Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 5 [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [bora] Bora by haski
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 05 Sty, 2008
Posty: 89
Skąd: Bytom
Gadu-Gadu: 1134598
Auto: Bora ALH+
Witam
MODEL: Bora Comfortline
SILNIK: 1,9 TDI ALH + turbo ARL GT1749VB, wtryski 216, FMIC, Jendomas 1Z + sprzęgło VR6, brak katalizatora
MOC: 155KM / 345 Nm
ZAWIESZENIE: Gwintowane Weitec Hicon GT (na nowych wkładach) poliuretanowe elementy zawieszenia, stabilizator 4motion, łączniki 4 motion
UKLAD HAMULCOWY: PRZÓD Mikoda nacinane - nawiercane + klocki ATE, TYŁ Mikoda nacinane - nawiercane + klocki ATE
KOLA:Artec Turbo P w polerce 8"x18" ET 57 dystans z 5x100 na 5x112 30mm opony Pirelli p7000 / P Zero Nero 215/35/18, znaczki Porsche na dekielkach
NADWOZIE:Grill bez znaczka, Lampy tył V6. zaspawane miejsce po znaczku na masce, duże lusterko prawe, zaślepki zamków, zaspawana wnęka po tablicy rejestracyjnej, dokładka V6, lampy przód Depo/FK + xenon 6000k, końcówki układu wydechowego ze stali nierdzewnej
WNETRZE: 3 ramienna kierownica, 4x el.szyby, 4x Airbag, klima, podgrzewane siedzenia, el. + podgrzewane lusterka, welur, podłokietnik x2, pedały+ podstopietnica audi TT, alu ramki na zegarach, gałka zmiany biegów audi S3 drazek skrócony o 3cm
AUDIO: ALPINE CDE-9881, system przedni DLS MS6A, Subwoofer Vibe Black Air II 12", wzmacniacz Infinity 475a, przewód sygnałowy SinusLive, przewody zasilania 25mm, wygłuszone przednie drzwi, wyprofilowane i obite boki pod tweetery cdn...



PLANY:
- rozporka przod
- program
- skompletowanie calego audio
- Recaro inside
...


jeszcze na niemieckich blachach
ImageImageImage

Mała sesja w sierpniu po zarejestrowaniu
ImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImage

Odświezylem troszke środek dodajac pedały+podstopietnica od TT, Alu ramki zegarów, gałka zmiany biegów Audi S3, ramka od el. szyb srebrna (na czarnym bylo widac rysy)
Image

Znudzily mi sie oryginalne lampy wiec tymczasowo pryslem je po czesci na czarno (szukam oryginalnych z High line) Juz sa :D
Image

Przypadkowo na allegro natrafilem na takie cus:) jedno na dworze drugie na polce:) cieszy oko
ImageImage

Grill czeka na lakier
Image

Z wiekszymi modami czekam na lato wiec w zime zająlem się kompletowaniem audio.
System na przod jeszcze w kartonie musze najpierw wygłuszyć drzwi tyle ze narazie brak czasu
ImageImage
i reszta gadżetów wzmak na przód, kable zasilające 25mm, sygnalówki Sinuslive
Image

Przed
Image
Po
ImageImageImage
Zająłem sie także tweeterami :-) Po pierwszym szlifie
Image

Wczoraj otrzymałem paczke z lampami wiec dzisiaj był czas by je założyć
ImageImageImageImage
ImageImage

Boczki doczekały się obicia, materiał bardzo zbliżony do oryginału :D
ImageImage

Nadszedł czas na zmiane zawieszenia co prawda tylko SS ale od czegoś trzeba zacząć
ImageImageImage
ImageImage

Przesyłka :)
ImageImage

gwincik zalozony:) przod poszedl o ok 40mm z tylem mechanik pojechal na maxa i spuscil na sam dol (przod byl wyzej od tylu)
ImageImage
spieszylo mi sie na robote a byla juz 14 wiec tak zostawilem, ale godz 19 garaz kumpla+Carlsberg podnioslem troszke tyl zeby nie wygladalo ze woze 200kg ziemniakow w bagazniku.
ImageImage
na codzien posluguje sie takim przyrzadem wiec i tu go uzylem <joke>:D haha
Image
ImageImageImage
Końcowe ustawienie bedzie pod kola

2 dni temu byla wyciekcza po kola
ImageImageImage

przymiarka na aucie, odsunalem felge 3cm tak jakby byl dystans
przód
ImageImageImage
ImageImage
tył
ImageImageImage
Image


2.05
felgi z dystansem 30mm zalozone, musze jeszcze zmienic dekielki z audi
ImageImageImage
ImageImage
niestety tylko kilka fotek bo padly mi aku w aparacie;/

pare fotek juz z deklami vw
ImageImageImage
Image

Image
Image
Image

[ Dodano: Pią 26 Wrz, 2008 ]
kolejna przesyłka dotarła
Image

poliuretanowy zestaw tulejek na oś przednia
Image
[ Dodano: Sro 17 Gru, 2008 ]

dla wiekszej gleby stabilizator 1J0 411 305 AE
Image
[ Dodano: Pią 09 Sty, 2009 ]
dokładka V6
Image
2 lusterko w lepszym stanie i z niebieskim wkładem
Image
Image
zaślepki zamków
Image

polerka
ImageImageImageImageImageImage
u lakiernika:D
ImageImage

Image

kilka nowych fotek

ImageImageImageImage
ImageImageImage

rozpoczęcie modów 2010
ImageImageImageImage

doszły nowe lampki + xenon 6000k, nowe kratki i grill czarny + na tyle czarny VWej, fotki na szybko po montażu
ImageImageImageImageImage

tarcze Mikoda + klocki ATE
Image
fifki ze stali nierdzewnej
Image

gwint Weitec Hicon GT+ łączniki od 4motion
ImageImage


Ostatnio edytowany przez laki_boRaTDi Pią 29 Lip, 2011, edytowano w sumie 38 razy

Offline
 Profil    1134598
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
Będzie z tego auto :-D Już mi się podoba ook Tak trzymaj chłopie ;)


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Wrz, 2006
Posty: 2059
Skąd: Śrem
Gadu-Gadu: 2176296
Auto: Golf VI Składak Style
Widze ze masz duze plany, powodzenia w projekcie :D



_________________
VW Golf VI in progress

Jetta A5 USA On AIR

Mój były Lupiszon na poduchach -->Lupo

"rozgniatam białe larwy kompleksów butem samozaparcia, pracy i myślenia nad sobą"

Pozdrawiam
Piotr
Offline
 Profil    2176296
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 10 Sty, 2006
Posty: 841
Skąd: Rzeszów
dobrze sie zapowiada, gleba+felga jest, reszta to detale, przod wzgledem tylu wg mnie troche za bardzo wystaje, moze by tak na przod dystans 2cm a tyl 3cm ?



_________________
Polo Coupe G60:
viewtopic.php?f=98&t=50521&start=0


http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=6945
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 03 Gru, 2007
Posty: 779
Skąd: Pleszew
Gadu-Gadu: 4965404
Auto: BeCztery
fela dobra gleba jest oby tak dalej :D



_________________
My BeCztery
...vwlkp.pl
Offline
 Profil    4965404
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 05 Sty, 2008
Posty: 89
Skąd: Bytom
Gadu-Gadu: 1134598
Auto: Bora ALH+
PR23M3K napisał(a):
dobrze sie zapowiada, gleba+felga jest, reszta to detale, przod wzgledem tylu wg mnie troche za bardzo wystaje, moze by tak na przod dystans 2cm a tyl 3cm ?


felgi byly przymierzane bez dystansow bo ich jak narazie nie posiadam, odsunalem je tylko od piasty zeby mniej wiecej widziec jak to bedzie. Na przod musi byc min 25mm bo bedzie ocierac o gwint, zwroc uwage ze auto jest pochylone i jak obnizylem je na lewarku wszystko sie dobrze komponowalo


Offline
 Profil    1134598
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 12 Kwi, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 16 Mar, 2008
Posty: 116
Skąd: Stettin
konkret...az zazdroszcze tak posunietych prac...mam nadzieje ze od czerwca/lipca posuna sie juz pelna para moje. kolejna borowka na forum:) i widze ze podobne mody bedziemy mieli:) no coz....zycie;]



_________________
What i only like in Germany is my Volkswagen, and the fact that there's no speed limit on the autobahn
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 12 Kwi, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 01 Sie, 2005
Posty: 94
Skąd: Elbląg / 3miasto
fajna ta bora :) kolorek masz piekny.... zmiany jakie dokonales sa bardzo dobre... nic tylko pozazdroscic takiego autka
pozdrowka


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 12 Kwi, 2008 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
noo kolega z bytomia widze..... pieknie... aby jeden z nielicznych wsrod wielu wiejskich tuningow na bytku, robisz auto nie krzykliwie ale zauwazalnie pieknie...oby tak dalej....
jedyne co moge zasugerowac to nie kupuj zadnych gejlookow na tyl czasem zostaw auto tak jak jest... no ew klape us i listwe przednia US.
ale to malo wazne... kup lepiej sobie porzadny klucz do odkrecania srub... takim tylko objedziesz srube lub zniszczysz felge
a co do felg... polera i bedzie miazdzyć ale nawet bez tego wybrales swietne kola, malo spotykane i bardzo efektowne
do zobaczenia na swiatłach :)



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 13 Kwi, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 05 Sty, 2008
Posty: 89
Skąd: Bytom
Gadu-Gadu: 1134598
Auto: Bora ALH+
Kevin napisał(a):
noo kolega z bytomia widze..... pieknie... aby jeden z nielicznych wsrod wielu wiejskich tuningow na bytku, robisz auto nie krzykliwie ale zauwazalnie pieknie...oby tak dalej....
jedyne co moge zasugerowac to nie kupuj zadnych gejlookow na tyl czasem zostaw auto tak jak jest... no ew klape us i listwe przednia US.
ale to malo wazne... kup lepiej sobie porzadny klucz do odkrecania srub... takim tylko objedziesz srube lub zniszczysz felge
a co do felg... polera i bedzie miazdzyć ale nawet bez tego wybrales swietne kola, malo spotykane i bardzo efektowne
do zobaczenia na swiatłach :)

...zadnych gejlookow nie bedzie tfu tfu...jezeli US sie trafi to bardzo chetnie przygarne, co do klucza to najchetniej bym przyspawal sruby...felgi przyznam sie ze zawsze o takich marzylem, jeszcze jak je doprowadze do swietnego stanu to w ogole malina...polerka jak najbardziej ZA kwestia czasu, co do swiatel to czesto bywam na TG wiec to calekiem mozliwe...


Offline
 Profil    1134598
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 13 Kwi, 2008 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
no to tym bardziej gdzies tam sie przyczaimy gdyz jestem z radzionkowa....pozdro i do zobaczenia



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 13 Kwi, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 05 Sty, 2008
Posty: 89
Skąd: Bytom
Gadu-Gadu: 1134598
Auto: Bora ALH+
to bede czujny...twojego mk3 raczej nie przegapie


Offline
 Profil    1134598
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 13 Kwi, 2008 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
e tam..zwykly szarak... ja ostatnio jaram sie borami wiec to raczej ja twojej nie przegapie :) dobra koniec OT

pisz czy bedziesz cos grzebal z silnikiem



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 13 Kwi, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 16 Mar, 2008
Posty: 116
Skąd: Stettin
az...zazdroszcze....ja juz tez chce rozpoczac w pelni swoj projekt...ale zaciskam pasa....najpierw obrona i w miedzy czasie zbieranie duperelkowych gratow a pozniej mam nadzieje ze pojdzie juz grubiej...tak czy siak...ciesze sie ze pobratyniec bora ma zajawke i rzezbi...niewiele nas jest wiec trzeba to niezwykle uwypuklac.



_________________
What i only like in Germany is my Volkswagen, and the fact that there's no speed limit on the autobahn
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 13 Kwi, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 05 Sty, 2008
Posty: 89
Skąd: Bytom
Gadu-Gadu: 1134598
Auto: Bora ALH+
Kevin napisał(a):
e tam..zwykly szarak... ja ostatnio jaram sie borami wiec to raczej ja twojej nie przegapie :) dobra koniec OT

pisz czy bedziesz cos grzebal z silnikiem


Kevin chyba nie zdradziles wlasnie nowego koloru :-D
silnik dostanie wtryski od AXG lub 216 z nowym setupem za ok 2 miesiace, chcialbym wkrecic go na ok 300NM, wiem ze mozna z niego troche wydusic ale to juz wieksza $$$$ pozyjemy zobaczymy


Offline
 Profil    1134598
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 5 [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe