Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 25 [ 369 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Wto 08 Wrz, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Sie, 2008
Posty: 188
Skąd: Jaworzno
Gadu-Gadu: 5684677
Auto: Golf mk2
MODEL:

Golf mk2 g60

SILNIK:

BFH

MOC:

241KM 320NM

MODY POD MASKĄ:

Mały clean look, otwory pod maska zaspawane i cała komora wymalowana pod kolor nadwozia
Swap silnika z G60 na R32

ZAWIESZENIE:

Gwintowane FK

UKŁAD HAMULCOWY:

Przód: tarcze wentylowane nacinane przewiercane 280mm ATM Mikoda klocki trw,
tył: tarcze nacinane przewiercane ATM Mikoda klocki trw

KOŁA:

4x 15"/9" Schmidt TH LINE na nich oponki Uniroyal Rainsport 2 195/45

NADWOZIE:

Grill bez znaczka,
listwa podreflektorowa od Jetty,
brewka,
lampy przednie dymione z krzyżem maltańskim,
kierunkowskazy w przednim zderzaku dymione,
usunięcie kierunkowskazów z błotnika i zastąpienie ich emblematami z logo wolfsburg,
emblemat rabbit injection na tył
czerwona ramka wokoło grila
czerwone lampy fift

WNĘTRZE:

z podłogi zniknął dywan i wygłuszenia a zamiast tego podłoga została wyczyszczona, zakonserwowana i pomalowana w kolor nadwozia, zniknęła także kanapa wraz z parapetami i półka, pozostały tylko niebieskie boczki i dwa przednie fotele z wersji EDITION ONE,
seryjna deska rozdzielcza ustąpiła miejsce desce z golfa mk3, zmienione zostały również zegary na te z modelu mk3,
seryjna kierownica została zastąpiona kierownicą Raid Silberpfeil,
udało też się dorwać czarna podsufitkę i wymienić gdyż z mojej na długo po zakupie odszedł materiał

AUDIO:

6-cylindrowa jednostak o pojemności 3189ccm na jednym tłumiku :D a dodatkowo Radio Alpine IDA-X001
Głośniki w desce Hertz 10cm

ZMIANY PRZEPROWADZONE:

zmiana frontu z 4 lampami na 2 lampy ( dymione z krzyżem ),
grill bez znaczka,
listwa podreflektorowa od Jetty,
brewka,
emblematy zamiast kierunków w błotnikach,
emblemat rabbit injection z tyłu,
zmiana alufelg na schmidty th line,
wsadzenie gwintu,
wymiana deski na model z mk3,
kierownica raid silberpfeil,
pomalowanie ramki czerwonej na grillu
swap silnika z G60 na R32
oraz wiele innych

PLANY:

rallye front,
klatka,
rozpórka przód,
wymalowanie auta,
wsadzenie foteli kubelkowych,
wymiana tych zderzaków na oryginalne,


Na początek trochę historii enjoy :) :
Po długich poszukiwaniach w kwietniu 2008r zostałem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego VW a stal się nim golf mk2 3d w wersji g60 ,na pokładzie miał elektryczne szybki, abs, szyber manualny.
Nie trzeba było być fachowcem żeby się domyślić że kompresor nadaje się do wymiany, więc co by długo nie rozmyślając zawiozłem kompresor do regeneracji, niestety czarny scenariusz się spełnił i w kompresorze były ubytki chwila namysłu i zakup kompresora po regeneracji, szczęśliwy wracam do domu z nową zabawką z tylko jedna myślą żeby go zamontować i poczuć te 160KM, następnego dnia kompresor siedział już w aucie ale według instrukcji od gościa u którego go kupiłem trzeba było kompresor dotrzeć przez około chyba 500 kilometrów myślę sobie 500km to niedużo dam rade, niestety po około 20kilometrach jazdy autem usłyszałem jakieś dziwne dźwięki spod maski zatrzymałem się żeby to sprawdzić i ku mojemu zdziwieniu na małym pasku były jakieś braki, auto zaciagnołem do domu wyjąłem kompresor i jazda do gościa od którego go kupiłem, na miejscu go rozebraliśmy i okazało się że mniejszy wirnik się złamał ( szczęscie w nieszczęściu ) do wymiany była obudowa mały wirnik i pasek, po jakimś czasie odebrałem kompresor z powrotem, ponowny montaż w aucie i odpalamy a tu ku mojemu zdziwieniu z rury wydechowej wydobywa sie dużo za dużo siwego dymu, chwila namysłu i ściagamy pierwszą rure od G odpalamy auto i prosto w twarz dostajemy olejem, w tym momencie ręce mi opadły i przez jakaś chwile chciałem to auto spuścić w przepaść ale stwierdziłem że jak powiedziałem A to teraz należy powiedzieć B, szybki telefon i znowu jazda z kompresorem okazało się że jakiś simering przepuszczał olej szybka wymiana i wracam z powrotem do domu z przeróżnymi myślami, montaż, odpalenie nie ma dymu hurraaa ale nie cieszyłem się zawczasu dotarłem kompresor bez problemów, przyszedł więc czas żeby sprawdzić jak to jeździ, a jeździ niesamowicie pierwszy raz coś takiego czułem jadąc autem wrażenia nie do opisania, wtedy sobie pomyślałem dobrze że się nie poddałem. Po tej smutnej historii z happy endem pora na fotki:

Tak wyglądał zaraz po zakupie:
Image Image Image
Image Image Image
Image Image Image
ImageImage


Fotki z prac nad golfem ( nie ma niestety wszystkich etapów pokazanych ):
poprzedni kompresor nie był w najlepszym stanie troche oleju przepuszczał Image
Malowanie łapy kompresora
przed: Image po: Image


Pas przedni przed kuracją odnawiającą
Image
niestety gdzieś mi się zapodziała fotka z aktualnym wyglądem
Montaż kompresora
Image
Po montażu bez grila wygląda tak agresywnie
Image
Stare hamulce:
Image
nowe hamulce:
Image Image Image
Odnowiona pokrywa zaworów i intercoler:
przed
Image Image
po
Image Image Image

Image Image Image
Taki mały bonusik ( Golf z grillem od poldka )
Image
Tak się prezentował po tych pracach oraz wymianie stalówek na alumy które dostałem do niego
Image Image Image Image Image Image
13.07.2008
Z nowości to doszły nowe lampy przód ( otrzymałem je w prezencie :D za co wielkie dzięki ) i oczywiście nowy felunek Keskin KT5 15" z oponkami 195/50
Image Image Image Image
Image Image Image Image
Image Image
29.09.2008
zagościł gwint oraz nowe oponki uniroyal rainsport2 195/45
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image
niestety podczas powrotu z zlotu na lotnisku muchowiec stwierdziłem brak brewki która pewnie odfrunęła na autostradzie:
Image
14 Grudnia 2008
No i zaczęło się żeby nie było że przez zimę wszyscy pracują nad swoim Vw-ejami to też się wzięliśmy razem z Michałem i bratem do pracy. Po paru chwilach deska zniknęła z pokładu G60
Image
żeby ustąpić miejsca trochę młodszej wersji :D (pierwsza przymiarka)
Image Image
Małe pogorzelisko :D (trzeba by tu posprzątać )
Image Image Image
Image Image
Pare fotek z prac nad dechą:
Image Image Image Image Image
Image Image Image Image Image
20 stycznia 2009r.
zakup paru pierdółek:
nowe felgi Image Image
pierwsza przymiarka: Image
Szeroki oryginalny hokej ( ten co mam na aucie jest już mocno zużyty ) :D
Image Image
Ślizgi do foteli z ASO ( zamienników z motoryzacyjnego nie dało się założyć :P )
Image Image
Nowa kierowniczka
Image
I na koniec taki gadzecik :cool:
Image Image
18 maj 2009r.
foto na nowej feldze:
Image Image Image Image Image Image Image Image
22 lipiec 2009r.
Wreszcie stałem się posiadaczem felg które chciałem od początku Mianowicie są to Schmidt Th Line w rozmiarze 15" wszystkie szerokie na 9" z tym że jedne mają et 20 drugie et 0
Image foto z pierwszej przymiarki
nastepnie felgi zostały rozebrane w celu ich odnowienia rotory poszły do malowania w kolor czerwony natomiast ranty zaczołem polerować, niestety polerka się odwlekała ( na rantach były cholernie głębokie wżery a czasu było coraz mniej bo chciałem jechać na tych felgach na zlot do Ustronia) wtedy to w głowie zrodził się pomysł pomalowania rantów tylko miałem dylemat na jaki kolor, po małej konsultacji z znajomymi wybór padła na biały kolor ( pewnie niektórzy pomyślą " jak mozna takie felgi tak potraktować" hehe dla uspokojenia powiem tylko tyle ze to jest chwilowy stan tych felg przez zime chce je oddać do chromowania natomiast bużki z kapselków napewno nie znikną, ale dość już tego gadania czas na fotki:
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Aktualnie pracuje nad wsadzeniem IC z sprintera oraz nad obudowaniem stożka fotki zamieszczę jak skończę.
24.09.2009r.
Wraz z pomocą Michal 6n został wsadzony IC od sprintera, obudowany stożek oraz poprowadzony dolot zimnego powietrza na stożek.
Image Image Image Image Image Image Image Image
ten IC z sprintera trochę dużawy ale daje pożądany efekt
3 listopad 2009
W drodze na Moto Piknik w Krakowie G odmówiło współpracy i puściło olej :P ale udało się już je zregenerować ( jak się okazało żaden simering nie był dobrze osadzony listwy nie sprężynowały no i okazało się że rozwiert nie był zrobiony tak jak powinien być ) zamontowane zostały nowe simeringi, nowe listwy ( brązowe ), rozwiert został dokończony.
Image Image Image
Żeby tego było mało podczas składania wszystkiego zauważyłem na jednym kolanku dziurę :( na szybko udało się dorwać drugie kolanko i jazda na przód,
Image Image
niestety moje szczęście nie trwało długo bo podczas przykręcania śruby która odbiera olej z kompresora się ukręciła całe Jaworzno zjechane za jedną śrubka ale dopiero w Turbo-Tecu udało się dostać podobna śrubkę
Image Image
Na wszelki wypadek odwiedziłem tez ASO VW i zamówiłem na zapas taka śrubkę ( przy okazji dowiedziałem się że G60 było dostępne w sprzedaży u nich do maja 2009 za kwotę 13tysięcy :wecko: ) Przy okazji też umyłem silnik ale fotki dodam jak znajdę. Kompresor aktualnie ładuje 1.1 bara :D Zapomniałem napisać że w aucie zagościł też chip firmy SLS przesuwający odcinke w granice 6800 obrotów i dający przyrost mocy w okolice 190KM
Image Image
Jeszcze jedna fotka z jesienią w tle zrobiona przez Żabe
Image
01.12.2009r.
wreszcie się zebrałem w sobie i ogarnąłem bajzel pod dechą, pochowałem wystające przewody, przyciski od elektrycznych szyb poszły w boczki ale tonie jest to trzeba będzie jeszcze pomodzic bo za bardzo wystają, radio poszło na swoje miejsce, a wskaźnik doładowania powędrował w nowe lepiej widoczne miejsce, trochę fotek :
tak było:
Image Image Image
a tak jest:
Image Image Image Image
5 grudzień 2009
dzisiaj wraz z pomocą kolegów TiTka, i Marcela, udało się wreszcie upchać zegary z mk3 na pokład golfa i tak się to prezentuje :D
Image
podświetlenie licznika zostanie zmienione tak aby ładnie współgrało z podświetleniem wskaźnika doładowania
09.12.2009
ostatnio złapałem kapcia myślałem ze opona przebita ale co sie okazało miąłem wiele szczęścia w nie szczęściu po obróceniu felgi stroną wewnętrzna okazało się że z 20 śrubek które skręcały felge zostało tylko 8 !!!! 11 śrubą ścięło nakrętki z kawałkami śrub a jedna w ogóle wypadła podejrzewam że silikon który uszczelnia się podziurawił bo wulkanizator powiedział że ucieka powietrze przez felerne śruby
Image Image Image Image
06.01.2010
Dzisiaj doszła paczuszka :D a w niej rozpóreczka stalowa Sparco na przód :cool:
Image Image Image
szybka przymiarka na aucie
Image
a zamontowana zostanie na wiosnę
18 stycznia 2009
Ruszają prace nad clean lookiem
ImageImageImageImageImage
w między czasie doszły ori halogeny w szeroki zderzak
Image
i długo wyszukiwane czerwone lampy fiffta
Image
12 Września 2010
po długim postoju w pracach coś się wreszcie ruszyło, odebrałem auto od blacharza z gotową komorą silnika
Image Image Image
Image Image
4 stycznia 2011
Silnik wymalowany w 90% w kolor teraz zostaje doskładanie go do końca i zabawa z malowaniem śrubek na czarno ale do tego celu potrzebuje zamówić maszynkę do aerografu, przy okazji rozebrania silnika została zregenerowana głowica, wszystkie uszczelki i oringi nowe, przy okazji wyszło że poprzedni właściciel zamontował pod głowica uszczelkę z chyba zwykłego 1.8, silnik zostanie zalany nowym olejem Castrol Edge Sport 10W60, wpadła też kolejny intercooler ze sprintera bo w tamtym wyszła dziurka, wpadły też wydajniejsze wtryski, zostaje zakupić wałek schricka i regulator paliwa i na wiosnę mam nadzieje pojechać na program jeśli się uda złożyć
Parę fotek nieskończonego silnika
Image Image Image Image Image
26 kwietnia 2011
a więc po kolei silnik poskładany na nowych uszczelkach oringach paskach i rozrządzie, pasek wielorowkowy zakupiony nowy i krótszy bo kółko na kompresorze jest 68mm, założony został też "zimny " termostat i czujnik wentylatora na chłodnicy od Apsika, założyłem też wydajniejsze wtryski które już jakiś czas temu nabyłem, olej motula wraz z filtrem knechta, do pomalowania śrubek trzeba było zakupić aerograf co by to wszystko wyszło tak jak należy ( roboty z wyklejaniem dookoła śrubek żeby silnika nie za psikać było co nie miara ale jakoś dałem rade efekt końcowy mnie zadowala ), i nie obyło się bez zakupu strzykawek do odmierzania lakieru do aerografa, generalnie najgorsza była taka dłubanina z śrubkami i obejmami co by to ładnie wyszło ale jakoś się udało a efekty możecie ocenić na fotkach :$
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
i takie 3 zdjęcia zrobione i przerobione przez moją siostrę :)
Image Image Image
16 Lipca 2011
Jakiś czas temu auto odpaliło i o dziwo bez problemu po zagrzaniu się okazało się że gdzieś cieknie woda po głębszej analizie doszliśmy do miejsca awarii którym okazała się nieszczelność pomiędzy pompą wody a jej obudową ( żeby było śmieszniej kupiłem taki komplet nowy fabrycznie skręcony ) ale jak ją ściągnąłem to śrubki łączące te dwie części można było palcami odkręcać wiec zostało to na nowo skręcone i jest spokój.
Parę fotek ze składania którego jeszcze trochę zostało, golf na razie jeździł będzie na felgach bbs ra gdyż th-liny trzeba odnowić na przyszły sezon
Image Image Image Image
Więc tak auto poskładane i miało jechać na sammers cars party ale niestety po przejechaniu jakiś 10 kilometrów zgasło i już nie odpaliło, podejrzewam że pompa paliwa odmówiła posługi ;( ale to się okaże jak się przemogę i zaglądnę do niego w tygodniu a teraz pora na fotki jak auto zostało poskładane i miało jechać :$
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
10 kwietnia 2012
a więc tak na początek z golfa zniknął silnik i został wsadzony do godnego następcy :-D natomiast do golfa trafiła niestety jednostka wolnossąca legitymująca się pojemnością 3189ccm :-D i mocą 241KM
teraz trzeba skompletować resztę drobnicy potrzebnej do wsadzenia tego cuda pod maskę, a i zapomniałem dodać że w tamtym roku do auta trafiła czarna podsufitka, i żeby nie być goło słownym wrzucam parę fotek:
na początek ostatnia fotka G60-tki
Image
pustka w komorze
Image
tak aktualnie wygląda golf
Image
i fotka nowego serca
Image
i jeszcze jedna z transportu
Image
10 czerwca 2012
Mały aktual: graty potrzebne do swapa powoli się zbierają wpadła już skrzynia o oznaczeniu CCM oraz koło zamachowe i śruby potrzebne do skręcenia tych elementów, łapa tylna i łapy do skrzyni, wymienione i odnowione już są sanki pod silnik wymieniony przegub zewnętrzny od strony pasażera na nowy, nowe końcówki drążków kierowniczych, wymieniona została tez maglownica na inna bo ze starej wykręcił się gwint, i półosie już są na swoich miejscach, przyjść ma jeszcze w belka przednia z passata vr6 wraz z łapą przednia i rozrusznikiem, wstępnie wydech z golfa r32 mierzyłem i jest szansa że się wymieści, i będzie można robić wstępną przymiarkę silnika.
EDIT 23.06.2012
wreszcie doszła długo wyczekiwana belka przednia oraz rozrusznik i łapa przednia, do tego trzeba było się zaopatrzyć w nowe sprzęgło, poduszkę tylnią pod silnik oraz przednia na belkę, nowy wysprzeglik i siłownik sprzęgła, z aso vw wpadły nowe śruby do przykręcenia kola zamachowego oraz docisku, silnik został uzbrojony w skrzynie tylna łapę oraz sprzęgło i po raz pierwszy od dawna ujrzał światło dzienne, nie za bardzo miałem pomysł jak go przetransportować do auta więc użyłem deskorolki i o dziwo nie złamała się :] jutro będzie dalsze przymierzanie bo okazało się że muszę ściągnąć rozpórkę a dzisiaj już czasu nie było, poniżej parę fotek
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
A dzisiaj że mi się nudziło postanowiłem wsadzić na tył air ride który już jakiś czas temu nabyłem, małe testy jak to wyszło na zdjęciach i filmiku poniżej.
na gwincie
Image
Image
na "powietrzu" :P
Image
Image
Image
i na koniec filmik

25 lipiec 2012
na dzień dzisiejszy w golfie silnik siedzi już o własnych siłach yupii ma podpięte układy: wydechowy, paliwowy, wspomagania, napędowy i w 90% chłodzenia :)
Zostało do zrobienia:
przeróbka pedału gazu ( elektroniczny homoseksualista gazu już leży u mnie ),
dolot,
podpięcie elektryki.
no i oczywiście parę fotek z dzisiaj po myciu komory i silnika :]
Image
Image
Image
Image
27 sierpnia 2012
został założony dolot wraz z filtrem chłodnica z płaskimi wiatrakami oraz założony wysprzęglik z pompką sprzęgła oraz filterek na odmę, pora na trochę fotek z prac
Image
Image
Image
Image
Image
Image
05 października 2012
no i nareszcie erunia zagadała yupii oczywiście nie obyło się bez regeneracji rozrusznika, a tak to bestia zagadała od kopa, teraz pozostało poogarniać trochę środek i trzeba będzie rozruszać golfa bo sobie już trochę stał. Taki mały dowód życia że nie ściemniam :-D

7 Listopada 2012
Mała sesyjka
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Image
Image
Image
19 stycznia 2013
A więc wreszcie ranty z Th-linow doczekały się polerki :] cała zasługa przypada Michałowi który wysyłał swoje ranty i się spytał czy tez się na to piszę szybka decyzja i Michał w sumie wysłał 3 komplety rantów do polerki, gdyby nie to to pewnie golf dalej by stał na th aż do wiosny
no to na potwierdzenie parę fotek:
Image
tutaj takie mały zbiór tych rantów :cfaniak:
Image
i jeszcze pare fotek z "przymiarki" th do golfa myślałem zostawić czerwony rotor ale po przymierzeniu i zobaczeniu tego na żywo kolor na pewno pójdzie do zmiany najprawdopodobniej na srebrny.
Image
Image
Image
3 marca 2013
Miała miejsce nie miła sytuacja, miską zahaczyłem o kamienie na drodze i się niestety poddała, żeby go bezpiecznie holować trzeba było gwintem z przodu pokręcić ile się dało efekty na fotce
[IMG=http://img94.imageshack.us/img94/4268/dsc01806h.jpg][/IMG]
Image
Image
Image
Image
10 marca 2013
w sezonie 2013 golf będzie się przemieszczał na 16" Ml-ach 3-częściowych, przód szeroki na 9 cali a tył szeroki na 10 cali :-D
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
trochę się powalczy z kątami z tyłu i myślę że sie to upcha a jak nie to będzie dalsza walka
11 czerwiec 2013
a więc lecimy z aktualem :D
fotel kierowcy wreszcie doczekał się odratowania potarganego boczku i wygląda jak nowy :)
wpadła pompa paliwa walbro 255 co by erunia mogła odpowiednio smoczyć paliwko
na tylnym pasie zawitał odnowiony na czarno znaczek VW :]
wpadły progi z zaślepkami
pod maską coś tam się ogarnęło, a i z frontu zniknął czerwony pasek co mi aktualnie bardzo teraz przypasowało, no to lecimy z mała sesyjką którą ogarnął Michał i za co podziękowania, jak będzie pogoda to może się coś ogarnie w plenerze :)
Image
Image
Image
Image
[IMG=http://img109.imageshack.us/img109/7850/xxjo.jpg][/IMG]
Image
27 listopada 2013
na koniec sezonu udało się jeszcze zerwać przednią poduszkę silnika, więc akcja reanimacja się odbyła przez co poduszka skręcona na sztywno i silnik troszkę poszedł do góry. Udało się też cyknąć jakieś ostatnie fotki golfa przed zimowym snem.
Image
Image
Image
Nowa wizja na golfa już siedzi w głowie od dłuższego czasu zobaczymy co z tego wyjdzie


Ostatnio edytowany przez Potok Czw 28 Lis, 2013, edytowano w sumie 24 razy

Offline
 Profil    5684677
 
 Temat postu: Re: [ golf mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Wto 08 Wrz, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lip, 2008
Posty: 2623
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 5
Auto: MK2 2.0 16V, BMW 5 E39 Touring
niezle yupii jamajama


Offline
 Profil    5
 
 Temat postu: Re: [ golf mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Wto 08 Wrz, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 20 Paź, 2004
Posty: 1138
Skąd: GliVwice
Gadu-Gadu: 3049999
Auto: VW Polo G40/ Audi A4 TDI Avant :)
super Golfik wszystko dobrze zgrane ale nie powiem szkoda by mi było TH malować :) ale jest ok :)
pozdrawiam



_________________
Strona: http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1296

Były temat Byłe Projekty: viewtopic.php?f=112&t=26617

Passat B4: viewtopic.php?f=98&t=83276

Audi A4: viewtopic.php?f=98&t=89587

Aktualnie
Projekt Polo STYLE-G40: viewtopic.php?f=98&t=56997&p=612615#p612615
Offline
 Profil    3049999
 
 Temat postu: Re: [ golf mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Wto 08 Wrz, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 09 Lip, 2006
Posty: 520
Skąd: WZY
Gadu-Gadu: 3851169
Auto: kilka VW
Nieźle... godne następstwo dla moich byłych RS'ów, hehe yupii :P


Offline
 Profil    3851169
 
 Temat postu: Re: [ golf mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Wto 08 Wrz, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
Bardzo przyjemne "Gie Zechcyś" :)


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu: Re: [ golf mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Wto 08 Wrz, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master

Rejestracja: Wto 21 Kwi, 2009
Posty: 911
Skąd: Miłoradz
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi A3 8L
A może wróć do dechy z mk2, kiery z mk2, frontu na 4 lampy, wywal brewkę. Szczególnie przód auta taki bezpłciowy. G60 w serii rulezz :hmm:
Podoba mi się wypatroszony tył :)

Ale TH mnie rozebały masakrycznie mi sie podoba :ok: jamajama jamajama


Ostatnio edytowany przez becior, Wto 08 Wrz, 2009, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [ golf mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Wto 08 Wrz, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 18 Lip, 2006
Posty: 970
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 3861995
Auto: C63-> AMGfahrer
nawet spoko wyszlo, odwazne malowanie kola, tylko szkoda ze ori decha wyleciala...



_________________
2004: TS Torun
2005-6: VWMania,TS Piła
2007: Bautzen, VAGTreffen, Blasen, Borsk
2008: Nowy Staw, Pleszew, VAGTreffen, VWMania, VAG Event
2009: SpeedMania, Mrowki, VWigwamy Pleszew, VAG Event, VW Mania, Mrówki vol. II, ESSEN Motor Show
2010: Nowy Staw, Worthersee Tour, Mrówki, VAG Event, VW Mania, Cultstyle.pl
2011: Nowy Staw, Majowka Cultstyle.pl, Mrówki, VAG Event, Pasłęk,VW Mania, M.I.V.W, Cultstyle.pl, STS Bydgoszcz,
2012: Worthersee Tour, OldschoolSuicideParty, VAG Event, Cultstyle, c.d.n.
Offline
 Profil    3861995
 
 Temat postu: Re: [mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Wto 08 Wrz, 2009 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 09 Wrz, 2007
Posty: 240
Skąd: STG
Gadu-Gadu: 4173965
Auto: Bylo Polo 86c2f ,Mk1 Cabrio Classicline jest Mk II 2.0 TFSI & Passat b4 TDI
Niezle utrzymane G60 dobre kolo ciekawie pomalowane tylko decha seria miekka z mk2 by sie przydala ale Twoja dwoja :) wiec dziaalaj dalej powodzenia w modach..
co do planow to nie chesz wgl wykladziny?? tyllo czarny polysk?hmmmm :o
pozdraVWiam



_________________
my gofrr

viewtopic.php?t=24722&postdays=0&postorder=asc&start=0
\Pussy Wagon
viewtopic.php?f=98&t=42081&start=15
LEdies no fuck no ride

∙ VolXplayers ∙
Offline
 Profil    4173965
 
 Temat postu: Re: [mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Śro 09 Wrz, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 08 Sty, 2008
Posty: 978
Skąd: SzlichtyngoVWa
Gadu-Gadu: 9857419
Auto: Passat 3b 2.8 V6 syncro :) DaillyCar
Golf LS '77r project progresss
niezle ale te czerwone felgi nie bardzo tutaj pasuja



_________________
Bora TDI+ X5 Rims viewtopic.php?f=98&t=87484
Gold Jetta USA: viewtopic.php?f=98&t=63840
White Jetta USA: /viewtopic.php?f=98&t=49682
Mój exFire&Ice: viewtopic.php?t=37447


Sezon '09- RS Leszno, Pleszew VWigwamy, VAG EVENT 2009
Sezon '10- Cult-style.de Rothenburg, VAG EVENT 2010
Sezon '11- Cult-style.de Rothenburg
Offline
 Profil    9857419
 
 Temat postu: Re: [mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Śro 09 Wrz, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 21 Paź, 2007
Posty: 1907
Skąd: WOB
Gadu-Gadu: 7794324
Skype: ciellak
Auto: Jetta Coupe
Moim zdaniem chyba najmniej odpowiednie kolory użyłeś malujac te kola :smutny:



_________________
Jetta Coupe robi się ;)
Offline
 Profil    7794324 ciellak
 
 Temat postu: Re: [mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Śro 09 Wrz, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 02 Paź, 2007
Posty: 1428
Skąd: InoVWrocław
Gadu-Gadu: 3175678
Auto: MK II
Patrze na ten projekt i sam nie wiem co mam myśleć, bo z jedej strony włożyłeś mnóstwo pracy :ok: a z drugiej (zaznaczam że według mnie) szału tak naprawde nie ma, mając golfa g60 aż prosi się o oryginalny grill z czeroną obwódką, cztery lamy oraz emblemat, mając TH znowu prosi się o to żeby były one w polerce bądź środek np w kolor auta i rant poler, według mnie felgi dużo straciły na tym setupie a co za tym idzie całe auto, a i troche niżej by się przydało, ale to tylko moje zdanie, szacunek za wkład pracy i życze powodzenia w dalszym działaniu pozdro



_________________
Vag Event 2008,Vag Event 2009,Vag Event 2010
VW Blasen 2008, VW Blasen 2009- BooBies
Zakończenie sezonu Grill of VWZONE-MróVWki 2009
OldschoolSUICIDE party 2010
OldschoolSUICIDE party 2011


BrownSugar by MarasRetro
Offline
 Profil    3175678
 
 Temat postu: Re: [mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Śro 09 Wrz, 2009 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 26 Wrz, 2008
Posty: 298
Skąd: toronto CITI
Gadu-Gadu: 0
Auto: Passat b5 fl
majac g60 to moim zdaniem kombinujesz w nie ta strone ale baza jest bardzo ciekawa powodzenia w dalszych modach ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Śro 09 Wrz, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Sie, 2008
Posty: 188
Skąd: Jaworzno
Gadu-Gadu: 5684677
Auto: Golf mk2
Dzięki za wszystkie komentarze a teraz w kwestii wyjaśnienia:

deska z mk2 nie wróci na swoje miejsce nie podoba mi się ona w ogóle dlatego m.in. ją zmieniłem

co do grilla na 4 lampy na początku był jednakże nie przemawiał do mnie dlatego zdecydowałem się go zmienić, jak się trafi jakiś grill ze znaczkiem na 2 lampy w bdb stanie wyląduje na aucie ale tylko i wyłącznie z pomalowanym znaczkiem na czarno, ponieważ docelowo ma być rallye front jedyny słuszny jaki mi się widzi,

co do malowania felg he he na początku miały być czerwone rotory z polerowanym rantem lecz wżery na rantach były tak duże że nie miałem czasu ich zdzierać i postanowiłem je pomalować ( byłem tez ciekaw reakcji na ten zabieg ) docelowo felgi te będą albo pochromowane albo wypolerowane


Offline
 Profil    5684677
 
 Temat postu: Re: [mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Czw 10 Wrz, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master

Rejestracja: Wto 21 Kwi, 2009
Posty: 911
Skąd: Miłoradz
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi A3 8L
A mi się malowanie felg podoba. Jest odważnie, coś jak założenie oldschoolowych kolorowych adidasów do marynarki :P
Ewentualnie środek pod kolor auta zrób :hmm:

Mógłbyś zrobićfotki na feldze za dnia?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 g60] by Potok
PostWysłany: Czw 10 Wrz, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 28 Lip, 2004
Posty: 429
Skąd: Jaworzno
Gadu-Gadu: 5078333
Auto: VW Corrado
Cytuj:
Mógłbyś zrobićfotki na feldze za dnia?


Pozwole sobie wstawic jednoa fotke za dnia z UstronióVWki

Image

Golfa znam od kiedy tylko zawital w Jaworznie autko zmieniło sie nie do poznania mozna powiedziec ze dostał jeszcze jedna szanse u Potoka bo poprzedni własciciel albo nie wiedzal ze jest tam cos takiego jak G albo poprostu nie mial kasy aby odpowiednio o nie zadbac :lipa: no ale teraz juz jest dobrze :)

ps. jak ktos bedzie chcial zmieniac deske w swoim mk2 na deske z mk3 niech sie dobrze zastanowi bo ja juz wiecej rak do czegos takiego nie wsadze po tym jak pomagalem Potokowi kiijem



_________________
My Corrado 1.8T
WagenStyle
Offline
 Profil    5078333
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 25 [ 369 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe