Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 22 z 25 [ 369 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Czw 20 Lut, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 05 Maj, 2011
Posty: 38
Skąd: SJ/DW
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Passat B1 '79 Coupe & Audi 100 C1 LS '72
Trzeba będzie nasłuchiwać kompressora na drogach SJ :-D


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Czw 20 Lut, 2014 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 12 Paź, 2009
Posty: 466
Skąd: Katowice
Gadu-Gadu: 6313761
Auto: Polo 2f G40
Potok uwielbiam zagladac do Twojego tematu :D Tak jak rozmawialismy chyba ponad rok temu tak tez zrobiles :D bedzimy swistac :D hehe



_________________
viewtopic.php?f=98&t=63682
Offline
 Profil    6313761
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Czw 20 Lut, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Wrz, 2011
Posty: 95
Gadu-Gadu: 1915825
Auto: mkIII Gti
powiem tyle coooo coooo coooo coooo coooo coooo



_________________
Czarnuch US
Offline
 Profil    1915825
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Pią 21 Lut, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 02 Maj, 2012
Posty: 76
Skąd: Jaworzno
Gadu-Gadu: 8183846
Auto: Golf Mk1
dla mnie r32 to już miazga w mk2 a z dmuchawką to już wgl bd pogrom :D heh testy w jeleniu na prostej bedą? :cfaniak: chętnie podjade yupii


Offline
 Profil    8183846
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Pią 21 Lut, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Gru, 2011
Posty: 31
Skąd: Ruda Śląska
Gadu-Gadu: 5506707
Auto: Passat B4 1.9 TDI (AFN)
Ale to będzie zapier...dzielać :]
Koło elegancko siedzi! :)

Działaj działaj! :)



_________________
PassatSląsk: http://www.passatslask.pl
=============================
Moje B4: viewtopic.php?f=98&t=87829&view=unread#unread
=============================
2O13r | VAG Nysa | VAG Bielawa
Offline
 Profil    5506707
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Nie 23 Lut, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Sie, 2008
Posty: 188
Skąd: Jaworzno
Gadu-Gadu: 5684677
Auto: Golf mk2
loVeRin6 napisał(a):
Trzeba będzie nasłuchiwać kompressora na drogach SJ :-D

już się doczekać nie mogę jak to będzie chodziło :D


kerst napisał(a):
Potok uwielbiam zagladac do Twojego tematu :D Tak jak rozmawialismy chyba ponad rok temu tak tez zrobiles :D bedzimy swistac :D hehe

no wiesz jak to jest jak jest okazja trzeba ją wykorzystać :D

kuba07 napisał(a):
dla mnie r32 to już miazga w mk2 a z dmuchawką to już wgl bd pogrom :D heh testy w jeleniu na prostej bedą? :cfaniak: chętnie podjade yupii

testy pierwsze to będą jak auto będzie wracało z programu :-D

Tyber napisał(a):
Ale to będzie zapier...dzielać :]
Koło elegancko siedzi! :)

Działaj działaj! :)

nie powinno być problemów przy wyprzedzaniu ciężarówki :D


Offline
 Profil    5684677
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Czw 27 Lut, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 29 Maj, 2009
Posty: 135
Skąd: Tryszczyn
Gadu-Gadu: 4468179
Auto: Polo 6N
Z tym kompresorem będzie robiło przeciąg :-D


Offline
 Profil    4468179
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Sie, 2008
Posty: 188
Skąd: Jaworzno
Gadu-Gadu: 5684677
Auto: Golf mk2
Dawno nie było żadnego aktuala więc coś trzeba w temat wrzucić, na początek może wrzucę gorszą wiadomość i od razu przestroga przed pewnym zakładem.
Wszystkich znajomych jak i nie znajomych chciałbym ostrzec przed firmą Pro Performance i jej właścicielem Dariusz Farana. Początkiem marca zawiozłem do tego człowieka golfa mk2 na parę prac przy aucie które po obgadaniu telefonicznym i na facebooku zdecydował się podjąć, w zakres prac wchodziło: wyspawanie klatki bezpieczeństwa, montaż foteli kubełkowych i pasów szelkowych, obszycie deski rozdzielczej do połowy w alkantarze a reszt we floku, uruchamianie i gaszenie auta z przycisku, malowanie klatki jak i wnętrza pojazdu, montaż konwertera obrotów i przerobienie wiązki w kabinie i na silniku żeby ją pochować. Wszystko było ugadane co i jak auto pojechało sprawne odpalające bez jakich jakichkolwiek błędów w silniku. Na jakiś termin na początku się nie ugadywaliśmy tylko było ustalone że prace przy aucie rusza od 10 marca bo wcześniej ma jakieś szkolenia. Niestety przez pierwszy miesiąc przy aucie mało co się działo ale zapewniał mnie przy każdej rozmowie że w tym tygodniu to już ostro się za auto zabiera, i tak dobrnęliśmy do maja. 2 maja podwiozłem mu fotele i pasy i ugadaliśmy się na odbiór na 11 maja, oczywiście gdy termin się zbliżał nie odpisywał na wiadomości na fb ani nie odbierał telefonów, po 11 maja się odezwał że coś mu wypadło i żebyśmy się umówili na kolejna niedziele t.j. 18 maja, mowie ok przypadki chodzą po ludziach, niestety znowu zbliża sie 18 maja z gościem nie ma kontaktu. Po 18 maja odpisuje standardowo że przeprasza i takie tam i umawiamy się na 25 maja. No i kurde znowu los chciał że ów człowiek znowu nie odbierał i nie odpisywał. No tego juz za wiele ileż można tak oszukiwać, więc 27 maja został poinformowany że 30 maja przyjeżdżam po auto i jeśli nie jest gotowe to nie dostanie żadnych pieniędzy a ja zabieram auto bo cały sezon będzie stało przez jedną niekompetentną osobę . I oczywiście w 4 dni poskładał całe auto. Po golfa pojechaliśmy 30 maja na wieczór bo jeszcze coś tam dopinał, przyjeżdżamy na miejsce i golf stoi Darek siedzi z laptopem i coś tam sprawdza, po chwili się okazało że auto ma problemy z odpalaniem ( kiedy było zostawiane u niego nie było żadnego problemu z odpaleniem auta ani żadnych błędów), zostałem poinformowany że uszkodzona jest przepływa i trzeba będzie ją wymienić. Ok takie rzeczy się zdarzają, więc zapłaciłem umówioną sumę i pojechałem do domu. Na następny dzień umyłem auto i wyszły kolejne babole po tym super zakładzie "tuningowym" cały dach porysowany na masce dwie wgniotki których wcześniej nie było, nowy lakier w kabinie porysowany a w kole zapasowym nawalone konserwacji której nie chciałem, w między czasie dostałem telefon żeby spróbować przepływkę wyczyścić bo oni nie mogli odpalić auta i w dolot psikali plakiem żeby go odpalić i mogło się na niej coś osadzić po plaku, odkręcam ją i faktycznie cała tłusta niestety mycie nic nie dało i auto dalej niechciało odpalić, Darek przepływke wziął pomierzył i wyszło że jest ok więc to gdzieś problem z kablami czyli kolejny babol w jego wykonaniu. Zaczołem rozbierać auto i wyszły kolejne rzeczy, w nadkolu puścił wiązke przewodów do silnika ale żeby miała się gdzie trzymać wspawał tam mocowanie do tych kabli wszystko fajnie ładnie tylko niestety zapomniał na koniec zabezpieczyć gołej blachy i tak sobie została żeby z czasem ją rdza pożarła, przy wyciąganiu silnika do malowania okazało się że wybierak na skrzyni jest uszkodzony i pospinany trytytkami żeby dało się biegi zmieniać (szkoda tylko że mnie o tym nie poinformował, pewnie gdyby nie to że auto było rozbierane pod malowanie i obklejanie to w trasie pewnie bym się dowiedział że coś takiego tam jest tak zdrutowane jakby to szlag trafił podczas trasy),pojawiła się też nowa dziura w fotelu, konwerter obrotów nie został zamontowany bo podobno mu nie doszedł. Wtedy też wykonałem telefon do Darka że to jest czysta kpina i w drodze porozumienia ugadaliśmy się że wpłaci mi 500zł i odda przepływkę i sprawa będzie zamknięta i nie chce mieć już z nim nic wspólnego. Niestety minęło już ponad 2,5 miesiąca i jaśnie pan Dariusz Farana nie raczył przekazać ani przepływki ani kasy, więc stąd ten post. Troche osób już widziało auto i te wszystkie rzeczy o których tu pisałem i może to potwierdzić dla tych co nie widzieli pod wieczór postaram się o zdjęcia, jeśli ktoś ma ochotę może to udostępniać dalej żeby jak największa ilość osób się o tym dowiedziała i nie marnowała swojego czasu na zlecnie prac przy swoich perełkach jakimś partaczom.
Z rzeczy które mu wyszły to flokowanie elementów deski rozdzielczej i w miare dobrze obszycie deski alkantarą, którą to zlecił jakiemuś znajomemu. Poniżej fotki większości "niedociągnięć"

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

A teraz trochę fotek tajli jakie wpadły w tym sezonie i mam nadzieje że uda się autem w przyszłym sezonie pojeździć
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Offline
 Profil    5684677
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2014 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 10 Cze, 2011
Posty: 921
Skąd: Okolice Gliwic
Gadu-Gadu: 36491317
Auto: Mk3 Cabrio in progress.
środek, fele i wystrój ogólny po prostu bajka coooo :ok: :ok: :ok:


Ostatnio edytowany przez barteKKmk2, Wto 02 Wrz, 2014, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil    36491317
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2014 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 28 Lis, 2006
Posty: 3369
Skąd: "Z"dolnyŚląsk
Gadu-Gadu: 0
Auto: variat_vagen
zapowiada się grubo, szkoda że trafiłeś na "partaczy", którzy nie myślą co robią oby teraz było już tylko z górki :ok:



_________________
kupie graty do rekina e23 733i viewtopic.php?f=39&t=61863
viewtopic.php?f=98&t=24949&hilit=bia%C5%82a+strza%C5%82a
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2014 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 13 Mar, 2009
Posty: 2384
Skąd: Jaworzno
Gadu-Gadu: 4141986
Auto: mk1 3.2 V6
barteKKmk2 napisał(a):
środek, fele i wystrój ogólny po prostu bajka coooo :ok: :ok: :ok:
zamiary wyjazdu są w 2015 ??


Może byś przeczytał co pisze przed zdjęciami ? <ściana>



_________________
Kto nie ryzykuje nie pije szampana..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My mk1 - viewtopic.php?f=98&t=71998
Offline
 Profil    4141986
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2014 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 10 Cze, 2011
Posty: 921
Skąd: Okolice Gliwic
Gadu-Gadu: 36491317
Auto: Mk3 Cabrio in progress.
nie doczytałem przez problemy z kompem. poprawka, dzięki ;)


Offline
 Profil    36491317
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Nie 19 Paź, 2014 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 28 Sty, 2011
Posty: 400
Skąd: lublin
Gadu-Gadu: 0
Auto: AUDI R$4 B5 436PS 541NM Sportec,Big Brake 8pot,Wagner
Dzisiaj miałem przyjemność poznać właściciela piwko i poszukałem tematu {oblecialem caly } ;)
masa pracy i jedyny sluszny kierunek :ok:
na nowy sezon będzie jeszcze lepiej ,tym bardziej ze będzie cześć mojego Rallye :-D

Pozdrawiam piwko



_________________
AUDI R$4 B5 Sportec,Big Brake 8pot,Wagner,BC Racing...
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=160&t=606547

Audi S3 8L NOGARO BLUE,Sportec,Big Brake 6Pot ,Bill B16...
viewtopic.php?f=98&t=103504

EX MK2 R32 4Motion Big Brake 6+4 Pot,Rallye Front ...
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=530391

EX Corrado 16VG60 Digifiz Sezon 2012 {EX 16VG60}
https://www.youtube.com/watch?v=rL00YR7XU6k
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Nie 19 Paź, 2014 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 15 Cze, 2012
Posty: 156
Skąd: olsztyn
Gadu-Gadu: 34723940
Auto: vw corrado vr6t 3,2 12v 4x4
bedzie 4 motion?



_________________
profesjonalne spawanie kwasowki viewtopic.php?f=91&t=97486&view=unread#unread

budowa vrt 12v o pojemnoci 3,2l viewtopic.php?f=100&p=901601#p901601
Offline
 Profil    34723940
 
 Temat postu: Re: [mk2] R32 by Potok
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Sie, 2008
Posty: 188
Skąd: Jaworzno
Gadu-Gadu: 5684677
Auto: Golf mk2
16vg60 również miło było poznać i porozmawiać chwile, dzięki za części będzie co robić przez zimę :ok:
bartez80 tak będzie czterobut :-D

na jesienno-zimowe wieczory wpadło trochę części z golfa rallye od 16vg60 mianowicie:

podłoga bagażnika, wózek z wahaczami, stabilizatorem, zwrotnicami, tarczami, zaciskami, półosiami, bak, wał napędowy oraz wysoki tunel.

Powoli trzeba będzie się trzeba zabrać za czyszczenie i przerabianie tyłu golfa :-D
Ostatnio wpadły też błotniki, maska i drzwi z laminatu, z drzwiami będzie trochę roboty żeby je zainstalować więc zobaczymy czy się uda. Mam tylko jedno poglądowe foto gratów

Image


Offline
 Profil    5684677
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 22 z 25 [ 369 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe