Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 2 z 5 [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 04 Lip, 2005
Posty: 1281
Skąd: Gostyń VWielkopolski
Gadu-Gadu: 16118901
Skype: GalusVW
Auto: Volkswagen Golf III Cabrio USA
Widze ze prace ida ostro, zapowiada sie nizy majstersztyk !!!!.Powodzenia w modach !!



_________________
Bóg stworzył Volkswageny, bo wie co to jest prawdziwe Piękno.!!A inne samochody?,Bo ma poczucie humoru.
Offline
 Profil    16118901 GalusVW
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 27 Gru, 2007
Posty: 23
Skąd: Tychowo
liex napisał(a):
ładne carbio, podstwy masz już za sobą, generalnie mi się podba...
Czekam na lakiera :P


Przejdzmy dalej....
nie mogac sie doczekac na auto codziennie dzwonilem do lakiernika az wreszcie uslyszalem ze samochod jest juz w podkladzie- dlugo nie myslac siadlem po pracy w samochod i jazda obejrzec.
Zajezdzam na miejsce i..............jest tak jak powiedzial:
Image
Image
Image
Image
Zostalo tylko oczekiwanie na malowanie i zabieram auto do skladania...i tutaj pojawia sie znowu maly zong...:
Siedze w pracy i dzwoni telefon- odbieram a tu lakiernik....." ... sluchaj stary kolor wyszedl inny jak chciales- wyszedl ciemno szary....", rece mi opadly......pytam jak to mozliwe a on mi na to ze tak mu farbe dobrali i ze jak chce to zebym jechal do sklepu z farbami, dobral sobie cos na oko i mu jak najszybciej przywiozl ( ponad 40 km.)- do 1.5 godz. maksymalnie bo ma tylko tyle czasu i albo go pomaluje jeszcze raz kolorem albo musi go prysnac lakierem. chwila zastanowienia i dzwonie do niego niech mi zrobi jakies zdjecia i podesle- on sie zgadza i czekam zniecierpliwiny na foty.
w miedzy czasie juz zalatwialem kogos ( jego pracownika) czy w razie jak go prysnie lakierem i mi sie kolor nie bedzie podobal to czy mi go zmatuje jeszcze raz calego- koles mowi ze nie ma problemu.
po paru minutach dostaje telefon ze zdjecia mam na mailu tylko ze nie widac dokladnie koloru bo zdjecia robione telefonem..
otwieram poczte i oto efekt:
Image
Image
Image
Chwila zawachania co tu dalej z tym robic bo na zdjeciach ten kolor nie bardzo mi sie widzial ale coz?...zyje sie raz- telefon do lakiernika...lakieruj ...zyje sie raz, zobacze na zywo i jak mi sie nie spodoba to poczekam troche dluzej i jeszcze raz go zmatujecie i pomalujecie.
Po pracu do domu, szybki obiad, samochod, aparat fotograficzny, po kolesia i jazda ogladac.
Zajezdzamy na miejsce i................kamien spadl mi z serca- z kolorem nie bylo tragedii
Oto jak wygladal ( na niektorych zdjeciach wyglada na szary a na niektorych szaro zielony- taki jak jest w rzeczywistosci):
Image
Image
Image
Image
Image
tak w skrucie- taka wlasnie mialem przygode zblacharka i malowaniem....... powiem szczerze ze kosztowalo mnie to troche nerwow ale ogolnie jestem zadowolony z egzemplarza i z malowania.
cdn.....


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
VW Maniak
VW Maniak

Rejestracja: Czw 18 Wrz, 2008
Posty: 457
Skąd: Gryfice
No no ladnie wyszedl kolor ladny nic tylko czekac jak bedzie poskladany :-D



_________________
MoJe mkII dawniej GTI ...

viewtopic.php?f=112&t=32803
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2009 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 27 Gru, 2007
Posty: 23
Skąd: Tychowo
krutka historia moich felg- jakies 6 lat wstecz kupulem felgi BBS RM ale niestety bez dekielkow, przekulalem sie tak rok czasu az wreszcie mnie wzielo i postanowilem ze znajde do nich dekielki i je odswierze.
szukalem dosc dlugo ale bez rezultatu az tu pewnego dnia zajechalem na wulkanizacje w malej wiosce- szefa nie bylo wiec pytam pracownika czy nie maja czasami dekli do bbs-ow, koles pomyslal i mowi ze maja ale caly komplet felg ktory na 99 procent pojdzie na zlom bo sa zdezelowane ale jak chce to moge je zobaczyc. Zachodze z tylu za garaz , patrze i.........lezy zmeczony zyciem komplecik BBS RS. pytam ile za to a koles mowi ze w takiej sprawie to trzeba rozmawiac z szefem.
Wiec szybki telefon do szefa ile za felgi a on mi odpowiada ze moze mi je oddac najtaniej za...........160 zl. bo tyle to nawet dostanie jak zawiezie je na kolor. zgodzilem sie i umowilem z szefem ze podjade jak bedzie w domu i odbore.
takim to wlasnie sposobem zdobylem BBS RS 001 7J 15 H2 et 25

[ Dodano: Pon 19 Sty, 2009 ]
w miedzyczasie jak szukalem blacharza - lakiernika zeby mi zrobil niebieskiego i w czasie remontu zielonego gromadzilem, dorabiałem i przygotowywałem ( odswierzałem) graty:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

A tutaj czesc nie kompletna bo koles reszte wyrzucil z drzwiami...ale poszukiwania reszty trwaja
Image

nuda zrobila swoje:

Image
Image
Image
Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 16 Lis, 2008
Posty: 199
Skąd: Toruń
no widze ze juz zaczyna tworzyc jednosc :P ladny kolor wyszedl :D


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 11 Maj, 2008
Posty: 582
Skąd: Grupa Śląska
Powiem Ci, że masz licznik ktory i ja bym barzo chciał miec :P
Pozatym, codziennie iwdze aktualizacje i codziennie czytam twoj temat szczegołowo i jest bardzo wciagajacy, prawie jak tematy z zaawansowanych projektow, ktore maja po 20-30 stron, a nawet wiecej :)
Bardzo mi sie podobaja przerobki jakie wykonales i jakie jeszcze masz w glowie, co do kolorku, no niestety nie widac go dobrze, aczkolwiek mysle, ze jest bardzo ladny, dlatego jak autko wyjedzie prosilbym o fotki w plenerze :-D

PozdraVWiam ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2009 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 27 Gru, 2007
Posty: 23
Skąd: Tychowo
liex napisał(a):
Powiem Ci, że masz licznik ktory i ja bym barzo chciał miec :P
Pozatym, codziennie iwdze aktualizacje i codziennie czytam twoj temat szczegołowo i jest bardzo wciagajacy, prawie jak tematy z zaawansowanych projektow, ktore maja po 20-30 stron, a nawet wiecej :)
Bardzo mi sie podobaja przerobki jakie wykonales i jakie jeszcze masz w glowie, co do kolorku, no niestety nie widac go dobrze, aczkolwiek mysle, ze jest bardzo ladny, dlatego jak autko wyjedzie prosilbym o fotki w plenerze :-D

PozdraVWiam ;)


co do licznika to moze i jest fajny ale mam lekkie obawy ze nie spisze mi sie przy nowym sercu- ale to zobaczymy- czas pokaze.

jesli chodzi o moj projekt to do zaawansowanych mu jeszcze duuuuuuuzo brakuje.
dzieki za komentarze.
pozdrawiam.

[ Dodano: Wto 20 Sty, 2009 ]
Adasko12 napisał(a):
No no ladnie wyszedl kolor ladny nic tylko czekac jak bedzie poskladany :-D


jedziemy dalej...
Wreszcie nadszedl ten szczescliwy dzien- golf wrocil z malowania i trzeba bylo szybko sie wziasc do roboty aby chociaz na jeden zlot pojechac swoim autem ( w planach bylo ze na poprzednie dwa- Bautzen i Blasen- tez pojade swoim ale wyszlo troszke inaczej i pojechalem z kolesiem jego autem)- bylo to tydzien przed vwmania 2008.urlop w pracy i jazda.....
Image

kolka juz na samochodzie.......o i koles sie zalapal :D

Image

przed malowaniem jeszcze mialem maly dylemat...a mianowicie co zrobic ze zderzakami???- zalozyc pakiet karmana z niebieskiego.... moze chromy ....a moze zostawic na waskim czarnym plastiku?????- nie myslac dlugo decyzja zapadla- choc z tym tez mialem lekkie przejscia.......- dobrze ze to juz historia :D

Image

jest i przedni zderzak

Image

a tutaj juz z listwami, klamkami i narazie korkiem wlewu paliwa

Image

w srodku jeszcze balagan

Image

na dzien przed vw mania zawital do mnie maly gadzet ktory od razu musialem zamontowac i tak ok. 23 siedzielismy w garazu imontowalismy aby na vw manie juz chociaz jako tako wygladal

Image

w dzien vw mani montarz jeszcze niektorych dupereli i ok. godz 15 przygotowany na wyjazd wygladal tak

Image
Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
fajnie wyglada, brakuje mu srodka dobrego ale z zewnatrz prezentuje sie elegancko, ciekaw jestem jaki realnie ma kolor



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 11 Maj, 2008
Posty: 582
Skąd: Grupa Śląska
Dokładnie jak napisal kolega Mioo, brakuje tutaj wystroju wnetrza, osobiscie mam nadzieje ze skora juz jest w planach :)
Ale zewnetrznie auto pieknie wyglda :)
P.s A jakie zrobilo wrazenie na zlocie ?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2009 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 27 Gru, 2007
Posty: 23
Skąd: Tychowo
liex napisał(a):
Dokładnie jak napisal kolega Mioo, brakuje tutaj wystroju wnetrza, osobiscie mam nadzieje ze skora juz jest w planach :)
Ale zewnetrznie auto pieknie wyglda :)
P.s A jakie zrobilo wrazenie na zlocie ?


plany co do tapicerki juz sa ale niestety musze czekac na swoja kolej- koles odbierze swoja tapicerke i wtedy ja dam swoja do zrobienia...
Nie wiem jakie zrobilo wrazenie bo niestety ale nie mi jest to oceniac....


Kolejna rzecz jaka mnie cieszy w tym aucie ( a ma ono 27 latek) sa niektore elementy jakie sie zachowaly do dzis- i tak:
oryginalne naklejeczki:

Image
Image

i oryginalne ksiazki... niestety moze nie wszystkie ale czesc jest

Image
Image
Image
Image

[ Dodano: Sro 21 Sty, 2009 ]
i w takim stanie golfik przejezdzil ( pare razy) zeszly sezon
taka mala sesyjka

Image

Image

Image

Image

ooooooooo i moja byla dwojka sie zalapala

Image

Image

Image

I na podsumowanie ja z kolesiem i nasze zabawki...

Image

[ Dodano: Sro 21 Sty, 2009 ]
w miedzy czasie jak moglem sie cieszyc jazda trzeba bylo cos robic- silnik,skrzynia- zeby na nowy sezon wrzucic cos lepszego, mocniejszego :D
zdjec silnika nie moge znalezc ( jak znajde to cos wrzuce) ale mam za to skrzynie.
mialem jej wogole nie ruszac ale draznila mnie lekko swym wygladem- rad nie rad trzeba bylo rozebrac

Image

Image

aby dobrac zuzyte czesci i pozniej ja zlozyc trzeba bylo zdobyc pomocnika- nie bylo z tym wiekszych problemow- mam kolesia ktory pracuje w dziale czesci w serwisie VW

Image

Image

na poczatku nie wiedzialem co zrobic z jej wygladem zewnetrznym ale po tym jak sobie przypomnialem jak dostalem w du....e przy polerowaniu felg- szybciutko sie obudzilem i zawiozlem obudowe do piaskowania i do pieca z nia- chcialem czarny mat, bo silnikjuz mialem wymalowany, ale znowu musialo sie cos spier...........i pomalowali mi ja w polysk- szkoda gadac

Image

Image

Nastepnie dokupienie czesci ( niestety zdjecia tylko pozostalosci po nowych czesciach)

Image

Image

Dokupienie srub kwasnych aby spolerowac i stworzyc jakis kontrast- zeby nie byla za czarna

Image

Skladanie

Image

Image

Image

Image

Efekt koncowy

Image

Image

Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 21 Sty, 2009 
VW User
VW User

Rejestracja: Czw 03 Lip, 2008
Posty: 113
Skąd: tychowo
hehehe a kto skladal ]:-> pozdrawiam i wez sie do pracy


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 22 Sty, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 02 Paź, 2007
Posty: 1428
Skąd: InoVWrocław
Gadu-Gadu: 3175678
Auto: MK II
Dobre mkI nie przesadzone zrobione ze smakiem :-D



_________________
Vag Event 2008,Vag Event 2009,Vag Event 2010
VW Blasen 2008, VW Blasen 2009- BooBies
Zakończenie sezonu Grill of VWZONE-MróVWki 2009
OldschoolSUICIDE party 2010
OldschoolSUICIDE party 2011


BrownSugar by MarasRetro
Offline
 Profil    3175678
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 22 Sty, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 11 Maj, 2008
Posty: 582
Skąd: Grupa Śląska
Przynam Ci sie , ze w bardzo ladnym stanie przjezdzil sezon :)
a teraz takie slowo OT
Twoj temat jest bardzo ciekawy, i codziennie kiedy wchodze na vwzone to pierwsze co robie, to loookam twoj temat czy nie ma nowej aktualizcji :)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 24 Sty, 2009 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 27 Gru, 2007
Posty: 23
Skąd: Tychowo
Tak jak wczesniej wspomnialem na nowy sezon chce wyjechac na nowym sercu wiec kolejnym etapem ( oprocz poszukiwan i kompletowanie gratow) bylo wyjecie silnika i tak:
odkrecenie wszystkiego co potrzeba aby wyjac silnik

Image

Image

silniczek podwieszony na bloczku

Image

i po ok. 1.5 godz. silnik zostaje opuszczony do kanalu

Image

Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 24 Sty, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
jesli dobrze widze to brakuje ci chyba gornej listewki chromowanej w grilu... a serducho to myslalem ze z niebieskiego pujedzie



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 2 z 5 [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe