Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
vwzone.pl | Forum VW Maniaków - Volkswagen, VAG, Skoda, Audi, Seat - Warunki korzystania

Używając "vwzone.pl | Forum VW Maniaków - Volkswagen, VAG, Skoda, Audi, Seat" (dalej jako "my", "nasze", "nas", "vwzone.pl | Forum VW Maniaków - Volkswagen, VAG, Skoda, Audi, Seat", "http://forum.vwzone.pl"), zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli na nie się nie zgadzasz, proszę, nie wchodź na "vwzone.pl | Forum VW Maniaków - Volkswagen, VAG, Skoda, Audi, Seat" ani z niego nie korzystaj. Możemy zmienić te warunki i dołożymy wszelkich starań, by Cię o tym poinformować, lecz w Twoim obowiązku leży regularnie sprawdzanie tych warunki podczas dalszego używania "vwzone.pl | Forum VW Maniaków - Volkswagen, VAG, Skoda, Audi, Seat".

Nasze forum jest oparte na skrypcie phpBB (dalej jako "oni", "ich", "skrypt phpBB", "www.phpbb.com", "Grupa phpBB"), które jest wydawane pod "Publiczną Licencją" (dalej jako "GPL") i może zostać pobrane z www.phpbb.com. Skrypt phpBB wspomaga tylko dyskusje przez Internet, grupa phpBB nie odpowiada za to co możemy, a czego nie możemy robić. W celu uzyskania więcej informacji o phpBB odwiedź http://www.phpbb.com/.

Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "vwzone.pl | Forum VW Maniaków - Volkswagen, VAG, Skoda, Audi, Seat" jest hostowane lub Prawo Międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania. Zgadzasz się, że administracja "vwzone.pl | Forum VW Maniaków - Volkswagen, VAG, Skoda, Audi, Seat" ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże ani "vwzone.pl | Forum VW Maniaków - Volkswagen, VAG, Skoda, Audi, Seat", ani phpBB nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Metallzaune aus Polen Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe