Image
Image
Image
Image
Zawias tylny podobnie lecz tu już mam stabilizator
Image
Image
Image
Image
Oba wózki/sanki czekają na parę części miedzy innymi big brake po czy dopiero nastąpi montaż
Obecnie przymierzam sie na wygłuszenie podłogi. Wybór padł na GMS kilkuwarstwowy
Image

Image

-----------------------------------------------------------------

Kolektor dolotowy " na papierze gwaranca przyrostu 40 hp" nie odczuwam az takiej roznicy ale lepiej sie wkręca i duzo lepiej gada :D niestety przy tym zabiegu musiałem pozbyc sie osłony z new beetle. Po montażu kolektora nie było jej dopasować ni kija. A bardzo ją lubiłem :/
Image
Image
Na reszte do kompletu gratów czeka juz pokrywa z US
Image
Image
Image
Lakierowane podszybie
Image
Nabyłem pompe z mk6 " ESP ( u mnie ASR ) " ktora jest niezbedna do poprawnego działania budzika o ktorym juz pisałem jakiś czas temu. On ciągle zalega i czeka na lepsze czasy " wszystkie niezbedne graty "
Image
Mocowanie nowej pompy juz w prochu
Image
Cały czas działamy z Marcin Bukowski nad fotkami a tu mały przedsmak
Image
Image
Filmik :
https://www.facebook.com/photo.php?v=62 ... =2&theater

----------------------------------------------------------

Nabyłem lusterka składane elektrycznie, podświetlenie przestrzeni zewnętrznych. Całość wróciła już od lakiernika. Obudowy obecnie zamontowane na aucie nie są najlepiej pomalowane przez poprzedniego właściciela dodatkowo pomalowałem trójkąty przy szybie oraz obudowy od dołu. Wystarczy złożyć lecz do montażu brakuje mi odpowiednich modułów drzwi.
Image
Udało mi się nabyć ORI lampy tył USA. Obecnie mam zamontowane EU bo US-y które były na aucie w momencie zakupu auta były pomalowane czarnym sprayem. Dodatkowo powrócę chyba do czerwonych kierunków jak w oryginale. Obudowy boczne ktore widać po otwarciu klapy właśnie myja sie w zmywarce :lol: i w poniedziałek pojadą do lakiernika " czerwień ".
Image

Lampy US od EU różnią się w zasadzie tylko swiecącą obrysówka której nie maja EU
Image
Od wuja sama przyszły kolejne części pod maskę:
Mocowanie/poducha silnika o zwiekszonej twardości/ a i dużo lepiej wygląda niż seria
Image
Pisałem już wcześniej o pokrywie zaworów.Chcę ją zamontować " kompleksowo " z osprzętem wiec:
Nowe cewki i świeczki
Image
miałem to juz montować w tym tygodniu lecz zbierając graty założyłem ze uszczeklę pokrywy dostane w VW. Ni kija :/ nie do sprowadzenia :evil: Wiec zamówiona zza oceanu. Kosztuje dosłownie parę dolców lecz muszę czekać ze 3 tyg.
Zaślepka vacuumpompy
Image
Image

------------------------------------------

Rozebrany sufit oraz słupki A/B/C wygłuszone dynamat superlite + pianka GMS 3mm.
Fotka z soboty " w trakcie prac "
Image
I niespodzianka :) wiem kolor kontrowersyjny hehe nie chciałem klasycznego czarnego jak w GTI.
Image
Image
Image
Image
na jakiś czas bedą zamontowane lampki ktore były " popielata. W przyszłości będę szukać czarnych od GTI lub pomaluje obecne w kolor sufitu.


Ostatnio edytowany przez $iemi Pon 21 Lip, 2014, edytowano w sumie 5 razy


_________________
DriveForFun
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rabbit by $iemi
PostWysłany: Czw 13 Gru, 2012 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 19 Paź, 2007
Posty: 1587
Skąd: Śląsk
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf Mk1 / A4B6
Było Polo 6N R23
Nareszcie tu jesteś. Uwielbiam twoje ppdejście lrzy budowie wozu. Byłem wielkim fanem fabi to i teraz wrzucam na stałe temat do podglądanych.

Powodzenia Piotrek!!


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rabbit by $iemi
PostWysłany: Czw 13 Gru, 2012 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Sob 11 Cze, 2011
Posty: 247
Skąd: Jarocin
Gadu-Gadu: 0
Auto: Bora V5
Takie projekty to ja lubię :ok: , a skoda mistrzostwo piwko
Powodzenia



_________________
Aktualnie Bora 2.3 v5 99'
White Cabby USA 99'
Scirocco GTX 87'
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rabbit by $iemi
PostWysłany: Czw 13 Gru, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 08 Lip, 2008
Posty: 402
Skąd: Łęczyce
Gadu-Gadu: 7444727
Auto: s4 2.7 bi
ten przycisk bedzie odcinal + z akumulatora do aira ?



_________________
http://www.daregarage.pl
Offline
 Profil    7444727
 
 Temat postu: Re: Rabbit by $iemi
PostWysłany: Czw 13 Gru, 2012 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 17 Wrz, 2010
Posty: 204
Skąd: gliVWice
Gadu-Gadu: 5346267
Auto: Audi A4 1.8 quattro
golf groszka z gliwic :) dlugo stal na allegro chyba z tego co sie orientuje, fajna sztuka, jak sie sprawdza ten silnik z dsg?



_________________
viewtopic.php?f=98&t=72834&view=unread#unread
Offline
 Profil    5346267
 
 Temat postu: Re: Rabbit by $iemi
PostWysłany: Czw 13 Gru, 2012 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 18 Cze, 2008
Posty: 1951
Skąd: Kwidzyn
Gadu-Gadu: 0
Auto: Polo 6n2/Jetta
Fabie widziałem poraz 1 w OPT bardzo przyjemnie zmodzona na pewno z golfem niebedzie zle zresztą już to widać ;) pozdro i powodzenia w modach



_________________
RUMAK

Było 6N
Była Borówka
viewtopic.php?f=98&t=52443&view=unread#unread
Jest 6N2
viewtopic.php?f=98&t=86458&hilit=polo+by+rumak
Jest Jetta
viewtopic.php?f=98&t=100154
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rabbit by $iemi
PostWysłany: Czw 13 Gru, 2012 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 13 Mar, 2009
Posty: 2384
Skąd: Jaworzno
Gadu-Gadu: 4141986
Auto: mk1 3.2 V6
Lipy na pewno nie będzie.. :ok:



_________________
Kto nie ryzykuje nie pije szampana..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My mk1 - viewtopic.php?f=98&t=71998
Offline
 Profil    4141986
 
 Temat postu: Re: [Golf mk5] Rabbit by $iemi
PostWysłany: Czw 13 Gru, 2012 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Gru, 2007
Posty: 320
Skąd: tczeVW
Gadu-Gadu: 4608391
Auto: Polo 9n3 GTI
wszystko pieknie fajnie na bogato ale strasznie razi po oczach brak climatronika bo te zwykłe pokrętełka są ochydne i wygladaja jak z najgorszego biedaka;/ no ale taki urok amerykanców niestety



_________________
Polo 9n3 GTI
viewtopic.php?f=98&t=67599&p=698839#p698839
Offline
 Profil    4608391
 
 Temat postu: Re: Rabbit by $iemi
PostWysłany: Czw 13 Gru, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 19 Paź, 2011
Posty: 88
Skąd: WWA
Gadu-Gadu: 0
Auto: Rabbit
bballplayaa napisał(a):
golf groszka z gliwic :) dlugo stal na allegro chyba z tego co sie orientuje, fajna sztuka, jak sie sprawdza ten silnik z dsg?

Tak dokładnie jest :) do automatu jestem przyzwyczajony z drugiego auta w rodzinie. Do miasta jest miodzio. Nie mam co narzekać na DsG. Nie jest to jakiś niesamowity sportowiec ale do cywilizowanej jazdy po mieście dla mnie miodzio :)
lukasz5oo napisał(a):
Fabie widziałem poraz 1 w OPT bardzo przyjemnie zmodzona na pewno z golfem niebedzie zle zresztą już to widać ;) pozdro i powodzenia w modach

Wiele błędów popełnionych przy skodzie postaram się uniknąć.
y0p5 napisał(a):
ten przycisk bedzie odcinal + z akumulatora do aira ?

Tak będzie odpalał cały system
Przemo66 napisał(a):
Takie projekty to ja lubię :ok: , a skoda mistrzostwo piwko
Powodzenia

Dzięki wielkie :ok:
SzafaTczeVW napisał(a):
wszystko pieknie fajnie na bogato ale strasznie razi po oczach brak climatronika bo te zwykłe pokrętełka są ochydne i wygladaja jak z najgorszego biedaka;/ no ale taki urok amerykanców niestety

Niestety :/ chociaż chłodzi i to mnie cieszy bo w poprzednim autku nie było takiego wynalazku jak klima ałaa



_________________
DriveForFun
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk5] Rabbit by $iemi
PostWysłany: Sob 15 Gru, 2012 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Pon 25 Kwi, 2011
Posty: 360
Skąd: Dzierżoniów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi A3 8L
Gdzie mozna znalesc twoj poprzedni projekt?? Zapowiada sie grubo;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk5] Rabbit by $iemi
PostWysłany: Sob 15 Gru, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 26 Lis, 2009
Posty: 495
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 5938234
Auto: Bora
autko dobrze znane jeszcze z poczynań poprzedniego wlasciciela, fajnie ze trafilo do Ciebie, powodzenia, napewno bede zagladać



_________________
Moje MK3
http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=47263&view=unread#unread
Offline
 Profil    5938234
 
 Temat postu: Re: [Golf mk5] Rabbit by $iemi
PostWysłany: Sob 15 Gru, 2012 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 12 Lis, 2008
Posty: 365
Skąd: Suwałki
Gadu-Gadu: 4657508
Auto: Octavia I 1.8T
golfa widziałem dość długo na allegro ale fajnie że wpadł w ręce kogoś kto dobrze tuninguje :ok:
fajnie że jest prawdziwy amerykaniec i silnik bardzo ciekawy i plany zacne, powodzenia piwko


Offline
 Profil    4657508
 
 Temat postu: Re: [Golf mk5] Rabbit by $iemi
PostWysłany: Sob 15 Gru, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 19 Paź, 2011
Posty: 88
Skąd: WWA
Gadu-Gadu: 0
Auto: Rabbit
cipel1 napisał(a):
Gdzie mozna znalesc twoj poprzedni projekt??



http://www.naglebie.pl/viewtopic.php?t=581&start=180



_________________
DriveForFun
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk5] Rabbit by $iemi
PostWysłany: Śro 26 Gru, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Nie 23 Sie, 2009
Posty: 10
Gadu-Gadu: 0
Auto: vw passat 2004 1,8T sport airride
Jednym słowem trafił w odpowiednie łapy xDD pozdrawiam !!


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Golf mk5] Rabbit by $iemi
PostWysłany: Śro 26 Gru, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Nie 23 Sie, 2009
Posty: 10
Gadu-Gadu: 0
Auto: vw passat 2004 1,8T sport airride
$iemi mam tylko małą uwagę rabbit powinien być niżej i bardziej w prawo , no i oczywiscie piękne kołpaczki :)) a z resztą ufamy Ci wszyscy hehe :) jeszcze raz powodzenia i pozdrawiam
P.S miałeś przyjechać po płyte pod silnik a nie kupować nową :)) heh


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 9 [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe