Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 59 [ 881 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3004
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 3239572
Skype: vwzone
Auto: Bora Sedan V6 oraz Bora Variant TDI ASZ+ Jetta mk II Coupe Bora Sedan TDi ATD
Model: Volkswagen Bora 2000r.
Silnik: 2.8 V6
Moc: Fabryczne 204 PS (w przyszłości pewnie troszke więcej)
Mody pod maską: fabryka wstawiła V6 i chwała im za to, wkładka filtr powietrza K&N dedykowana do v6, zmienione oprogramowanie komputera, chips.
Zawieszenie: gwintowane Ta Technix, 4motion
Układ hamulcowy: Oryginalne nowe przednie i tylne tarcze klocki EBC Green Stuff
Koła: zima: 16" aluminiowe felgi (jakaś włoszczyzna prawdopodobnie, na zime w sam raz) z oponami zimowymi 205/55 16 lato: Audi S8 W12 Monoblock wypolerowane na lustro z oponami 205/35 18 Toyo Proxes dystanse przód 22 mm tył 27 mm, chromowane śruby.
Nadwozie: sedanik, samochód jest w 100% oryginalny i bezwypadkowy, oryginalny lakier ciemno niebieski, jak dla mnie granatowy. Grill bez znaczka usunięte zagłębienie z maski po znaczku, przednia listwa USA bez wycięcia na tablice rejestracyjną + ciemno białe obrysówki, prawe duże lusterko, tylna klapa z wersji USA, usunięte wszystkie oznaczenia + tablica na wymiar. Zaślepki kierunków WOB Edition, chrom antenka. Xenonowe reflektory zmienione z ori seryjnych.
Wnętrze: max wypas w sumie jaki moża sobie zażyczyć: 4xel.szyby, podgrzewane elektryczne lusterka, 4xair bag, podgrzewana tylna szyba, climatronic, jasne plastiki, kremowa skóra z kubełkowymi fotelami (przednie podgrzewane, podłokietnik, kierownica trójramienna, elemrnty pseudo drewna, odłączane ESP, MFA, tempomat, 1/2 FIS, kierownica z VW Passata W12, nowa gałka zmiany biegów 4motion, ogólnie jak na swój przebieg wnętrze super utrzymane, za co otrzymałem nagorde w Vag Event 2009r. :)
Audio: Jednostka sterująca Alpine CDA-9812RB, system przód Morel Tempo, tył ori Nokia, woofer: Vibe Black Air II 12" wzmacniacz monoblock lanzar vibe przód czeka obecnie na podłączenie.
Zmiany przeprowadzone: Jak wyżej i niżej, pierwsze fotki przedstawiają samochód zaraz po zkaupie, ostatnie fotki auto po jakichś tam modach, także coś tam się pozmieniało :)
Plany: Poprzednie plany zrealizowane, obecnie w planach jest układ wydechowy Bastuck, nowe zawieszenie być może air ;) być może z czasem inne koła, narazie napewno pozostaną Audi, Mercedes Segin sprzedane.

Po pewnemy czasie przestoju powróciłem z nowym autkiem jakim jest VW Bora seryjne 2.8 V6 bardzo dobrze utrzymane, do Naszego kraju trafiło z importu ze Szwajcarii, wrażenia z jazdy nie do opisania dla kogoś kto dotychczas jeździł TDi a czasem brat go przewiózł Vr6, masakra poprostu. Droga powrotna do DSW, mój brat za sterem rozpędził się do 220 pojechałby pewnie do końca ale było mokro i troche ślisko. Spalanie jak dojechaliśmy do domu zadziwiło mnie bardzo pozytywnie jedyne 10,5L, zalana V-power Racing 99+ Mam nadzieje że auto w moich rękach się nie zmarnuje i bedzie wyglądało tak jak chce, wszystkie planowane części gadżety już praktycznie mam, jak tylko skończy się zima, auto odwiedzi napewno lakiernika, mechanika, tłumikarza i może GTO co by kilka km dodał. Nie jestem jakimś tam rejserem, ale naprawde nie wiele jeżdże swoim autem, więc nie opłacało mi się kupować 1.9 TDi czy 1.6 bo to byłaby głupota, a tak połączyłem przyjemne z pożytcznym :)
Auto na drugi dzień rano, czyli zaraz po zakupie wyglądało tak:
Image

Oto kilka fotek auta, po dzisiejszym myciu, przy napędzie na 4 koła i takiej mocy, ciężko go utrzymać w czystości, ale Meguiars mi troche pomógł i oto efekty:
Image

Image

Image

Image

Image
Niestety dywanik troche brudny, ale sami widzicie jaka pogoda...

Image

Luty 2009 Kilka fotek fantów (strona 5):
Image
Klapa US prosto od Macieja ze Style (wielkie dzięki za klape i za całą transakcje, pełna perfekcja pod każdym calem)

Image
Długo oczekiwane fanty, listwa US ori nówka sztuka do Bory z DE, oraz zaślepki kierunków WOB Edition :)

Image
Kilka kierajek do wyboru, prawdopodobnie zostanie oryginalna nówka skórzano-"drewniana" bo idealnie mi się komponuje z wnętrzem

Kwiecień 2009 Kolejne duperelki (strona 7):
Image
do tego bonus od brata skrzynia Vibe black Air II 30 cm i przód głośniki hertz hsk.
Foto z placuj boju:
Image

Maj 2009 Cała kolekcja nowych fantów + auto wróciło od lakiernika, częściowo nowe fanty już na aucie (strona 7):
Image
Image
Żeby auto jakoś jeździło i dobrze się czuło, zadbałem o filtry i tak, wskoczyły nowe filtry firmy Knecht paliwa oleju i kabinowy, oraz powietrza K&N 33-2128 :)
Image
Nowy kierownik i gałka, obie rzeczy zupełnie nowe:
Image
Kilka diwajsów tj. ciemno białe obrysówki, zaślepki WOB, znaczek w grill V6 + jeszcze jeden ale to niespodzianka, nowiuteńka prosto z ASO dokładka V6, nowa płyta alu pod silnik, coby można obniżyć auto niczym na "arajdzie":
Image
Image
Skrzynia z głośnikiem Vibe Black Air II + wzmacniacz z tej samej serii + kablek które trzeba teraz przeciągnąć, właśnie to teraz się dzieje i z tym obecnie walcze.
Image

Czerwiec-Lipiec 2009 Auto poskładane i gotowe, pierwsze fotki z Vag Eventu (strona 9):
Image
Image
Image
Image
Image

+ dodatkowy opis co się przez ten czas zmieniło, co wskoczyło a czego nie widać poniżej:
Na chłodno po odetchnięciu po Evencie moge powiedzieć mniej więcej co i jak, ale wszystko widać już na foto od norbiego Bora przeszła lekką metamorfoze, co nieco zostało zmienione ale bez przesady więc po krótce: grill bez znaczka JOM, znaczek w atrape GLi (rarytas praktycznie niedostępny, dzień przed Eventem wkońcu dotarł i dumnie się pręży teraz na grillu), listwa od wersji USA, ciemno białe obrysówki, nowa dokładka V6, zaślepki w błotniki WOB Edition, prawe duże lusterko ze zmienionym wkładem, tylna klapa USA bez znaczków i logo VW, mała tylna rejestracja. Zawieszenie gwintowane TA Technix 4motion, koła oryginalne Audi S8 W12 wypolerowane na lustro 8x18" z oponami 215/35 18 (przód Semperit tył Nankang) jeszcze w tym tygodniu wskakują świeże Toyo w rozmiarze 205/35 bo z 215 nie jestem zadowolony. Dystanse redykcyjne przód 20 mm tył 27 mm, idealnie spasowane w nadkola pod air ride, bo już teraz wiem że kwestią czasu jest że musi się pojawić, bo podczas jazdy na Event z norbim przytarliśmy płytą chyba z 20 razy Kierownica oraz gałka z wersji Highline, najczęściej występowały w Passacie W12. Filtr powietrza dedykowany do V6 K&N + rozwiert puszki do tego delikatnie zmieniony soft dzięki czemu przybyło troche PS-ów i NM.
W krótkim czasie bo w ciągu 4-5 miesięcy udało mi się ogarnąć samochód, nie był idealny, nie jest idealny i nigdy nie będzie, bo jak ja to mówie z gówna auta nie zrobisz Ale bardzo się ciesze i nie wiem jakim cudem udało się uzyskać tyle wyróżnień na Vag Evencie m.in Top 3 Bora (razem z Kokos-em i qling-iem, najlepiej utrzymane i zadbane wnętrze, wyróżnienie za dobrze utrzymany lakier oraz 4 miejsce w audio, sprawiły że motywacja do dalszych modów i nie sprzedawanie tego auta staje się bardzo realne i już teraz zapowiadam że w przyszłym roku zadbam aby auto wyglądało jeszcze lepiej niż jest obecnie.
Plany to air-ride, zmiana środków na Recaro w kremowej skórze z elektryką, docelowe koła Mercedes Segin 18" (taki sam wzór jak u mojego brata z tym że o cal większe, cały układ wydechowy, napewno MG Motorsport, bo jak mi kazali dać mu, to nie było efektu.

Kilka fotek z Eventu od Lońka (strona 10):
Image
Image
Image
Top 3 Boraty Vag Event 2009
Image
Image

Sierpień 2009 Foto z Variantem (obecnie Vartiant in progress) (strona 10):
Image
Nowy frykas od zawsze tego mi brakowało :)
Image
Image
Image

Image

Image

Image

Listopad 2009 W zasadzie dla tego auta sezon się zakończył i odpoczywa sobie spokojnie w garażu a właściciel dłubie sobie czasem przy nim i stara się kolekcjonować nowe elementy układanki, co z tego wyjdzie, comming soon.

Kwiecień 2010 Some photos: (strona 14)
Obudowa od ARL'a:
Image
Plastic, maskownica zbiorniczków (wyrównawczego i spryskiwaczy) pochodzaca z Audi S3:
Image
Końcówka podwójna, delikatnie ścięta, całość z kwasiaka, tak jak i cały układ 3":
Image
Image
Tłumik, już tak nie wygląda, wyczyszczony, wygląda jak nówka, końcówki odcięte, całość wkrótce:
Image
Komora silnika, ogarnięta na obecną chwile na tip top, fotki przed końcowym czyszczeniem:
Image
Maska, już bez wygłuszenie, śladu na dole po naklejce już nie ma ;):
Image
Biedna Borunia, całą zime stała w garażu, cała zakurzona, tak wygląda obecnie:
Image
Oponki 205/35 18 Toyo Proxes x4, felgi Mam Nuvo na sprzedaż:
Image
Image

Powoli coś tam się dzieje, za jakiś czas felgi jadą na odnowe polerki, wskoczą na nie oponki, później regulacja i zabawa gwintem, montaż wszystkich fantów na auto, polerka lakieru + wyciągnięcie bezinwazyjnie 2 wgniotek na drzwiach i to będzie pewnie na tyle

Image Image

Kilka fotek z dziś, wydech definitywnie zakończony i tak już będzie to wyglądało:
Image Image

Negatyw na zimówce:
Image

3cm kurzu, auto brudne nie wypolerowane jeszcze po zimie :) w tym tygodniu powinno się to zmienić ;)
Image

Strona 15
Tył bez regulacji, tulejka wywalona, przód pójdzie jeszcze nieco w dół, kwestia wrzucenia kilku odboi i będzie chyba ok:
Image


Image

Komora gazowa, sekwens schowany:
Image

Maj 2010 Strona 16, 17, 18 Trochę nowości, lampy usa etc.
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Imageer


Ostatnio edytowany przez BartoL Pon 20 Lip, 2009, edytowano w sumie 5 razy


_________________
Image
Offline
 Profil    3239572 vwzone
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 21 Mar, 2008
Posty: 1677
Skąd: Knurów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Cressida
bardzo ładna bora i mam nadzieję, że projekt będzie jeszcze lepszy od kombika ;)



_________________
Moj GOLF... >click<
SPOT GLIWICE >click<
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Gru, 2005
Posty: 4682
Skąd: Międzyrzecz
Gadu-Gadu: 0
Auto: A6 C5 V6 & MK2 @ VR6 & MK4 TDI+, Corrado @ 1.8T, MK4 V5, B5FL V6
Piękne wnętrze.

Czekam na pierwsze mody !!

Powodzenia zią !


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Moher
VW Moher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 18 Lis, 2006
Posty: 2616
Skąd: CT - Moherowo - TORUŃ
Gadu-Gadu: 4208008
Skype: SerwerLukasa
Auto: 2miejsce Show`n`Shine mk4/bora: VWMANIA 2009, Wyróżnienie za Najładniejsze Auto: Mrówki 04-06.09.2009
:O

laaadna :D



_________________
s/n:49793...i twoj stary tez!
s/n:68081...do miecza!
s/n:07281...pchaj goooo!


MK IV 1.9 TDI GTI USA Moher Edyszyn - by LukasTDI
Image
Offline
 Profil    4208008 SerwerLukasa
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
FAKIR
FAKIR
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 03 Lis, 2006
Posty: 1767
Gadu-Gadu: 7752780
Skype: Lookazv6
Auto: Golf mk2/audi diesel wagon
no ładniusia,jak wpadną us gadżety to bedzie wypas,wnetrze modzio

coś mi się wydaje,ze kolor ciemno niebieski jest u was rodzinny aczkolwiek chyba 4 auto w tej tonacji



_________________
Kupie Mille Miglie Chronos w 16"
Image
Offline
 Profil    7752780 Lookazv6
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Zone Admin
VW Zone Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3672
Skąd: Wrocław-Krzyżowice
Gadu-Gadu: 1722539
Auto: T5 TDI ;) CLS CDI by H&R,
super!



_________________
††CAŁODOBOWY Zakład Pogrzebowy†† Wrocław ul. Borowska 254, pomoc w ZUS, KRUS i USC, całodobowe przewozy krajowe. 607152668
Image
Offline
 Profil    1722539
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
Proszę jak ładnie. Oby spisywała się jak najlepiej i żeby wszystkie mody z czasem weszły w życie ook


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 09 Paź, 2007
Posty: 7468
Skąd: Bolesławiec
Gadu-Gadu: 8234490
Auto: mk2 tdi++, quattro
super bora i jeszcze lepszy silniczek :)

powodzenia w realizacji planów ;)


Offline
 Profil    8234490
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Sty, 2008
Posty: 1846
Skąd: Kalisz
Gadu-Gadu: 7712923
Auto: brak.
Ladne auto ladne plany :)
US graty dobre kolo i troche w dol i jest mod :) :D


Offline
 Profil    7712923
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 11 Maj, 2008
Posty: 582
Skąd: Grupa Śląska
Piekna Bora jak sadze piekna muzyka leci z pod maski :)

Plany sa i to dobre, dlatego juz czekam na te pierwsze ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 06 Gru, 2007
Posty: 516
Skąd: Starogard Gdański
Gadu-Gadu: 8398782
Auto: Golf V GTI
ładna Bora , baza wrecz idealna , kolega ma robiona w podobnym stylu jak twoje plany i powiem szczerze ze na zywo jest miazga, ale wiesz o ktora mi chodzi z tego co kojarze:) (srebrna)
:)
lampy bym tylko zostawil te co masz bo to w koncu rarytas jakby i tylko highline ma takie chyba
pozdro i powodzenia w modach , autko piekne :ok:


Offline
 Profil    8398782
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 12 Lis, 2008
Posty: 365
Skąd: Suwałki
Gadu-Gadu: 4657508
Auto: Octavia I 1.8T
Piękna Bora :) igiełka ;)


Offline
 Profil    4657508
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 22 Sie, 2005
Posty: 1439
Skąd: Dublin/Cosel O.-S
Gadu-Gadu: 0
Auto: Way too many VWs
Mmmm mniam!

Tak jak juz chlopaki pisali. US gadzety i bedzie miod malina :D Juz jest^^



_________________
'87 Golf Mk2 GL
'91 Golf Mk2 1.6 - R.I.P.
'91 Corrado G60
'95 Vento 1.9d - R.I.P.
'96 Vento G60/EatonM62
'98 Golf 1.4
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2203
Skąd: VwZone
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corrado
Bartol - miłe zaskoczenie !
Bora to strzał w 10! Idealna baza do modyfikacji :) - będę obserwował co wyprawiasz z Vw, bo ty też się do tego urodziłeś.Mam wrażenie jakbyś szedł trochę w stronę DUB.



_________________
VwZone.pl

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 06 Kwi, 2007
Posty: 971
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 0
Auto: SuperB
Bora w takiej wersji silnikowej i wyposażenia, poprostu marzenie :serce:
Powodzenia w modach.



_________________
viewtopic.php?f=98&t=67496 Passateri by uvwGolf !
naglebie.pl
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 59 [ 881 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe